Warszawskie Spotkanie Katedralne

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Warszawskie Spotkanie Katedralne

Postautor: Jakub Cieślak » sob 20.03.2004 23:38

Żeby nie było narzekań, żeby nie było marudzeń: Katedra chce to się spotyka. A dokładnie rozpoczynamy sezon letni spotkań katedralnych. Dziś o to odbył się pierwszy nieformalny zjazd ciała redaktorskiego Katedry. Wśród znakomitych gości należy wymienić Chomskiego, RaFa, Yaqzę, Yoghurta, Azirafala i mnie. Skład uzupełniali nowo najęci obywatele forum, z których zakodowałem w pamięci Tanatosa, Klauna i zanotowałem optycznie dwie nieznane mi istoty. Niemniej jednak mam nadzieję, że poczynione dziś przeze mnie spotkanie rozpocznie wspaniałą tradycję spotkań katedralnych. Może z czasem zachęci to zamiejscowych do odwiedzania grona w stolicy. Dyskusja pomiędzy nami odbyła się na ogólnie omawiane problemy przyszłości Katedry. Jej nowego lejautu, składu redaktorskiego, sposobu na rozrost masy i siły (Katedry, nie naszych ciał) jak i pomysłu na przyszłość. Chciałbym przede wszystkim wyrazić radość, że udało mi się przede wszystkim móc skonfrontować moje wyobrażenia o katedrowcach na podstawie ich wypowiedzi z ich prawdziwym obliczem w trójwymiarze. Chciałbym dodatkowo wyrazić ogromną radość z powodu otrzymania odpowiedniego ładunku entuzjazmu ze wszystkich stron twórców- oby entuzjazm przełożył się na czyn. Mam nadzieję, że następnym razem nie będzie nas osiem osób, ale przynajmniej szesnaście. Bo w końcu czyż to nie cudowne? Mieć możliwość przy piwku usiąść z gronem redaktorskim, zapytać o przyszłość katedry, zaznaczyć swoją obecność w jej życiu dokładając swoje dwa grosze, podyskutować z ojcami założycielami o przeszłości serwisu, pouczestniczyć w burzy muzgów?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » ndz 21.03.2004 0:05

Obgadani zostali pewnie wszyscy po kolei (aż strach zapytać co o mnie powiedziano :P)...
Cóż, mam nadzieje że kiedyś będę miał możliwość i jakoś się załapę :).
Tymczasem czekam na zdjecia jakieś ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Azirafal » ndz 21.03.2004 0:10

Co prawda, to prawda! Spotkanie udało się świetnie. Inna sprawa, że JC, RaF i Chomski dołączyli do nas sporo później (koło 19-20... po WSK), więc z Yaqzą, Yoghurtem i kilkoma innymi równie fajnymi osobami udało nam się ładnie zżyć podczas wyżej wspomnianych spotkań. Ale mimo to, spotkanie późniejsze w Bolku było:
a) fajne,
b) ciekawe (spotkanie Chomskiego po raz 1-szy w życiu było przeżyciem niezapomnianym, podobnie z Yaqzą; a co dopiero oglądnąć Jakuba po ponad roku nie widzenia się!!! :roll: ),
c) przyniosło sporo pomysłów, planów i ogólnie udało nam się choć trochę rozgonić mgły tajeminicy i niewiedzy okalające przyszły wygląd Katedry (innymi słowy sporo było gadania o tym, jak sobie wyobrażamy przyszły wygląd Katedry, na czym powinniśmy się skupić, co jest ważniejsze, co mniej, itp.),
d) owocne także w dziale moim i Yaq (sporo rozmów, pełno wymiany wiedzą i doświadczeniem; bardzo długie inteligentne rozmowy na tematy komiksów wszelakich... przepowiadam, że coś z tego w przyszłości będzie! :twisted: )

A tak ogólnie - super było spotkać się z ludźmi na co dzień widzianymi jako seria literek nad avatarem. Bardzo fajne spotkanko i mam szczerą nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej... :)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie Spotkanie Katedralne

Postautor: Lechu » ndz 21.03.2004 0:11

Jakub Cieślak pisze:... zaznaczyć swoją obecność w jej życiu dokładając swoje dwa grosze....


Chyba ze dwadzieścia zeta, na piwo Adminom :wink:
Hmmm kiedyś na pewno się wybiorę. Wtedy razem poobgadujemy Vampa :twisted:

Jakub Cieślak pisze:... muzgów?

Hyhy ładnie żeście balowali ;)

Ok idę spać, dość czepiania się na dzisiaj :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 21.03.2004 0:42

bóży muzgóf lepiej? Przykro mi, ale znajduję się na chorobowym, a do tego spożyłem programowo ustalone trzy piwa i jak widać połączenia pozytronowe nawalają...
A na następnym obgadamy innych, bo Vampa to jużeśmy tak obgadali, że już nie mamy co o nim gadać.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » ndz 21.03.2004 10:15

Tiaa, wiedziałem... :).
Ale w końcu rozwodzić się jaki jestem miły, mądry, sympatyczny, uzdolniony (...) można dużo :).
Ech!
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Chomski » ndz 21.03.2004 10:27

Właściwie wszystko napisał już Kuba. Spotkanie się udało i dzięki temu, że mogliśmy rozmawiać, a nie klepać w guziki, ustaliliśmy wiele rożnych spraw, które powinny już niedługo zacząć się przekładać na wyraźne zmiany.
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: RaF » ndz 21.03.2004 12:44

Co do zdjęć, to chyba będzie rozczarowanie, bowiem nikt aparatu niestety nie miał :) Ale jeszcze nic straconego, może na następne WSK ktoś jednak weźmie (WSK mają się teraz odbywać co jakiś czas, bo znacznie łatwiej na nich cokolwiek tyczącego KF ustalać).
Ale i tak kto nie był, niech żałuje :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Wotan » ndz 21.03.2004 13:15

a ja na spotkanie dotrzeć nie mogłem z uwagi, na to iż moja siostra miała 18stke, więc zostac musiałem;-)

no ale na kolejne z wielką chęcią sie pojawie
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 21.03.2004 14:09

Następnym razem proponowałbym wcześniejszą godzinę i ewentualne umówienie się w plenerze, poza jazgotem pubowym. Zdecydowanie łatwiej i przyjemniej będzie się rozmawiać.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Chomski » ndz 21.03.2004 16:36

Akurat z umawianiem się w plenerze, w miejscu w którym 'obradowaliśmy' nie powinno być problemów ;) Do tego czasu będzie już ciepło i widno, więc i z robieniem zdjęć nie będzie problemu!
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: RaF » ndz 21.03.2004 17:07

Szczególnie że z pleneru może nie będą nas za fraki wyciągać jak tego biedaka z pubu ok. 22 ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » ndz 21.03.2004 18:22

RaF pisze:Szczególnie że z pleneru może nie będą nas za fraki wyciągać jak tego biedaka z pubu ok. 22 ;)


Hmmmm... Około 22 to ja wychodziłem. Ale z tego co pamiętam udało mi się opuścić lokal o własnych siłach :D Hehe... Tak a propos: do której żeście tam jeszcze siedzieli?

Popieram plany spotkania w plenerze (za tym stołem ledwo się we trójkę rozmawiało, a jak chciało posłuchać więcej osób, to rady nie dawało...) i wcześniej (od początku byłem za godziną wcześniejszą, ale nie wiedziałem jak będzie wyglądać kolejka do McKeane'a... i jak niemiły debil stał będzie jako ochroniarz w drzwiach :P ).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chomski » ndz 21.03.2004 21:05

Siedzieliśmy chyba jeszcze jakieś 30 minut. Akurat tyle, żeby zobaczyć, jak jakiegoś gościa wyciąga 2 innych goscioof w paski i przechodzi za lokalem do argumentacji ręcznej (tak na marginesie, to lokal chwali się tym, że jest monitorowany 24/7)...
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Jakub Cieślak » pn 22.03.2004 1:17

Pozwolę sobie nie rekomendować lokalu na kolejne spotkania. To była potrzeba jednej chwili- blisko od WSK. Następnym razem wybierzemy coś spokojniejszego.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 22.03.2004 10:36

jak już napisałem wcześniej, być nie mogłem;
jak będzie kolejne spotkanie i będę mógł przybyć, przybędę;
organizować nic nie mam zamiaru, poza ewentualnym koszem albo jazdą na rowerze, zraziłem się, takie sukcesy mnie nie przekonają
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 22.03.2004 11:21

Całkiem dobrze się czuję jako organizator takich spotkań, więc nie mam zamiaru Cię, Algu tym obarczać. W kwietniu myślę o plenerowym spotkaniu.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » wt 17.08.2004 9:00

Uwaga, uwaga! Warszawskie grono katedralne zaprasza na spotkanie z lasem w tle. Wyprawa startuje z metra Kabaty, przemieszcza się na własnych nóżkach do lasu kabackiego i tam bawi się świetnie, bo kulturalnie.
Zapraszamy Wszystkich chętnych!
Piątek, godzina 11:00, metro Kabaty. Spotykamy się jednak na powierzchni. Przy wejściu najbliższemu supermarketowi Tesco. Z metra po prostu musicie przemieszczać się dalej w kierunku jazdy wagoników, które Was przywiozły, za bramkami skręcacie w lewo, a potem na rozwidleniu w prawo i na górze schodków się spotykamy.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » pn 08.11.2004 22:10

Ogłaszam zawiązanie koncepcji spotkania się w czwartek, 11.11.2004. Tym razem spotkanie miałoby formę przeglądu filmów "Wotan Film Project 2004". Wiadomo, o kogo chodzi. :-)
Serdecznie zapraszam. Proponuję start o godz. 18:00. Spotkanie- Kabaty, lokal mój. Zainteresowanie potwierdzili: Wotan (w końcu autor filmów, więc się przyda), Azi (on troszkę jakby niepewny swej obecności, ale chętny), RaF (chętny i pewny siebie, jak zawsze wykazuje optymizm!). Liczę na Alga, ale potwierdzenia nie uzyskałem.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Xaos » wt 09.11.2004 15:39

W sumie to bylbym zainteresowany, ale w dniach 11-14 jest konwent Kłakon, i jeszcze kilka godzin pozniej tego samego dnia (czw.) mam 18-tke kolegi...
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: Lord Turkey » wt 09.11.2004 16:56

Mam małe pytanko: w jakim wieku jest grono spotykające się podczas WSK ? :wink:

Nie chciałbym się poczuć zbyt młodo, jestem dość nieśmiały :P
Poza tym wolę bardziej neutralne tereny na terenie miasta - jakiś pareczek... itp. 8)

Pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » wt 09.11.2004 18:01

Turkey: grono bardzo różnie, najpierw zapowiada się masa ludzi, potem połowa z tego przychodzi :P (tak, tak, hajfi, o tobie mówię, zołzo jedna :P). Z wiekiem też jest różnie, choć co poniektóre osobniki zawyżają średnią ;)

Ale z drugiej strony AŻ tak stare pryki (no, może z wyjątkiem Aziego ;)) to z nas jeszcze nie są ;)

Z parczkami na zimę gorzej ;) Ale w ciepłe dni, czemu nie (tylko bądź tu mądry i przewidź ciepły dzień w listopadzie).
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 10.11.2004 8:53

pogoda ma być zacna
:-)
a co do grona i jego wieku - nie patrz w metrykę lecz w serce zerkaj, jak by ujął jakiś niedorobony poeta z okresu 'Sturm & Drang'
:D
jak masz ochotę i JC stwierdzi, że Cię wpuści, to przychodź - on jest gospodarzem, za niego nie będę decydował
;-)
pozdrawiam
ps. ale za siebie mogę - jak dla mnie oczywiście, że możesz przybyć :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » śr 10.11.2004 11:20

Ja to bym zaprosił całe forko pochodzące z W-wki (bądź tu zamieszkujące), ale nie wiem jak u JC z metrażem i możliwościami wyżywienia/pojenia (tak, tak, miłe dzieci, ja idę jeść ;) ).

Ja nadal pałam ogromną ochotą do wpadnięcia i mam nadzieję, że w końcu dostanę mapkę, cobym wiedział gdzie iść.

RaF - Ty też jesteś stary pryk :P (a jeżeli ja już jestem Arcyprykiem, to ciekawi mnie kim są JC i Algi? :lol: )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 10.11.2004 11:25

ja jestem Antediluvianinem, a znajomi wiedzą, że jestem ponadczasowy - czas i ja to dwa odrębne pojęcia, więc 'prykowatość' mnie nie dotyczy
:D
a co do metrażu - z tego co wiem, to nie jest wielki, ale liczą się chęci i inwencja gospodarzy
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: -WasyL- » śr 10.11.2004 15:34

Niniejszym zglaszam swoja chec uczestniczenia i jezeli tylko zostane wpuszczony & obdarzony intrukcjami dotarcia bede mogl sie zjawic na 99% (moj czas bedzie jednak ograniczony do godziny mniej wiecej 22)

Greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » śr 10.11.2004 18:33

Zatem proszę się meldować u mnie o godzinie osiemnastej w czwartek. Adres: Stryjeńskich 6/16. Docieracie metrem na stację kabaty. Wymykacie się wyjściem w kierunku poruszania się wagoników, którymi dotarliście. Na rozstaju wyjść wybieracie wyjście prawe, prawe. Będąc już na górze maszerujecie ulicą wąwozową daleko, daleko hen (leniwcy mogą podjechać dwa przystanki dowolnym autobusem odjeżdżającym z przystanku obok wyjścia z metra). Docieracie do bazarku na zakręcie. To zbieg ulic Wąwozowej i Stryjeńskich. Mój blok to ten śliczny zielony znajdujący się za bazarkiem.
Już po wpuszczeniu przeze mnie na teren bloku należy przemknąć bramą obok pana ochroniarza. Znajdując się w podwórku wewnętrznym odwracamy się w lewo i wchodzimy w pierwszą klatkę po lewo.

Start 18:00, koniec- niewiadomo. Imprezę obsługuje Jakub Cieślak i spółka, czyli ja i moja luba. Zachować porządek i dobre maniery, przynieść sobie coś do picia, ew. chrupania. Ja gwarantuję lokal i drobną przekąskę. Gwarantuję też film Wotana "Little Boy" i swoją obecność. Reszta wyjdzie w praniu... :)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » śr 10.11.2004 20:15

To ja proponuję, żeby wesoła gromadka udająca się do JC spotkała się o 17:30 przy wyjściu z Metra Kabaty. Co wy na to? Bo myślę, że sympatyczniej i przyjemniej będzie nam spacerować w kilka osób, zabawiając się rozmową. Ja będę... I proszę resztę towarzystwa Warszawskiego, o zgłaszanie się takoż.

I proponuję, żeby finalnym tematem na to zagadnienie ustanowić ten topik
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » śr 10.11.2004 20:59

Mnie pomysł Aziego odpowiada. Postaram sie zjawić :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: -WasyL- » czw 11.11.2004 10:04

A wiec zamelduje sie o 17.30 przy wyjsciu z metra
Btw. qrde zapowiada sie ze bede najmlodszy :P ,ale co mi tam
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » czw 11.11.2004 10:42

Ja tam nie wiem czy sie pojawię. Jak będę to będę, a jak nie będę to nie czekajcie.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: RaF » czw 11.11.2004 12:27

Możemy przy metrze poczekać ze 20-30 minut, jakby ktoś się zdecydował dojść. W kupie zawsze raźniej ;)

A potem zrobimy demolke u JC :twisted:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » czw 11.11.2004 12:35

Przychodź, przychodź. Czego miałbyś nie przyjść? Miałbym ochotę CIę poznać i nadrobić straconą podróż na Ursus :P No i Xaos powiada, że niewykluczonym jest, iż wpadnie :)

Więc gromadka może być ciekawa i spora. JC, szykuj mnóstwo żarcia, bo wiadomo - Tyś gospodarz, Ty karmisz :twisted:

Jakby co, ktoś miał problemy, spóźniał się, coś nie gra - 507217096 Mój numer komórki, dzwonić i pytać/informować.

Do zoczenia dzisiaj o 17.30 pod (nad...?) Metrem Kabaty.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » czw 11.11.2004 13:26

No cóż, dzis przyjeżdzaja znajome, koło 16 odbieram je z dworca i wtedy się okaze, czy chcą jeszcze dziś gdzieś wyskoczyć, czy też wolą sobie odpocząć.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Azirafal » czw 11.11.2004 14:29

Hehe. Powiedz im, że w czwartki to się nic w Warszawie nie dzieje i poślij je spać :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości