Wasze filmowe boginie....

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Postautor: Alganothorn » pt 26.09.2003 11:56

Einar - zarzucając brak inteligencji rozmowie o homoseksualizmie niejako określasz swoją opinię o jej uczestnikach; mam nadzieję, że przed rzucaniem taką kalumnią w JC i we mnie przeczytałeś ją w miare dokładnie...
;-)
a co do aktorek: nie będę wracał do 'moich typów', ale są to osoby, które uważam za piękne, pełne wdzięku i uroku, a także, w wielu przypadkach, za bardzo dobrych ludzi...
czy aktorka, czy rola odgrywana? wypadkowa między tymi kategoriami...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Einar » pn 29.09.2003 7:19

Pierwsze nie chciałem tu nikogo obrażać, raczej uciąć dyskusję. Z resztą do tamtego też się czasem dopisywałem. A do homofobii to mi sporo brakuje i uważam się za osobę tolerancyjną.

Może mam jakieś problemy :wink: ale dalej mi się nic na widok aktorki nie szkli. :wink:

A w sobotę był film z Salmą Hayek. I nawet go obejrzałem. Trochę głupi, ale każda komedia romantyczna tak ma.
Einar
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 83
Rejestracja: pn 07.04.2003 9:49
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Forrel » sob 17.01.2004 18:44

Oglądał ktoś serial "Roswell-W Kręgu Tajemnic". Na szczególną uwagę zasługuje SHIRI APPLEBY w roli Liz. Dla zaintreresowanych zamieszczam link.

http://republika.pl/roswell_fan_site/galeria/liz/liz6.jpg

Wymienił bym tu jeszcze obowiązkowo Kate Beckinsale w roli Selene w filmie "Underworld" oraz Colleen Fitzpatrick z "Draculi 2000". Może panie te nie są tak sławne jak Angelina Jolie czy Salma Hayek (których nawiska padały tu najczęściej...) ale za to posiadają nietypowy typ urody nie dający się zaszufladkować do obowiązujących stereotypów.
Forrel
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: sob 17.01.2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Shizm » ndz 18.01.2004 2:23

A ja doslownie potraktuje temat (chociaz nie do konca):
Belldandy, Urd I Skuld
Trzy boginie pomyslu Kosuke Fujishikma
takich dwuch jak one trzy nie ma ani jednej, wiec problem bogin rozwiazany :mrgreen: O innych nie slyszalem, ale moze mnie oswiecicie :P

Pozdrawiam!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Chiii » czw 11.03.2004 19:19

I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Tyhagara » czw 11.03.2004 20:37

E tam. A ja wam powiem, że u mnie to jest różnie. Od jakiegoś czasu króluje Milla Jovovich (była taka męska w Joannie D'ark :wink: ), ale ma trochę za mały biust.
Myślę, że do filmu z każdej ładnej panny, da się zrobić boginie, albo chociaż, półboginię. No chyba, że ktoś jest uprzedzony od samego początku. Zdecydowanie nie lubię wypucykowanych, silikonowych sex bomb.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: ASX76 » ndz 23.05.2004 9:34

Moja filmowa bogini nr 1 to rzecz jasna olśniewająco piękna Charlize Theron.
2. Monica Bellucci ( "Braterstwo Wilków" )
3. Sharon Stone ( "Nagi instynkt" ) :D
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Postautor: LOX » wt 11.01.2005 13:37

Ja ostatni polubiłem dwie aktorki:
Monica Bellucci ( "Braterstwo Wilków" )

Pierwsza jak kolega powyzej.
Drugi to Angelina Joli - Nikt nie zaprzeczy ze ciało ma idealne a aktorka tez nie jest najgorsza. Wiem ze oskar dzisiaj to juz nie to samo ale jedag beztaleciom go nie dają.
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Nadril » wt 11.01.2005 18:26

Mi się podobają Liv Tyler, w sumie nie wiem, za co, po prostu coś mnie ciągnie do tego typu kobiet...
(pewnie dlategom że zazwyczaj nie sa obładowane kilogramami plastiku i nie chodzą z włosami pofarbowanymi na tak żółto ze to nawet już blond nie jest...)
Ostatnio zmieniony śr 12.01.2005 20:04 przez Nadril, łącznie zmieniany 1 raz
"Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń nie niosła tak daleko."
Awatar użytkownika
Nadril
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz 09.01.2005 22:32
Lokalizacja: Loobleen

Postautor: Jakub Cieślak » wt 11.01.2005 23:06

Mi się podobają Liv Tyle, w sumie nie wiem, za co, po prostu coś mnie ciągnie do tego typu kobiet...

A ile tych "Liv Tylów" znasz? :D Dużo ich w ogóle jest?
Chii mi przypomniała, że Nicole Kidman to naprawdę zmysłowa istota.... Ach.... Och..... Chyba muszę sobie przypomnieć Batmana Forever. Tam wyglądała wspaniale!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Nadril » śr 12.01.2005 20:06

"Zeżarło mi "ry" :D a ty się czepiasz :D

Już naprawiłem, a tak apropo to niedawno widziałem pare filmów z Nicole Kidman, trzeba przyznać jest piękna, ale nie gustuję w tym typie kobiet...
"Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń nie niosła tak daleko."
Awatar użytkownika
Nadril
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz 09.01.2005 22:32
Lokalizacja: Loobleen

Postautor: Durendal Waldergrave » śr 12.01.2005 20:32

Typowo meski temacik :twisted:

1. Monica Belucci szczegolnie podobala mi sie ( nie chodzi mi tu o gre sceniczna), ale wygladem w Malenie, niezbyt znany film.
2.Hally Berry swietnie wygladala z Hackmanem w Kodzie dostepu
3.Angeline Jolie typ agresywnej i niegrzecznej dziewczynki 60 sekund i Grzeszna milosc

Jak mi sie przypomni jakas jeszcze gwiazda to z checia napisze :twisted:
Fear is a part of the Dark Side,
fear is an angry,
angry is a hate,
hate is a suffering
- Yoda
Awatar użytkownika
Durendal Waldergrave
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 123
Rejestracja: pt 02.01.2004 20:30
Lokalizacja: Krotoszyn ( Wlkp. )

Postautor: Leuś » ndz 04.09.2005 20:44

Jakub Cieślak pisze:A kobiety (choć nieliczne na naszym forum) powinny tu wypowiadać się o swoich wymarzonych aktorach i nie tworzyć osobnego topicu.


Jesteście słodcy jak się tak rozpływacie :P

Więc ja też mogę - moi ulubieni aktorzy:
1. Christopher Lambert (ogólnie)
2. Buc Willis (ogólnie)
3. Sean Bean (bond zwłaszcza, władca)
4. Depp (ogólnie)
Niecierpię za to Toma Cruise, czy jak on się tam pisze. Fuj.

Aktorki które (biorąc pod uwagę jak wychodzą/wychodziły na filmach) uważam za śliczne, to:
1. Michelle Pfeiffer (batman)
2. Uma Thurman (batman, pulp, bill, coś tam o psach i kotach)
3. Lucy Liu (ogólnie)
Niecierpię za to kidman. A Jovovich podobała mi się do czasu jak obejrzałam Joanne :x ble film.
A teraz zapewne bluźnierstwo roku - podobała mi się Buzkowa jako Pavetta.
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady
 
Posty: 31
Rejestracja: pt 03.09.2004 12:42
Lokalizacja: Stąd

Postautor: Wotan » ndz 04.09.2005 23:18

a Lucy Liu podobno była kiedyś mężczyzną :D

a Milla Jovovich ma ładne oczy

a gdybym był kobietą to najbardziej podobałby mi się Rysio z Klanu

... dobrze że jednak nie jestem
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Kazawar Wurdsten » sob 10.09.2005 7:24

Uma Thurman w Kill Billu. Scena w drugiej części jak w długiej, takiej domowej sukience, skrada się z mieczem...
Żółty strój motocyklowy z jedynki też jest klasa.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 25.03.2004 8:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postautor: Jakub Cieślak » pn 12.09.2005 17:39

No teraz na topie u mojej połowicy jest Iłan Makgregor, bo tak szelmosko się prezentował w "Wyspie". Ja też troszkę mu zazdroszczę uroku osobistego, Dżordź Klunej też ma charyzmę, no i Harcio Ford też. A Szadzący Szon Konery?!?!? Koleżanki, podobno ten facet topi każdą kobietę spojrzeniem z ekranu.... Co Wy na to?!

A Uma też troszkę mi się podobała- zwłaszcza w Baronie Munchausenie. Na pewno nie w Kill Billu.
Ciekawostka- Buzkowa też ma swój urok, nawet ją lubię. Boginią jednak nie jest.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » pn 12.09.2005 19:07

'Szon Konery' to wogóle jeden z moich ulubionych aktorów :).

Jeśli chodzi o topic to Andżelina.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Leuś » śr 14.09.2005 0:04

Zgodzę się co do uroku "Makgregora", choć może nie tego z Wyspy. Mam już po prostu trochę dosyć tych szelmowskich wizerunków aktorów - lubię i szanuję talent Forda na przykład, ale kreowanych przez niego postaci nie mogłabym lubić, są okropne i antypatyczne :).
Clooney jakoś nigdy do mnie nie przemawiał, choć w zasadzie nie wiem czemu... Connery jest spoko, przyznaję. Choć to już niezły antyk :P I po prawdzie... jako ten antyk podoba mi się bardziej niż za czasów swoich pierwszych Bondów.

Chciałam za to zapytać facetów co takiego widzą w Stallone'm. Bo chyba to nie kobiety stanowią większość fanów jego dorobku? :P Nie znam żadnej, która lubiłaby jego najsłynniejsze filmy. Więc? Co w nim takiego jest, Panowie? :wink: Mi się Stallone podobał tylko w jednym filmie, w Oskarze, tam był super i dobrze się wpasował w rolę moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady
 
Posty: 31
Rejestracja: pt 03.09.2004 12:42
Lokalizacja: Stąd

Postautor: Umbra » sob 24.09.2005 11:41

Uma Thurman, rewelacyjna uroda, aż nie mogę Kill Billa oglądać po raz enty bo się wkurzam, że pewnie nigdy jej nie spotkam. Ale to jest moja bogini
kina. Zresztą imię Uma jest imieniem boskim ; )
Kino Tarantino Rulez
Gwiezdne Wojny także Rulez
Poza tym to Kraków Rulez
I jeszcze kilka innych rzeczy;)...
Awatar użytkownika
Umbra
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 27.10.2003 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Tyhagara » sob 24.09.2005 19:38

Umbra pisze:Uma Thurman, rewelacyjna uroda, aż nie mogę Kill Billa oglądać po raz enty bo się wkurzam, że pewnie nigdy jej nie spotkam. Ale to jest moja bogini
kina. Zresztą imię Uma jest imieniem boskim ; )


Miałem tego nie pisać, bo to kwestia gustu, ale Uma Thurman jest brzydka!
Tutaj jest wierna replika jej głowy, model wzorcowy. Wygląda jak facet. Uma
Przykro mi, naprawdę :twisted:
PS: nie rób głupstw.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Jakub Cieślak » sob 24.09.2005 21:26

To już zwyczajnie kwestia gustu. Wiesz, teraz na przykład Uma mi się nie podoba. Albo źle ją zrobili do Kill Billa, albo po prostu brzydko się starzeje.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Umbra » czw 29.09.2005 8:07

Etam nie znacie się chłopaki widzę nic a nic : d
Wspaniała jest w Kill Billu, ma taką nietypową troszkę urodę jak się jej przyjrzeć. W Be Cool też zagrała i też świetnie tam wypadła, nie twierdze znam inne ładniejsze kobiety wiadomo, jest ich dużo, ale Uma to wena ; )
Kino Tarantino Rulez
Gwiezdne Wojny także Rulez
Poza tym to Kraków Rulez
I jeszcze kilka innych rzeczy;)...
Awatar użytkownika
Umbra
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 27.10.2003 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Leuś » pt 30.09.2005 8:44

Wydaje mi się, że podawanie pod ocenę samego odlewu twarzy jest jak wyciaganie zdań z kontekstu i czepianie się ich - myślę że jak komuś podoba się Thurman to nie z powodu samego tylko obrysu głowy ale z powodu całokształtu :wink: Może niektórym niepodoba się upaprany, niedomalowany i potargany wizerunek z Kill Billa, ale w innych filmach też grała i wyglądała ślicznie, jak to blondynki...
A to czy taka Lucy Liu lub kto inny był facetem - nie robi mi absolutnie żadnej różnicy, patrzę na to jakim jest aktorem i jak wygląda na ekranie, może sobie być nawet Twi'lekiem po operacji :P
Hmmm, nie dowiem się co w Stallone'm? Może to już nie to pokolenie :wink:
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady
 
Posty: 31
Rejestracja: pt 03.09.2004 12:42
Lokalizacja: Stąd

Postautor: Jakub Cieślak » pt 30.09.2005 10:41

Stallone moim bożyszczem nigdy nie był. Ani wzorcem fizjonomicznym. Prędzej chciałem kopać jak Van Damme. Ty chyba mówisz o czysto chłopięcej fascynacji sprawnymi i spektakularnie bijącymi się facetami. Taki okres w dorastaniu. Ale nie, że uważamy tych ludków za przystojniaków, czy coś w tym guście.
Ktoś fascynuje się Arnoldim, ktoś inny Sigalem, ktoś inny Dadikowem. Jednak tu chodzi tylko o ich umiejętności i popisy w okładaniu/strzelanu/dźwiganiu (niepotrzebne skreślić).
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Tyhagara » pt 30.09.2005 11:52

Leuś pisze:A to czy taka Lucy Liu lub kto inny był facetem - nie robi mi absolutnie żadnej różnicy, patrzę na to jakim jest aktorem i jak wygląda na ekranie, może sobie być nawet Twi'lekiem po operacji :P
Hmmm, nie dowiem się co w Stallone'm? Może to już nie to pokolenie :wink:

Lucy Liu nigdy nie lubiłem oglądać, nie podoba mi się ta osoba.
Co do Stallone to lubię go, bo jest wyrazisty, to znaczy ma charakter, jak widzisz Stallone to wiesz, że to Stallone. Ma silny głos, basowy i jest dobrze zbudowany. Ale podobnie jak JC, nie uwarzam Stallone za idola czy kogoś w tym rodzaju, po prostu są aktorzy których lubię oglądać i tacy których lubię mniej, Stallone szczególnie w filmach akcji jest spoko.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Leuś » pn 03.10.2005 22:17

A mi się nie podoba właśnie w filmach akcji. Był za to całkiem fajny w Oskarze. Jak to zobaczyłam na początku, byłam zaskoczona, że Stallone potrafi tak wyglądać na ekranie. Wreszcie pozytywnie, proporcjonalnie, elegancko, a do tego władczo :wink: Nigdy do żadnych bóstw, nawet pomniejszych, nie zaliczałam pokrwawionych mięśniaków. Są jacyś tacy... nieestetyczni :roll: .
Awatar użytkownika
Leuś
Lady
Lady
 
Posty: 31
Rejestracja: pt 03.09.2004 12:42
Lokalizacja: Stąd

Postautor: Jakub Cieślak » wt 04.10.2005 9:18

Nie wyrazisty, a charakterystyczny, nie ma charakteru a po prostu nie stać go na bogatszy repertuar min (przypominam, że facet leczył się z porażenia mięśniowego twarzy). Wiecie, za aktora to ja go za bardzo nie biorę. Z tego, co się naczytałem o nim, wiem, że to zadufany i zapatrzony w siebie bubek, kompletnie pozbawiony wyczucia humoru i dystansu do siebie.
Ambitny jest, nic dodać, nic ująć. Sporo osiągnął, ale brak właśnie tego dystansu przekreślił już jakiś czas temu karierę filmową. Ile razy można grać Rambo, Rocky'ego, czy innych silnych, samotnych? Jedynymi odmianami były Oskar (wg mnie mało śmieszny film), Copland (starał się chłopak, to widać...) i Mrówkaz (bo głos to on ma charakterystyczny, nie powiem).
Dlatego wolę Szarcrentgena, który umiał się śmiać z siebie, jest zdecydowanie lepiej wyposażony w zestaw min (bo też ciężko o nim powiedzieć "aktor") i jakoś ogólniej robi lepsze wrażenie (pomimo tragicznego akcentu).
A co z kobietami- twardzielkami? Linda "Connor" Hamilton z Terminatorka? Legendarna Grace Jones ("Zabójczy Widok", najlepszy Bond z Rogerem Moorem)? Jakieś inne przykłady? Jakie emocje one budzą?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Tyhagara » wt 04.10.2005 10:50

No Arnii to zdecydowanie czołówka. Jest kilka świetnych filmów z jego udziałem, Connan (fantasy), Prawdziwe Kłamstwa (sensacyjny), Pamięć Absolutna (fantastyka) sławetny Terminator i Predator również fantastyka z sensacją. Jest również kilka komedii niektóre udane jak ta w duecie z Devito. Arnii muskulaturę ma nieporównanie lepszą od Stallone, w końcu 7 razy Mister Olympia. Na siłowni wisi jego zdjęcie z lat młodości, nadziwić się nie można miał posągowe ciało. A teraz jest gubernatorem, czyli człowiek sukcesu, ambitny i wszechstronny to na wypadek gdyby kros uwarzał go za młotka. Chodź przyznam, że w Conanie wyglądał jak młotek, ale pewnie wczuł się w rolę, bo Conan mimo sympatii jaką darze tą postać to typowy mięśniak. Stallone ze swoim dorobkiem może najwyżej otwierać drzwi gubernatorowi.

Linda Hamilton? Bleeee
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Gvynbleid » wt 04.10.2005 20:41

Pragnę zauważyć że ostatnie pięć postów ekhemmmm no cuż, ktoś nowy na forum nie czytający tematu od początku gotów pomyśleć że hmmmmm....... :wink:

Podzielam zdanie Leusia. Uma Thurman może nie należy do doczołówki sexbomb, ale jak już pewnie wielu z was wie czasem ważne jest to coś, a Ona ma tego dużo. Myśle że dużą rolę odgrywa tu cała aparycja - nawet w Pulp Fiction gdzie Jej urządzili straszną fryzurę i całkowicie 'nieseksapilowe' ubranko (wyglądała jak giermek :D), miała w sobie jakiś urok - to jak się odnosiła do innych, jak wcinała hamburgera, paliła papierosa - to wszystko składa się na jej niepowtarzalny czar. W Kill Billu , owszem, była mało kobieca ale tego wymagała od niej rola. Póki nie brodziła w krwi obcinając członki całej armii japońców nie było źle, ehhhh wspaniała kobieta fajnie by było bliżej poznać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Kazawar Wurdsten » pn 17.10.2005 13:00

Oczywiście że Uma mi się podoba nie jako sex bomba tylko jako kobieta na ekranie. Ma urok jako aktorka, ale poza tym dobrze gra.
Właściwie to zapomniałem wspomnieć jeszcze o Sigourney Weaver. W Alien, Aliens i Alien3 była fantastyczna. Piękna nie jest. Z wiekiem zamienia się w faceta, a mimo to potrafiła zagrać tak, że niejedna lasencja się chowa. Zresztą najfajniej wyglądała ogolona na łyso we fleku wśród kolesi z podwójnym chromosomem Y.
Jest jeszcze Major Motoko Kusanagi z Ghost in the shell. To dopiero postać. Rysunkowa i w dodatku android ale nieszkodzi.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 25.03.2004 8:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postautor: Gvynbleid » pn 17.10.2005 13:08

No tak laska nago skacząca z wieżowca robi niesamowite wrażenie ehhh...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Kazawar Wurdsten » pn 17.10.2005 13:38

Motoko wogóle jest fajną postacią. Ma coś do powiedzenia i czuje się że to android z psychiką.
Niezła też jest Deunan z Appleseed. No poprostu jej mawashi geri jodan na drzwi szafki jest tak fantastyczne technicznie, że od razu mi się ta pani spodobała.
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 25.03.2004 8:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postautor: romulus » czw 30.11.2006 11:57

Gong Li - za Miami Vice

Charlize Theron - za Aeon Flux - te skóry (tylko niech nie gra juz w takich szmirach!)

Natalie Portman - z wiekiem coraz piękniejsza.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2054
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11

Postautor: Kazawar Wurdsten » czw 30.11.2006 12:19

Charlize Theron - zgadzam się. Kilka rozmów już odbyłem na temat "czy lepiej jej jako blondynce czy brunetce w Adwokacie diabła?". Odpowiedź do dziś pozostaje otwarta...
Awatar użytkownika
Kazawar Wurdsten
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 16
Rejestracja: czw 25.03.2004 8:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Poprzednia

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości