Systemy Autorskie

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Systemy Autorskie

Postautor: Kaka » ndz 11.07.2004 11:21

Można by założyć nowy dział o systemach autorskich, tam każdy by mógł zamieszczać swoje systemy co wy na to, kto jest za??
Awatar użytkownika
Kaka
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: czw 20.05.2004 18:48
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Meduzzzz » śr 14.07.2004 17:18

Szczerze mówiąc myślałem o tym samym czas temu jakiś...
Jestem ZA!
Ku chwale pradawnych bogów!
Awatar użytkownika
Meduzzzz
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pt 09.01.2004 12:51
Lokalizacja: Bournemouth UK / Olsztyn

Postautor: Kaka » czw 15.07.2004 14:07

Chociaż jeden

Meduzzzz porozgłaszja to gdzies indziej może nie iwedzą że coś takiego to jest

ja też bede
Awatar użytkownika
Kaka
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: czw 20.05.2004 18:48
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Lubek » pt 16.07.2004 17:54

No fajnie, ale czy rzeczywiście takie forum jest niezbędne? Nie można o systemach autorskich w Okiem Wewn. dyskutować? Może dojść po prostu do takiej sytuacji, że powstaną na tym nowym forum ze cztery tematy i na tym koniec... Choć jeśli znalzłoby się więcej chętnych, to czemu nie?


Lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Shizm » pt 16.07.2004 18:59

Je byłbym ZA w momencie kiedy pomysłodawca i ci, którzy chcą tego forum dostarczą dowodów na to, iż nie bedzie to dział, który po kilku tematach przeniesie się na cmentarzysko. Moje ZA zależy również od tego, czy będzie to miejsce prezentacji tylko własnych systemów, czy też szerzej pojetej problematyki systemów mniej znanych i mniej lubianych. Isnieje też szansa, iż losy tegoż działu potoczą sie podobnie jak to mieło miejsce przy Świecie Mroku. Chodzi o to (zastrzegam, ze nie odpowiadam na odwieczne pytanie :mrgreen: ), że nieby parę osób pisze, ale w pewnej chwili się wypalają (nie mówie ze całkowicie, ale wiadomo... Ile można dyskutować o tym samym z tymi samymi ludzmi :?: ) i jak pojawia się ktoś nowy, to jest problem bo nie ma zkim pogadać.

Jeżeli powyzsze nieścisłości i zagadnienia zostaną wyjaśnione zgodnie z moimi oczekiwaniami, to jestem jak najbardziej ZA. Powinniśmy się rozwijać, no nie?

Pozdrawiam!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Tyhagara » pt 16.07.2004 21:12

Subforum takie jak Systemy Autorskie, to dość zawężony temat. Ponieważ rozmawia się w nim właśnie o systemach autorskich i niczym innym. Zakładanie całego działu, tylko po to żeby kilka osób mogło sobie podyskutować, jest moim zdaniem na wyrost. Jeśli to takie popularne hobby, to dlaczego nie widzę zażartych dyskusji na Okiem Wewnętrznym?
Myślę, że ten pomysł, to zachcianka chwili. Ktoś rzucił hasło Systemy Autorskie, ktoś inny podłapał, komuś też się spodobało. Moim zdaniem wystarczy topik na Okiem Wewnętrznym, jeśli naprawdę zainteresowanie będzie duże, powstaną inne topiki na ten temat, to śmiało można rozważyć taką opcję. Na razie nie widzę ku temu podstaw.

Niewiele jest osób, które chcą zaprezentowac swój system autorski.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Chaon » pt 16.07.2004 23:50

Mogę się podpisać pod postem Tyhagary, dorzuciłbym jednak coś jeszcze...
Tyhagara pisze:Niewiele jest osób, które chcą zaprezentowac swój system autorski.

...a jeszcze mniej jest osób które chiałyby się z takim systemem zapoznać :wink:
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kaka » sob 17.07.2004 8:58

Wy od razy tak chłodno poczkeamy moze sie więcej uzbiera

a na tym forum by sie gadało o systtemach lepszych i gorszych może i byśmy stworzyli wsłnaego systema...
Awatar użytkownika
Kaka
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: czw 20.05.2004 18:48
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Lubek » sob 17.07.2004 9:52

Nie chłodno, ale realistycznie. Pamiętamy po prostu, co się stało z forum Kryształy Czasu i obawiamy się, że nowe forum podzieli jego los.

Kaka pisze:poczkeamy moze sie więcej uzbiera

Czego wam życzę, bo wszyscy się cieszymy, gdy Forum się rozwija. ;)


Lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Zuhar » sob 17.07.2004 19:07

Jako zajmujący się systemami autorskimi z ramienia redakcji i nie tylko powiem krótko:

Widziałem już niejedno forum poświęcone "autorkom". Umierają szybko, bo twórcy nie potrafią rozmawiać o niczym innym jak o swoim dziele. Wszystkie inne są "beee".

Jak na razie znam tylko jedno miejsce, gdzie jeszcze takowe dyskusje (o systemach autorskich) się toczą. Nie będę jednak robił konkurencji naszemu forum i adresu nie podam.

Jeżeli na forum pojawią się dyskusje na temat systemów autorskich w ilości pozwalającej na wydzielenie oddzielnego miejsca dla nich, to pomysł poprę, a nawet gotów jestem się dać z moderacją ożenić.

Póki co nie ma takiej potrzeby.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Wotan » sob 17.07.2004 20:15

Kaka - jak chcesz stworzyć 'własnego systema' proponuję rozpocząć teraz
a najlepiej od nauki pisania ;-)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Kaka » ndz 18.07.2004 10:48

Dobra dobra nie wam będzie nie będzie tego forum ale może rozwine jakies wątek o Systemach autorskich i może wtedy ....
Awatar użytkownika
Kaka
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: czw 20.05.2004 18:48
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Alganothorn » pn 19.07.2004 10:57

powiem tak: najzdrowszą metodą jest założenie topiców w Okiem Wewnętrznym, ich rozwój i następnie, jeśli byłoby odpowiednie zainteresowanie, ewentualne założenie subforum i przeklejenie ich tam
od razu zastrzegam, że nie sądzę, żeby ilość chętnych do pisania była wystarczająca, żeby zakładać osobne subforum, ale popróbować można
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Kaka » pn 19.07.2004 18:11

Dobrze założe nowy topić w Oknie wewnętrznym i tam sie będzie rozmawiec o Systemach autorskich

Mam nadziej że sie ten tmat rozrośnie.
Awatar użytkownika
Kaka
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: czw 20.05.2004 18:48
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Wotan » wt 20.07.2004 6:40

tak tak
załóż nowy topić w Oknie wewnętrznym
to dobre rozwiązanie jest roftl :D
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Tyhagara » wt 20.07.2004 10:44

Dla mnie Kaka możesz nawet wyskoczyć przez to Okno wewnętrzne :wink:
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Jakub Cieślak » wt 20.07.2004 11:37

A Wy czemu podpuszczacie kolegę, żeby dublował tematy? Co z Was za koledzy? Grożę Wam admińskim paluchem!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron