Hobb, Robin - "Wyprawa skrytobójcy" :: Sprawdź komentowany artykuł.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Hobb, Robin - "Wyprawa skrytobójcy"

Postautor: Ciacho » wt 03.03.2015 11:24

Fajna recenzja, ale dla mnie tom 3 obniża poziom tego cyklu. Po pierwsze jest mocno przydługawy. Po drugie Bastard mnie tak tam irytuje swoją dupowatością, że już dawno mnie żaden bohater tak nie denerwował. Ciągle źle, niedobrze, jestem zły, jestem sponiewierany, zaniedbuję przyjaciół, wszyscy mnie atakują... Nie tylko Bastard irytuje, ogółem postaci pozytywne są, moim zdaniem, mniej ludzkie i prawdziwe, niż te negatywne. Po trzecie Bastad a la Rambo. Hobb jak dla mnie mocno przesadziła z ilością wątków, gdzie główny bohater zostaje atakowany i udaje mu się z tego wyjść bez szwanku. I to jest mój kontrargument na realizm tego cyklu, bo niestety taki nie jest pod żadnym względem, chociaż też do 3 tomu uważałem, że postaci są świetne. Ja jeszcze nie skończyłem, mam przed sobą jakieś 150 stron (cholernie się cieszę, że mimo wszystko szybko się to czyta, bo od mniej więcej strony 200 już wiedziałem, że coraz mniej mi się będzie to podobać), toteż liczę, że zakończenie spodoba mi się podobnie jak Tobie. :)
Awatar użytkownika
Ciacho
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 978
Rejestracja: sob 06.04.2013 17:31

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości

cron