Necrosis

Wszystko o rodzimych publikacjach

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Necrosis

Postautor: Pegazek » pn 09.05.2005 20:18

Mieliście już może w łapkach Necrosis Piekary i Kucharskiego? Jeśli tak, to Strrrasznie jestem ciekaw waszych odczuć? ciarki na plecach, odruchy wymiotne, czy może nieodparta pokusa by sięgnąć po termos z kawą i poszukać zapałek do podparcia opadających powiek?
Bo aż mnie dziwi, że kolejna książka J.P. przeszła tak cichutko i spokojnie, zwłasza, że opowiadania o Mordimerze budziły wiele skrajnych emocji?!
zgaś światło.nic ci nie zrobię...
Pegazek
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn 09.05.2005 19:50
Lokalizacja: From Hell

Postautor: Vampdey » wt 10.05.2005 14:12

No czytałem, na stronie głównej Katedry jest mój tekst o tej książce :).
Jest to ksiązka bardziej ponura od opowiadań o panu MM, lecz jak w przypadku opowiadań jest literaturą rozrywkową - którą połyka się w jeden wieczór :). Nie jest to arcydzieło, właśnie takie mile czytadełko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Pegazek » wt 10.05.2005 18:50

Recenzję przeczytałem. Twoje pozostałe posty na temat m.in. Piekary również. całkiem pozytywny tekst jak na kogoś, kto nie trawi autora przygód Przyjaciela Pezyjaciół ;-)
Dla mnie czytadłem N. nie jest. dla mnie jest to cykl błyskotliwych i nieszablonowych opowieści (patrz. Księżniczka i wiedźma !) o niebo lepszych od wszystkich "mordimerów". nie wiem czyja to zasługa- Piekary czy Kucharskiego, ale chłopakom naprwde udało się napisać dobrą i spójną książkę...
zgaś światło.nic ci nie zrobię...
Pegazek
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn 09.05.2005 19:50
Lokalizacja: From Hell

Postautor: Vampdey » wt 10.05.2005 21:09

Jacka Piekary nie lubie bardzo jako osoby, co nie zmienia faktu, że pisze ciekawą prozę i ma bardzo dobre pióro :).

Czy ja wiem czy Necrosis jest lepsze od inkwizytorskich opowiadań? Chyba za wcześnie by orzec, bo zdaje się że książka jest wstępem do większej historii.
Necrosis to czytadło :). Na wysokim poziomie, ale mimo wszystko czytadło ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Brzozomir » pn 08.08.2005 1:49

Prawdać to. miłe czytadełko, jednak na wysokim poziomie.Mi sie podobało bardzo. jest anpisane ż eto nie pierwsza ksiązka o nekromantach więc czekam z niecierpliwością...
Awatar użytkownika
Brzozomir
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 36
Rejestracja: sob 24.04.2004 22:24
Lokalizacja: Gdańsk!

Postautor: PPablos » śr 23.01.2008 18:08

Czytadło czy nie, mi też się bardziej podoba od opowiadań o Słudze Bożym. Zresztą tylko z powodu opowiadań podpisanych "Kucharski" kupowałem tę żenującą gazetę "Fantasy"... Ale zdziwko, że to Piekara, hehe :wink:
PPablos
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: śr 23.01.2008 17:53
Lokalizacja: Prawie Miasto


Wróć do Literatura polska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron