Eureka

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Eureka

Postautor: Azirafal » czw 09.11.2006 0:58

Hihihi, A Town Called Eureka (albo po prostu Eureka, jak się później zaczęło pojawiać). 12 odcinków pierwszej serii, pozwolenie na drugą (ma się ukazać jakoś w 2007). To podstawy techniczne.

US marshall gubi się gdzieś w Stanach na drodze i przypadkiem wpada do miasteczka gdzie żyją sami geniusze, ludzie o niesamowitym intelekci, itp., pracując nad najbardziej zaawansowanymi technologiami na świecie. A wiadomo, że jak się takiego doktorka z głową w chmurach nie przypilnuje, to się pewnie w powietrze wysadzi. Co się czasem dzieje ;) Sympatyczne, zabawne (choć czasem poważniejsze - typu genialny ostatni odcinek), fajne postacie (kolorowe, ciekawe, każda z własnym charakterem i osobowością), czasem głupawe czy banalne, ale ogólnie bardzo sympatycznie się ogląda.

Ktoś oglądał? Albo przestał? Albo zaczął? Dobrym początkiem jest sprawdzenie tego na Wikipedii - masa informacji o, dla niezdecdowanych ;)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shizm » pn 13.11.2006 21:19

Pierwszy odcinek odrzucił mnie swoją naciąganą historią, w której roji się od dziór i przymowanych na słowo honoru faktów. Może poźniej to nie razi, może poźniej jest lepiej, ale ja oglądam pierwszy odcinek i jak mnie nie weźmie, to za następny się nie biore.

Pomysł fajny, ale sielankowy klimat (nawet jezeli to tylko w pierszym odcinku) zrąbał sprawę.

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

-

Postautor: Cyrograf » ndz 23.09.2007 13:44

Kocham Eureka! Widziałam narazie dwa odcinki ( niestety pierwszy mi gdzieś umknął ale może jeszcze zobaczę) i tylko czekam na następne.
Jest to mój ulubiony serial po Herosach i najróżniejszych anime.. ;). Musze się przyznać, że czekałam na następny serial o nadnaturalnych mocach lub s-ci. Naszczęście teraz jest na nie popyt i kręcą ich dużo, być może też dzięki rozwojowi technicznemu..? Efekty specjalne są na porządku dziennym i można częściej je wykorzystywać. Nie to co kiedyś.

Najlepsza narazie jest Sara (dom głównego bohatera). ;)
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości