Gadżety

Forum dyskusyjne poświęcone temu właśnie systemowi.

Moderator: Jakub Cieślak

Gadżety

Postautor: MiM » czw 01.05.2003 16:07

Czy ktoś wie skąd można wziąć gadżety z Zew Cthulhu (kubki, koszulki, itp.).
MiM
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Klarkash-ton » czw 01.05.2003 16:47

W Polsce raczej takich nie uswiadczysz. Sprowadzanie z zagranicy bedzie drogo kosztowac, ale jesli chcesz to Ci podam jakies strony... ewentualnie mozesz szukac czegos na allegro, ale sam sprawdzam tam co jakis czas rzeczy zwizane z cthulhu i raczej nic takiego sie nie zdarza.
Jedyny rada - robic samemu. Moze to brzmiec smiesznie, ale ja przynajmniej tak robie. :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin

Postautor: MiM » pn 05.05.2003 8:19

Mógłbyś mi podać kilka adresów, albo ewentualnie podać jakąś instrukcję jak takie gadżty robić>
:lol:
MiM
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Jakub Cieślak » pn 05.05.2003 9:17

Na co wam takie gadżety jak kubki, koszulki? Wiem, że swego czasu Magia i Miecz dawała koszulkę z Cthulhu. A jeśli już takie to dla Ciebie, MiM ważne, to jest mase firm na polskim rynku zajmujących się wykonywaniem takich koszulek i kubków na zamówienie. Wystarczy przynieść zdjęcie, lub rysunek. Nie wiem, czy nie wyjdzie to taniej, niż sprowadzanie tych samych z zagranicy.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Oghm » ndz 09.11.2003 18:20

Sam planuje wkrotce sprowadzic sobie(lub wykonac na zamowienie) wisiorek elder sign lub necronomiconu. OD wielu lat marzy mi sie cos takiego i wreszcie nadarzyla sie sposobnosc. Musze sie zorientowac w roznicy cenowej. W razie czego, jesli tansze byloby sprowadzenie to czy ktos bylby chetny do przylaczenia sie? Zawsze to o polowe tansze koszta przesylki....
Oghm
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Oghm » ndz 09.11.2003 18:23

O innych gadzetach wiem niewiele. Wykonanie na wlasne potrzeby koszulki, naszywki, kubka czy czegos w tym stylu jest kosztowna sprawa. Oczywiscie, sa miejsca gdzie nadruk kosztuje 10 zl, jednak spiera sie po 3 praniach... Jesli kolega Klarkash - ton tworzy to sam to chetnie dowiem sie jaka metoda...
Oghm
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 09.11.2003 19:40

No dobrze, różne ciekawe rekwizyty do gry rozumiem, ale jakieś kubki, bryloczki z Wielkim Przedwiecznym.... po co to komuś?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Oghm » ndz 09.11.2003 23:17

co kto lubi:) Z breloczkami nie przesadzajmy, ale kubek czemu nie? Pijesz herbate a tu Ci macki z kubka wystaja(efekt mozna stworzyc zostawiajac w piwnicy ta sama herbate na miesiac:) )... Oczywiscie wszystko bez przesady ale sam nie wzgardzilbym kubkiem, breloczkiem nawet posciela czy czyms rownie glupim z powyzszymi wizerunkami:)
Oghm
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Hifidelic » pn 10.11.2003 0:05

Mój przyjaciel wykonał sobie sigil do Mage'a ze specjalnego rodzaju gliny, która sama się utwardza. Wyszedł naprawdę super. Jak Cię to interesuje, to spytam go, skąd tą glinę można wziąć i jak się nazywa.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!

Postautor: Jakub Cieślak » pn 10.11.2003 0:12

Tak, mi się czasem w lodówce uda wychodować jakieś intrygujące stworzenie w typie Abhotha. A i czasem na pieczywku coś podobnego lubi wyrosnąć. Zawsze marzyłem o pluszowym Cthulhu, którego miałbym przy sobie sapadając w błogi sen :-D.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Oghm » pn 10.11.2003 9:14

Za glinke podziekuje bo jesli jest taka jak mysle to jest bardzo nietrwala...
A co do Cthulhu:) jasne, widzialem te pluszaki i rowniez bym nie wzgardzil:) O ile nie miales na mysli przytulanki w wersji 1:1:D No ale nie rozmywajmy tematu bo nie o tym mialo byc:) Jesli ktos mialby mozliwosc wykonania koszulki, obojetnie jaka metoda, byleby tylko wzor nie spral sie po paru praniach to ja bylbym bardzo zainteresowany...
Interesuje mnie miejsce i cena... Zawsze chcialem miec koszulke z "Cthulhu for president":)
Oghm
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Etaan » ndz 16.11.2003 15:32

No dobrze, różne ciekawe rekwizyty do gry rozumiem, ale jakieś kubki, bryloczki z Wielkim Przedwiecznym.... po co to komuś?

Jak to kurde po co? Dla hecy. :mrgreen:
A powaznie, niektorzy nosza lancuszki z krzyzykiem, inni bransoletki na rece, inni koszulki ze swoja ulubiona kapela muzyczna... a co zlego, ze ma sie jakies rzeczy na sobie zwiazane z Mitami Cthulhu? Mnie to kreci, mnie sie podoba, a Ciebie nikt nie zmusza.

Ja mam na spodniach naszyte Hail Cthulhu i dobrze mi z tym.
Etaan
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 16.11.2003 16:50

Wytatułować sobie chciałbym Cthulhu, ale pewnie nie przeżyłbym samego procesu tatuowania. Strasznie nie znoszę bólu. Plakat mógłbym mieć. Może sam sobie coś narysuję i powieszę.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Hifidelic » pn 17.11.2003 9:44

Tatuowanie jest całkiem przyjemne... (to znaczy bycie tatuowanym) Byle tatuażystka fajna była... ;)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!

Postautor: Jakub Cieślak » pn 17.11.2003 20:48

No do tego bym tatuowania nie sprowadzał, bo dla bodaj najpiękniejszej tatuażystki nie chadzałbym sobie montować kolejnych obrazków, które zostają na całe życie. Nie rozumiem więc, czemu uważasz, że bycie tatuowanym jest przyjemne. Nie jest przyjemne, przyjemne jest posiadanie ładnego obrazka na swoim ciele. Gorzej jak się znudzi, bądź stanie się nieaktualne.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Hifidelic » wt 18.11.2003 9:55

Pytanie - czy chcesz mieć tatuaż. Ja swój mam z 5 lat i mi się nie znudził. Ale jeśli chcesz mieć tatuaż, ale nie na całe życie, to zrób sobie z hny - schodzi chyba po dwóch tygodniach.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!

Postautor: Jakub Cieślak » wt 18.11.2003 10:28

Miałem kilka pomysłów na tatuaże: jakieś kody kreskowe na karku, znaczek "Recyclable". Mimo to nie sądzę, bym podjął się wyzwania. Widziałem jak znajomy się słaniał z bólu jak mu na piersi tatuaż robili. Musiałbym mieć poważny powód dla popełnienia takiego czynu niż zwykły kaprys. Ale chyba schodzimy na kompletne OT, co mi już się drugi raz zdarza, więc może założymy topic o tatuowaniu się. Choć może chyba gdzieś taki być, bo coś mi w uszach świszczy.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: DarkOneAngel » ndz 26.08.2007 8:57

Chcialam tylko powiedziec ze teraz na allegro ktos wystawil 5 maskotek Agent Cthulhu za 19,99.Ja juz jedna zamowialm:)
oto link http://allegro.pl/item229238195_pluszow ... hulhu.html
Mysle ze to w miare rozsadna cena:)
Aukcja trwa do 2 wrzesnia
Cthulhu fhtagn
DarkOneAngel
Pustelnik
Pustelnik

Wróć do Zew Cthulhu