Zmiany

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Zmiany

Postautor: Zuhar » pn 07.02.2005 18:34

Inaugurując swoje działania administratorskie na tym forum dokonałem w uzgodnieniu z pozostałymi administratorami zmian następujących:

1. Rejestracja wymaga podania kodu przeczytanego z obrazka - zabezpieczenie przed robotami
2. Pojawił się język polski na ikonkach (choć nie wszędzie) - zastrzeżenia i uwagi proszę zgłaszać do mnie.

Tyle ogłoszeń.

Pozdrawiam

Zuhar (zuhar@katedra.info)
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » czw 02.03.2006 21:32

Dodam od siebie, że dokonałem "małej" rewolucji na forum. Mam nadzieję, że lekkie przetasowania kategorii, oraz dodanie nowego działu umili Wam postowanie.
Niniejszym powiadamiam o nawiązaniu współpracy z Magazynem Fantastycznym, który będzie miał u nas swoje forum. Życzę sobie i kolegom z MF owocnej współpracy.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » sob 18.03.2006 8:15

Dziś zmieniłem dostępność niektórych wątków. Niestety użytkownicy niezarejestrowani nie będą mogli już pisać w niektórych działach (głównie dotyczy to działów Magazynu Fantastycznego i Komiksu). W końcu nikt z nas nie chce zalewu reklam w stylu "Find Your Sex Partner" na forum, a takie rzeczy mogą się dziać (i miały miejsce) w działach dostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości