Nie tylko słuchamy...

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Nie tylko słuchamy...

Postautor: -WasyL- » pn 31.05.2004 22:02

Tak sobie siedzialem przed kompem bandazujac palce po grze na gitarze i wpadlem na pomysl zeby zalozyc taki topic... chodzi mi o to zeby kazdy kto poza sluchaniem ma cos wspolnego z jakims instrumentem lub innym urzadzeniem(mixery lub inny stuff pomocny w tworzeniu muzyki elektronicznej) napisal o tym. Zawsze mozna sie tez powymieniac doswiadczeniami :P

Ja np. gram na elektryku(zwykly Fender) od roku(sprostowanie od roku mam gitare ale poczatkow nie nazwal bym graniem :roll: ) zaczolem pozno bo w wieku 16lat wiec za bogatych doswiadczen to nie mam... ale napewno sa forumowicze ktorzy maja

greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Biały Orzeł » wt 01.06.2004 14:36

Hej!
Ja od prawie roku gram na gitarze, ale nie idzie mi zbyt dobrze :oops:
"Ziemia i ja - z jednego jesteśmy ducha"-Joseph - wódz Indian Nez Percé

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" - Antonione de Saint-Exupery
Awatar użytkownika
Biały Orzeł
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: wt 02.09.2003 17:42
Lokalizacja: Mrągowo/Des Plaines

Postautor: Shizm » wt 01.06.2004 18:36

Mi sie cos wydaje, ze cos juz o tym bylo. No ale pewnie przewgladales najpierw topiki Wasyl?
Ja gralem na gitarze, ale kasy mi braknie na nowy sprzet a stary zakataowalem. Czekam na jakąs robotę po sesji, może wtedy sobie kupie coś porządnego.

Pozdrawiam!!!!!!!

Już znalazlem :P
Znaczy sie kolega nie czytal wcześniejszych topiców i dubluje tematy. Dla potwierdzenia http://katedra.mud.pl/forum/viewtopic.php?t=386
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Sorden » wt 01.06.2004 22:23

hmm... nawet ja nie pamietalem tego tematu, ale niestety zasady sa jasne... najpierw sprawdzamy, czy danego tematu juz nie bylo, a dopiero potem go zakladamy...
zapraszam do linka powyzej...
pzdr
MOD Sorden
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości