Konwenty

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Konwenty

Postautor: Umbra » czw 25.03.2004 13:00

Czesc. Chcialem spytac i jednoczesnie zaproponowac wam cos o co jestem zdziwoiony ze tego tu nie ma(alez zdanie sklecilem:)) Mianowicie chodzi mi o dzial traktujacy o konwentach. Czemu nie ma tu jeszcze czegos takiego? Moim (i nie tylko moim) zdaniem taki dzial jest potrzebny, i przydalby sie na forum. Przecierz takie imprezy zrzeszaja wielu ludzi którzy odiwedzaja wasze forum. Mysle ze wielu chcialoby dowiadywac sie u was o najblizszych konwentach pytac o nie i udzielac sie na ich temat w takim dziale. Jezeli w ogóle bylibyscie zainteresowani utworzeniem tego dzialu, bylbym chetny na moderatora. Pomyslcie na nad tym bo juz nie raz, nie wiedzielismy gdzie o takich imprezach mamy pisac i istnieja jeszcze tematy traktujace o konwentach na poszczególnych dzialach. To tyle, chcialem tylko abyscie zauwazyli ten fakt 8) i pomysleli nad tym.
Awatar użytkownika
Umbra
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 27.10.2003 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Lechu » czw 25.03.2004 13:57

My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Umbra » czw 25.03.2004 19:51

no w sumie :lol: ale wczesniej nie bylo tego dzialu i sie zagapilem ehe. W takim razie, czy mozna zostac moderatorem? Jestem czestym bywalcem konwentów, czasem jako obsluga wiec moze?
edit: hmm widze ze nikt nie zainteersowal sie moim postem? Ooo ja wam pokaze :evil: :twisted: .
Awatar użytkownika
Umbra
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 27.10.2003 14:25
Lokalizacja: Kraków


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron