Szukam < tu piszcie gdy poszukujecie jakiegoś anime

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Postautor: hops » wt 25.11.2003 0:01

Sorden pisze:Lechu (...) podalbys jakies linki ! Jakie sa twoje zrodla :P Kurde... ja poprostu cierpie na brak nowej muzy z Anime :P

Zanim odpowie Lechu, ja dam Ci moje źródła:
http://www.redbat.org/torrent/
http://orochiaria.homeunix.net:3333/
http://danomac.no-ip.com/osts/
A poza tym, use IRC, Luke :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » wt 25.11.2003 17:32

Coż mogę rzec....
Linki to ciężka sprawa, ale po kolei:

Pierwszy i najważniejszy link:
Nauczta się z tego korzystać ludziska to nie boli, a baaaaaaaaardzo często efekty są zadziwiające :mrgreen:

Drugi, jak ktoś używa torrenta, praktycznie wszystko obecnie stamtąd mam:
Updejtowane co godzinę
Co ważne, na tej stronie są linki do innych stron, czyli w sumie jest to olbrzymie źródło. Dużą wadą jest to, że torrenty szybko robią się nieaktualne, i jak ktoś nie jest na bierząco, to potem bieda.

Trzeci: niewiele tu jest tego, co jakiś czas zmieniają zawartość strony, ale czasem zdarzają się prawdziwe perełki. No i ostatnio strona ma jakieś przebudowy serwera.
Uwaga, po francusku!

Czwarty, to IRC. Swego czasu hops dał tu gdzieś (bodajrze w topiku o muzyce z anime) namiary na kanał i bota na IRCu. Niesamowite źródło muzyki to było. Niestety, bot padł, a ekipa z kanału zajęła się torrentami. Torrenty to jest przyszłośc! :P

Więcej konkretnych linków nie mam - często znajduję coś pojedyńczego, ściągam, i więcej mi link nie potrzebny. A że nie lubię bajzlu w Ulubionych/Zakładkach, to i nie trzymam tam starych linków.
Stare linki to zresztą oddzielna historia. Otóż Sorden, spóźniłeś się niestety o jakiś rok, dwa lata. Dawniej tych stron było duuuuużo więcej, ale niestety, mają one tendencję do padania - ze względu na zawartość. Do dziś nie zostało już praktycznie nic. Kiedyś to były czasy, ehhhh...
Aha, jeśli czegoś szukacie, a macie cierpliwość - polecam szukanie na CHIŃSKICH stronach. tak, chińskich. Chińczyki to baaardzo niegrzeczny naród. Tyle co oni mają stron pirackich z mp3, to głowa mała. Najtrudniej jednak się w nich połapać, bo krzaczki to dla ziomala z Polski czarna magia. Pomaga przy tym dowolny translator internetowy, albo trochę logicznego kombinowania.

Dlatego Panowie, obserwować co godzinę anime.mircx.com, i zacząć używać torrenta :mrgreen:

PS nie narzekaj na brak muzyki - zacznij ściągać klasykę :mrgreen: Jestem pewien że jeszcze nie słyszałeś wszystkiego co najlepsze.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » wt 25.11.2003 21:12

Hie Hie Hie... Oj Lechu
Dziekuje wam za linki... Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Sorden » wt 02.12.2003 23:51

http://www.animenfo.prv.pl/
Jest to spis polskich subow, z odnosnikami do torrenta itp...
Milo, ze takie cos juz istnieje :D
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Sithon » pn 15.12.2003 16:25

witam :)
wiec sprawa jest prosta poszukuje anime "Naruto" dobrej jakosci :) fajnie by bylo wiedziec jakiej grupy kodujacej :)
Niechodzi mi o sciaganie miski bo to nie dla mojego lacza zadanie milobybylo gdyby ktos z was posiadal ta serie :)
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: Sorden » pn 15.12.2003 17:09

Hmm... ja mam wszystkie, ale roznych grup... niestety...
Ostatnie 10 mam chyba z ANBU-Aone
Jesli cie to interesuje, to do mnie na maila !
Jak narazie mam 62 odcinki (niecale 18 CD)
Pzdr!
A masz moze cos ciekawego :wink: ?
Szczeze to mi by zalezalo na wymianie...
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Sithon » pn 15.12.2003 23:53

hmmm nice:)
napisze tutaj byc moze kogos zainteresuje
a wiec z anime posiadam nastepujace serie Wolf-Rain ( bez 2 odcinkow poniewaz komp mi ich nieodczutuje niewiem czemu;/: gr. kodujaca: Keep Anbu i niektore Live-evil gdyz anbu przestalo wydawac serie niewiem jak jest obecnie :)), Cowboy Bebop, Scrayed, Berserk, film Spriggan, Cowboy Bebop movie, Ghost in the shell + http://zhentarim.caeli.cjb.net:1301/ dzial releases - ostatnio kumpel powiedzial mi ze z tej stronki ma jakies tytulu kazal mi poklikac i wybrac to co mnie interesuje wiec jesli ty bylbys zainteresowany ktoras z serii napisz :D spytam sie go czy ma i wtedy elgancko mozna by dokonac wymiany :] hmm i mam kolekcje filmow ale juz nie anime a filmow normalnych :)

Informacja ta to informacja ogolna kierowana do wszystkich uzytkownikow :)

hmm i zasadnicze pytanie czy seria ta jest ogladlna i piksele nierzucaja sie w oczy? :)
power of speech is given to all, wisdom of mind to few :(
Awatar użytkownika
Sithon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: ndz 27.04.2003 18:00

Postautor: Lechu » pn 15.12.2003 23:59

Czy ja niedokładnie wyjasniłem przyklejone na samej górze topiki? Dlaczego dręczycie swego moderatora? Wy brutale :cry: ;)
Sithon, dawno cię tu nie było :)
Następnym razem przyjrzyj się uwaznie topikom, i dawaj posty we właściwym miejscu. Ten niech tu już zostanie.
Bo nie mogę przenosić postów.... :roll:

PS Liczba mnoga w pierwszym zdaniu to efekt czysto literacki, nie znaczy to wcale że zwracam się do kilku osób. Po prostu jest tam żeby ładniej brzmiała całość. :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » sob 27.03.2004 2:08

Skoro już podjąłem sobie ten temat, to może pociągnę już do końca... Poszukuję kogokolwiek, kto miałby, bądź (jeszcze lepiej) miał ochotę mi pożyczyć lub też przegrać "Armitage III: Dual Matrix". 8)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Potomek Cienia » śr 12.01.2005 17:56

Poszukuje Evangeliona (+ filmy pełno metrazowe) i FullMetal Alchemist poniewaz mam 20 odcinkow i niemam mozliwosci wziac wiecej :evil:
Awatar użytkownika
Potomek Cienia
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: śr 05.01.2005 15:52
Lokalizacja: z Midgar!!

Postautor: Shizm » pt 14.01.2005 15:43

Jest kilka możliwości na pozyskanie tychrze, jak popularnych, anime:
- urzyć google.com z wpisem "nazwa_anime.torrent"
- zajrzeć na osiołka
- zajrzeć na DC++ (jedynie w przypadku posiadania sieci lokalnje; w innych, to raczej nie najlepszy sposób)
- porzyczamy od kolegi
- wynajdujemy miejscowy klub miłośników M&A i kontaktujemy się z nimi.
- w ostateczności (tylko nie wiem gdzie mieszkasz) może ktoś z katedrowiczów będzie miał możliwość porzyczenia Ci tych anime. Jak jesteś z Białegostoku lub okolic, to ja mogę :mrgreen:

Pozdrawiam!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Potomek Cienia » ndz 23.01.2005 16:00

poszukuje evangeliona ost. 5 odcinków
i FMA najlepiej calosc :roll:
Awatar użytkownika
Potomek Cienia
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: śr 05.01.2005 15:52
Lokalizacja: z Midgar!!

Postautor: Lilly » ndz 23.01.2005 16:19

Potomek Cienia pisze:FMA najlepiej calosc :roll:


Na DC jest wszystko. Ja sama mam od 24 odcinka. Ewentualnie moglabym udostepnic, ale mam tylko 40KB/s uploadu, ktorym jeszcze musze sie dzielic, wiec moze to potrwac, zanim bys sciagnal wszystko, co mam...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

--

Postautor: Cyrograf » pn 14.05.2007 13:35

Pytanie:
Gdzie można obejrzeć, "Full Metal Alchemist" ? Aha, ale z angielskimi napisami :) , bo nie znam japońskiego...
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Postautor: Sumiru » sob 19.05.2007 13:46

www.torrenty.org tu są wszystkie epki ale jest płatne. Jeśli nie tu to możesz spróbować na www.bt.saiyaman.info <- to jest darmowe. A napisy możesz mieć nawet polskie jeśli wejdziesz na www.animesub.info
No ale gdzie jest Kenshin? O.o
Sumiru
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: pn 12.02.2007 18:41

-

Postautor: Cyrograf » sob 11.08.2007 10:36

Zna ktoś z Was stronkę gdzie można znaleść "Mushishi" torrenty? Chciałabym obejrzec jeszcze raz z angielskimi napisami, ale niestety youtube kasuje nałogowo ostatnimi czasy wszystkie anime...
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Postautor: Sorden » pn 13.08.2007 7:33

Już wprawdzie pisałem Ci maila z namiarami, ale mam jeszcze jeden pomysł :).
Mianowicie: eMule, DC++ lub programy temu podobne...
Nie wiem czy uda Ci sie znaleźć na www :/
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: hugo20 » pn 22.10.2007 11:12

wie ktoś skąd można skołowa tsubasa chronicles bo nigdzie nie umiem znaleź
hugo20
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pn 22.10.2007 11:07
Lokalizacja: pszów

-

Postautor: Cyrograf » sob 29.12.2007 10:56

Sorden, pisałeś, lecz nie mog, nie mam pojęcia dlaczego, wyszukać tego w bittorrent. Wiesz może jak ściągnąć z tej stronki, którą mi podałeś?
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Poprzednia

Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości