List do Chomskiego, Ojca Założyciela.

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

List do Chomskiego, Ojca Założyciela.

Postautor: Jakub Cieślak » sob 19.06.2004 20:55

O to list otwarty do Ojca Założyciela, Chomskiego.
Wiem, że nie pochwaliłeś się wszystkim ze swoim nikczemnym zamiarem odejścia z naszego grona. Wiem też, że masz poważne powody, żeby nie móc ani chwili poświęcić naszemu gronu. Wiem, że możesz się gniewać, że przedstawiam sprawę na forum ogólnym. Niemniej chcę, abyś wiedział, co znaczysz dla tego grona. Nie bądź obecny i przez cały rok, nie miej już dla nas więcej jak godzinkę, by odezwać się na forum, by zajrzeć, co u nas słychać. Jednak proszę Cię ładnie, nie opuszczaj tego grona. Bądź redaktorem, miej status dożywotni Ojca Założyciela i poświęcaj nam tyle czasu, ile będziesz mógł. Każdy z nas będzie żył spokojnie z wiedzą, że gdzieś tam jesteś i że nie opuściłeś swojego dziecka.
Pod tym listem podpisuję się ja, oraz:
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » sob 19.06.2004 20:59

Oraz Daniel Vampdey E. :)
Teraz, gdy mroczne czasy nastały, gdy nasze szeregi słabną a wróg stoi u bram i Ty chcesz nas opuścić?
Nie, nie pozwalam.
:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Tyhagara » sob 19.06.2004 21:36

Cóż, pana 'Ojca', nie miałem okazji poznać. Chyba jestem na forum zbyt krótko. Ale myślę, że jeśli z Katedry chce odejść jej założyciel, to będzie to początek końca. Nie znam szczegółów, ale wydaje mi się, że to oznacza, olanie sprawy przez 'Ojca'. Tak jak napisał JC, jeśli nie można udzielać się fizycznie, to przynajmniej wsparcie duchowe. Całkowite ,wypisanie' się ... hmm. To jak z mafią, na całe życie.
Kiedyś wystarczyło zapału by stworzyć ten portal, teraz jest go za mało, by wytrwać na straży. Wnioskuje, że jest też możliwość pełnienia funkcji reprezentatywnej. Funkcji 'Ojca', i nic więcej. Czy to za dużo? Czyżby Katedra tak bardzo zwiodła swego twórcę?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Fett » sob 19.06.2004 21:39

Pod tym listem podpisuję się ja, oraz:


Obecny tu Paweł "Fett" Borawski. Zostań z nami Chomski!
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Lechu » sob 19.06.2004 21:55

Podpisuję się pod apelem, choćby z tego powodu że jednak uważam że nam, ludziom którzy razem z Chomskim spędzili te prawie dwa lata (innym zresztą też), należą się wyjaśnienia, albo wogóle jakieś słowa odnośnie tej sprawy, no i informacje co do przyszłości Katedry (bo wyrokowanie że " będzie to początek końca" jest bez sensu, Adminów już kilku odeszło przed Chomskim, ale Katedra stoi nadal).

To tyle z mojej strony, chciałbym usłyszeć nieco więcej na te tematy, no i oczywiście chciałbym żeby jednak Chomski nie odchodził definitywnie...

Pozdrawiam i podpisuję się pod apelem.
Ostatnio zmieniony sob 19.06.2004 21:57 przez Lechu, łącznie zmieniany 2 razy
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » sob 19.06.2004 21:55

Michał Młynarski, Azirafalem również w niejednym gronie zwany.

Byłeś tu kiedy przybyłem i nie chcę by nie było Cię tu kiedy jestem. Widziałem Cię i tu i na żywo. Czytałem Twoje wypowiedzi i korzystałem z dobrodziejstw serwisu założonego przez Ciebie. Tytuł "Ojca Założyciela" należy Ci się jakby i z urzędu, ale bardzo chcemy byś choć nawet godzinkę miesięcznie lub i n rok poświęcił nam, maluczkim niewartym Twej uwagi. :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Hifidelic » sob 19.06.2004 21:57

Stary. Wiem, że w życiu różnie bywa. Czasem się tak zdarza, że człowiek nie ma nie tylko czasu, ale nawet i siły, żeby się w tyłek podrapać.
Ale prawda jest taka, że chcieć, to móc. Ja też mam dla Katedry znacznie mniej czasu, niż bym chciał. Praktycznie rzecz biorąc, kontroluję głównie swoje forum, zaniedbując nawet tak istotne topiki (żeby nie powiedzieć, kluczowe) jak O CO CHODZI????. Ale nie usuwam swojego konta, nie rezygnuję z funkcji moda.
Wydaje mi się, że opcję wyrzucenia swojego w śmietnik powinieneś jeszcze przemyśleć. Weź sobie urlop, miesięczny, dwumiesięczny i wtedy oceń swoją decyzję powtórnie.
Taka jest moja rada.
Może to komunały...
Ale i w komunałach często zawarta jest mądrość.
Howgh.
HF
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jander » ndz 20.06.2004 9:51

A także Jakub "Jander" B. :wink:
Chomski, mam nadzieję że sobie poradzisz.
You can do it :)
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Avathar » ndz 20.06.2004 12:52

Mieszko 'Avathar' Malinowski, też sie podpisze.
Ojciec Założyciel musi wrócić...
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Wotan » ndz 20.06.2004 15:41

Chomski -> zostań,
pomożemy, z opłatami za serwer itd - a przynajmniej ja się mogę zadeklarować pod tym
jeżeli już podjąłeś decyzję - to oczywiście nic nie mogę zrobić
ale i tak chciałbym abyś został z nami - bo tu fajnie jest no:-)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Vampdey » ndz 20.06.2004 16:04

Ja się nie tylko zdeklarowałem co więcej. :P
Ale i tak ze mnie redaktorski leń i pewnie dlatego Chomski odchodzi - odbić człowiekowi może od nadmiaru roboty i braku kompetentnych ludzi wokół :silly:
Ale to sie zmieni, trzeba przywódcy ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Detoks » pn 21.06.2004 13:33

i ja sie podpisuje - i tyle
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Sorden » pn 21.06.2004 15:04

Michał (Sorden) Z.
Chomski !!! bo jeszcze powiedza ze Dinozaury wymarly na katedrze !!! Badz dalej Dinozaurem ... Nie opuszczaj tego zacnego grona !!!
Wracaj !!!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Chomski » czw 24.06.2004 19:19

Witam wszystkich i bardzo dziekuje za slowa uznania i zachety! Bylem szczerze wzruszony, kiedy czytalem Wasze posty. Kuba sie troche pospieszyl, bo liczylem, ze najpierw uda mi sie wyjasnic wszystkie niejasnosci w gronie redaktorow naczelnych, zeby uniknac pozniejszego balaganu. W zadnym wypadku nie zamierzalem odchodzic nie informujac o tym ludzi, ktorzy tak wiele zrobili dla Katedry i dzieki ktorym serwis istnieje i ma swoj niepowtarzalny klimat.
Moja decyzja podyktowana jest chronicznym brakiem czasu na zajmowanie sie serwisem - zwyczajnie nie nadazam juz za tym, co sie dzieje i dlatego nie chce byc bariera dla dalszego rozwoju serwisu. Moj tok studiow, jak rowniez inne zajecia sprawiaja, ze nie mam praktycznie wolnych chwil na tworcze myslenie, a ono jest niezbedne do tworzenia serwisu, gdyz nie ma mowy o odstawianiu prowizorki i robieniu niczego na sile - tak sie nie da, o ile chce sie pozostac autentycznym. Studia i zycie prywatne absorbuja mnie w dosc znacznym stopniu, a doby nie da sie w zaden magiczny sposob wydluzyc, zeby wszystko to pogodzic.
Nie chce obiecywac swojego powrotu, gdyz nie wiem, jak sie dalej potoczy bieg wydarzen, wiec postarajcie sie potraktowac moje odejscie jako bezterminowy urlop, z ktorego byc moze jeszcze powroce. Oczywiscie nie odcinam sie od tego, co robilem i zawsze bede sluzyl rada i pomoca przy prowadzeniu serwisu, ktory wspoltworzylem, wiec sila rzeczy wiem, w jaki sposob funkcjonuje. Zadanie przed ktorym stoja moi nastepcy nie jest latwe, ale tez moze przyniesc wiele satysfakcji i dac wiele mozliwosci - wsztstko zalezy od wyobrazni, bo to ona jest kluczem w swiecie smokow, magii i poteznych cyborgow. Swiat fantastyki rozwija sie wciaz i to w kierunkach, o ktorych nawet nie mozna bylo marzyc w czasach, kiedy zaczynalem swoja przygode z RPG (a bylo to juz ladnych pare lat temu).
Odsuwam sie do krainy cienia, z ktorej bede czasem zerkal na Wasze poczynania :-)
3majcie sie i goncie swe marzenia.

Wasz Chomski
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Alganothorn » pn 19.07.2004 11:02

spóźnione, ale nie mniej serdeczne słowa
apelu o trwanie
przy katedrze
i jej forum
dopisuję
ja
pozdrawiam
ps. a ze mną lud Thornu i Nivium :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 19.07.2004 12:34

I w tym miejscu, Algu, powinieneś podkreślić, że spojrzenie twojego awatarka dobitnie podkreśla nasz stan emocjonalny w chwili naszych gorących próśb do ojca założyciela.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 19.07.2004 12:42

może i powinienem, ale to otwiera pole do interpretacji, czy chodzi o scenę w lesie, czy na zamku
:D
chodzi o scenę w lesie
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości