MAG do końca roku - ostateczna wersja. :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Bronsiu » śr 10.08.2022 6:11

"Niewielkie ograniczenia". Wyleciały akurat dwie książki, które mnie najbardziej interesowały :(
Bronsiu
Lord
Lord
 
Posty: 1057
Rejestracja: pt 25.06.2010 9:21

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Janusz S. » śr 10.08.2022 7:47

"Niewielkie" odnosiło się do ilości a nie jakości :angel:
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: ASX76 » śr 10.08.2022 8:20

Ostateczna wersja... Odważne stwierdzenie. ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Shedao Shai » śr 10.08.2022 8:27

ASX76 pisze:Ostateczna wersja... Odważne stwierdzenie. ;)


To samo pomyślałem.

Czyli polecieli Swanwick i McDonald. Akurat na nich nie mam ciśnienia, chociaż oczywiście kupię.

Za każdym razem, gdy widzę obcinanie planu MAGa zamiera mi serce, po czym okazuje się, że nie jest tak źle :) Chociaż chyba już doszliśmy do ściany, teraz już każda kolejna wycinka będzie bolała.

AM, jeśli czytasz, Inhibitor Phase w styczniu jest dalej realny czy też już poleciał dalej?
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3686
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Janusz S. » śr 10.08.2022 8:34

"Ostateczna" to dosłowny cytat z redaktora AM. Wierzę mu bardziej niż ironicznie komentującym.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: ASX76 » śr 10.08.2022 8:35

Shedao Shai pisze:Za każdym razem, gdy widzę obcinanie planu MAGa zamiera mi serce, po czym okazuje się, że nie jest tak źle :)

Chociaż chyba już doszliśmy do ściany, teraz już każda kolejna wycinka będzie bolała.


1. Nie planu, lecz szkicu. :wink:

2. Nie tylko do niej doszliśmy, ale i przebiliśmy. :wink:
Wg pierwotnych szkiców dobra było znacznie więcej, a że było okrajane w kilku podejściach, nie zrobiło to aż takiego wrażenia jak przy jednym cięciu brzytwą, niemniej sumarycznie boli jak ciężka cholera.
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Jarowik » śr 10.08.2022 8:36

U MAG'a nie istnieje pojęcie "wersji ostatecznej", a ja już przestałem się podniecać kolejnymi doniesieniami od AM, będę się cieszył dopiero gdy wyczekiwane tytuły pojawią się w mojej ulubionej księgarni :-)
Jarowik
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 144
Rejestracja: czw 24.03.2022 11:45

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: ASX76 » śr 10.08.2022 8:44

Jak na moje kaprawe pirackie oko, z wersją ostateczną mamy do czynienia, gdy poszczególne tytuły pojawiają się w Sklepie MAG-a. :wink:
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Shedao Shai » śr 10.08.2022 8:49

ASX76 pisze:Wg pierwotnych szkiców dobra było znacznie więcej, a że było okrajane w kilku podejściach, nie zrobiło to aż takiego wrażenia jak przy jednym cięciu brzytwą, niemniej sumarycznie boli jak ciężka cholera.


No właśnie nie. Okrajane były same rzeczy które mnie nie interesują :mrgreen:
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3686
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Whoresbane » śr 10.08.2022 9:02

Mi wśród tych okrojeń najbardziej żal Sullivana :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1448
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: ASX76 » śr 10.08.2022 9:10

Whoresbane pisze:Mi wśród tych okrojeń najbardziej żal Sullivana :(


No comments. :wink:
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Whoresbane » śr 10.08.2022 9:14

Asix fakaj się, mogę sobie lubić co chcę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1448
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: AM » śr 10.08.2022 9:24

Nie jesteśmy wydawnictwem, które zatrudnia mnóstwo osób i jest zmuszone do utrzymywania produkcji na odpowiednim poziomie, żeby zapewnić im pracę. Nie mamy własnego działu handlowego ani przedstawicieli handlowych, wobec czego nie musimy tłuc książek, żeby dało się żyć z prowizji z ich sprzedaży. Zbudowaliśmy elastyczną strukturę, która pozwala szybko reagować na zawirowania rynku i zmieniać zamierzenia niemal na bieżąco. "Plany wydawnicze" podawane na różnych forach, to forma zabawy z czytelnikami. Wiadomo, że mogą się zmienić nawet jutro, ale nie chodzi tu o daty, a raczej info o tym nad czym pracujemy, o czym myślimy, co zamierzamy.
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Obłęd » śr 10.08.2022 9:30

Panie Andrzeju, pozostaje życzyć powodzenia w tych trudnych czasach. Wydajecie dobre książki i oby trwało to jak najdłużej. Zabawę z czytelnikami chyba wszyscy tu akceptujemy. Wiadomo, że plany nie są sztywne, ale tak jak Pan mówi, przynajmniej wiemy co jest w orbicie zainteresowań wydawnictwa. Horrory w październiku biorę wszystkie :) Obok PIW'owskich "Opowieści niesamowitych" jest to jedyna seria, którą zamierzam zbierać.
Obłęd
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 673
Rejestracja: czw 09.02.2012 22:57

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Shicho » śr 10.08.2022 10:41

Na pewno Reynolds.
Być może, w zależności od ceny, Swanwick + inne Artefakty.
Shicho
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 146
Rejestracja: pn 27.04.2009 5:51

MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Jarowik » śr 10.08.2022 10:52

MAG to jedno z nielicznych już wydawnictw, które nie utknęło w grajdołku nieustannych wznowień/reedycji wciąż tych samych, wałkowanych przez lata tytułów. Za to wydawnictwo szanuję, choć się planami nie przejmuję ;-)
Jarowik
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 144
Rejestracja: czw 24.03.2022 11:45

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: nosiwoda » śr 10.08.2022 10:56

Jarowik pisze:MAG to jedno z nielicznych już wydawnictw, które nie utknęło w grajdołku nieustannych wznowień/reedycji wciąż tych samych, wałkowanych przez lata tytułów. Za to wydawnictwo szanuję, choć się planami nie przejmuję ;-)

Erm, Reynolds, Wolfe, Stephenson, Erikson, Sanderson to co to jest?! Sam szanuję i kupuję, ale ten "argument" o braku grajdołku wznowień i reedycji jest żaden.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4975
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: AM » śr 10.08.2022 11:13

nosiwoda pisze:
Jarowik pisze:MAG to jedno z nielicznych już wydawnictw, które nie utknęło w grajdołku nieustannych wznowień/reedycji wciąż tych samych, wałkowanych przez lata tytułów. Za to wydawnictwo szanuję, choć się planami nie przejmuję ;-)

Erm, Reynolds, Wolfe, Stephenson, Erikson, Sanderson to co to jest?! Sam szanuję i kupuję, ale ten "argument" o braku grajdołku wznowień i reedycji jest żaden.


Robimy obie rzeczy. Dużo reedycji i jednocześnie 11 nowych autorów w naszej ofercie w tym roku.
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Shicho » śr 10.08.2022 11:15

.
Ostatnio zmieniony śr 10.08.2022 16:10 przez Shicho, łącznie zmieniany 1 raz
Shicho
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 146
Rejestracja: pn 27.04.2009 5:51

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: nosiwoda » śr 10.08.2022 11:23

AM pisze:
nosiwoda pisze:
Jarowik pisze:MAG to jedno z nielicznych już wydawnictw, które nie utknęło w grajdołku nieustannych wznowień/reedycji wciąż tych samych, wałkowanych przez lata tytułów. Za to wydawnictwo szanuję, choć się planami nie przejmuję ;-)

Erm, Reynolds, Wolfe, Stephenson, Erikson, Sanderson to co to jest?! Sam szanuję i kupuję, ale ten "argument" o braku grajdołku wznowień i reedycji jest żaden.


Robimy obie rzeczy. Dużo reedycji i jednocześnie 11 nowych autorów w naszej ofercie w tym roku.

To nie jest do Was - jako MAGa - krytyka, wiem, że robicie obie. Tylko po prostu pomijanie kwestii reedycji, gdy spojrzenie w Nowości daje pewnie z 1/3 wznowień, a może więcej, ale nie śledzę wydań Cassandry Clare, jest... dziwnie, wręcz dziwacznie przestrzelone.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4975
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Haribo » śr 10.08.2022 12:19

Jednym z największych pechowców jest "W paszczy wieloryba" McAuleya. Pamiętam, że już, już miał wyjść w czerwcu-lipcu 2020 r., gdy wyskoczyła pandemia. Teraz od kilku miesięcy był zapowiadany na wakacje, gdy zrobił się bajzel gospodarczo-inflacyjny. Trzymając kciuki za przyszłość MAGa, cierpliwie czekam dalej. Dobrze, że Reynolds jest na takim etapie wydawniczym, że już nie ma sensu wycofywać go z planów ;) Chętnie zrobię sobie z niego powtórkę.
Haribo
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 488
Rejestracja: czw 28.03.2013 9:37

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: AM » śr 10.08.2022 13:32

Haribo pisze:Jednym z największych pechowców jest "W paszczy wieloryba" McAuleya. Pamiętam, że już, już miał wyjść w czerwcu-lipcu 2020 r., gdy wyskoczyła pandemia. Teraz od kilku miesięcy był zapowiadany na wakacje, gdy zrobił się bajzel gospodarczo-inflacyjny. Trzymając kciuki za przyszłość MAGa, cierpliwie czekam dalej. Dobrze, że Reynolds jest na takim etapie wydawniczym, że już nie ma sensu wycofywać go z planów ;) Chętnie zrobię sobie z niego powtórkę.


O przyszłość Maga nie ma potrzeby się martwić. Jeśli już, to raczej o mniej komercyjne produkty. Jestem bardzo ciekaw, jak w trudnej gospodarczo sytuacji i wkroczeniu na pułapy cenowe "z innej bajki" będzie wyglądał rynek.
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: ASX76 » śr 10.08.2022 13:53

AM pisze:
O przyszłość Maga nie ma potrzeby się martwić. Jeśli już, to raczej o mniej komercyjne produkty.

Jestem bardzo ciekaw, jak w trudnej gospodarczo sytuacji i wkroczeniu na pułapy cenowe "z innej bajki" będzie wyglądał rynek.


1. I to właśnie jest główny powód do zmartwienia, wszakoż ucierpią: Artefakty i UW, tzn. malkontenci ;)

2. Jak po globalnej wojnie atomowej. ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Janusz S. » śr 10.08.2022 14:21

AM pisze:O przyszłość Maga nie ma potrzeby się martwić. Jeśli już, to raczej o mniej komercyjne produkty. Jestem bardzo ciekaw, jak w trudnej gospodarczo sytuacji i wkroczeniu na pułapy cenowe "z innej bajki" będzie wyglądał rynek.

Mam nadzieję, że chociaż część mało komercyjnych projektów i serii ocaleje. Naprawdę trudno by mi było sobie wyobrazić brak UW, choćby w wymiarze symbolicznym, pojedynczych książek w danym roku. Wiele razy w tej serii poległem i nie dałem rady czegoś dokończyć, ale Palmer, Watts, Jimenez, Egan, McDonald czy Shepard są dla mnie nie do przebicia.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: AM » śr 10.08.2022 14:47

Janusz S. pisze:
AM pisze:O przyszłość Maga nie ma potrzeby się martwić. Jeśli już, to raczej o mniej komercyjne produkty. Jestem bardzo ciekaw, jak w trudnej gospodarczo sytuacji i wkroczeniu na pułapy cenowe "z innej bajki" będzie wyglądał rynek.

Mam nadzieję, że chociaż część mało komercyjnych projektów i serii ocaleje. Naprawdę trudno by mi było sobie wyobrazić brak UW, choćby w wymiarze symbolicznym, pojedynczych książek w danym roku. Wiele razy w tej serii poległem i nie dałem rady czegoś dokończyć, ale Palmer, Watts, Jimenez, Egan, McDonald czy Shepard są dla mnie nie do przebicia.


Fajnie, bo dwaj autorzy powrócą w następnym roku. Te pozycje są kupione, część przetłumaczyliśmy. Nie ma sensu wobec tego ich kasować. I na szczęście w tym gronie jest tylko jedna cegła, ale z potencjałem sprzedażowym.

Yoon Ha Lee Ninefox Gambit
Ian R. McDonald Hopeland
Simon Jimenez The Spear Cuts Through Water
Susanna Clarke Jonathan Strange I Pan Norrell
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Haribo » śr 10.08.2022 15:08

UW kupuję wybiórczo, mam co najwyżej połowę serii. Ale tymi 4 pozycjami zapowiedzianymi na przyszły rok jestem bardzo zainteresowany. Mcdonalda i Clarke biorę na pewno, pozostałe dwie najprawdopodobniej też.
Haribo
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 488
Rejestracja: czw 28.03.2013 9:37

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Janusz S. » śr 10.08.2022 15:22

AM pisze:Fajnie, bo dwaj autorzy powrócą w następnym roku. Te pozycje są kupione, część przetłumaczyliśmy. Nie ma sensu wobec tego ich kasować. I na szczęście w tym gronie jest tylko jedna cegła, ale z potencjałem sprzedażowym.

Yoon Ha Lee Ninefox Gambit
Ian R. McDonald Hopeland
Simon Jimenez The Spear Cuts Through Water
Susanna Clarke Jonathan Strange I Pan Norrell

Clarke to mój powód do wstydu - przeczytałem tylko Piranesi i nie miałem kiedy się zabrać za jej opus magnum. Ale podejrzewam, że może wylądować w kategorii "ulubione".
Mam nadzieję, że Jimenez też się wykaże czymś niesztampowym, bo trochę się boję jego wycieczki w krainę fantasy. Czytał Pan już tę książkę?
A skoro książki mają kosztować po 100 zł, to może i dobrze, że będzie mniej pozycji, które MUSZĘ kupić... :twisted:
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: ASX76 » śr 10.08.2022 15:28

Niedobrze, bo książek będzie mniej, a w sumie zapłaci się mniej więcej tyle samo.
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: AM » śr 10.08.2022 15:33

Janusz S. pisze:
AM pisze:Fajnie, bo dwaj autorzy powrócą w następnym roku. Te pozycje są kupione, część przetłumaczyliśmy. Nie ma sensu wobec tego ich kasować. I na szczęście w tym gronie jest tylko jedna cegła, ale z potencjałem sprzedażowym.

Yoon Ha Lee Ninefox Gambit
Ian R. McDonald Hopeland
Simon Jimenez The Spear Cuts Through Water
Susanna Clarke Jonathan Strange I Pan Norrell

Clarke to mój powód do wstydu - przeczytałem tylko Piranesi i nie miałem kiedy się zabrać za jej opus magnum. Ale podejrzewam, że może wylądować w kategorii "ulubione".
Mam nadzieję, że Jimenez też się wykaże czymś niesztampowym, bo trochę się boję jego wycieczki w krainę fantasy. Czytał Pan już tę książkę?
A skoro książki mają kosztować po 100 zł, to może i dobrze, że będzie mniej pozycji, które MUSZĘ kupić... :twisted:


Te akurat tyle nie będą kosztowały. Zaleta objętości. Jimeneza kupiłem w ciemno. Czekam na ostateczny maszynopis. Zwykle nie kieruję się opisami, ale chyba jest dobrze:

“Gorgeously written, The Spear Cuts Through Water is unlike anything I’ve ever read before. It is a fable, a dream world, a love story, and a meditation on the nature of humanity all wrapped into one. Simon Jimenez has written the rare kind of book that changes the way you see the world, that makes you pause and appreciate the beauty in every small moment of life and, even, death. The Spear Cuts Through Water is a beguiling fantasy not to be missed.”

“Jimenez has raised the bar for every fantasy writer working; he’s taken the standard engine of epic fantasy, shattered it against the ground, and rebuilt it into a glittering mosaic, where every individual tile is just as important as the picture they make together. Wholly unique, dreamy yet grounded, triumphant and bittersweet, The Spear Cuts Through Water is a tremendous achievement from beginning to end.”
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Janusz S. » śr 10.08.2022 15:43

AM pisze:Te akurat tyle nie będą kosztowały. Zaleta objętości. Jimeneza kupiłem w ciemno. Czekam na ostateczny maszynopis. Zwykle nie kieruję się opisami, ale chyba jest dobrze...

W ciemno? Po jednej książce? Musiała się panu spodobać :D
Tu jest fragment:
https://www.penguinrandomhouse.com/books/647357/the-spear-cuts-through-water-by-simon-jimenez/#
i zapowiada się dobrze, ale to jednak ma być fantasy. Niełatwo będzie zdziałać coś oryginalnego, żeby pasowało do UW.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: AM » śr 10.08.2022 15:51

Janusz S. pisze:
AM pisze:Te akurat tyle nie będą kosztowały. Zaleta objętości. Jimeneza kupiłem w ciemno. Czekam na ostateczny maszynopis. Zwykle nie kieruję się opisami, ale chyba jest dobrze...

W ciemno? Po jednej książce? Musiała się panu spodobać :D
Tu jest fragment:
https://www.penguinrandomhouse.com/books/647357/the-spear-cuts-through-water-by-simon-jimenez/#
i zapowiada się dobrze, ale to jednak ma być fantasy. Niełatwo będzie zdziałać coś oryginalnego, żeby pasowało do UW.


Mam wczesny maszynopis. Ptaki to space opera a la Jimenez. Mnie przerażałoby bardziej niż fantasy.

https://www.amazon.co.uk/Vanished-Birds ... 1789093929
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Janusz S. » śr 10.08.2022 16:11

AM pisze:Mam wczesny maszynopis. Ptaki to space opera a la Jimenez. Mnie przerażałoby bardziej niż fantasy.

Czyli jednak zna Pan tekst :mrgreen:
No dobra, nie męczę już Pana na ten temat. Chyba i tak nie wytrzymam i kupię najpierw w oryginale, żeby potem przeczytać na nowo po polsku. Mam nadzieję, że MAG ucieszy nas jeszcze czymś równie oryginalnym i udanym jak Palmer i Jimenez. Na razie liczę na dżinny w Kairze i zabieram się za "Być moze gwiazdy".
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Tigillo » śr 10.08.2022 20:27

ASX: Ja też czekam na Sullivana :p w sumie już dosyć długo, kilka razy przesuwany termin. Jak widać teraz wypadł na bliżej nie określony czas, zero wzmianek o nim. Czyli przyjdzie nam jeszcze poczekać.
Tigillo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 501
Rejestracja: czw 24.12.2020 0:31

MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: Jarowik » śr 10.08.2022 20:42

MAG reedycje czyni z głową. Taki np. Al Batros czy Rebus bez sensu tłuką w kółko te same tytuły, zmieniają się tylko okładki. A najlepsze jest wydawanie tego samego tytułu krótko po poprzednim wydaniu, ale za to... z okładką filmową! :-) :-).
Co do MAG'a to przyznam się, że z UW i z Artefaktów kupiłem do tej pory wszystko...
Jarowik
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 144
Rejestracja: czw 24.03.2022 11:45

Re: MAG do końca roku - ostateczna wersja.

Postautor: ASX76 » czw 11.08.2022 10:00

Tigillo pisze:ASX: Ja też czekam na Sullivana :p w sumie już dosyć długo, kilka razy przesuwany termin. Jak widać teraz wypadł na bliżej nie określony czas, zero wzmianek o nim. Czyli przyjdzie nam jeszcze poczekać.


Panie Szanowny, a ja czekam na Bakkera o wiele dłużej i w przeciwieństwie do Pana i Sullivana się nie doczekam. O całkowicie wymazanym przez MAG-a K.J. Parkerze, któremu Sullivan mógłby pucować buty, już nie wspomnę. :cry:

Używanie określenia "termin" jest nadużyciem, ponieważ były to ino przymiarki/szkice, a nie plan wydawniczy.
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Następna

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

cron