Włochaty

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Włochaty

Postautor: Hekate » ndz 14.12.2003 12:08

Proponuję o wyrażenie swojej opinni na temat wspaniałej muzyki, którą tworzy Włochaty. Ja jestem pod szczególnym wrażeniem warstwy tekstowej, oto próbka:

Coś o nas:Jest nas tylu, że jesteśmy tylko twarzami Jest nas tylu że jesteśmy tylko ciałami. Czy chcesz być tylko twarzą, której nikt nie pamięta? Nie! Kiedy tak przychodzimy, a potem odchodzimy, Wtedy jest pewność, że nas zapamiętano. Czy chcesz być tylko twarzą, której się nie pamięta? Nie! Wydajemy się podobni, lecz każdy z nas jest inny. Czy chcesz być tylko twarzą, której się nie pamięta?

Dla nas: Nie ma przyszłości - przestań pieprzyć, Masz dwie ręce i głowę - zrób z tego użytek Nic nie da się zrobić - przestań chrzanić, Przestań kręcić się w kółko, zacznij tworzyć. Nie ma przyszłości? Przestań pieprzyć! Każdy oddech, każdy krok jest dowodem na to, że można jeszcze żyć. Niec nie da się zrobić? Przestań chrzanić! Ty i ja nie znaczymy nic - razem jesteśmy siłą. Razem! NIE DAMY IM ZNISZCZYC NASZEGO ŚWIATA!

A jakie jest wasze zdanie?


Pozdrawiam, ja.
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Funeral » śr 17.12.2003 18:29

hmhmm marny to zespół, takie pitu-pitu, nic więcej!
to że ktoś walnie teksty o anarchizmie i innych pierdołach typu "otwórz swój umysł na to co się dzieje wokół", nie czyni z nich wclae jakiegoś genialnego i specyficznego zespołu!
Keep on rotting , keep on hoping, keep on dreaming
One day maybe, keep on rotting, keep on hoping
Whilst in the real world you...
Awatar użytkownika
Funeral
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 108
Rejestracja: ndz 09.03.2003 17:34
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postautor: Shizm » śr 17.12.2003 19:01

Text ble
Muzyka ble
Wokal Ble Ble
Włochaty Ble Ble Ble

Tyle o tej kapelce, bo to zadna rewelacja. Teksty kazdy pisac moze, ale zeby one jeszcze glebie mialy. Slowa wlochatego, sa cisnieciem w twarz prostej przeslanki: "Nikt cie nie kocha, nikt cie nie lubi, idz sie zawiesic, a moze masz ochoe zalac sie w trupa, zeby zapomiec jakie to jest wszysko hujowe." Tyle mi mowia texty Wlochatego. Kiedys tego sluchalem (jak kaczan bylem), a teraz nie widze nic w tej kapeli.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: W@R » pn 22.12.2003 11:25

No cóż jeśli naprawde słuchając włochatego wnioskujesz iż śpiewają o tym by się zalac w trupa ,to może po prostu nie rozumiesz o czym śpiewają. ja kiedyś słuchałem tej kapeli i nadal słucham, ale nigdzi nie dopatrzyłe się propagowania picia, a nawet wręcz przeciwni, kolesiom z włochacz raczej chodzi o to by coś sensownego zrobić a nie odrazu się pogrązać w piciu i innym gównie. a co do samej kapeli to jest zajebista, i muzycznie i tekstowo ( a skoro kazdy może pisać takie teksty to czemu nie pisze - chętnie bym posłuchał )
Pozdrawiam.
oioi. :twisted:
Wojny, pobicia, kradzieże i gwałty
a wszystko to w granicach systemów i prawa
jeżeli to nazywasz porządkiem
to ja zdecydowanie wybieram
CHAOS.
W@R
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07.09.2003 12:42

O!

Postautor: Hekate » wt 23.12.2003 11:40

Pana zdecydowanie popieram!

Pozdrawiam, ja.
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Otorek » sob 27.12.2003 17:32

Słuchałem przez jakiś czas, jednal dla mnie ta muzyka jest zbyt mecząca do ciągłego słuchania
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Gvynbleid » pn 30.08.2004 13:58

Włochatego do spółki z KSU klasyfikuję pod punkowym chłamem niby nie są słąwni ("pseudokomercyjni") jak Pidżama ale są też o parę klas niżej pod względem przemyśleń - motają się wokół jednego tematu, muzyka też nie specjalna (poprosze ten sam zestaw co Sorden) ot rozpite pancury marzące o anarchii.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości