Premiera "Roju Hellstroma" :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: overseer » śr 28.04.2021 13:43

Zapowiedzieli kolejne pozycje w serii: "Earth abides" Stewart i "Wasp" Russell
overseer
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 63
Rejestracja: śr 15.07.2020 5:14

Re: Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: Shedao Shai » śr 28.04.2021 13:46

I jakieś opowiadania Dicka. Co mnie nieco niepokoi, bo przecież wszystkie już wyszły w pięciotomowej kolekcji i to parę lat temu. Brzmi jak kotlet odgrzewany zbyt prędko. No ale tamte dwie pozostałe książki to ciekawa sprawa - dotychczas nie wydano ich w Polsce.
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3686
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: Janusz S. » śr 28.04.2021 13:48

overseer pisze:Zapowiedzieli kolejne pozycje w serii: "Earth abides" Stewart i "Wasp" Russell

Na fejsie?
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: overseer » śr 28.04.2021 13:52

overseer
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 63
Rejestracja: śr 15.07.2020 5:14

Re: Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: Janusz S. » śr 28.04.2021 14:08

Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: nosiwoda » śr 28.04.2021 14:09

Skoro już wszedłem w serię, to biere wszystko.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4975
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: Janusz S. » śr 28.04.2021 14:16

Niestety ja już też. A Russell mnie interesuje, bo pamiętam po dziś dzień Elemelka z Fantastyki, z którego uśmiałem się do łez. Nigdy chyba nie przeczytałem nic innego tego autora, albo nie pamiętam.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: ASX76 » śr 28.04.2021 17:29

Shedao Shai pisze:I jakieś opowiadania Dicka. Co mnie nieco niepokoi, bo przecież wszystkie już wyszły w pięciotomowej kolekcji i to parę lat temu. Brzmi jak kotlet odgrzewany zbyt prędko.


Zaiste kotlet, lecz nieodgrzewany zbyt prędko, bo dopiero po kilkunastu latach (Opowiadania najlepsze) :BIG:
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: Shedao Shai » śr 28.04.2021 21:11

ASX76 pisze:
Shedao Shai pisze:I jakieś opowiadania Dicka. Co mnie nieco niepokoi, bo przecież wszystkie już wyszły w pięciotomowej kolekcji i to parę lat temu. Brzmi jak kotlet odgrzewany zbyt prędko.


Zaiste kotlet, lecz nieodgrzewany zbyt prędko, bo dopiero po kilkunastu latach (Opowiadania najlepsze) :BIG:


Przemyślałem sobie sprawę i jestem za wydaniem tego tomiku opowiadań. Dick to tak duże nazwisko, że warto, żeby takie "best of" było w obiegu. Ja po prostu go nie kupię, bo nie jestem targetem, ale dobrze, że coś takiego będzie. Nie jestem Asixem, żeby jak pies ogrodnika szczekać: ja mam, więc nie wydawajcie, szkoda slotu wydawniczego! :P

Dodatkowo Tomasz Szponder w komentach na Fejsie potwierdził, że w przyszłym roku będzie kontynuacja Dickowskiej kolekcji w HC, więc jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3686
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Premiera "Roju Hellstroma"

Postautor: ASX76 » śr 28.04.2021 22:05

Shedao Shai pisze:
Przemyślałem sobie sprawę i jestem za wydaniem tego tomiku opowiadań. Dick to tak duże nazwisko, że warto, żeby takie "best of" było w obiegu. Ja po prostu go nie kupię, bo nie jestem targetem, ale dobrze, że coś takiego będzie.
Nie jestem Asixem, żeby jak pies ogrodnika szczekać: ja mam, więc nie wydawajcie, szkoda slotu wydawniczego! :P


Oj, przepraszam bardzo, niczego takiego nie napisałem odnośnie Dicka :P
Teraz może dadzą twardą oprawę i grafiki Siudmaka, żeby ładnie pasowało do innych książek z serii.
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości