Sweet Noise...

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Postautor: Palantir » śr 04.06.2003 17:00

Klarkash-ton pisze:
Palantir pisze:ale wydaje mi się że z najgorszego momentu bycia "prawdziwym" już wyrosłem.


Wytlumacz mi co to znaczy byc prawdziwym?
Mamo, mamo... patrz na mnie! Jestem mroczny i wychwalam szatana... czy jestem juz prawdziwy?

Palantir pisze:Muzycy wyglądają jak pajace, w teledyskach się też tak zachowują.


LOL. Goscie z Immortala biegajacy po skalach wsrod sniegu na pol nadzy, odziani w skorzane obranka, wymalowani i szczerzacy grozne miny do kamery to nie pajace? :mrgreen:

Palantir pisze:A co do tekstów, to najbardziej lubie takie jak ma np. Bathory na Blood on Ice lub Hammerheart.


Bathory rzadzi. :) Tez lubie te plytki plus z podobnych klimatow jeszcze Twilight Of The Gods.


Prawdziwym... No wiesz rozumowanie typu najlepszy jest black metal reszta to gówno, jak ktoś się nie zgadza jest poj****

A gostki z Immortala wyglądają inaczej w sensie, że ich image jest inny i ten Norwegów mi pasuje. Dlatego jeśli komuś się podoba image Sweet Noise to jego sprawa.
Nie wyjdę dziś z tobą babe na techno
Nie pójdę z tobą za rękę po molo
Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo!

www.fantazjon.fivnet.com
Awatar użytkownika
Palantir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: pn 21.04.2003 11:24
Lokalizacja: Kościerzyna

Postautor: Angbandrider » sob 02.08.2003 22:31

Sweet Noise to moim zdaniem nu metal i to w niezłym wydaniu, dawno już nie spotkałem się z takim profesjonalizmem ze strony naszych rodaków. Pomijając to że niektóre piosenki mają na prawde niezłe teksty ("N.U.E.R.H.A.", "Dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz"), to zwróćcie uwagę na genialny mastering, wydźwięk i niezłe teledyski (może dziwne ale przynajmniej dopracowane). Dla mnie bomba i pomimo że płyta ma już ponad rok to często jeszcze siedzi w mojej wieży, bo nie wiem jak wam ale mnie się jeszcze nie znudziła.

www.sweetnoise.org - strona taka że szczena opada
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Czarownica » czw 07.08.2003 20:21

JEstem wielką fanką Sweet Noise i raczej nie zaliczalabym tej muzyki do powiedzmy sobier lekko "żałosnego" new(nu-jak kto woli)-metalu. Chodź w sumie nie uznaję podziałów na rodzaje metalu to nie podooba mi się połączenie hiphopu(ew.rapu) i metalu. Ale nie o tym miałam pisać. Nowa płytka SN jest wyje...eee wyrąbista i szalenie mi się podoba. A jeśli już bym miała zaliczać to to mi powiewa raczej punk-rockiem chociaż ja nie wiem...chyba najbardziej jednak pod punk.
"I'm so happy cause today I found my friends... they're in my head"
Awatar użytkownika
Czarownica
Lady
Lady
 
Posty: 65
Rejestracja: śr 25.06.2003 19:05
Lokalizacja: Będzin (siedziba diabła)

Postautor: Angbandrider » pt 08.08.2003 14:25

Punk :shock: :?: No nie mogę się z tym zgodzić. SN są za ciężcy i za wolni jak na Punk Rocka. No i nie robią uuuouuuuułłooo :D.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Wotan » pt 08.08.2003 16:39

z klimatami punka mogą kojarzyć się w SN teksty, zwłaszcza w piosence N.U.E.R.H.A , muzycznie to już zupełnie inna historia, bo SN łaczy w sobie wiele stylów na nowej płycie i chwała im za to, przez to posiadają coś takiego jak artystyczną tożsamość, czego nie można powiedzieć o wielu zespołach, które swoją grą nie wprowadzają nic oryginalnego.
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Sztickin » ndz 10.08.2003 19:10

Niedawno cos mnie tknelo i sciagnalem pare utworow tej grupy, bo znalem ich glownie z migawek. I bardzo przyjemnie mnie chlopaki zaskoczyly. Nie wiem czy slowo, ktore uzyje jest dobre, ale ich muzyka wydaje mi sie bardzo "liryczna". Moze brak im tej gitarowej sily)lecz i tak jest dobrze), ale rekompensuje to ciekwy wokal Glacy, a poza tym ogolnie sa bardzo oryginalni.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Angbandrider » pn 08.09.2003 20:29

Tak są na prawde świetni chociaż z tymi tekstami to różnie bywa, niektóre piosenki są na prawde mało ciekawe. Natomiast zajebiście wyszedł pomysł z dołączeniem głosu A. M. Jopek w "dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz", takie zgranie, taa idealna kompozycja, w pale się nie mieści że to polacy :D.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: smut » czw 18.09.2003 19:16

Sweet Noise zalatuje hip hopem ale mimo to jest spox mają zajebiste txt ( szacunek dla Glacy ;) N.U.E.R.H.A. jest zajebista pamietam jak przy tym szalałem na Woodstock'u ogólnie spox :)

Umieram - gdy widzę jak błądzimy we mgle
Umieram - gdy czuję, że trwamy we śnie
Umieram - bo wiem, że Ty nie rozumiesz, że ja
Umieram - gdy widzę jak Ty...

Hunter - Kiedy Umieram
Awatar użytkownika
smut
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: czw 18.09.2003 18:37
Lokalizacja: Legnica

Postautor: Jander » śr 22.10.2003 21:03

Sweet Nosie jest świetny i nie tylko "Czas ludzi cienia" ale też "Getto" (chociażby utwór "Bruk"). A teraz nadeszła nowa płytka "Revolta" a teledysk jest nawet ok gdyby nie ta łysa i krzywa twarz... Peji (Peja to ten udający, że umie śpiewać hh). Peja grał kiedyś w Nagłym Ataku Spawacza a teraz "rapuje" z Glacą. Nie wiem co o tym myśleć...
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Re: Sweet Noise...

Postautor: Hekate » ndz 16.11.2003 15:34

Jak na polskie warunki zespół całkiem niezły.

Pozdrawiam, ja.
Hekate
Lady
Lady
 
Posty: 208
Rejestracja: czw 06.11.2003 7:45

Postautor: Wotan » pt 28.11.2003 8:03

słuchaliście może najnowszej płyty SN - revolta ?
w sumie same remixy, ale niektóre niesamowicie zrobione i świetnie muzycznie dopracowane. Po prostu rewelacja jak dla mnie. Najbardziej podoba mi się deathmetalowa przeróbka N.U.E.R.H.A, remix "Dzisiaj mnie kochasz..", piosenka "Revolta (Z ulicy)" oraz "Jeden taki dzień" mimo obecności Peji, którego muzyki nie słucham, ale do którego w tym utworze się przyzwyczaiłem jakoś. Ogólnie na płycie jest też jeszcze jeden remix stricte hiphopowy mianowicie przeróbka piosenki Revolta z O.S.T.R i Magierą i to też całkiem nieźle się prezentuje. Za największą porażkę płyty uważam remix "Nie było" z ... Edytą Górniak. Jako, że występ z Anną Marią Jopek na płycie CLC był super, z Górnik im się już tak fajnie zgrać nie udało, bo z kim jak z kim ale z nią chyba się w ogóle nie da w niczym zgrać:) (patrz transmisja z ostatniego mundialu :D). W każdym razie osobiscie nie mam nic do tej artystki, jedynie jej głos mnie jakoś irytuje i słuchać nie mogę. Ot tak po prostu. Ogólnie Revolta mi się podoba jako album. Szkoda tylko, że w większości remixy, bo chciałoby się posłuchać czegoś zupełnie nowego w wykonaniu Glacy i spółki.
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jander » ndz 18.04.2004 21:55

Wotan pisze:Za największą porażkę płyty uważam remix "Nie było" z ... Edytą Górniak.

Na samym początku to dla mnie także było porażką, zwłaszcza że remixów dobrych utworów wprost nie trawię (najczęściej psują dobry utwór). Ale klapki na oczy spadły. Teraz podoba mi się, bardzo przyjemny utwór. Teledysk bardzo dobrze zrealizowany. Elektronika na wysokim poziomie. Sweet Noise poprostu, sweet.
Revolty jeszcze niestety nie miałem okazji posłuchać, jedynie dwa teledyski.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Iorweth » czw 26.08.2004 21:20

Jeśli chodzi o Sweet Noise, to uważam go za dobry zespół, który ostatnio jednak zszedł na złą drogę. Posłuchajcie sobie płyty pierwszej. Ghetto, bodajże się zwała. Potem drugiej- Czas ludzi cienia. A potem trzeciej- Revolta. Zespół powoli, lecz zauważalnie spuszca z tonu :) Glaca robi coraz głębszy pokłon w stronę polskiego Rapu i techno. O ile to pierwsze jest wydaje mi się niezłą koncepcją, to drugie, jest raczej chybionym pomysłem. Ale może uważam tak, bo nie lubię techno.
Iorweth
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: czw 29.07.2004 11:17
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » czw 26.08.2004 22:13

Sweet Noise nie gra obecnie nic podobnego do techno. Muzyka elektroniczna - owszem. Ale to jest niepodobne do tego co jest obecnie dziś bardzo popularne (czyli od techno).
Pierwszy był "Respect", następnie "Ghetto" i "Koniec Wieku". Dopiero czwartą płytą a nie drugą był "Czas Ludzi Cienia".
To, że Noiserzy zmienili styl na letszy nie jest dla mnie oznaką słabości zespołu. Tacy Ironi nagrali 15 płyt, według mnie podobnych, a SN 5 różnorodnych.
Sweet Noise jest jak narazie moim 3 ulubionym zespołem. Raczej dzięki przeczytanym wywiadom, w których trochę wyjaśnia teksty CLC. Dla każdego System jest czymś innym.
btw: Revolta ma parę świetnych kawałków, ale reszta nie odstaje od dobrego poziomu. A remix "W Tobie" jest według mnie lepszy od oryginału.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Sorden » czw 26.08.2004 22:48

hmm... ja bym bardziej powiedzial ze SN ewoluuje... wydaje mi sie ze lepiej im to teraz wychodzi niz wczesniej... Ich muzyka jest ciekawsza... podobaja mi sie wstawki hh i elektroniki... jakos zawsze mnie to odprezalo... muzyka robi sie ciekawsza...
Co do Revolty to moim zdaniem plytak nie jest zla, ale dobra teznie jest... jednak wedlug mnie, niktore remixy sa na wysokim poziomie ! np. bardzo mi sie podoba piosenka z Peja... jest o niebo lepsza od oryginalu !
p.s. nie wiem czy sie ze mna zgodzicie, jednak uwazam ze remix Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz tez jest lepszy od oryginalu... moim zdaniem jest bardzie "apokaliptyczny"... a ja to lubie :wink:

Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Jander » czw 26.08.2004 22:50

Może gdyby orkiestra była prawdziwa a nie dograna to byłoby lepiej. Ale skoro mówisz, że lepszy remix to muszę zrobić porównanie. Ważne, że jest od oryginału inna i to się dobrze liczy.
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Iorweth » pt 27.08.2004 7:26

Mea culpa- żle nazwałem:) Zespół ewoluujue, to dobrze, bo nie lubię słuchać na trzech płytach jednego i tego samego. Właśnie- Nie lubię. Sweet Noise trochę mnie zraził na początku, gdy razem z Peją stworzyli "Jeden Taki Dzień". Taki galimatians tekstów z poprzedniej płyty trochę mnie rozczarował. Ale ogólna ocena jest wciąż bardzo wysoka, zespół ten lubię, słucham go, a "Czas Ludzi Cienia" ciągle ląduje pod pazerną klapą mojego odtwarzacza.
Iorweth
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 48
Rejestracja: czw 29.07.2004 11:17
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości