Uwagi drobne

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Postautor: -WasyL- » sob 06.11.2004 18:21

Mi tez sie to zdazylo dwa razy ,dzis kolo godziny 0 bodobnie jak u Tyhagary i dzis kolo 18.00 ,tak probowalem co jakis czas w ciegu ostatniej godziny i teraz dopiero mnie polaczylo...

Greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ryan O'Connell » wt 05.04.2005 19:57

W profilu i w tipsie po najechaniu na ikonkę GG pod postem pojawia się 'MSNM'.
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Zuhar » śr 06.04.2005 11:19

Kwiatek po aktualizacji skryptów (wersja oryginalna phpBB nie przewiduje GG). Jak znajdę moment wolnego czasu, to może się tym zajmę. Sprawy nie traktuję, na razie, priorytetowo.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Wampir » śr 06.04.2005 17:41

Jedną moją uwagą jest to że forum umiera/podumiera/umarło/zaczyna wymierac. Juz nikt nie pisze tutaj, jakwchodze raz na dwa dni no to widze 2 nowe posty, co wy na to?
Awatar użytkownika
Wampir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz 10.10.2004 18:03
Lokalizacja: nr. 7

Postautor: Lilly » śr 06.04.2005 19:38

Wampir pisze:Jedną moją uwagą jest to że forum umiera/podumiera/umarło/zaczyna wymierac. Juz nikt nie pisze tutaj, jakwchodze raz na dwa dni no to widze 2 nowe posty, co wy na to?


Eee... nie jest az tak zle - ja pisze tutaj srednio dwa posty dziennie :D
No ale rzeczywiscie czesto czuje sie, jakbym pisalam sama do siebie :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Ryan O'Connell » śr 06.04.2005 23:37

Wampir: szczerze? Jak widzę wypowiedź na forum kończącą się tekstem "co wy na to" to wieszam się na sznurówkach. Forum obok tego, że służy do czytania, służy do pisania. Jeśli jest pełne postujących bez sensu albo jednolinijkowo (Yo, bejzkik! ;)) to nie utrzyma go i 10 Lilly. Pisza sam w sposób interesujący, to forum nie będzie umierało. Simple as that.

Zuhar: wiem czego to wina, jedynie informuję. ;) Podpowiem, że wygląda, jakbyś nie miał zdefiniowanej zmiennej $lang['MSNM'] - dodaj do lang_main.php $lang['MSNM'] = 'Gadu-Gadu'; i powinno być ok.

BTW: ikona statusu specjalnego 'Czujnik ;-)' Jandera zagubiła się gdzieś. ;)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Wampir » czw 07.04.2005 20:38

No ale niektóre działy na forum podumierają. Np. Arkona, D&D i Futurystyczne (to to już wogóle).
Awatar użytkownika
Wampir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz 10.10.2004 18:03
Lokalizacja: nr. 7

Postautor: Lilly » czw 07.04.2005 20:45

Wampir pisze:No ale niektóre działy na forum podumierają. Np. Arkona, D&D i Futurystyczne (to to już wogóle).


Nie wiem jak Futurystyczne, ale Arkona czy D&D i tak maja tak ze dwa razy wiekszosc czestotliwosc pojawiania sie postow niz chociazby Swiat Mroku (chociaz od kilku dni probuje troche ruchu wprowadzic - moze oprocz piszacych tam w tym momencie 3 osob, ktos jeszcze sie zainteresuje ;-) )

Rozumiem, ze w jakis sposb zalezy Ci na ruchu na wymienionych subforach. Nie wiem, jak sprawa stoi w tym momencie, bo nie sledze kto gdzie ile pisze, ale zawsze mozesz sam cos sprobowac rozruszac, odswiezyc jakies stare tematy, zalozyc nowe... Moze ktos z czytajacych sie tez zmobilizuje ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Ryan O'Connell » czw 07.04.2005 21:28

Nie wiem, czy pamiętacie sytuację 'dużych portali' jakieś 4-6 lat temu. Początkowy boom na portale informacyjne utrzymywane z reklam spowodował pojawienie się dziesiątek takowych (np. hoga.pl). Sytuacja szybko się załamała a na rynku pozostały największe portale i portale ze wsparciem finansowym (onet, wp, gazeta - która pojawiła się nieco później, interia). Podobną sytuację (ale wynikającą z nieco innych powodów) mamy na polu portali tematycznych tworzonych przez zapaleńców. Bardzo często młodociani twórcy wychodzą z założenia, że jak mają phpbb + phpnuke, to ludzie będą walili do nich drzwiami i oknami.

Ale to nie sposób na społeczność i twórcy Katedry zdawali sobie z tego sprawę. :) Początkowy wzrost popularności, przyciągnięcie sporej społeczności WarZone - wszystko to spowodowało znakomity rozwój forum (nie mówię, że strony - jeśli mam być szczery raczej jej nie czytywałem). Obecnie promocja Katedry, jej unikalność i (co tu dużo mówić) to, co ma do zaoferowania spadło niesamowicie. Stąd i niewielki ruch. Dlatego i ja tu nie bywałem przez dobrych kilka(naście) miesięcy. Katedrze potrzebny jest zastrzyk pomysłów i ich realizacji, bez tego będzie jak jest.
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Tyhagara » czw 07.04.2005 22:50

Ryan O'Connell pisze:Katedrze potrzebny jest zastrzyk pomysłów i ich realizacji, bez tego będzie jak jest.

Więc co proponujesz? Konkretnie. Bo o zastrzykach, pisać może każdy. Nie tal dawno, w pod forum Offtopicu, próbowaliśmy temu zaradzić, jak widać bez skutku.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Ryan O'Connell » pt 08.04.2005 12:45

Jeśli masz na myśli to, co w 'O co chodzi?' można przeczytać, to bawisz mnie do łez. :) Ktoś napisał tam, że w pewnym momencie brakło wsparcia 'osobistości' na forum i użytkownicy się wykruszyli. To jest Case Study. Rozwiązań jest wiele, ale nie mam jakoś dzisiaj ochoty o nich pisać. Poczytaj "Design for Community" (autor: Derek Powazek) jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o społecznościach.
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Tyhagara » pt 08.04.2005 14:28

Pomyliłeś adresata. Ja nie prowadzę Forum ani Serwisu czy Portalu Internetowego, jestem użytkownikiem. Jeśli polecasz "Design for Community" to raczej administratorom, bo to oni mają problem z Katedrą.

Z drugiej strony, jeśli już trafił się nam ktoś tak oczytany, mógłbyś oświecić nas i podać przynajmniej kilka rad, pomysłów. Co według ciebie wpłynie pozytywnie na rozwój forum?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Ryan O'Connell » pt 08.04.2005 18:33

Ależ nie pomyliłem adresata. To Ty zarzuciłeś mi pustosłowie.

Niemniej jednak zwacam uwagę na Twoją postawę: "admini mają problem z Katedrą", ale "trafił się nam". Społeczności nie czynią wyłącznie admini/modowie, ale i ludzie. Rdzeń społeczności, który mimo iż nie piastuje "stanowiska" wpływa pozytywnie na jej rozwój. Jeśli Tobie nie zależy, szkoda strzępić języka.

[EDIT]
Do notki poniżej: jak grochem o ścianę... To przykre. Nie będę komentował więcej Twoich poczynań. Have a nice day. :)
Ostatnio zmieniony sob 09.04.2005 12:49 przez Ryan O'Connell, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Tyhagara » pt 08.04.2005 19:31

I nadal gadasz po próżnicy. Może nie posiadam na ten temat takiej wiedzy jak Ty, ale nie zarzucaj mi że nic nie robię. Podjąłem temat na Offtopiku, próbowałem podać przyczyny, które według mnie spowodowały spadek popularności Katedry. Przedstawiłem także pomysły, które według mnie mogły by pomóc Katedrze. Uczestniczę w rozwoju forum poprzez wypowiadanie się w wielu tematach. Reklamuje Katedrę poprzez umieszczenie linku do niej w opisach na innych forum (Poltergeist).

Według ciebie, jak na użytkownika, to zbyt mało, możliwe. Nie będę się o to spierał, bo nie to jest przedmiotem zaczętej dyskusji.
Dziwi mnie tylko fakt, że wytykasz mi nieróbstwo, a sam jesteś nie wiele lepszy, nie raczysz ruszyć palcem (dosłownie) i nie napiszesz czegoś mądrego, co przeczytałeś w "Design for Community" (autor: Derek Powazek). Umiesz za to krytykować innych, jakie to śmieszności wypisują na Offtopiku.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Wotan » pt 08.04.2005 22:51

a ja tylko chcialem dodac ze taka dyskusja jak i wiele innych z udzialem pana T. jest jalowa i nie prowadzi do niczego,
chociaz kazdy ma swoje hobby...
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Tyhagara » pt 08.04.2005 23:50

Wotan (uzbierało ci się) nie należysz do osób, które mają coś do powiedzenia. Obserwuje cię od dłuższego czasu i niewiele twoich wypowiedzi wnosi coś istotnego do rozmowy. Nawet w twojej dziedzinie jaką jest film, nie masz na forum nic ciekawego do przekazania.
Lubisz za to pisać jedno linijkowce z których nic nie wynika, tak jak w tym przypadku.

Ja cenię rozmówców, którzy prócz wyrażenia swojej opinii na jakiś temat, potrafią przedstawić jasno argumenty które za tym przemawiają. Jeśli nie podajesz żadnego uzasadnienia, piszesz że coś lub ktoś jest taki, bo tak, to się nie liczysz w dyskusji. Równie dobrze możesz wogóle nie zabierać głosu.

<I nie zdziwił bym się, gdyby administrator skasował kilka ostatnich postów, bo są nie na temat i tym samym łamią regulamin>
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Lilly » sob 09.04.2005 10:13

And here we go again :P
Panowie, nie klocic sie, bo juz zaczynaja sie argumenty pod adresem, a nie na temat - nie przystoi katedrowiczom. No, kobieta prosi :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Wotan » sob 09.04.2005 15:23

Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem Lilly ;-)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Zuhar » sob 09.04.2005 15:39

Ryan O'Connell pisze:Zuhar: wiem czego to wina, jedynie informuję. ;) Podpowiem, że wygląda, jakbyś nie miał zdefiniowanej zmiennej $lang['MSNM'] - dodaj do lang_main.php $lang['MSNM'] = 'Gadu-Gadu'; i powinno być ok.


Też tak myślę. Niestety mam pad dysku twardego (szwankuje sterownik) i jestem teraz w trakcie odzyskiwania danych. Sorki, ale najpierw moje dane, potem drobnostki. Przynajmniej szczery jestem.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » sob 09.04.2005 21:21

Wielki Inkwizytorze, ja wnoszę prośbę o nie przyczepianie sobie plakietki moderatora, nie opiniowanie- co idzie do kasacji, ani opierniczania użytkowników za "ich jałowe zachowanie". Takie zachowanie- zwłaszcza dość nieeleganckie wobec Ryana i Wotana- jest nieodpowiednie. Acha- sam mi zarzucałeś osobiste wycieczki- właśnie je uprawiasz w sposób bardzo brzydki.
Patrz, po raz kolejny muszę Ci zwracać uwagę. Znaj moją cierpliwość, bo ona jest na wykończeniu.
Acha, pewnie zaraz zaczniesz protestować. To nie Twoja wina, to Wotan i Ryan zaczęli, oni zawsze rozrabiają, a Ty jak zwykle jesteś bez winy. Przemyśl swoje argumenty, nim ich użyjesz. Nie bądź jak ten pan ze skeczu Monty Pythona- to dyskusja, a nie tylko zaprzeczanie.

Wracamy do dyskusji, nie uprawiajmy off topica. Choć.... może pouprawiajmy, przynajmniej się coś dzieje! :D

Żartowałem- wracamy do tematu!
Off topic będzie cięty.
Zuhar, może nie jestem zbytnio wprowadzony, ale myślę, że podołam zadaniu, jeżeli mnie naprowadzicie na temat.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Tyhagara » sob 09.04.2005 22:38

Zuhar
Podobno w Polsce są dwie firmy odzyskujące dane z dysków, metodą zeskrobywania małych cząsteczek z powierzchni talerza dysku. Także jak coś, to wiesz, wszystko jest do odzyskania.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Gvynbleid » ndz 10.04.2005 10:34

I obie mieszczą się w Katowicach, z Łodzi trochę daleko :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Zuhar » ndz 10.04.2005 13:07

Ilość utraconych danych jest minimalna.
Sporo czasu zajmie mi doprowadzenie systemów do stanu sprzed awarii (instalacja całości oprogramowania), ale postanowiem robić to sukcesywnie w miarę potrzeb.

Poprawki wprowadzone.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » pn 11.04.2005 8:05

Ryan O'Connell pisze:Jeśli masz na myśli to, co w 'O co chodzi?' można przeczytać, to bawisz mnie do łez. :) Ktoś napisał tam, że w pewnym momencie brakło wsparcia 'osobistości' na forum i użytkownicy się wykruszyli. To jest Case Study. Rozwiązań jest wiele, ale nie mam jakoś dzisiaj ochoty o nich pisać. Poczytaj "Design for Community" (autor: Derek Powazek) jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o społecznościach.

owszem, całe życie to jedno wielkie case study...
co więcej, na każdym kroku można robić analizy swot, a także używać wielu innych słów z pogranicza poletka brand managera, co jednakowoż nie daje wiele...
narzędzi jest wiele, nie da się ukryć, nie ejstem jadnak przekonany, czy akurat na przykładzie serwisu i forum trzeba ich używać - jak ktoś woli definiować działania na poziomie określeń btl, nie ma sprawy, ja tam wolę po prostu o tym rozmawiać, nomenklatura jest już drugorzędna;
jeśli zaś chodzi o Tyhagarę, to widzę tutaj niekonsekwencję: kiedy on rzuca ogólne stwierdzenia, zarzucacie mu, że nie daje konkretów, kiedy domaga się konkretów, zarzucacie, że jego wypowiedzi nic nie dają...
jestem nieco skołowany, muszę przyznać...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Ryan O'Connell » pn 11.04.2005 20:31

Może się nie zrozumieliśmy, Algi, ale napisałem, że teksty z 'O co chodzi' to jedynie studium problemu, podsumowanie tego, co każdy widzi i żadnej rzeczowej rozmowy o której pisał Tyhagara ("próbowaliśmy temu zaradzić" jest przesadnym określeniem na wypunktowanie problemów i zmianę tematu) nie widziałem. Nie chodziło o kretyński technobełkot tylko o wskazanie Tyhagadze, że w jego słowach pierdnięcie rośnie do rozmiarów kopca obornika.

Tyhagara rządał (podkreślam stosunek emocjonalny upchnięty w jego wypowiedź) konkretów i mimo iż wyraźnie napisałem, że nie zamierzam się babrać w uzdrawianie sytuacji on ponownie zarzucił mi pisanie ogólnikami. Może tylko ja rozumiem, że zdanie "nie chcę o tym pisać" implikuje "nie rozwinę tego wątku"? Poza tym upchnąłeś wszystkie tutaj wypowiedzi do worka 'Wy'. Co my zarzucamy Tyhagarze? Ja co zarzucam wiem, ale nie zamierzam rzucać błotem. Co inni (każdy z osobna) uważają pewnie i jest sprzeczne stąd i Twój wniosek rzeczywiście (jak sam zauważyłeś) był absurdalny. Absurdalny, bo wnioskowany na podstawie opinii wielu osób.
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Zuhar » pn 11.04.2005 21:40

Panie i Panowie.

Chciałbym nieśmiało zwrócić uwagę na następujące fakty:

1. To forum nie jest poświęcone Tyhagarze, jego sposobie wypowiedzi, ani jego poglądom.
2. Ten topic nie jest poświęcony Tyhagarze, jego sposobie wypowiedzi, ani jego poglądom.
3. Na tym forum wymieniamy się poglądami i każdy ma prawo do przedstawienia swoich, o ile forma ich przedstawienia nie narusza postanowień regulaminu. Nie służy jednak ono (w pierwotnym zamierzeniu) dyskutowaniu o sposobie dyskusji.

Odnoszę wrażenie, że Tyhagara (ogólnie) dla większości z nas stał się tematem zastępczym (bo inne jakoś się nie kleją). Jeśli rzeczywiście większość odczuwa taką potrzebę, to gotów jestem przemianować nazwę forum i mogę się nawet do ogólnej "tyhagarowej" dyskusji przyłączyć. Po prawdzie jednak jestem już zmęczony. Jeszcze trochę i będę się bał otworzyć lodówkę. Dla mnie temat "Tyhagara i okolice" jest zamknięty.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lilly » wt 19.04.2005 9:05

Ostatnio mam okazje korzystac z takiej opcji na forum phpBB, ktora umozliwia zaznaczenie fragmentu tekstu do zacytowania i pozniej umieszczenia cytatu jedynie tej czesci (jest to polaczone z opcja szybkiej odpowiedzi - nie wiem poki co, czy obie te opcje sa razem, czy mozna je implementowac osobno, chociaz chyba lepiej by bylo, jakby byly obie, bo wtedy mozna wiecej takich cytatow zrobic). Opcja taka zdeydowanie przyspiesza edytowanie wlasnych postow...

Jesli uznacie, ze to dobry pomysl, a bedziecie mieli problem ze znalezieniem tego, to moge sie wywiedziec, co i jak...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Tyhagara » czw 21.04.2005 22:08

Fajny bajer widziałem na forum
http://6kolumna.polter.pl/viewtopic.php?p=2184#2184
w prawym dolnym roku każdego postu, sa dwie kolorowe ikonki. Jedna pokazuje jakiego systemu używa osoba pisząca post, druga ikonka pokazuje rodzaj przeglądarki.
Zdaje sobie sprawę że to dodatkowe bajty, ale urzekł mnie ten bajer, można się tyle dowiedzieć o użytkowniku :)

Co ciekawe, ikony są wyświetlane tylko na tym podforum, na offtopiku.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Zuhar » pt 22.04.2005 8:34

Bajer. Ładny. Oficjalnie powiem tyle, że raczej nie należy się spodziewać bajerów u nas. Dlaczego? Każdy taki bajer trzeba ponownie "instalować" po aktualizacji skryptów. A zamierzam regularnie je aktualizować. I tak w tej chwili mamy lekkie opóźnienie w aktualizacji skryptów.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Brzozomir » śr 29.03.2006 21:26

Uwaga którą teraz wysunę wcale nie ejst drobna. Gdziej już to pisałem. Trzeba odnowić skrypt forum. Jedziemy maluchem. Trzydrzwiowy bez żadnych ułątwień 'ostatnio napisane posty' czytowanie czesci posta itd itp.
a może to zaleta?
Awatar użytkownika
Brzozomir
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 36
Rejestracja: sob 24.04.2004 22:24
Lokalizacja: Gdańsk!

Postautor: Zuhar » czw 30.03.2006 14:58

Większość z powyższych wymaga albo gruntownych przeróbek, albo skryptu by Przemo. Pierwsze wymaga poświęcenia sporo czasu, drugie odpada ze względów ekonomiczo-serwerowych.

A sama aktualizacja skryptu, by się przydała. Może w weekend.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości