COWBOY BEBOP

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Postautor: Jander » pt 25.04.2003 8:09

JPF zapowiedzialo wydawanie mangi Cowboy Bebop w Naszym rodzimym kraju, pierwszy tom 1 maja (bodajze).
Ale moj brat woli Dragon Balla z ktory juz mi sie znudzil (piora sie po mordach bez fabuly, a kiedys to wychwalalem, ehh starzeje sie) i bedzie kupowal kazdy tom za jedyne prawie 200 zl (189 czy cus) a Cowboya jest 26 odcinkow i pewnie beda tanie tomy (bo w DB dawali po 9 odcinkow ktore w tv trwaly po 20min czyli tyle co w CB). No ale mozliwe, ze bede kupowal CB (chociaz manga mnie zbytnio nie rajcuje).
A teraz lekki OT: Moj koles z sieci pytal sie czemu ja tak bardzo lubie tego CB (bo mam udostepnione w LANie 25 odcinkow, 19 jest zepsuta ilekroc sciagam z kazzy), a ja sie dziwie czemu tak bardzo lubi Star Trek (robi sobie poldniowe sesje odcinkowe).
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Lechu » pt 25.04.2003 14:13

Jander pisze:pierwszy tom 1 maja (bodajze)

2 czerwca. Zaraz potem wychodzą Slayersi.

Jander pisze:No ale mozliwe, ze bede kupowal CB (chociaz manga mnie zbytnio nie rajcuje).

Ja jeszcze nie wiem, po pierwsze kasy narazie mam mało, ale to się pewnie zmieni. Inna sprawa to to że jakoś nie mam przekonania do CB jako mangi. Jesli ktoś miał z tym doczynienia z chęcią posłucham opinii.
Jak coś to prędzej Slayersów poczytam :)

Jander pisze:Moj koles z sieci pytal sie czemu ja tak bardzo lubie tego CB

A oglądał chociarz? :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » pt 25.04.2003 14:15

:cry: Oglądałem prawie wszystkie odcinki CB na niemieckiej MTV (kilku początkowych nie oglądałem, bo dopiero po jakimś czasie się zorientowałem, że leci) i jak już postanowiłem sobie że obejrzę do końca to co się stało? Co zrobił Chaon? zapomniał obejrzeć dwóch ostatnich odcinków!!!!! Ale debil ze mnie! :cry: Zgadzam się że Cowboy to świetne anime, niby nie jest odcinków dużo, ale strasznie się przywiązałem do głównych bohaterów... Muszę sobie teraz skądś ściągnąć odcinki... No i muzykę, bo jest świetna. Wie ktoś jak się nazywa utwór lecący gdy Spike spada przez wybitą szybę kościoła?
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: hops » pt 25.04.2003 14:24

Chaon pisze:Wie ktoś jak się nazywa utwór lecący gdy Spike spada przez wybitą szybę kościoła?

Green Bird.

Ale ja polecam wszystkie OSTy :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » pt 25.04.2003 14:28

Chaon pisze:Co zrobił Chaon? zapomniał obejrzeć dwóch ostatnich odcinków!!!!!

No to duzy błąd, bo zakończenie jest niesamowite. ARGH. No i fakt, niesposób nie lubić bohaterów, IMHO najlepsza ekipa postaci w anime :D
Jander ściągał na kazie, więc z nim zagadaj jak to tam wygląda.
A niemieckie tłumaczenie nie przeszkadzało? No chyba że znasz niemiecki :) (albo japoński)

Chaon pisze:Wie ktoś jak się nazywa utwór lecący gdy Spike spada przez wybitą szybę kościoła?

Green Bird na 2 OST, o ile dobrze pamiętam 8)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » pt 25.04.2003 14:41

Lechu pisze:A niemieckie tłumaczenie nie przeszkadzało? No chyba że znasz niemiecki :) (albo japoński)


Z niemieckim raczej średnio, z japońskim to w ogóle kiepsko, ale to mnie nie zniecheciło :D Nawet znając bardzo ograniczone pozory podstaw języka można się domyśleć o co chodzi :)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Chaon » śr 07.05.2003 18:30

Jeszcze jedna prośba muzyczna... Jak się nazywa utwór lecący gdy Ed odchodzi, Faye odnajduje ruiny swojego domu, a Spike z Jetem jedzą jajka?
(cholera, czemu to jest takie wzruszające...? :cry: )
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lechu » śr 07.05.2003 19:03

I close my eyes and I keep seeing things
Rainbow waterfalls
Sunny liquid dreams
Confusion creeps inside me raining doubt
Gotta get to you
But I don't know how
Call me call me
Let me know it's alright
Call me call me
Don't you think it's 'bout time
Please won't you call and
Ease my mind
Reasons for me to find you
Peace of mind
What can I do
To get me to you

I had your number quite some time ago
Back when we were young
But I had to grow
Ten thousand years I've searched it seems and now
Gotta get to you
Won't you tell me how
Call me call me
Let me know you are there
Call me call me
I wanna know you still care
Come on now won't you
Ease my mind
Reasons for me to find you
Peace of mind
What can I do
To get me to you
Come on now won't you
Ease my mind
Reasons for me to find you
Peace of mind
Reasons for livin my life
Ease my mind
Reasons for me to know you
Peace of mind
What can I do
To get me to you


"Call me call me"
Słowa: Tim Jensen
Muzyka: Yoko Kanno
Śpiewa: Steve Conte

Dobra spadam stąd zanim się poryczę :cry:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » śr 07.05.2003 19:38

Dziękuję Ci Lechu... :cry:

Jakie to piękne... :cry:
Pamiętam to rozstanie przy tym utworze... Koniec szkoły, ludzie się rozejdą, w dodatku jakiś czas temu rozstałem się z bardzo drogą przyjaciółką... ehhh, co za dziwny nastrój... i ten zachód słońca za oknem, różowe niebo... Ehhh, spadam stąd, bo się zaczynam rozklejać :cry:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

v_lk

Postautor: fAulk » sob 17.05.2003 16:24

ale mnie naszlo na pisanie cos zauwazylem zemala frekfencja jakas... trzeba troszke roskrecic atmosfere .oOo. nie chce mi siem czytac starych postow ale pewnie byl temat o ulubionej postaci wiec moja to chyba ed... a dokladniej Edward Wong Hau Pepelu Tirvrusky 4th i jego ojciec tesh ^^"

niom fienc to na tyle... :>
tylko mi tego nie moderowac i nie kasowac tyle sie meczylem z tym wielkosciami ^^"
fAulk
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz 11.05.2003 13:59
Lokalizacja: warszawka

Postautor: Avathar » sob 17.05.2003 18:29

Wszyscy sie zachwycają Bepopem...czy możecie (bez spoili oczywiście) przybliżyć mi fabułe ?? Bo chciałbym wiedzieć czy warto ściągać.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » sob 17.05.2003 19:02

fAulk -> jeszcze jeden taki numer i lecisz stąd na kopach. To jest forum dyskusyjne, tu się dyskutuje, nie jakiś durny czat czy impreza, a jak chcesz "roskrecić atmosfere" to pisz normalnie, jak człowiek, tak żeby każdy dał rade to przeczytać, i do tego inteligentnie i z sensem. Po drugie nie pisz kilku postów pod rząd i głupot w stylu "hmmmm", bo następnych tak durnych postów usuwał nie będę, tylko z miejsca bana zarobisz.

Avathar -> co tu dużo mówić, Bebop to jest Bebop. Jedyne, niepowtarzalne anime, które trzeba zobaczyć żeby zrozumieć i poczuć jego klimat. Nie da się opisać, bo gdybym to zrobił, to miałbyś kompletnie idiotyczny opis w stylu:
CB to historia załogi statku Bebop, która zajmuje się na codzień łapaniem przestępców. Całość dzieje się w przyszłości, w skolonizowanym Układzie Słonecznym. Jest to taka mieszanka SF i westernów. I tyle, bo tak naprawdę ten opis jest nic nie wart, bo potega Bebopa leży we wszystkim - muzyce, postaciach, klimacie. Masz odcinki komediowe, dramatyczne i filozoficzne, i naprawde CB nie da się krótko opisać i jednoznacznie sklasyfikowac.
A nie, sorry, da się:
Fenomen.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

v_lk

Postautor: fAulk » ndz 18.05.2003 14:39

Lechu ufff... thx ze zes mi tego posta nie skasowal :>
co do pisania to niema sprawy ale chyba bez poskich znakow jakos przejdzie... poczytalem se troche forum i moj ulubiony odcinek to ten z szalonym piotrusiem ^^" [najbardziej psychodeliczny odcinek w serii :>] a co do edzi to jako kobieta zabardzo mi sie niepodoba ale jako postac anime bardzo i dlatego jest tom najlepsza
PS jesli zrobie jakies literowki albo czasem zamiast "w" napisze "f" to sie chyba nic nie stanie :>

Avathar jesli mi sie podoba bebop tzn ze warto sciagac ^^"

Chaon to z czego wkoncu jest ten twoj avatar - -'
fAulk
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz 11.05.2003 13:59
Lokalizacja: warszawka

Postautor: Lechu » ndz 18.05.2003 18:08

fAulk -> ok, przyjąłem przeprosiny, ale pamietaj że twój limit się wyczerpał i polecam zapoznać się z regulaminem forum i nie szaleć więcej, bo nastepnym razem bede mniej uprzejmy.
Mi ten odcinek z Mad Pierrotem jak już pisałem wcześniej kojarzył się z GitSem, niektóre sceny i ujęcia były wg mnie bardzo podobne :) Gdybym miał dostep do CB to bym dokładniej napisał co i jak, ale niestety hyper sie męczy z głupim Gundamem a ja CB tylko raz widziałem.

Avathar -> możesz próbować sciagnąć, ale nie wiem czy na kazie są wszystkie odcinki i czy są dobrej jakości.

PS fAulk, nie możesz pisać jak normalny człowiek? z polskimi znakami i bez wygłupów? Zresztą, pisz jak uważasz, jak nie będzie nikt w stanie tego przeczytać to tylko twoja strata.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

v_lk

Postautor: fAulk » pn 19.05.2003 10:14

Ja BeBopa tez tylko na hyperze ogladalem... i tez tylko raz bo potem mi sie nie chcialo :> ale na niektore odcinki trafilem znowu taki np szalony piotrus albo tam pare innych... ulubiony kawalek z BeBopa to chyba Space Lion bo jest taki fajny spokojny :> no i Green Bird :>

wiecie ile wynosi googol?
fAulk
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz 11.05.2003 13:59
Lokalizacja: warszawka

Postautor: Azirafal » śr 23.07.2003 12:30

I nadejszla wiekopomna chwila... Azi nie dość, że zaczął oglądać namiętnie anime (wcześniej też lubił, ale nie aż tak chyba...), ale w końcu sam sobie zaczął ściągać! I zgadnijcie co było pierwszym anime, które Azi zapragnął sobie ściągnąc? Tiaaaa, dokładnie! Zbierające wszędzie i u wszystkich bardzo dobre recenzje Cowboy Bebop! ^_^"

No i cóż tu można powiedzieć po obejrzeniu zaledwie 10 odcinków? Niezłe...? Intrygujące...? Ciekawe postacie...? Nie wiem... Może muszę obejrzeć wszystko, by mi się to spodobało tak naprawdę, bo na razie trzymam was za słowo. Jest dość ciekawe, ale często są jakieś (jak dla mnie) głupoty (wirus działający na 2% różniące nas od małp :lol: dzieciak, który nie tylko się nie starzeje, ale nie można go wogóle zabić i trzeba go strzelić jakimś kamykiem... :lol: ). Ale trzeba przyznać, że mimo wszystko CB trzyma poziom. I to dość wysoki. Świetny character design i animacja postaci, super muzyka (nie jestem fanem jazzu, a bluesa słucham dość rzadko, ale tu taka muzyka pasuje... doskonale!), ładne to wszystko po prostu jest, no! :) Inna sprawa, że wszyscy uważają to za action/comedy (choć oczywiście, że jest zabawne jak cholera - każdy serial akcji jest zabawny, zamierzenie czy nie!), ale jak dla mnie panuje w CB bardziej nastrój... jakiejś nostalgii... taki spokojno-smutny... nie wiem jak to opisać! ALe to mnie właśnie strasznie bierze! :roll: Co do ulubionej postaci, to na razie Spike (cholerny luzak - nie sposób go nie lubić :D ) albo Ed (przy czym Radical Edwarda widziałem na razie tylko w 2 odcinkach, ale robi "świetne" wrażenie :D )


Później jeszcze coś dopiszę, ale na razie zmykam!
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Kywalker » śr 23.07.2003 12:55

Nostalgia ?
Poczekaj na odcinek 12/13 (chyba) i na 25/26.
"Ware wo tadashiku isameru mono wa waga shinari;
Ware wo tadashiku homuru mono wa waga tomonari;
Ware ni omoneru mono wa waga tekinari."

- Nihongo no shingen
Awatar użytkownika
Kywalker
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz 13.07.2003 10:00
Lokalizacja: ...from the Galaxy far, far away...

Postautor: una » śr 23.07.2003 14:23

CB - moje ulubione anime. Oglądałam tę serię kilkakrotnie, za każdym razem zachwycajac sie nia na nowo. Na Kowboju można i pośmiać się (Królowa metalu... boki zrywać...) i powzruszać (ostatni odcinek, Ballada o upadłych aniołach...). "Green bird" mogłabym słuchać na okrągło. Teraz wszędzie szukam endingu...
"Jeśli zbyt długo patrzysz w otchłań, to uważaj, bo otchłań zacznie patrzeć na ciebie..."
una
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: wt 22.07.2003 21:15

Postautor: Yoghurt » śr 23.07.2003 14:25

Azi- szczerze mówiąc i tak zawsze najbardziej lubiłem Faye za jej "podejście" i za wygląd rzecz jasna ;)

A jeśli chodzi o nostalgię- odcinki 25 i 26 to dopiero będzie....

Choć CB lubię też za to, ze posiada tzw. rozładowywacze, jak "Toys in the Attic" o morderczym budyniu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 49
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Postautor: hops » śr 23.07.2003 19:12

Yoghurt pisze:Choć CB lubię też za to, ze posiada tzw. rozładowywacze, jak "Toys in the Attic" o morderczym budyniu :)

Na "Mushroom Samba" prawie umarłem ze śmiechu. Oscarowa rola Edwarda Wonga Hau Pepelu'a Tivursky'ego IV-tego i Eina ;) Świetny support w wykonaniu pozostałych członków załogi [halucynacje powalają :)] itd. itp. Mogę pisać CB peany ;)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Azirafal » śr 23.07.2003 20:05

Nooooo..... To ja już jestem po 11 odcinku!!! (dla niezorientowanych - "Toys in the Attic" [dla jeszcze mniej zorientowanych - odcinek z lodówką] ;) ) Hehehahahehehihihihihhłehłehłe khe khe khihihihi kheeeeh! [Azi zakrztusił się ze śiechu i nie może oddychać]...........
No już! Odpalanie peta od poręcznego miotacza płomieni rulez!!! :twisted: Toż samo jeśli chodzi o domowe środki leczenia!!! :twisted: I pamiętajcie dzieci - nie zostawiajcie nic w lodówce zbyt długo... bo jeszcze to coś się znudzi i wyjdzie się pobawić :twisted: :twisted: :twisted:

P.S. Una ==> naprawdę nie wiem, co było takiego śmiesznego w "Heavy Metal Queen" (nie licząc pomyłki Faye i skacowanego Spike'a [no dobra... to drugie akurat było świetne ^_^"]).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: una » śr 23.07.2003 20:39

Otóż właśnie o skacowanego Spika mi chodziło. Spike+kot na jego fryzie :)
"Jeśli zbyt długo patrzysz w otchłań, to uważaj, bo otchłań zacznie patrzeć na ciebie..."
una
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: wt 22.07.2003 21:15

Postautor: Chaon » śr 23.07.2003 21:39

Ja CB oglądałem/oglądam tylko na niemieckiej MTV i zawsze w kratkę, bo nie wiem kiedy leci... :? Już chyba 3 raz powtarzają, a ja pewnie znów mnóstwo rzeczy przegapię... No, ale dzisiaj był jeden z pierwszych (w następnym odcinku znajdą Eina) odcinków, więc teraz muszę sprawdzić telegazetę, spisać plan emisji i kurde oglądać, bo ściągnięte z netu odcinki mi słabo chodzą (mam złoma)... Z drugiej jednak strony - po niemiecku średnio rozumiem... ale jakoś to będzie... pożyjemy, zobaczymy :wink:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Azirafal » czw 24.07.2003 10:53

Chaon ==> no to świetnie trafiłeś, bo odcinek z Einem jest drugi :) Więc musiałeś obejrzeć teraz pierwszy (ten z Asimovem i jego "ciężarną" panienką...)

A ja już ściągnąłem 12 i 13 odcinek, 14 mi się ściągnie w przeciągu 2 godzin - mam co oglądać :twisted:

EDIT: O.K. Już obejrzałem odcinki 12 i 13, i rzeczywiście całkiem wzruszające (chlip ;) ). Jak zawsze świetnie dobrana muzyka (jak się nazywa ten kawałek z wokalem, kiedy Spike leci nad tym miastem?), dla zagorzałych fanek/ów znowu pojawia się Vicious :P , znowu ten nostalgiczny, płynący miarowo klimat...

I jak się nazywa ten "arabic style" kawałek, który leci w "kryjówce" Chessmaster Hex'a, kiedy Faye i Spike go szukają?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » pt 25.07.2003 18:17

Dobra... Wygląda na to, że nikt nie zauważył, że edit'nąłem poprzedniego posta, więc jeżeli chcecie, to zwyzywajcie mnie od statsiarzy. Wpisałem w tamtego posta dwa pytania o muzykę i prosiłbym o odpowiedź osoby, które odpowiedź na te pytania znają. Dziękuję...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » pt 25.07.2003 20:04

A tam, statsiarz od razu...
Musisz chyba poczekać na Lecha, bo chyba tylko on może odpowiedzieć na Twoje pytania. Ja mniej więcej znam nazwy utworów i ich brzmienie, ale ponieważ dawno nie oglądałem, to nie wiem jaki utwór kiedy leci, tak więc mimo najlepszych intencji nie jestem w stanie Ci pomóc.

Wygląda na to, że CB leci tylko w środę, ale na wszelki wypadek będę sprawdzał telegazetę codziennie. Nie wiem czy w tym odcinku który oglądałem był jakiś Asimov, ale był tam gościu, który sobie spryskiwał czymś oczy tak, że po tym miał wybałuszone, zaczerwienione gały... to jest pierwszy odcinek?
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Azirafal » pt 25.07.2003 21:18

Tak. To był właśnie Asimov - a to coś czym spryskiwał gały, to był "Red Eye". To był właśnie pierwszy odcinek - gratulacje, Chaon ;)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hops » pt 25.07.2003 21:21

Azi, dopiero co sformatowałem dysk. Jak wszystko ładnie uporządkuję to odpowiem [chyba, że ktoś mnie uprzedzi].
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Sorden » pt 25.07.2003 23:09

hmm... hejhops... probowalem cie uprzedzic, ale musz niestety ustapic miejsca leprzym :( Niestety tej piosenki nie mam :( (mam tylko OST1) Jednak sam chcialbym wiedziec co to za piosenka !
A pozatym, to gdzie sciagnac wszystkie OST z CB ?
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Azirafal » pt 25.07.2003 23:42

Hm. O którą Ci chodzi, Sorden? Bo pytałem się o dwie :wink: Nevermind. W każdym razie, po obejrzeniu odcinków 17, mogę stwierdzić, że najfajniejszą postacią w CB jest nie kto inny jak niesławna Edward Wong Hau Pepelu Tirvrusky 4th :twisted: Kto widział Bohemian Rhapsody i Mushroom Samba powinien wiedzieć dlaczego :twisted: :twisted: :twisted: Po prostu jej akcje wybijają się ponad resztę ("testowanie" grzybków na współlokatorach :D ) Geeeeez! Radical Edward is the bestest :D

P.S. Na wszelki wypadek (skoro Sorden widzi, że szukam tylko jednego kawałka, to może komuś też się tak przywidzi?) szukam dwóch kawałków:
- "arabic style" kawałka ze scenki szukania Chessmaster Hex'a na wysypisku
- pisoenki z wokalem, kiedy Spike leci ponad miastem w 13 odcinku
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » pt 25.07.2003 23:59

hmm.. chodzilo mi o piosenke, w trakcie ktorej Spike leci nad miastem !
Niestety jej nie mam :( A ta druga zaraz sprawdze...
p.s. Nie wiesz moze ktory to odcinek z tym chessmasterem ?

EDIT==> Jest to 14 odcinek, ale niestety tej piosenki tez nie mam :(
A raz w zyciu chcialem byc uzyteczny :p
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » sob 26.07.2003 18:11

No to dupa panowie, bo i ja wymiekam przy takiej zagwostce (tak to sie pisze?) :D

CB jak już chyba nie raz pisałem w tym topiku widziałem tylko raz, i nie mam w tej chwili jak wrócić do niego.

Ale spróbujemy:

Azi pisze:- "arabic style" kawałka ze scenki szukania Chessmaster Hex'a na wysypisku

najbardziej "arabic style" jest "BINDY" z OST 2, bębenki i arabski śpiew. Może to to. Innych arabskich nie kojarzę :D
A tej drugiej wogóle nie pamiętam.

To jest ktoś kto będzie wiedział? :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » sob 26.07.2003 20:09

Gdy Spike leci nad miastem w 13stce, w tle mamy "Words That We Couldn't Say".

Tej arabskiej z 14tki nie ma na OSTach.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » sob 26.07.2003 21:05

hops pisze:Gdy Spike leci nad miastem w 13stce, w tle mamy "Words That We Couldn't Say".

I ja tego nie wiedziałem?? :shock: Damn, ide strzele sobie w łeb (pusty na dodatek). A tak na poważnie, wydawało mi się z ten kawałek tak jak "Call me Call me" jest pod koniec serii... hmmmm

hops pisze:Tej arabskiej z 14tki nie ma na OSTach.

Mueeehhhhh... A na tym pięcio płytowym, limitowanym? Tam jest troche kawałków których nie ma na OSTach. Tylko że ja nie wiem kompletnie o jaki kawałek chodzi :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » sob 26.07.2003 21:44

Lechu pisze:I ja tego nie wiedziałem?? :shock: Damn, ide strzele sobie w łeb (pusty na dodatek). A tak na poważnie, wydawało mi się z ten kawałek tak jak "Call me Call me" jest pod koniec serii... hmmmm

Heh, cicho strasznie leci, ale to na pewno to :)

Lechu pisze:Mueeehhhhh... A na tym pięcio płytowym, limitowanym? Tam jest troche kawałków których nie ma na OSTach. Tylko że ja nie wiem kompletnie o jaki kawałek chodzi :P

Na tym oście 4-płytowym nie ma na pewno [w końcu mam to :P]. Może gdzie indziej się ukryło? [a skoro Ty masz, to sprawdź wszystkie piosenki i odszukaj drugą co brzmi tak z arabska, ale jest wolniejsza i cichsza niż Bindy :P ]
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron