Mag i sprawa zepsutej maszyny :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: ASX76 » pt 11.11.2022 11:13

Janusz S. pisze:A sklep MAGa jest idealnie dopasowany do mnie - dobre książki, niski próg darmowej dostawy, dobre ceny, darmowe książki w prezencie, dobrze zabezpieczone paczki bez uszkodzonych egzemplarzy...


Idealny dla każdego klienta, który ma choć odrobinę oleju w makówce. ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7360
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: planar » pt 11.11.2022 21:06

Janusz S. pisze:
planar pisze:To mnie znowu pech dopadł, bo zamówione w sklepie 29.09 a o paczce ani widu ani słychu.

A sklep MAGa jest idealnie dopasowany do mnie - dobre książki, niski próg darmowej dostawy, dobre ceny, darmowe książki w prezencie, dobrze zabezpieczone paczki bez uszkodzonych egzemplarzy...

Żeby było jasne, mi też sklep MAGa pasuje, tylko chciałoby się książki już mieć ;)
planar
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 35
Rejestracja: czw 07.07.2022 11:06

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: planar » pt 11.11.2022 21:08

ASX76 pisze:
planar pisze:
ASX76 pisze:Była o tym mowa wcześniej, że ze Sklepu teraz, zaś z innych miejsc od 18.

To mnie znowu pech dopadł, bo zamówione w sklepie 29.09 a o paczce ani widu ani słychu.


Gdzież tam pech - spóźniłeś się Pan z dokonaniem zamówienia. :)
Dzień różnicy robi wielką różnicę przy ograniczonych mocach przerobowych Sklepu. "Kto pierwszy, ten lepszy". ;)

Aż sprawdziłem, zamówiłem 28.09, ale 29.09 domówiłem jeszcze dwie książki. Moja wina ;)
planar
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 35
Rejestracja: czw 07.07.2022 11:06

Re: Mag i sprawa zepsutej maszyny

Postautor: historyk » sob 12.11.2022 21:28

Janusz S. pisze:
planar pisze:To mnie znowu pech dopadł, bo zamówione w sklepie 29.09 a o paczce ani widu ani słychu.

Widocznie jeden dzień w trakcie intensywnego zainteresowania promocją robi różnicę. Moje było z 28.09.

Moje też z 28 września i wciąż czekam.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2655
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Poprzednia

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości