MG PBEM rekrutuje...

Forum poświęcone fanom tego typu rozgrywek. Można tu ogłosić zapisy na sesje lub poszukać już prowadzonych rozgrywek.

MG PBEM rekrutuje...

Postautor: TrueWodzu » pt 04.08.2006 6:33

Klaniam sie;)

Od czego bytu zaczac... a taaaak;) prowadze/ prowadzilem autoryski system PBEM przez kilka lat z przerwami. Mam ochote znowu pomistrzowac i szukam graczy, ktorzy chcieliby oddac sie pod me skrzydla. System zblizony jest do Warhammera jesli chodzi o organizacje gry. To co drazni mnie w kazdym systemie PBEm znalezionym w sieci to roznorakie ograniczenia. Np.mozesz grac niziolkiem ale trollem to juz nie. Ja klade nacisk na swobode, mozesz wykreowac swoja postac dowolnie.Moj ulubiony gracz byl Impem i na potrzeby gry stworzyl cala hierarchie piekla;)
Jestem sklonny poprowadzic 3-4 osoby ale szukam osob na prawde majacych serce do gry a nie takich co po dwoch turach sie znudza.
Kazda tura jest u mnie dosc rozbudowana z opisami i dialogami z ewentualnymi postaciami napotkanymi w grze i tego samego oczekuje od graczy.
O tym jak stworzyc sobie postac oraz inne ciekawe informacje znajdziecie na stronie:
www.heavenwood.republika.pl. Natomiast mail, ktory tam podalem sprawdzam rzadko (jak mzoecie zauwazyc strona jest dosc stara), wiec lepiej piszcie na brucedickinson@wp.pl albo tutaj.

Dziekuje za uwage i do zobaczenia mam nadzieje;)
TrueWodzu
Pustelnik
Pustelnik

Wróć do PBEM