Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Obłęd » pt 26.03.2021 14:11

Zamówienie już poszło i czekam.
Obłęd
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 673
Rejestracja: czw 09.02.2012 22:57

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Thuringwethil » pt 26.03.2021 14:13

Obłęd pisze:Zamówienie już poszło i czekam.

też czekam..trochę potrwa bo razem z MKP zamówione... w mędzyczasie podziwiam okładkę Małe, Duże - naprawdę się nie mogę "napatrzeć"
Thuringwethil
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 234
Rejestracja: wt 25.07.2017 12:44

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Whoresbane » pt 26.03.2021 14:14

Też czekam, wedle rozpiski MAGa otrzymam dwie paczki 15 i 22 kwietnia 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1447
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: niepco » pt 26.03.2021 14:20

W przechowalni Świata Książki. Za miesiąc będzie taniej niż w sklepie MAGa z rabatem.
niepco
Lord
Lord
 
Posty: 1224
Rejestracja: ndz 19.09.2010 18:25
Lokalizacja: Antiquitatis Genus Crosniensis

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: jezzo » pt 26.03.2021 14:44

Ja to jeszcze czekam, aż mi MAG wyśle Abercrombiego i Sandersona... Niby według informacji z maila (29 dni roboczych...) wysyłka wypada na jutro. Trochę to niepokojące, a dla wielu pewnie nieakceptowalne, aby wysyłka tak przesuwała się od premiery. Rozumiem opóźnienia, ale powinny być jakieś granice, gdybym zamówił u kogoś innego już dawno miałbym książki. Na szczęście jestem wyrozumiały i nie śpieszy mi się, ale nie wszyscy tacy są, także niektórzy mogą się niestety mocno zrazić do kupowania bezpośrednio u MAGa, co oznacza mniejsze wpływy dla wydawnictwa=mniej książek w nadchodzącej przyszłości. Martwiące.
Awatar użytkownika
jezzo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 637
Rejestracja: pn 09.12.2019 13:01

Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: jachu » pt 26.03.2021 15:22

Dla mnie Vinge, ale poczekam aż się na Alledrogo pojawi, to wykorzystam zgromadzone punkty payback i wezmę nie za miliony.
jachu
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 320
Rejestracja: pt 20.11.2015 12:41

Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Dice » pt 26.03.2021 16:31

Dziś odebrałem oba Artefakty z paczkomatu. Co ciekawe, w paczce był też baton musli. Do tego dwa Wehikuły czasu. Wygląda na to, że premier na kolejne zamówienie nazbiera mi się dopiero w czerwcu.
Dice
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 134
Rejestracja: sob 04.11.2017 10:34

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Whoresbane » pt 26.03.2021 17:06

jezzo pisze:Ja to jeszcze czekam, aż mi MAG wyśle Abercrombiego i Sandersona... Niby według informacji z maila (29 dni roboczych...) wysyłka wypada na jutro.


Mam to samo z tym, że moja wysyłka przypada na 15 kwietnia :( Artefakty z Malazańską tydzień później. Też cierpliwie czekam ale na ich fanpage nie brakuje wkurzonych oczekujących.

Dice pisze:Co ciekawe, w paczce był też baton musli.


Ostatnio Świat Książki wysyła batony do zamówień. Co ciekawe dziś odebrałem od nich przesyłkę i nie było smakołyku :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1447
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: AM » pt 26.03.2021 17:10

Whoresbane pisze:Mam to samo z tym, że moja wysyłka przypada na 15 kwietnia :( Artefakty z Malazańską tydzień później. Też cierpliwie czekam ale na ich fanpage nie brakuje wkurzonych oczekujących.


Przy czym duża część wkurzonych oczekujących, podczas zamówienia, nie przeczytała za ile będzie termin dostawy. To nie jest ukryta informacja.
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: asymon » pt 26.03.2021 17:16

Whoresbane pisze:
Dice pisze:Co ciekawe, w paczce był też baton musli.


Ostatnio Świat Książki wysyła batony do zamówień. Co ciekawe dziś odebrałem od nich przesyłkę i nie było smakołyku :(


Ja dostałem ostatnio dwie ulotki, batony prawdopodobnie ktoś zjadł. Tak myślałem, bo po co wkładać do paczki z książkami ulotkę "spróbuj też innych smaków".

Dobra, to jak tak, to zamawiam bezpośrednio u producenta.
The square root of three equals two for large values of three.
- found in a bathroom in the Cornell Physics department -
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1950
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Janusz S. » pt 26.03.2021 18:14

asymon pisze:Ja dostałem ostatnio dwie ulotki, batony prawdopodobnie ktoś zjadł. Tak myślałem, bo po co wkładać do paczki z książkami ulotkę "spróbuj też innych smaków".

Dobra, to jak tak, to zamawiam bezpośrednio u producenta.

Rewelacja - ja przynajmniej dostałem tego batona. Niestety nie zmienia to tego, że książki wracają do ŚK do reklamacji. Książki kupione w empiku też. Tylko książki z Maga Wydawnictwa IX doszły bez uszkodzeń.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5865
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: bel_e_muir » pt 26.03.2021 18:18

asymon pisze:
Whoresbane pisze:
Dice pisze:Co ciekawe, w paczce był też baton musli.


Ostatnio Świat Książki wysyła batony do zamówień. Co ciekawe dziś odebrałem od nich przesyłkę i nie było smakołyku :(


Ja dostałem ostatnio dwie ulotki, batony prawdopodobnie ktoś zjadł. Tak myślałem, bo po co wkładać do paczki z książkami ulotkę "spróbuj też innych smaków".

Dobra, to jak tak, to zamawiam bezpośrednio u producenta.


Haha, a ja nie dostałam żadnej ulotki, ale batonik musli był... może gratiski są dorzucane przypadkowo, raz wrzucą, raz nie? ;)

Swoją drogą przyzwyczaiłam się, że w różnych sklepach dodawali do zamówienia po cukierku, zazwyczaj krówce, ale ostatnio żadna do mnie nie przyjechała w paczce... Czyżby deficyt krówkowy w gospodarce? :D
bel_e_muir
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 67
Rejestracja: czw 23.04.2015 12:05

Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Tigillo » pt 26.03.2021 19:52

@Janusz S. EMPIK: Walka z tym sklepem jest ciężka, raz zamówiłem 3 książki, była wtedy promocja 3 za 2. Inaczej nie opłacało by się u nich nic zamówić. Zrobili mnie w balona, wysłali 2 pozycje, tą trzecia usunęli z faktury. Zamówienia nie przyjąłem, wróciło do nich. 2 miesiące się boksowałem żeby odzyskać kasę.

Oby Tobie to lepiej poszło z tym zwrotem.
Tigillo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 501
Rejestracja: czw 24.12.2020 0:31

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: ASX76 » pt 26.03.2021 20:02

Najlepiej unikać zakupów z płatnością z góry w miejscach, które są ch.jowe bez względu na super duper hiper promo. Empik sux.
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Janusz S. » sob 27.03.2021 1:11

Tigillo pisze:@Janusz S. EMPIK: Walka z tym sklepem jest ciężka, raz zamówiłem 3 książki, była wtedy promocja 3 za 2. Inaczej nie opłacało by się u nich nic zamówić. Zrobili mnie w balona, wysłali 2 pozycje, tą trzecia usunęli z faktury. Zamówienia nie przyjąłem, wróciło do nich. 2 miesiące się boksowałem żeby odzyskać kasę.

Oby Tobie to lepiej poszło z tym zwrotem.

Zobaczymy. Niestety coraz częściej wysyłają uszkodzone książki.
A przy okazji aktualizacja szkiców do planów od AMa na temat Artefaktów z forum ZB z uwagami, które wprowadziłem w miejscach, gdzie moim zdaniem są drobne nieścisłości:

Artefakty 2020 2021

1. William Gibson Trylogia Mostu
2. Jack Finey Zmiana Czasu Finney
3. Vernor Vinge Otchłań w niebie
4. Nowy autor
5. Robert Heinlein Kosmiczna Kawaleria
6. John Brunner Jagged Orbit

2021 2022
1. John Crowley Otherwise
2. Gene Wolfe Urth nowego słońca
3. Nowy autor
4 Nowy autor
5. Ray Bradbury October Country, The Halloween Tree
6. Richard Matheson What Dreams May Come, A Stir of Echoes, Somewhere in Time
7. Walter Miller A Canticle for Leibowitz, Saint Leibowitz and the Wild Horse, Dark Design Dark Benediction
8. ??????
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5865
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: AM » sob 27.03.2021 1:17

Janusz S. pisze:
Tigillo pisze:@Janusz S. EMPIK: Walka z tym sklepem jest ciężka, raz zamówiłem 3 książki, była wtedy promocja 3 za 2. Inaczej nie opłacało by się u nich nic zamówić. Zrobili mnie w balona, wysłali 2 pozycje, tą trzecia usunęli z faktury. Zamówienia nie przyjąłem, wróciło do nich. 2 miesiące się boksowałem żeby odzyskać kasę.

Oby Tobie to lepiej poszło z tym zwrotem.

Zobaczymy. Niestety coraz częściej wysyłają uszkodzone książki.
A przy okazji aktualizacja szkiców do planów od AMa na temat Artefaktów z forum ZB z uwagami, które wprowadziłem w miejscach, gdzie moim zdaniem są drobne nieścisłości:

Artefakty 2020 2021

1. William Gibson Trylogia Mostu
2. Jack Finey Zmiana Czasu Finney
3. Vernor Vinge Otchłań w niebie
4. Nowy autor
5. Robert Heinlein Kosmiczna Kawaleria
6. John Brunner Jagged Orbit

2021 2022
1. John Crowley Otherwise
2. Gene Wolfe Urth nowego słońca
3. Nowy autor
4 Nowy autor
5. Ray Bradbury October Country, The Halloween Tree
6. Richard Matheson What Dreams May Come, A Stir of Echoes, Somewhere in Time
7. Walter Miller A Canticle for Leibowitz, Saint Leibowitz and the Wild Horse, Dark Design Dark Benediction
8. ??????


Finey to niestety Cola na klawiaturze. Dark Design... starość. 2020 i 2021 to błahostka.
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Shedao Shai » sob 27.03.2021 11:12

Świetne plany, a już rok 2022 wygląda nadzwyczaj miodnie - kolejny Bradbury! MATHESON!! :D (dzięki, AM!) Komplet Millera! Wspaniale. I to tempo - 8 książek na rok - Artefakty będą musiały się rozrosnąć u mnie na sąsiednią półkę, bo miejsca braknie już w tym roku. Jakoś poniosę ten krzyż :wink:

Szkoda tylko, że Urth dopiero w przyszłym roku - w takim tempie całego Cyklu Solarnego to się doczekamy w... 2023, 2024? Strasznie długo. Może jednak znalazłoby się dla niego miejsce w 2021? Albo chociaż dałoby radę upchnąć początek Księgi Długiego Słońca też na 2022?
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3682
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Janusz S. » sob 27.03.2021 16:44

AM pisze:Finey to niestety Cola na klawiaturze. Dark Design... starość. 2020 i 2021 to błahostka.

Panie Andrzeju, nie chciałem żeby Pan odebrał moje dopiski jako wypominanie czegokolwiek. Jak kopiowałem te informacje był środek nocy i nie byo co liczyć, że Pan się odezwie na ZB a nie odważyłem się przekopiować cytatu ze nieoznakowanymi zmianami.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5865
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: AM » sob 27.03.2021 18:11

Janusz S. pisze:
AM pisze:Finey to niestety Cola na klawiaturze. Dark Design... starość. 2020 i 2021 to błahostka.

Panie Andrzeju, nie chciałem żeby Pan odebrał moje dopiski jako wypominanie czegokolwiek. Jak kopiowałem te informacje był środek nocy i nie byo co liczyć, że Pan się odezwie na ZB a nie odważyłem się przekopiować cytatu ze nieoznakowanymi zmianami.


Nie odebrałem.
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Janusz S. » śr 05.05.2021 12:40

Tigillo pisze:@Janusz S. EMPIK: Walka z tym sklepem jest ciężka, raz zamówiłem 3 książki, była wtedy promocja 3 za 2. Inaczej nie opłacało by się u nich nic zamówić. Zrobili mnie w balona, wysłali 2 pozycje, tą trzecia usunęli z faktury. Zamówienia nie przyjąłem, wróciło do nich. 2 miesiące się boksowałem żeby odzyskać kasę.

Oby Tobie to lepiej poszło z tym zwrotem.


Nie da się ukryć, że @Tigillo okazał się niezwykle trafnym prorokiem.

Odesłałem do empiku książki. Już po dwóch tygodniach korespondencji empik odpowiedział, że reklamacja została załatwiona i odesłał reklamowane pozycje w kopercie z folii bąbelkowej :evil: Oczywiście obie rozpieprz...e w drobny mak, z zagiętymi narożnikami itd. Ponowna reklamacja oraz reklamacja tego, że nie zwrócili mi pieniędzy za odesłanie książek. Cisza po dziś dzień - dzwoniłem, pisałem, pies z kulawą nogą się nie odezwał. Jutro dzwonię kolejny raz, bo minęło półtorej miesiąca od zakupu a ja dalej nie mam kompletu książek i zwrotu kasy. Polecam promocje w empiku.

Dzisiaj za to dostałem 5 książek ze Świata Książki. Jedna ma rozerwany grzbiet a druga zapaćkany brudem blok stronic. Właśnie napisałem reklamację :mrgreen:

Czekam teraz na jutrzejszą paczkę od MAGa, ale tu nie mam obaw - wszystko przychodzi zawsze w bardzo dobrym stanie. Wywalam zarówno empik jak i ŚK z listy księgarń, w których robię zakupy i kasuję tam konta. Oprócz MAGa zostaną mi nieprzeczytane.pl i tantis.pl. Zastanawiam się tylko, czy w ramach pandemicznego wzrostu obrotów w sieci tak fatalnie nie jest teraz we wszystkich księgarniach.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5865
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: nosiwoda » śr 05.05.2021 12:50

To ja mam chyba nieprzeciętnego farta. Nigdy nie zdarzyło mi się musieć reklamować książki z uwagi na stan przesyłki. Za to jeden raz zgubiłem świeżutko zakupioną książkę na środku skrzyżowania Nowowiejskiej i Alei Niepodległości (jechałem rowerem, książka na bagażniku), zanim zmieniły się światła i mogłem po nią wrócić, zyskała niepowtarzalny wzór z kilku opon.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4973
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: ASX76 » śr 05.05.2021 13:05

Janusz S. pisze:
Nie da się ukryć, że @Tigillo okazał się niezwykle trafnym prorokiem.

Odesłałem do empiku książki. (..) Polecam promocje w empiku.
Dzisiaj za to dostałem 5 książek ze Świata Książki. Jedna ma rozerwany grzbiet a druga zapaćkany brudem blok stronic. Właśnie napisałem reklamację :mrgreen:

Wywalam zarówno empik jak i ŚK z listy księgarń, w których robię zakupy i kasuję tam konta.

Oprócz MAGa zostaną mi nieprzeczytane.pl (..)


1. Biorąc pod uwagę fakt, co dzieje się z zamówieniami w Empiku i w Świecie Książki, to akurat nie proroctwo, tylko realna diagnoza ;)

2. Jeśli już brać w Empiku i Świecie Książki, to tylko i wyłącznie z płatnością przy odbiorze i z żądaniem otwarcia paczek żeby sobie dokładnie obejrzeć towar.

3. To "wylewanie dziecka z kąpielą" ;) No, chyba że nie masz Pan możliwości odbioru osobistego.

4. O Nieprzeczytane.pl dobrze radzę zapomnieć - po zmianach które tam zaszły jakiś czas temu to już bardzo nie to samo i można się brzydko naciąć :P Lista boleśnie zawiedzionych klientów rośnie w oczach ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Bronsiu » śr 05.05.2021 13:25

nosiwoda pisze:na środku skrzyżowania Nowowiejskiej i Alei Niepodległości

W pierwszej chwili chciałem Cię poprawić, że Nowowiejskiego, ale to przecież nie Poznań ;)
Bronsiu
Lord
Lord
 
Posty: 1055
Rejestracja: pt 25.06.2010 9:21

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Shedao Shai » śr 05.05.2021 13:31

Janusz S. pisze:Nie da się ukryć, że @Tigillo okazał się niezwykle trafnym prorokiem.

Odesłałem do empiku książki. Już po dwóch tygodniach korespondencji empik odpowiedział, że reklamacja została załatwiona i odesłał reklamowane pozycje w kopercie z folii bąbelkowej :evil: Oczywiście obie rozpieprz...e w drobny mak, z zagiętymi narożnikami itd. Ponowna reklamacja oraz reklamacja tego, że nie zwrócili mi pieniędzy za odesłanie książek. Cisza po dziś dzień - dzwoniłem, pisałem, pies z kulawą nogą się nie odezwał. Jutro dzwonię kolejny raz, bo minęło półtorej miesiąca od zakupu a ja dalej nie mam kompletu książek i zwrotu kasy. Polecam promocje w empiku.

Dzisiaj za to dostałem 5 książek ze Świata Książki. Jedna ma rozerwany grzbiet a druga zapaćkany brudem blok stronic. Właśnie napisałem reklamację :mrgreen:

Czekam teraz na jutrzejszą paczkę od MAGa, ale tu nie mam obaw - wszystko przychodzi zawsze w bardzo dobrym stanie. Wywalam zarówno empik jak i ŚK z listy księgarń, w których robię zakupy i kasuję tam konta. Oprócz MAGa zostaną mi nieprzeczytane.pl i tantis.pl. Zastanawiam się tylko, czy w ramach pandemicznego wzrostu obrotów w sieci tak fatalnie nie jest teraz we wszystkich księgarniach.


Przyznaję, że aż mi się nieprzyjemnie zrobiło, jak to przeczytałem, bo poczułem tę złość, którą zawsze czułem, gdy otwieram paczkę, a tam uszkodzone książki. Odnośnie Empiku mam tylko jedną radę: przyjąć zasadę "Zawsze i wszędzie Empik je**ny będzie" - odkąd bojkotuję ich zupełnie, moje życie zakupowe jest dużo zdrowsze. Świat Książki, odkąd zacząłem zaznaczać, że chcę ich oceniać w Ceneo, przestał mnie zawodzić :D Nieprzeczytane miało jakieś problemy i trochę się teraz obawiam od nich brać. I tak dalej- co człowiek to inne doświadczenia, a na forum o literaturze temat "skąd zamawiać" to istny temat-rzeka. Mamy tu nawet swoje stałe punkty, jak nasz forumowy bot, który w trakcie gdy pisałem tego posta zdążył wbić ze swoim "tylko i wyłącznie z płatnością przy odbiorze i z żądaniem otwarcia paczek" powtarzanym po raz mniej więcej siedemnasty. Ja ostatnio sporo zamawiam z Gandalfa, bo mam bony, tylko trzeba zamawiać przez Ceneo a nie bezpośrednio przez stronę, bo jest różnica w rabacie rzędu 5-33%.
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3682
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: nosiwoda » śr 05.05.2021 14:55

A, to tak, zawsze trzeba wchodzić przez ceneo i odświeżać koszyk przy zakupach w sklepach internetowych. Nieprzeczytane.pl ma gorzej z szybkością realizacji, od kiedy przejął ich merlin.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4973
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: bel_e_muir » śr 05.05.2021 16:15

Co do Gandalfa to się zgodzę, ceny produktów bezpośrednio z ich strony są wyższe niż ten sam produkt wzięty z porównywarki cen (nie tylko ceneo, także przy korzystaniu z linków na lubimyczytać, pewnie używają tego samego mechanizmu).

Co do wad książek, ja jestem strasznie słabo asertywna pod tym względem i w większości przypadków nie składam reklamacji. Po pierwsze, że szkoda mi zachodu, a po drugie, szkoda mi takiej książki, jak sieroty której nikt nie chce przygarnąć... No więc ja przygarniam, chyba że wada jest naprawdę poważna.
bel_e_muir
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 67
Rejestracja: czw 23.04.2015 12:05

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Bibi King » śr 05.05.2021 17:18

nosiwoda pisze:na środku skrzyżowania Nowowiejskiej i Alei Niepodległości


Współczuję. Zajebiste miejsce na zgubienie czegokolwiek, skrzyżowanie niby małe, ale są i tramwaje, i autobusy, dzieje się. Ruch tam ustaje chyba tylko w środku nocy. Albo i to nie...

Ja nie jestem przesadnie wrażliwy np. na zabrudzenie bloku kartek. No i przyznaję, że sklep MAG-a nie zawodzi. A w Empiku zawsze odbieram osobiście, więc od razu widzę, na czym stoję.
Bibi King
Lord
Lord
 
Posty: 1112
Rejestracja: czw 04.07.2019 22:09

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Shadowmage » śr 05.05.2021 18:05

Z takich historii, to mam umorusane krawędzie kartek "Lodu". Czytałem zimą w autobusie stojąc, poszło mocne hamowanie, książka upadła na sztorc, grzbietem do góry w pośniegowym błotku na środku autobusu :)
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: asymon » śr 05.05.2021 18:13

Bibi King pisze:
nosiwoda pisze:na środku skrzyżowania Nowowiejskiej i Alei Niepodległości

Zajebiste miejsce na zgubienie czegokolwiek

A mogło być gorzej, mogła spaść na dół. Na Armii Ludowej, czy też Lecha Kaczyńskiego.

EDIT: Ojezu, nie to skrzyżowanie :?
Ostatnio zmieniony śr 05.05.2021 18:18 przez asymon, łącznie zmieniany 3 razy
The square root of three equals two for large values of three.
- found in a bathroom in the Cornell Physics department -
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1950
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: Shadowmage » śr 05.05.2021 18:15

Już dawno zmienili z powrotem na Armii Ludowej. Byłem z tym na bieżąco, jako że mieszkam tuż obok :)
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: historyk » śr 05.05.2021 18:54

ASX76 pisze:
Janusz S. pisze:Oprócz MAGa zostaną mi nieprzeczytane.pl (..)


1. Biorąc pod uwagę fakt, co dzieje się z zamówieniami w Empiku i w Świecie Książki, to akurat nie proroctwo, tylko realna diagnoza ;)

Dobrze pakują w Bonito/Arosie, Tantis i Czytam.pl. Oraz, oczywiście, Gildia.pl.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2636
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: ASX76 » śr 05.05.2021 19:37

historyk pisze:Dobrze pakują w Bonito/Arosie, Tantis i Czytam.pl. Oraz, oczywiście, Gildia.pl.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com


Nie miałem na myśli pakowania, lecz nie zwracanie uwagi na stan wysyłanych książek. Bonito/Aros ma tę zaletę, że reklamacje są szybkie i satysfakcjonujące (a przynajmniej tak było kilka lat temu), o ile mają towar na wymianę.
Empik, Livro i Merlin to najgorsze g.wno.

Co do pakowania, to najlepiej robią to w Gildii. W sklepie MAG-a też fajnie :)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: nosiwoda » śr 05.05.2021 19:44

Bibi King pisze:
nosiwoda pisze:na środku skrzyżowania Nowowiejskiej i Alei Niepodległości


Współczuję. Zajebiste miejsce na zgubienie czegokolwiek, skrzyżowanie niby małe, ale są i tramwaje, i autobusy, dzieje się. Ruch tam ustaje chyba tylko w środku nocy. Albo i to nie...

Noooo. Wyobrażam sobie, jak musiałem wyglądać, gdy machając rękoma "NIE PRZEJEDŹCIE MNIE!" biegłem na skos tego skrzyżowania, żeby podnieść Higienistów Zaremby Bielawskiego :D
bel_e_muir pisze:Co do wad książek, ja jestem strasznie słabo asertywna pod tym względem i w większości przypadków nie składam reklamacji. Po pierwsze, że szkoda mi zachodu, a po drugie, szkoda mi takiej książki, jak sieroty której nikt nie chce przygarnąć...
O, to, to, to! To ma nawet jakąś swoją nazwę, takie przygarnianie brzydkich pluszaków, ale niestety zapomniałem. Też to mam. I wzruszają mnie też takie nieporadne, ale pełne dobrych chęci malunki, jak na bootleg daycare. Do dziś pamiętam koślawego Kaczora Donalda na ścianie sklepu z zabawkami w Mińsku Mazowieckim w latach 90...
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4973
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: bel_e_muir » śr 05.05.2021 21:31

nosiwoda pisze:
bel_e_muir pisze:Co do wad książek, ja jestem strasznie słabo asertywna pod tym względem i w większości przypadków nie składam reklamacji. Po pierwsze, że szkoda mi zachodu, a po drugie, szkoda mi takiej książki, jak sieroty której nikt nie chce przygarnąć...
O, to, to, to! To ma nawet jakąś swoją nazwę, takie przygarnianie brzydkich pluszaków, ale niestety zapomniałem. Też to mam. I wzruszają mnie też takie nieporadne, ale pełne dobrych chęci malunki, jak na bootleg daycare. Do dziś pamiętam koślawego Kaczora Donalda na ścianie sklepu z zabawkami w Mińsku Mazowieckim w latach 90...


Kurczę, myślałam że tylko ja tak mam, a tu proszę! :oops:

No raz przygarnęłam pluszowego żółwia, który leżał bezpańsko na jakimś stosie w ciucholandzie, bo patrzył się na mnie tak smutno tymi swoimi brązowymi oczkami-guzikami... Nie miałam serca go tam zostawić.

A z książek to ostatnio przyszła mi z Powergraphu "Anatomia pęknięcia" z wadą fabryczną okładki (w jednym miejscu była dziwnie wypukła, widać, że to nie przez złe traktowanie, tylko przy produkcji coś poszło nie tak). Rozważałam zwrot, ale... Nie ma opcji, w końcu czemu ta biedna książka winna, że ją taką wyprodukowali?
bel_e_muir
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 67
Rejestracja: czw 23.04.2015 12:05

Re: Kolejne dwa Artefakty w sprzedaży

Postautor: El Lagarto » śr 05.05.2021 23:16

Gdyby "Anatomia pęknięcia" miała po prostu pękniętą okładkę, byłoby to zrozumiałe, ale z tą wypukłością to rzeczywiście podejrzana sprawa ;-)

Kiedyś w księgarniach pojawiła się książka pt. "Zniszcz ten dziennik". Nie wierzę, że nikogo nie korciło, by postąpić zgodnie z zaleceniem na okładce. Myślę, że dobry adwokat by wybronił...
El Lagarto
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 923
Rejestracja: sob 20.03.2021 21:17

Następna

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości