Nowa seria fantasy w Fabryce Słów :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Nowa seria fantasy w Fabryce Słów

Postautor: historyk » wt 03.01.2023 16:23

Nie wiem czemu czyszcząc, wyrzuciłeś też pierwszy post, który był informacyjny i bez jakichkolwiek podjazdów do innych userów. Powtórzę:

to milionowa opowieść o smarkatej mesjaszce. Fantastyka z generatora.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2655
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Re: Nowa seria fantasy w Fabryce Słów

Postautor: El Lagarto » wt 03.01.2023 19:02

Według Internetów powieść była nominowana do British Fantasy Awards. Rzecz jasna to niczego nie przesądza, ale będę czekał z umiarkowanym zainteresowaniem.
El Lagarto
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 934
Rejestracja: sob 20.03.2021 21:17

Re: Nowa seria fantasy w Fabryce Słów

Postautor: Janusz S. » wt 03.01.2023 19:42

El Lagarto pisze:Według Internetów powieść była nominowana do British Fantasy Awards. Rzecz jasna to niczego nie przesądza, ale będę czekał z umiarkowanym zainteresowaniem.

Od czasu Ann Leckie uważam, że nominacja/nagroda nie świadczy w ogóle o niczym
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5933
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Nowa seria fantasy w Fabryce Słów

Postautor: trut » wt 03.01.2023 21:29

Janusz S. pisze:
El Lagarto pisze:Według Internetów powieść była nominowana do British Fantasy Awards. Rzecz jasna to niczego nie przesądza, ale będę czekał z umiarkowanym zainteresowaniem.

Od czasu Ann Leckie uważam, że nominacja/nagroda nie świadczy w ogóle o niczym


Czy chodzi Ci o Imperial Radch? Nie rozumiem wysypu nagród dla pierwszego tomu, ale to solidny debiut, a Ancillary Sword było całkiem niezłe. Z napisanych przez nią książek najbardziej spodobało mi się The Raven Tower z głazem-bożkiem jako narratorem, ale może to być kwestia mojej słabości do tego typu narratorów :wink:
trut
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: śr 21.07.2021 9:14

Re: Nowa seria fantasy w Fabryce Słów

Postautor: Janusz S. » wt 03.01.2023 21:59

trut pisze:Czy chodzi Ci o Imperial Radch? Nie rozumiem wysypu nagród dla pierwszego tomu, ale to solidny debiut...

Jeśli ktoś lubi czytać o piciu herbaty i formach teizmu wśród SI i cywilizacji międzygwiezdnych. Wybacz, ale nawet nie chce mi się przypominać sobie, które z rozlicznych bredni zawartych w fabule irytowały mnie najbardziej. A tym bardziej dyskutować na ten temat.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5933
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Nowa seria fantasy w Fabryce Słów

Postautor: Coacoochee » sob 07.01.2023 13:25

Coś wszyscy bardzo nerwowi w tym roku. :]
Coacoochee
Lord
Lord
 
Posty: 1816
Rejestracja: czw 12.11.2015 13:15


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości