Oczekujemy...

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 14.11.2004 20:02

Life Aquatic with Steve Zissou. Co o tym myślicie? Zapowiada się pyszka, poprzedni projekt Wesa Andersona- Royal Tenenbaums był znakomity. Tutaj równie intrygująca obsada. Na dokładkę dla mnie nurkowe klimaty, a ja nurkowe klimaty lubię baaardzo. Szykuję się na ten film z całym sprzętem ABC. Obym tylko nie utonął.
National Treasure
To z kolei podśmierduje kupką. Nico w roli głównej w kolejnej superwybuchowej superduperprodukcji, a na dokładkę jakaś czysto amerykańska intryga z tematem proamerykańskim odwołującym się do najlepszych wartości kulturowych tego Narodu(!!! Baczność, do całowania flagi przystąp!!!). Nico, Nico, ty wróć do repertuaru w stylu Naciągaczy!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: LOX » ndz 09.01.2005 18:38

Doom
Narazie wiem tylko ze ma byc. Ale boje sie zeby nie zrobili tego samego bledu co przy AvP
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Wotan » ndz 09.01.2005 19:54

błędem jest już sam fakt robienia filmu na podstawie gry komputerowej, w której chodzi o wyżynanie wszystkiego co się rusza
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: LOX » ndz 09.01.2005 21:38

Dlaczego?? Ja licze poprostu na niezła sieczke w klimacie Doom.
Nie oszukujmy sie genialnej fabuły czy wspaniałych kreacji ten film nie bedzie miał.
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Wotan » ndz 09.01.2005 23:46

to będzie dobranocka a nie film. Ale.. o gustach się nie dyskutuje :-)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » pn 10.01.2005 9:53

Z pustego i Salomon nie naleje...
Widzisz, Lox, Tobie sprawiało jakąś radość bieganie z obrzynem i bezmyślne klepanie potworów. Jednak siedzenie w kinie i oglądanie, jak ten wyklep robi jakiś pozbawiony talentu facet już nie dostarcza takich emocji. Zwłaszcza, że Hollywood ostatnio ma problem z dobrymi scenarzystami, reżyserami i producentami. Ich filmy prześlizgują się opierając na kiepskich fundamentach pomysłów pożyczonych z gier, literatury, bądź innych filmów. Nie wiem, czy może powstać coś wartościowego na podstawie gry, w której jedynym wysiłkiem było nerwowe klikanie guzika myszy w celu posłania do piachu kilkunastu tysięcy pikseli. Przykładami gier, które filmom wcale się nie przysłużyły, nie będę nikogo karmił. Każdy wie, że nic z tego dobrego do dziś nie wyszło.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Wotan » pn 10.01.2005 10:01

choć jak tak sobie myślę o tym, jeżeliby np skonstruować sprawny scenariusz na podstawie gry "Gothic" to mielibyśmy coś przy czym wymięka nawet władca piersi-cieni ;)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » pn 10.01.2005 10:32

Wiesz, gdyby mieć dobry scenariusz i realizatorów to mielibyśmy świetne filmy z Tomb Raidera, Resident Evil i ja po cichu mógłbym liczyć na świetne filmy z gier: Thief, Splinter Cell, Alone in the Dark, Rainbow Six. Tak dla przykładu...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 10.01.2005 10:48

a ja czekam na ekranizację Cywilizacji;
a co, chcę zobaczyć, jak moje imperium rośnie...i rośnie...i rośnie...
...mogą to nadawać na Discovery w odcinkach
;-)
a jak już jesteśmy na oczekiwaniu na filmy - czekam na duet krucjatowy Scotta i Blooma, przy odrobinie szczęścia będzie się z czego pośmiać
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 10.01.2005 12:31

To zabawne, też chciałem wpisać Cywilizację do oczekiwanych ekranizacji. Niby można by przysypiać na wspaniałych scenach rozszerzania irygacji wokół miast, ale za to widowiskowe sceny batalistyczne barbarzyńców najeżdżających biedną jednostkę Setllers'ów wbijałyby w fotel.
A dobijając do tematu Dooma, co fajne jest na ekranie komputera, ma tendencję do żałosnego wyglądu na ekranie kina. Tam już nie masz myszki w ręku i o niczym nie decydujesz. Co najwyżej o tym, kiedy wyjść z kina.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: LOX » pn 10.01.2005 14:02

Jesli juz mowa o grach ktore mogli by zrekranizowac to ja bym chcial Baldura a najlepiej dwójke. W grze była swietna fabula. Wiec to chyba nie trudne napisac teraz scenraiusz. A swiat jest genialny i wprost stworzony do dorych efektow specialnych.
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Jakub Cieślak » pn 10.01.2005 14:16

Nie wiedziałem, że to świat jest stworzony do efektów specjalnych. :D
Baldur's Gate II wg mnie jest dobrą grą do grania, a nie oglądania. Fajnie się grało, ciekawa fabuła. Potrzebny do tego film? Zwłaszcza, że mają kontynuować serię BG, zatem będziesz miał jeszcze okazję posiedzieć w tym świecie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: LOX » pn 10.01.2005 14:36

Nie wiedziałem, że to świat jest stworzony do efektów specjalnych.

A nie. Ja juz mam dsc gangsterskich filmow z latajacymi glinami:P
Jesli robi sie jakies wyczepane efekty powino to miec jakies podstawy wlasnie w stworzonym swiecie.
Baldur's Gate II wg mnie jest dobrą grą do grania, a nie oglądania. Fajnie się grało, ciekawa fabuła. Potrzebny do tego film? Zwłaszcza, że mają kontynuować serię BG, zatem będziesz miał jeszcze okazję posiedzieć w tym świecie.



Co od kontynuacji nie wiedziałem ale tym bardziej sie ciesze. Ale uwazam mogli by nakrecic gdyz brakuje mi filmu fantasy po brzegi wypelnionego magia.
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Breja » pn 10.01.2005 14:37

Ja bym wolał fallouta albo planescape :D

A tak wracając do oczekiwań to "The Kingdom of Heavens" Scotta.

Co prawda Orlando,no ale nie mozna mieć wszystkiego :wink:

pozdro
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Gvynbleid » wt 25.01.2005 12:46

Fahrenheit 451

Scenariusz i reżyseria Frank Darabont, właściwie gość robił ekranizacje paru powieści Kinga i wyszły całkiem zacnie także myślę że będzie to coś wartego zobaczenia. Wersja tego filmu z 1966 roku bardzo mi się podobała niestety książki jeszcze nie dopadłem, film ma być w tym roku ale prawie nic o nim nie ma, pozostaje jedynie czekać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: LOX » wt 25.01.2005 23:03

Fahrenheit 451

Ten film to przecież legenda. Tylko ciekawe co teraz z niego zrobią. A wiadomo przynajmniej kto zajął się rezyserią??
My best hat
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Jakub Cieślak » śr 26.01.2005 11:03

LOX pisze:Ten film to przecież legenda. Tylko ciekawe co teraz z niego zrobią. A wiadomo przynajmniej kto zajął się rezyserią??

Scenariusz i reżyseria Frank Darabont,

Czy mnie się wydaje, czy do tego przymierzał się niegdyś Mel zGipsu Gibson?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Gvynbleid » ndz 13.02.2005 16:02

Constantine - debiut reżyserski Francois Lawrenca - tak przynajmniej piszą ale to nazwisko mi się o uszy już gdzieś obiło - nie mniej film zapowiada się całkiem nieźle pomimo iż jest to ekranizacja komiksu...

Edit:
Film oparty o komiks "Hellblazer" z wydawnictwa DC/Vertigo opowiada historie John'a Constantine'a lekceważącego detektywa posiadającego nadprzyrodzoną moc, którą otrzymał po powrocie z piekła. Constantine rozpoczyna pracę z sceptyczną policjantką Angela Dodson (Weisz), aby rozwiązać tajemnicze samobójstwo jej siostry bliźniaczki (także granej przez Weisz), śledztwo prowadzi ich przez świat demonów i aniołów, który istnieje pod przykrywką Los Angeles.

W roli głównej Keaneu Reaves, którego cenię chociażby za to że nie bierze badziewnych ról.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Alganothorn » pn 28.02.2005 9:12

będzie bryndza, ale za to przynajmniej sobie pooglądam coś, co naprawdę lubię
;-)
'Coach Carter'
Samuel L. Jackson jako trener koszykówki w szkole, zawodnicy, to 'uczniowie z problemami', same'o, same'o...
...więc nie spodziewam się niczego więcej niż:
- nieźle pokazanej koszykówki; po 'He got game' Spike'a Lee wiadomo, że można pokazać ją całkiem nieźle (celowo pomijam inne filmy)
- nieźle pokazanej taktyki w tym sporcie - asystował przy produkcji autentyczny trener, co z tego wyjdzie, obaczymy...
nie wie,, czy to do nas trafi, może trza będzie popytać znajomych, czy ktoś nie zassał
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Gvynbleid » pn 02.05.2005 12:23

Sin City - ekranizacja serii komiksów Franka Millera o tym samym tytule. Z trailera wnioskuję że wreszcie będzie to ekranizacja komiksu - w pełni komiksowa - to tak jakby orginalne okienka z komiksu rozpędzić do dużej prędkości żeby stworzyły film - wydaje mi się orginalny przede wszystkim pod tym względem i dlatego uważam go za godny zobaczenia. Oprócz tego klimacik gangsterskiego kryminału z lat 30' i doborowa obsada m. in. Bruce Willis i Benicio Del Toro. Muzykę napisał John Dibney ("Pasja") i z sampli na merlinie oceniam że zapowiada się coś awangardowego (jak zresztą cały film). Za reżyserię zabrał się Robert Rodriqez ("4 Pokoje" do spółki z Tarrantino). Czekam z niecierpliwością...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Wotan » pn 02.05.2005 21:14

2046

najnowsze od czasu "Spragnionych Miłości" dzieło Wonga Kar Wai - reżysera którego bardzo sobie cenię... Ten film już jest i gdzieś tam krąży po świecie. Nie wiem czy trafi do kin - w polsce na pewno Gutek go w końcu ściągnie, tutaj zaś mogę liczyć jedynie na okazyjne pokazy w dwóch najlepszych kinach w mieście które często puszczają konkretne filmy (Filmhouse i Cameo - jeśli ktoś kiedyś zawita do miasta nad zatoką)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Shadowmage » wt 03.05.2005 19:17

2046?

Popraw mnie, jeśli sie mylę, ale mam wrażenie, że ten film w kinach u nas juz leciał.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Durendal Waldergrave » śr 04.05.2005 17:17

Star Wars Episode III- mam mala chorobe na cykl tych opowiesci s-f. Probuje sie leczyc ale jakos mi nie wychodzi. Dla mnie bedzie mialo zajefajny klimacik..Yoda master Jedi is !!! :twisted:
Fear is a part of the Dark Side,
fear is an angry,
angry is a hate,
hate is a suffering
- Yoda
Awatar użytkownika
Durendal Waldergrave
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 123
Rejestracja: pt 02.01.2004 20:30
Lokalizacja: Krotoszyn ( Wlkp. )

Postautor: Wotan » pt 06.05.2005 0:13

hmm moze i lecial 2046... sam nie wiem. W kazdym razie przegapilem i oczekuje :-)

Co do SW Episode III -rowniez oczekuje, bo mimo wszystko ciekaw jestem co z tego wyjdzie.
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Alganothorn » pt 06.05.2005 6:29

2046 w Polsce był - na pewno na mniej oficjalnych pokazach, ale Wotanowi bardziej zależy na pokazach w Edynburgu niż jakiejś Warszawie...
;-)
SW III - jak najbardziej czekam;
ciekawym też prequela Batmanowego, do klimatu których będzie mu bliżej
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shadowmage » pt 06.05.2005 9:15

Wotan pisze:hmm moze i lecial 2046... sam nie wiem. W kazdym razie przegapilem i oczekuje :-)


Leciał, kumpel był na tym. Też lubi tego reżysera, ale twierdzi, że akurat ten film mu zdecydowanie nie wyszedł.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Jakub Cieślak » pt 06.05.2005 16:17

Ja może jeszcze wpadnę na pokaz Niebiańskiego Królestwa, bom ciekaw Scottowego widowiska- oczekuję rozrywki na poziomie Gladiatora.
Na SWIII też troszkę czekam- bardziej z ciekawości i chęcia zamknięcia już w życiu epizodu z SW. Poprzednie obie części ostro ochłodziły mój entuzjazm. Wszystkie obiecanki producentów i reżysera nie są w stanie mnie nastawić optymistycznie do tego przedsięwzięcia.
Na Batmana już chętniej, już bardziej optymistycznie poczekam. Pomimo zmiany kostiumu, znaczka (doprawdy nie wiem, po co), dziwnego auta.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » pn 23.05.2005 21:16

Nie ma dnia bez plotki, że Lucas nie porzuca myśli wokół kolejnych części sagi. Chodzą słuchy, że ma być to serial animowany- zapewne rozwinięcie pomysłów Gendy'ego Tartakowsky'ego z "Clone Wars", że ma być serial aktorski- pewnie coś ideą zbliżonego do "Kronik Indiany Jonesa". Zastanawiam się, jaka forma wyszła by temu pomysłowi na dobre. Dziś uznałem, że najlepszą wg mnie opcją byłby film animowany, komputerowy. Filmy typu "Toy Story", "Potwory i Spółka" (czy jak ja lubię o nim mówić "Otwory i Półka"), czy "Iniemamocni" udowodnili, że ta forma znakomicie służy dynamicznym historiom, wybujałej wyobraźni twórców i szalonym pomysłom wizualnym. To w końcu jeden wielki efekt specjalny, zatem filmowi w tej formie nie grozi przeładowanie komputera :D. A lekka umowność wizualna znakomicie podkreśliłaby ideę Gwiezdnych Wojen, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.
Jak sobie przypominam scenę otwierającą drugą część "Toy Story", albo pojedynki w "Iniemamocnych" to wprost uśmiecham się do siebie, co też Lucas mógłby zdziałać z pomocą zdolnych twórców takich animowanek.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Gvynbleid » ndz 03.07.2005 10:42

Jason Statham i Leelee Sobieski poprowadzą obsadę najnowszego filmu reżysera Uwe Bolla - kosztującej 60 milionów dolarów ekranizacji gry wideo spod znaku magii i miecza - "Dungeon Siege". Zdjęcia ruszają w niedzielę w Vancouver i potrwają do połowy września.
Statham ("Transporter") wcieli się w filmowego bohatera - Farmera, podczas gdy Sobieski ("Oczy szeroko zamknięte") zagra Muriellę, córkę maga Merricka (John Rhys Davies z trylogii "Władca pierścieni").
Na planie pojawią się także Ron Perlman ("Hellboy") w roli Noricka - przyjaciela Farmera, Matthew Lillard ("Scooby-Doo") jako Duke Fallow, Burt Reynolds (seria "Mistrz kierownicy ucieka") w roli króla Konreida i Kristanna Loken ("Terminator 3: Bunt Maszyn") - przemienioną w drzewca Elora.
Obraz opowiadał będzie historię grupy śmiałków, którzy w świecie fantasy muszą stawić czoła złu pragnącemu przejąć władzę nad ich królestwem.
Uwe Boll oraz jego studio Studio Vierte Boll Kino Beteiligungs-GmbH & Co. KG specjalizują się w ekranizacjach gier wideo. Reżyser ma na swoim koncie już "The House of The Dead", a w planach ma realizację filmu na podstawie gry studa Majesco pt. "BloodRayne".

O ile mnie pamięć nie myli grę wypuścił Microsoft jakieś 3 lata temu (sukces rynkowy nie był gigantyczny bo na dniach wychodziło wówczas z dawna oczekiwane NWN). Gra wydawała się całkiem 'zgrabna', niestety odnośnie fabuły nie pamiętam za dużo. Obsada i budżet determinują majestatyczne widowisko i niewyszukaną linię fabularną, dla zwykłego śmiertelnika ostentacyjny plagiat WP. Pożyjemy - zobaczymy, a nuż hoolywood nas mile zaskoczy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Vampdey » ndz 22.01.2006 14:01

Czego oczekujecie w 2006? :)
Ja czekam na premiery:
Young Hannibal: prequel trylogi o Lecterze. O tym, jak Hannibal dorastał i co go skrzywilo. Można powiedzieć, że standartową trylogię uwielbiam i nadchodzącego filmu stracham się strasznie... Bez Hopkinsa filmy o Lecterze (wiem, wiem że trudno, żeby był) to jak Terminator bez Arnolda ;)... Oby nie byla to kicha, prosze...

Piraci z Karaibów 2 - co by nie było, wiem, że pójde do kina i odpłynę na dwie godziny tam, o czym urzekająco i pięknie grają Running Wildzi ;)

Eragon Książka dla dorosłego czytelnika mocno średnia, ale ja pójdę do kina na każdy film fantasy. Będzie pewnie słabo, bo to przecież dalej jest historia nastolatka który wplątuje się w wielką wojne dobra i zła, zostaje mistrzem miecza i zbawia świat, ale Irons i Malkovich robią nadzieje nawet w tak infantylnym tytule. Zobacze na pewno.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: LOX » ndz 22.01.2006 14:26

Kod Leonarda Da Vinci
Ksiażka wciaga glownie dlatego ze kryla wielka tajemnice, wiec po przeczytaniu ksiazki w film juz tak latwo sie nie wciagne. Ale jednak chcial bym zobaczyc to wszyswko na ekranie, TYlko aktorow jakos slabo mi dobrali Tom Hanks jako Langdon: tutaj pasowal by mi bardziej taki Harrison Ford ale o 20 lat mlodszy. BO hanks nie wyglada na profesorka.
Jean Reno jako Bezu Fache: Tutaj skoleji spodziewalem sie jakiegos koksa. W koncu tak go opisywal Brown, a Reno jakos tak herlawo wyglada.
No i Mnich Albinos nie wiem kto go gra ale tu juz sie nie postarali. BO koles jest jeszcze mniejszy niz Reno a gdyby nie to ze jest caly bialy to nie kanal bym sie o kogo chodzi.
My best hat
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Gvynbleid » ndz 25.06.2006 20:11

A scanner darkly - kolejna ekranizacja powieści Philipa K. Dicka. Ciekawa o tyle iż gra na żywo w pewien sposób przeplatać się będzie z animacją (proponuję ściągnąć trailer będzie wiadomo o co chodzi). Znalazłem tylko datę premiery światowej (7.7.2006), jak ktoś będzie miał wiadomości odnośnie polskiej premiery (o ile będzie), proszę pisać :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Azirafal » ndz 25.06.2006 22:37

Hihihi... Czekam na film "Transformers" :D Myślę, że jedynie jako na ciekawostkę i rzecz do pośmiania się, bo nie sądzę, żeby z tego mogli zrobić dobry film. Możliwe, że efekty specjalne/walki będą całkiem niezłe (w końcu mówimy o walce wielkich kosmicznych robotów, nie? ;) ).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Wotan » czw 06.07.2006 12:13

jedyny sequel jakiego oczekuje to... Clerks 2
czyli po prostu druga część "Sprzedawców" Kevina Smitha, widziałem trailer i napaliłem się niemiłosiernie. Poza tym film miał dobre przyjęcie w Cannes - więc możliwe ze coś z tego będzie.
a Kevina Smitha kino mi się po prostu podoba - bo jest zabawne, czasami trąci kiczem, ale jako całość to naprawdę inteligentne, 'ludzkie' kino. Polecam głównie : Sprzedawców, w Pogoni za Amy (chyba najlepsze co zrobił), Dogmę (mimo dużego przekombinowania, było w tym trochę dobrych scen), oraz tak! - Jay i Silent Bob kontratakują - uśmiałem się do łez przy tej satyrze na hollywood, amerykańską widownię, oraz samego Smitha, no i w międzyczasie był całkiem dobry film - Dziewczyna z Jersey.
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Stoniu » pn 10.07.2006 19:37

Ja czekam na "28 tygodni później". Zastanawiam sie co Boyle wymyśli, po zakończeniu jedynki. No i mam nadzieję że znów zobaczę ludzi zarażonych na wirusa.
Co do Clerks 2 nie powiem również oczekuję tego filmu. Trailer również widziałem, no i w końcu Dantemu udalo sie otworzyś rolety :lol: . No i znów pojawi sie para dilerów.
Stoniu
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn 10.07.2006 19:21
Lokalizacja: Lubliniec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron