Zdjęcie - skomentuj!!!

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Zdjęcie oceniam na:

1 - Beznadziejne - ta opcja jest i tak nieaktywna
2
5%
2 - Słabe
1
2%
3 - Przeciętniactwo
8
20%
4 - Dobre, ale można by je poprawić
21
51%
5 - Rewelacja, zdjęcie jest po prostu perfekcyjne
9
22%
 
Liczba głosów : 41

Zdjęcie - skomentuj!!!

Postautor: Hifidelic » ndz 09.11.2003 18:40

Servus!
Zgodnie z obietnicą umieszczam (za zgodą Algiego, do sprawdzenia w topicu Revolucja) link do jego fotografii.
Sam jestem piekielnie ciekaw co napiszecie, choć przyznaję - spodziewam się raczej pozytywnych opinii.
Czy uwagi pokryją się z moimi? Zobaczymy wkrótce...
http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=188322
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 09.11.2003 19:26 przez Hifidelic, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » ndz 09.11.2003 18:46

hmmm, ten tego rowerek...
zdjęcie moje, ale gdybyś mógł hifidelicu napisać czy '1' do dobre, czy '4' to dobre...
aha - ja nie mam zamiaru głosować
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Wotan » ndz 09.11.2003 20:16

ja zwykle nie oceniam fotek, bo oceniać to można co najwyżej zadania z matematyki.
Niektórzy mogą twierdzić, że zachody/wschody słońca są już tak popularne w fotografii, że aż banalne, ale moim zdaniem właściwie za każdym razem jest to piękne zjawisko godne uwiecznienia na celuloidzie.
Piękne zdjęcie Algi. Gratuluję
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: RaF » ndz 09.11.2003 21:01

Fotografem nie jestem, więc ocenię naturalnie wedle własnego gustu (a o nim niech się nikt nie waży dyskutować :P no...)
Kompozycyjnie nieco monotonne, sporo pustego miejsca
Ale piękne kolorki ;)
W zasadzie trochę małe to zdjęcie do oceniania, no ale jasna sprawa że nikt tiffa w 300 dpi na forum nie wrzuci... nie? :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » ndz 09.11.2003 21:15

jedno z wielu, przecietne... imho ofkoz ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Alganothorn » ndz 09.11.2003 22:12

oryginał jest zrobiony na matrycy 4-o megowej, w odpowiedniej rozdzielczości;
warunki zamieszczania nie przewidują większego rozmiaru, niż zamieszczone przeze mnie, co do zdjęcia zamieszczonego przez hifidelica - nie mam pojęcia, on zamieszczał
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » ndz 09.11.2003 23:15

Zdjęcie jest niezłe, ale u nas na Górnym Śląsku wbrew pozorom czasem są takie widoki, że można się popłakać. Chociaż z balkonu mam elektrownię Jaworzno 3 na tle lasu i brudnej rzeki to w nocy, gdy dym nie zasłania zbytnio chmur księżyc razem z tymi nieprzeciętnymi chmurami świetnie wyglądają (choć bez mnogości barw). Szkoda tylko, że nie mam aparatu cyfrowego :?
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Azirafal » pn 10.11.2003 2:33

Ja jestem człowiek czuły na piękno, a że oprócz tego kompletny ignorant fotograficzny, głosowałem za opcją numer 5. Jak dla mnie - bomba!
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » pn 10.11.2003 7:52

Ja mogę się tak wyrazić. Dałem 5. Kompozycja widzę, że u kolegi Alganothorna zaliczona. Choć dałbym sześć, gdyby pojawił się jakiś element dynamizujący, bądź stający się tematem opowieści, bo rzeczywiście zdjęcie jest pozbawione głównego bohatera.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Louen » pn 10.11.2003 8:59

dobre, dobre - ocena 4... nie krytykuje bo żaden ze mnie autorytet, ale czegoś mi brakuje (życia?)...
wzorem dla mnie są zimą misie...
Awatar użytkownika
Louen
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 412
Rejestracja: wt 02.09.2003 9:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Avathar » pn 10.11.2003 15:58

Zdjęcie dobre.Nawet bardzo ... ale widziałem lepsze. Jednak należy wziąść pod uwagę dostępny sprzet fotograficzny. Całkiem , całkiem.

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Alganothorn » pn 10.11.2003 17:19

skoro o sprzęcie mowa: zdjęcia robione są (wszystkie, które znajdą się w portfolio dostępnym po linku hifidelica) aparatem Sony DSC S85;
nie jest to aparat ani trochę profesjonalny - ot nieco bardziej zaawansowana zabawka...
atutów kilka ma, z czego podstawowy to optyka zeissa, ale nie w tym rzecz: rzecz w tym, że zdjęcia tam zamieszczane są wykonywane nim, a to to nie jest moje podstawowe narzędzie fotograficzne;
jako osoba leniwa zdjęć analogowych nie skanuję, toteż takich nie będzie tam;
co do ocen, a konkretnie jednej: nie zrobiłem jeszcze zdjęcia, od którego nie widziałbym lepszego...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 10.11.2003 21:21

Artystów rozpoznasz po tym, że zawsze swoje dzieło widzą jako nie skończone. Zawsze coś można poprawić. Gratuluję aparatu. Ja jednak dla własnego użytku preferuję stare, dobre i tanie lustrzanki. Nie lubię poruszać się z czymś przy boku, co przekracza wartością moje miesięczne wynagrodzenie. Skoro posiadasz taki aparat, pewnie nie na nim się skończyły zakupy...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 10.11.2003 21:28

aparat kupiłem, bo potrzebowałęm cyfraka, a ten mogłem kupić za połowę ceny nówkę;
z cyfrakami najlepiej mi się pracowało z camedią e-10 i e-20, gdybym miał kupować, to chyba tę - lustrzanki cyfrowe są mało ciekawe na razie;
jeśli chodzi o fotografię preferuję swoje lustrzanki: prostota, niezawodność, ergonomia, tego nic nie pobije
:-)
pozdrawiam
ps. w galerii zdjęcie numer 2 dodane :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » wt 18.11.2003 10:09

element dynamizujący, bądź stający się tematem opowieści, bo rzeczywiście zdjęcie jest pozbawione głównego bohatera.

Panie kolego, coś Pan... A sylweta drzewa?? Powinna być przesunięta o jakąś 1/5 w kierunku centrum, ale Algi twierdzi, że wchodziły mu w kadr jakieś zabudowania. To tyle jeśli chodzi o element dynamizujący.
Natomiast jeśli chodzi o temat opowieści - to jest nim niewątpliwie niebo. Dla mnie ta tematyka jest zawsze interesująca. Na dysku trzymam sporo tapet, (wykonanych przez mojego przyjaciela) na których są wyłącznie chmury.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » wt 18.11.2003 11:28

Panie Kolego!
Ja powiedziałem, kompozycja prawidłowa jak najbardziej. Główny bohater nie musi być w centrum zdjęcia. A osobiście dałem zdjęciu jedną z najwyższych ocen. Więc proszę się mnie tu nie czepiać, dobrze? :D A interesuję się fotografią, malarstwem i rysunkiem, więc zagadnienia mi nie są obce. Stąd też mój niedosyt w treści zdjęcia.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » wt 18.11.2003 12:06

Zwracam honor, Panie kolego. Nie wiedziałem, że kolega już docent ;)
Idę się czepić gałęzi, która została wychodowana zgodnie z normami narzuconymi przez Komunistę. Mam nadzieję że utrzyma mój ciężar - 75 kg żywej wagi.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » wt 18.11.2003 14:24

Panie Kolego, niech pan zarezerwuje też jakąś dla mnie. W tej samej kategorii wagowej. Tylko gdzieś głębiej w koronie, bo nie lubię przeciągów i podziębiony jestem.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Mighn Taghor » wt 25.11.2003 15:23

Ja się troche wyłamie - zdjęcie jak wiele... temat - przeciętny... jest w tym zdjęciu coś z jeleni na rykowisku, białego żagla na oceanie, obejmującej się parki na tle czerwonego słońca... po prostu taka przeciętna widokówka... troche bardziej delikatnie wyrażony kicz...
redaktor www.dmoz.org - world/polska/gry/RPG
redaktor www.1k20.net
Mighn Taghor
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: pn 24.11.2003 21:00

Postautor: bejzkik » śr 26.11.2003 15:09

no bardzo ładne zdjęce
mile łechce moje zmysły
przyjemne i wogóle


co do technik to ja się nie wyowiadam bo ze mnie taki fotograf jak z koziej dupy trąba


teraz poczytam co wy napisaliście
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Jakub Cieślak » śr 26.11.2003 19:32

A będą jakieś następne? No bo tak chyba tylko dla jednego zdjęcia całe towarzystwo rozprowadza swój wdzięk krytyczny?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » śr 26.11.2003 22:09

Tak w ogóle to mogłem zauważyć odnośnik do innych zdjęć... Piękne kotki, bardzo urokliwe i wdzięczne modele. Zdjęcia również znakomite. Koledze gratuluję i wspaniałych kotów i wyczucia fotograficznego w portretowaniu.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 11.05.2004 15:25

wrzucę na dniach kilka zdjęć - jeśli ktoś ma ochotę powyżywać się wypisując jaki to jestem beznadziejny fotograf, to będzie miał okazję
;-)
link do zdjęcia jest w pierwszym poście, z niego przeskok do całego portfolio jest prosty
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lilly » pt 21.05.2004 2:18

A gdziez to zdjecie sobie poszlo (no chyba, ze to u mnie cos z netem nie tak, ale w koncu srodek nocy, to nawet u mnie powinno wsio hulac) :?:

Bo bardzo chetnie bym obejrzala i ocenila ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Alganothorn » pt 21.05.2004 7:48

z tego co widzę, plfoto jest nieczynne do weekendu, mają jakieś poprawki - później powinno śmigać bezproblemowo...
:-)
pozdrawiam
ps. jednak ktoś się zainteresował, sukces!
:D
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: małgoś » ndz 23.05.2004 0:03

właśnie sobie obejrzałam fotkę... powiało romantyzmem... technicznie całkiem dobre, jak na moje oko.
Awatar użytkownika
małgoś
Lady
Lady
 
Posty: 76
Rejestracja: pn 15.03.2004 12:19

Postautor: Wotan » ndz 23.05.2004 6:55

to ja też coś napiszę

zachód słońca nad Nogatem ładny

kompozycja światłocieniowa z Malborka jak dla mnie taka sobie - po pierwsze ten typ co tam stoi:-) a po drugie mimo wszystko czegoś tam brakuje - może więcej światła, może trochę inny kadr, nie wiem - w każdym razie to trochę za mało

wyspa podoba mi się bardzo - ładna woda, ładne refleksy światła i ogólnie fajowe zdjęcie

Las też taki sobie- ładny, ale przeciętny. Choć miły dla oka, nie przeczę:-)

ulica Miodowa - baaardzo ładne zdjęcie gdyby nie pewien mały szczegół który je psuje ->> co to za dwie zielone kropki??! musiał jakiś brzydki refleks się zrobić czy jak.. Bo zdjęcie same w sobie z przepalonym niebem nawet jest git. Tylko te kropki ni w pięć ni w dziesięć się pojawiły i psują kolorystykę a co za tym idzie całą estetykę fotografii

w każdym razie ogółem- 3maj tak dalej Algi i rób zdjęcia. I uważaj na zielone kropki:-)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Yetr » ndz 23.05.2004 8:26

Taki sam widok to ja mam z okna więc te zdjęcie nie robi na mnie zbytnio wrażenia.
" Nie ma zaś prawdy większej nad tę,
że sami z siebie nie mamy nic dobrego,
nasza jest tylko nędza i nicość."


Św. Teresa z Avila
Yetr
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: sob 14.02.2004 20:57
Lokalizacja: Elbląg

Postautor: Lilly » ndz 23.05.2004 12:39

Ja sie ogolnie na fotografii nie znam, wiec moje podejscie jest czysto laickie.

Najwieksze wrazenie zrobil na mnie Zachod slonca nad Nogatem.
Co do kolorystyki, to najbardziej podobal mi sie Wschod slonca, ale cale zdjecie tak srednio do mnie przemiawa.
A poza tym, to ja po prostu kocham wszystkie kociaki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Alganothorn » pn 24.05.2004 8:12

Wotan>
'zielone kropki' to odpowiednik cudownych heksów - tyle, że te krpy powstają na cyfrze, a heksy na błonie światłoczułej...
:-)
ryzyko robienia pod światło i eksperymentów z przepalaniem to łapanie takich krop - dla mnie one są po prostu śmieszne i wcale mi nie przeszkadzają, ale fakt: daleko im do elegancji heksów...
może za jakiś czas dorzucę kilka zdjęc z analoga, na razie nie spieszy mi się do skanowania, więc 'galeria' jest raczej zbiorem zdjęć dokumentujących zabawy z cyfrakiem (poza kilkoma kocimi portretami, one są z analoga trzaskane)...
...a cyfrze daleko do tradycyjnego, solidnego aparatu, nie ta klasa i to jeszcze dłuższy kawałek czasu
pozdrawiam
ps. dzięki za wszystkie opinie
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Wotan » pn 24.05.2004 9:43

no proszę nie wiedziałem

heksy zwykle ładnie wyglądają
nie przypuszczałem że cyfrowy sprzęt może je tak paskudnie przeinaczać....

no ale myślę że jak technika jeszcze pójdzie do przodu to będzie okej
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Alganothorn » pn 24.05.2004 12:34

to nie ejst ogólna zasada - to raczej własne spostrzeżenie...
na matrycy też potrafią pojawić się heksy, ale za to na błonie nigdy nie spotkałem takich plamowych wynalazków...
...ale w sumie mam niewielki fotograficznie przebieg, może być, że miałem fuksa
;-)
nic to, odebrałem właśnie powiększenie jednej fotki i gapię się jak głupi...chyba moja najlepsza fotka, na plfoto raczej nie wrzucę, bo wychodzi cały jej urok przy powiększeniu (mam teraz a4)...ech, przywróciła mi wiarę we własne umiejętności
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Breja » ndz 08.08.2004 9:54

Fajne zdjęcie , nie będe oceniał , napisze po prostu że mi sie podoba i już!! 8) Sam często cykam zachody i wschody słońca tatusiową cyfrówą , bo jestem ostatnio taki breja-troche-fotografik :wink:
Temat bardzo wdzięczny bo to zjawisko jest praktycznie zawsze piekne i nie ma dwóch takich samych.Mieszkam na 10 piętrze a okna mam zwrócone na północ , sami rozumiecie jakie to daje możliwości a do tego miejskie otoczenie , spora grupa wieżowców zwrócona oknami na zachód=piekna miedź odbita w tychże okienkach.

pozdro
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Gvynbleid » ndz 08.08.2004 14:37

Klimatyczna ta fotka, a zdjęcie pierwsza klasa swoją drogą Algi z czego strzelałeś :?: bom ciekaw masz lustrzankę bo na zwykły "idiotencamera" mi to nie pasuje? Natomiast obiektyw to chyba zwykła portretówka - do plenerów zresztą najlepsza :D. Zdjęcie na prawdę fajne jakby na moment przed wychynięciem dragonii Nilfgardzkiej :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Tyhagara » ndz 08.08.2004 14:52

Nie podoba mi się i widzę tu poważmy błąd. Zła kompozycja, horyzont jest za nisko.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron