Okiem wewnętrznym

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Okiem wewnętrznym

Postautor: Detoks » pt 14.05.2004 19:40

Mam pytanie dotyczące forum:Okiem wewnętrznym.
Z tego co wiem moderatorem na nim jest klark-ashton. Czy on dalej moderuje to forum. I Czy klark wogóle dalej działa na forum? a wszczególności na "Okiem wewnętrznym"?
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: RaF » pt 14.05.2004 22:07

No w zasadzie warto by pomyśleć nad nowym modem, Klarki przepadł i ślad po nim zaginął :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » sob 15.05.2004 17:40

heeh, a ja z kawiareniki pisze :P

Klarki za dziewczyną lata, więc trudno mi sie dziwić że nie ma czasu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » pn 17.05.2004 8:32

nie wiem, czy myśleć o nowym modzie - ja po prostu dorzuciłbym kogoś do pomocy Klarkowi i tyle
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » pn 17.05.2004 18:00

to "do pomocy" dosyć dużo znaczy w tym wypadku ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Detoks » pn 17.05.2004 18:59

Raf:dokładnie
Alganthorn: mam nadzieje że mnie źle nie zrozumiecie, ale po prostu można dać do pomocy, ale nie ma komu!. Klarka nie ma na forum, a jako że nie jestem modem nawet nie wiem czy powiedział że go nie będzie albo kiedy wróci, albo kto ma dbać o to forum w czasie kiedy go niema. bo takie forum bez moda?, wydaje mi się że radzi sobie tylko dlatego to forum, bo mało kto na nim pisze :(
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Alganothorn » wt 18.05.2004 8:07

a ja napiszę tak:
nie wiem kim był Klark zanim się pojawiłem tutaj ja, wiem, że dla mnie ejst osobą nieorzerwalnie związaną z tym miejscem, tj. z forum;
to, że od jakiegoś czasu go nie ma w niczym tego nie zmienia...
'do pomocy' oznacza, że pojawia się po prostu drugi mod - owszem, może się okazać, że będzie 'ciągnął' całą robotę, ale są i fora, gdzie modowie są pojedyny i jakoś sobie radzą...
może to naiwne, ale liczę na to, że kiedyś Klark wróci, tudzież pojawi się i powie 'nie mam czasu spełniać swoje obowiązki, rezygnuję z modowania';
nie chcę go tej funkcji pozbawiać i tyle
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » wt 18.05.2004 17:36

Cóż, póki co nie mam zamiaru usuwać starego moda, ale to raczej bardziej z powodu lenistwa niż z czegokolwiek innego. Nie czuję się w żaden sposób zobligowany do utrzymywania nieaktywnego od długiego, długiego czasu moda. Tym bardziej że nic nie zapowiada, iż kiedykolwiek (a przynajmniej w rozsądnym czasie) Klark tutaj wróci.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » wt 18.05.2004 19:44

Czyli warto zastanowić się nad nowym modem OW. Ktoś pragnie kogoś/ siebie zaproponować?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Sorden » wt 18.05.2004 22:14

Hmm... klark jest osoba zwiazana z tym forum... rowniez nie chcialbym go pozbawiac modowania... mnie tez kiedys nie bylo przez dluzszy czas... jednak sie pojawilem... wprawdzie nie postuje juz tak jak kiedys, ale jednak jestem... Klark moze jeszcze wrocic... jestem o tym przekonany... przy nastepnym wypadzie na browara, powiem mu aby podjal decyzje co do tego moda !!! Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: RaF » śr 19.05.2004 17:37

No to liczę na ciebie :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 19.05.2004 17:43

i oto pojawił się 'Sorden ostatniej szansy'
:D
nie oszukujmy się, część userów to już dinozaury, trzeba ich inaczej traktować i w razie czego móc pokazywać zwiedzającym...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shizm » śr 19.05.2004 18:14

No to ja sie wystawiam dla zwiedzajacych :P

Ja tez licze, ze Klarki kiedys wroci. Mnie ostatnimi czasy nie widac na forum, choc zagladam. No jakos tak sie sklada, ze nie pisalem, bo czasu jakos tak malo i tylko sie przygladalem jak rosna zaleglosci, ale teraz sesja, wiec sie biore do pisania :mrgreen:

Co do moda na OW, to nie nie ma co sie piescic i oszukiwac; Klarkiego nie ma, a forum pewnie przez adminow jest pilnowane. Doputy dopuki jest tam jak jest, to nie trza moda dodatkowego. Jak bedzie ktos potrzebny do porzadkowania, to nie ma sprawy, ja moge pilnowac ladu do powrotu kolegi, chociaz chyba nie ma tam takich ekscesow co by mnie wymagaly :mrgreen: POwaga, na WoDzie malo sie dzieje, M&A tez swieci pustkami, wiec nie jestem przeciazony, choc uwazam, ze moze kogos "młodego" lepiej dac, co to by swą swierzosc i werbe wykozystal w sposob jak ajbardzien kozystny dla nas wszystkich.

Pozdrawiam!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Sorden » śr 19.05.2004 21:40

hehe... wlasnie jestem po browarku z Klarkiem i powiem szczeze, ze klark nawet nad tym mysli :D nawet chce wrocic, ale teraz sesja i jakos czasu nie ma :/ w sumie to tak jak ja :P

kurde, jestem zywym Dinozaurem :P ale jaja :P
Moze zrobcie nam jakis "panteon" lub cos w tym stylu :P

Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Jakub Cieślak » śr 19.05.2004 22:42

Kurde blade, ten klark ma albo naprawdę połączenie prędkości gołębia pocztowego, albo daleko do kafejki, że nie może zajrzeć na forum nawet między browarkiem a sesją... Rzeczywiście iście heroiczne wyzwanie ;-)
To co? Są jakieś propozycje na nowego moda posiłkowego?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Durendal Waldergrave » ndz 23.05.2004 20:40

Nie bede juz tworzyl nowego topicu, a widze ze na tym rozmawiamy na temat niekaktywnych moderatorow, ze tak powiem.
Wiec.....
Czy ktos wie co sie dzieje Rabbi'm ?? Pamietam, ze koles bywal swego czasu na forum jak zaczynalem dopiero sie udzielac, A dzis ? przepadl !! Czy ktos ma z nim kontakt ? :twisted:

Musimy dbac o swoich moderatorow. Po chlopcy nam tutaj uciekaja.
Fear is a part of the Dark Side,
fear is an angry,
angry is a hate,
hate is a suffering
- Yoda
Awatar użytkownika
Durendal Waldergrave
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 123
Rejestracja: pt 02.01.2004 20:30
Lokalizacja: Krotoszyn ( Wlkp. )

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 23.05.2004 22:08

Jeżeli chodzi o DnD, to jestem wciąż jego aktywnym moderatorem i chętnie doń zaglądam, doglądam i podglądam. Głównie ostatnio kwiatki się rozwijają, nie bardzo są odpowiedzi na temat światotworzenia i ogólnie zastój. Może to wynikać z braku rozwoju podstrony, ponieważ oskarżony Ryszard R. pseudonim "rabbi" rzeczywiście ukrywa się w nieznanym miejscu. Niejednokrotnie miałem z nim kontakt, obiecaną miałem aktualizację serwisu, zmianę silnika newsowego, przedłożyłem nowy layout działu pod ten silnik, jednak nic nie ruszyło. Zapowiada się, że przejmę działalność w swoje jedyne łapki. Na podforum chyba ogłosiłem, że moje łapki mogą nie ogarnąć i upraszam o pomoc.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości