Mag i sprawa zepsutej maszyny :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Kato Starszy » śr 02.11.2022 10:38

A konkretniej?
Czy zagrywka w stylu - "Będzie jak będzie. A zamrożona kasa to żaden dramat, nie ma się co spieszyć"?
Kato Starszy
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 585
Rejestracja: ndz 22.02.2009 18:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Shadowmage » śr 02.11.2022 10:43

książki mogą przyjechać do naszego sklepu dopiero 7 a gdzie indziej około 21 listopada.
- ale jeszcze miało chyba być potwierdzenie.
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20765
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Shicho » śr 02.11.2022 10:57

Dobrze, że w ogóle będzie/będą, że ktoś chce to drukować i podejmować ryzyko wtopy. Obsuwy przełknę; mam co czytać na kolejne kilkanaście/kilkadziesiąt lat.
Shicho
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 146
Rejestracja: pn 27.04.2009 5:51

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Bibi King » śr 02.11.2022 11:15

Kato Starszy pisze:A konkretniej? Czy zagrywka w stylu - "Będzie jak będzie. A zamrożona kasa to żaden dramat, nie ma się co spieszyć"?

Nie żartuj, dużo tej "kasy" zamroziłeś?
Bibi King
Lord
Lord
 
Posty: 1129
Rejestracja: czw 04.07.2019 22:09

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: nosiwoda » śr 02.11.2022 12:06

Jeśli nie chcesz "zamrażać" kasy, to nie kupuj w przedsprzedaży. :bday:


"Zamrożenie" kasy jest częścią całego pomysłu przedsprzedaży. Gdyby chodziło o długotrwałe przedłużanie terminu, można rozmawiać o wycofaniu się z transakcji, wskutek niewykonania zobowiązania (ja tak kiedyś zrobiłem, po chyba pół roku czekania na zamówione bluzy i maseczki). Ale może jednak nie rób poruty, gdy wydawca jasno tłumaczy, dlaczego przesunięcie (i to z przyczyn niezależnych - siła wyższa).
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5010
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Shedao Shai » śr 02.11.2022 13:03

Mrożenie kasy... Jakby tu o tysiące złotych chodziło, realne straty potencjału inwestycyjnego :lol:
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3724
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Bibi King » śr 02.11.2022 13:26

Shedao Shai pisze:Mrożenie kasy... Jakby tu o tysiące złotych chodziło, realne straty potencjału inwestycyjnego :lol:

No właśnie się zastanawiam... Może gość zamówił np. po dwieście egzemplarzy z myślą o przyszłej odsprzedaży?
Bibi King
Lord
Lord
 
Posty: 1129
Rejestracja: czw 04.07.2019 22:09

Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Kato Starszy » śr 02.11.2022 13:55

Co to w ogóle za durne podejście i pytania?

@Shicho
mam się cieszyć, że ktoś książki łaskawie drukuje i wydaje? Jasssne, bo przecież robi to społecznie. Wcale to nie jest biznes jak każdy inny.

@Bibi King
Tak, 18k – bo mam 13 domów w całej Europie, 4 dacze i 2 jachty. W każdym miejscu identyczną biblioteczkę, bo nigdy nie wiem, gdzie akurat będę leżał anteną do góry z książką w ręce -_-
Robi to jakąś różnicę w stosunku do osoby, która zamówiła 3 książki za 150 pln? Bo jak dla mnie nie bardzo.

@nosiwoda
Miło by było, gdybym o tym fakcie został jakoś powiadomiony jako klient, który z góry zapłacił za zamówienie. A MAG prezentuje takie dziadostwo w tym przypadku, że nawet na ich stronie wisi ciągle informacja o premierze 31.10.2022 r. Ciężko to edytować? Ciężko zostawić na stronie informację o opóźnieniach? Ciężko rozesłać jednego maila do wszystkich, którzy zamówili, że jest obsuwa i przewidywany termin dostawy to np. połowa listopada?
No jest kilka rozwiązań, które by usprawniły komunikację na linii klient-dostawca.
Czy uznajemy, że wrzutka jak tutaj, to przykład profesjonalizmu i transparentności? Jak tak, to przepraszam, ze miałem czelność wyrazić swoje niezadowolenie.
Kato Starszy
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 585
Rejestracja: ndz 22.02.2009 18:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Bibi King » śr 02.11.2022 14:07

Kato Starszy pisze:mam 13 domów w całej Europie, 4 dacze i 2 jachty. W każdym miejscu identyczną biblioteczkę, bo nigdy nie wiem, gdzie akurat będę leżał anteną do góry z książką w ręce

No i to szanuję.
MAG prezentuje takie dziadostwo w tym przypadku, że nawet na ich stronie wisi ciągle informacja o premierze 31.10.2022 r. Ciężko to edytować? Ciężko zostawić na stronie informację o opóźnieniach? Ciężko rozesłać jednego maila do wszystkich, którzy zamówili, że jest obsuwa i przewidywany termin dostawy to np. połowa listopada?

Dobra, w dobie Internetu poniekąd rozumiem wkurw, chociaż nadal uważam tekst o "zamrażaniu pieniędzy" za bezsensowny w ustach kogoś, kto z własnej woli wchodzi w przedsprzedaż w skali detalicznej. Natomiast ogólnie mam wrażenie, że nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego (co wynika z różnych tekstów zarzucanych czasem przez AM), jak bardzo niezależnymi od siebie bytami są wydawnictwo MAG, jego strona WWW i jego księgarnia. Jest to anachroniczne, przepływ informacji zawsze był u nich wątły i ospały, a ostatnie zawirowania tylko komplikują sprawę. Ale bądźmy szczerzy, nie za to lubimy MAG-a :cheer:
Bibi King
Lord
Lord
 
Posty: 1129
Rejestracja: czw 04.07.2019 22:09

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Shadowmage » śr 02.11.2022 14:31

Na fejsie napisali, że "Nakręcana" 18.11. Więc należy zakładać, że Reynolds też.
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20765
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Shicho » śr 02.11.2022 15:43

Kato Starszy pisze:Co to w ogóle za durne podejście i pytania?

@Shicho
mam się cieszyć, że ktoś książki łaskawie drukuje i wydaje? Jasssne, bo przecież robi to społecznie. Wcale to nie jest biznes jak każdy inny.


Ależ rób, co chcesz (co uważasz) - przecież moja wypowiedź nie odnosi się do Twojego postu/posta, lecz do informacji Katedry o terminie wydania przyszłych książek MAGa.
Shicho
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 146
Rejestracja: pn 27.04.2009 5:51

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: nosiwoda » śr 02.11.2022 17:31

Bibi King pisze:nadal uważam tekst o "zamrażaniu pieniędzy" za bezsensowny w ustach kogoś, kto z własnej woli wchodzi w przedsprzedaż w skali detalicznej.

I tyle.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5010
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Kato Starszy » śr 02.11.2022 20:38

dobrze chłopcy - tolerujmy dziadostwo i brandzlujmy się pod MAG-a dalej... bo to MAG
Ale jego fandom robi się już bardziej toksyczny niż ten Tolkiena :D
Kato Starszy
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 585
Rejestracja: ndz 22.02.2009 18:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Shedao Shai » śr 02.11.2022 22:33

Mmm... <tapla się rozkosznie w luminescencyjnym błotku>
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3724
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: nosiwoda » czw 03.11.2022 8:38

Kato Starszy pisze:dobrze chłopcy - tolerujmy dziadostwo i brandzlujmy się pod MAG-a dalej... bo to MAG
Ale jego fandom robi się już bardziej toksyczny niż ten Tolkiena :D

Tatusiu, ale swoje fantazje masturbacyjne zachowaj dla siebie.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5010
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: asymon » czw 03.11.2022 9:21

Heh, przypomniały mi się początki wydawnictwa Artrage... Z powodu różnych obsuw, zmian tłumaczy, cen papieru, ale też zwykłego braku doświadczenia, książka "Czas drogi" opóźniła się, żebym nie skłamał, o jakieś dwa lata :-)

Nie mam pretensji do nikogo, shit happens, książka od roku stoi na półce. Oczywiście nie przeczytana.
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1967
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Kato Starszy » czw 03.11.2022 11:35

Synek, ty tu ojca nie czaruj... Ty myślisz, że zza klawiatury nie widać co ty tam pod biurkiem robisz?
Kato Starszy
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 585
Rejestracja: ndz 22.02.2009 18:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: nosiwoda » czw 03.11.2022 11:41

Dobra, robisz się nie tylko coraz bardziej obrzydliwy, ale i coraz bardziej nudny. Pa. Do niezobaczenia.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5010
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Luc du Lac » czw 03.11.2022 15:54

o - skoro się przesunie to w takim razie zamrożę jeszcze z 30 bochenków chleba w dostawę kolejnej celulozy.
Luc du Lac
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 225
Rejestracja: czw 30.09.2021 23:18

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Kato Starszy » czw 03.11.2022 17:54

nosiwoda pisze: Pa. Do niezobaczenia.


Jednak jakiś pozytyw z tego opóźnienia będzie :D
Cudownie...

Luc du Lac pisze:o - skoro się przesunie to w takim razie zamrożę jeszcze z 30 bochenków chleba w dostawę kolejnej celulozy.

MAG lubi to...
Ceterum censeo Artefaktem delendam esse
Kato Starszy
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 585
Rejestracja: ndz 22.02.2009 18:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Luc du Lac » czw 03.11.2022 18:13

Kato Starszy pisze:
Luc du Lac pisze:o - skoro się przesunie to w takim razie zamrożę jeszcze z 30 bochenków chleba w dostawę kolejnej celulozy.

MAG lubi to...


a ja lubię MAGa
Luc du Lac
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 225
Rejestracja: czw 30.09.2021 23:18

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: El Lagarto » czw 03.11.2022 20:56

Ale o co chodzi? Maszyna różnicowa się zepsuła?
El Lagarto
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 934
Rejestracja: sob 20.03.2021 21:17

Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: kpr » sob 05.11.2022 8:56

ależ kato ma sporo racji. sklep maga ewidentnie nie działa jak powinien. wysyłka książek kupionych w przedsprzedaży po tym jak pojawiają się na rynku to jest jednak nieco żenada w xxi w. (i nie mówię nawet o tej konkretnej fali). ostatnie nowości pojawiły się wcześniej w księgarni światksiążki niż w księgarni maga. nie tak to powinno wyglądać, nie tak. i wiem, wiem - pojedyncze osoby ciągną ten kanał sprzedażowy i odpowiadają za wysyłki. ale wciąż. może czas pozbyć się tego kanału jeżeli sprawna realizacja zamówień i komunikacja leżą. wydawnictwo ix jakoś potrafi rozesłać komunikację o przesunięciach drogą mailową.
kpr
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 263
Rejestracja: ndz 30.10.2011 23:41

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: nosiwoda » pn 07.11.2022 7:44

Nie chodzi o to, czy ma sporo, trochę, czy wcale racji. Chodzi o to, że jest upierdliwy, męczący, obrzydliwy i nudny. Więc niech spada.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5010
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Bibi King » pn 07.11.2022 11:08

@kpr,

Pozbyć się sklepu? Ale dlaczego? Dlatego, że parę osób narzeka, a dziesiątki (setki?) robią w nim zakupy i są (w miarę :wink:) zadowolone? Nie przesadzasz?
Bibi King
Lord
Lord
 
Posty: 1129
Rejestracja: czw 04.07.2019 22:09

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: ASX76 » pn 07.11.2022 15:26

Bredzi jak potłuczony.
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7363
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: asymon » pn 07.11.2022 19:27

kpr pisze:ależ kato ma sporo racji. sklep maga ewidentnie nie działa jak powinien...


MAG jest wydawnictwem, nie sklepem z książkami. Dystrybucją książek wydawnictwa zajmuje się spółka Dressler, takim "najbardziej oficjalnym" kanałem dystrybucji jest sieć Świat Książki.

Też się kiedyś o takie rzeczy żołądkowałem (małe moce przerobowe i wysyłka za miesiąc) i zarówno pan Andrzej z wydawnictwa, jak i tutejsi forumowicze wyjaśnili, że jest to w pewnym sensie wyraz wsparcia dla wydawnictwa. MAG ma pieniądze od razu, bez długich terminów płatności od Dresslera, a czytelnicy promocyjne ceny, czasem dostęp do nakładów trochę "spod lady", jak było np. z dodrukami Accelerando czy Ślepowidzenia z UW. Czasem szybszą wysyłkę niż w ŚK czy gdzie indziej (bo np. empik ma wyłączność na miesiąc, ale nie dotyczy to sklepu MAGa), ale czasem też obsuwy czy paczkę skompletowaną i wysłaną za miesiąc. Obowiązki kupowania w mag-sklep nie ma, można w ŚK, empiku, Bonito, u pani Basi w ksiegarni.

I myślę że świadomy klient-czytelnik już do takich rzeczy się powinien przyzwyczaić, bo ani to pierwszy raz, ani pewnie ostatni. Ja zwykle kupuję w ŚK, chyba że mi się nazbiera na darmową wysyłkę. Bo, jeszcze raz podkreślę, wydawnictwo nie jest od sprzedawania, a od wydawania książek. Jak pisał Tuwim:


Murarz domy buduje,
Krawiec szyje ubrania,
Ale gdzieżby co uszył,
Gdyby nie miał mieszkania?

A i murarz by przecie
Na robotę nie ruszył,
Gdyby krawiec mu spodni
I fartucha nie uszył.

Piekarz musi mieć buty,
Więc do szewca iść trzeba,
No, a gdyby nie piekarz,
Toby szewc nie miał chleba.

Tak dla wspólnej korzyści
I dla dobra wspólnego
Wszyscy muszą pracować,
Mój maleńki kolego.
The square root of three equals two for large values of three.
- found in a bathroom in the Cornell Physics department -
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1967
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: asymon » pn 07.11.2022 19:41

kpr pisze: może czas pozbyć się tego kanału jeżeli sprawna realizacja zamówień i komunikacja leżą.


Zapomniałem dodać, że kupuję głowie ebooki, i w tym przypadku MAG zrobił jak radzisz, ebooków na stronie sklepu nie kupimy. Zakładam że skoro książki u siebie sprzedają, po taniości (w sensie kosztów) i jako tako (w sensie jakości), to im się to opłaca. Bo gdyby się nie opłacało, to by sklepik zamknęli. A więc jest na tyle dużo klientów którym takie warunki odpowiadają, a przynajmniej nie przeszkadzają, qed.

Zdecydowanie wolę żeby pieniądze inwestowane były w ciekawe tytuły, niż rozwój średnio potrzebnego kanału sprzedaży. Ja, asymon, wolę.
The square root of three equals two for large values of three.
- found in a bathroom in the Cornell Physics department -
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1967
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Janusz S. » śr 09.11.2022 19:03

Jednak nie trzeba czekać do 18, moja paczka już jest.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5946
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: ASX76 » czw 10.11.2022 11:55

Janusz S. pisze:Jednak nie trzeba czekać do 18, moja paczka już jest.


Była o tym mowa wcześniej, że ze Sklepu teraz, zaś z innych miejsc od 18.
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7363
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: planar » czw 10.11.2022 14:09

ASX76 pisze:
Janusz S. pisze:Jednak nie trzeba czekać do 18, moja paczka już jest.


Była o tym mowa wcześniej, że ze Sklepu teraz, zaś z innych miejsc od 18.

To mnie znowu pech dopadł, bo zamówione w sklepie 29.09 a o paczce ani widu ani słychu.
planar
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 35
Rejestracja: czw 07.07.2022 11:06

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: AM » czw 10.11.2022 21:36

kpr pisze:ależ kato ma sporo racji. sklep maga ewidentnie nie działa jak powinien. wysyłka książek kupionych w przedsprzedaży po tym jak pojawiają się na rynku to jest jednak nieco żenada w xxi w. (i nie mówię nawet o tej konkretnej fali). ostatnie nowości pojawiły się wcześniej w księgarni światksiążki niż w księgarni maga. nie tak to powinno wyglądać, nie tak. i wiem, wiem - pojedyncze osoby ciągną ten kanał sprzedażowy i odpowiadają za wysyłki. ale wciąż. może czas pozbyć się tego kanału jeżeli sprawna realizacja zamówień i komunikacja leżą. wydawnictwo ix jakoś potrafi rozesłać komunikację o przesunięciach drogą mailową.


To nie ma nic wspólnego z czasami i nie ma w tym nic żenującego. Nie ma sensu i nie jest możliwe zbudowanie platformy, która będzie mogła konkurować z wyspecjalizowanymi księgarniami. Nie w przypadku wydawcy, który sprzedaje tylko swoje książki, których jest raptem 4-5 miesięcznie. Nie w sytuacji, gdy sprzedaż nie rozkłada się proporcjonalnie, tylko gwałtownie rośnie na przestrzeni 4-5 pierwszych dni promocji. Nie w sytuacji, gdy najbardziej udane promocje to połowa średniej miesięcznej sprzedaży w całej sieci EMPIK. Za co wszystkim miłośnikom naszej księgarni dziękuję :).
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1494
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Janusz S. » pt 11.11.2022 9:21

planar pisze:To mnie znowu pech dopadł, bo zamówione w sklepie 29.09 a o paczce ani widu ani słychu.

Widocznie jeden dzień w trakcie intensywnego zainteresowania promocją robi różnicę. Moje było z 28.09.
A sklep MAGa jest idealnie dopasowany do mnie - dobre książki, niski próg darmowej dostawy, dobre ceny, darmowe książki w prezencie, dobrze zabezpieczone paczki bez uszkodzonych egzemplarzy...
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5946
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: Shedao Shai » pt 11.11.2022 9:57

Tak a propos tego, czemu zupełnie mi się nie spieszy z przesyłkami z MAGa: odebrałem wczoraj swoją (horrory + Reynolds). Super wyglądają, jestem ich bardzo ciekawy. Wrzuciłem w kolejkę czytelniczą... jakoś po nowym roku może coś z tego skubnę :roll:
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3724
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: ASX76 » pt 11.11.2022 11:11

planar pisze:
ASX76 pisze:
Janusz S. pisze:Jednak nie trzeba czekać do 18, moja paczka już jest.


Była o tym mowa wcześniej, że ze Sklepu teraz, zaś z innych miejsc od 18.

To mnie znowu pech dopadł, bo zamówione w sklepie 29.09 a o paczce ani widu ani słychu.


Gdzież tam pech - spóźniłeś się Pan z dokonaniem zamówienia. :)
Dzień różnicy robi wielką różnicę przy ograniczonych mocach przerobowych Sklepu. "Kto pierwszy, ten lepszy". ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7363
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Następna

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości