Czego tu sie slucha...

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

hmm...

Postautor: Sorden » czw 19.12.2002 20:01

heh... Czepiasz sie :twisted: :twisted: :twisted: :!: :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: RaF » czw 19.12.2002 22:19

Ludzie :mrgreen: Zachowujecie się jak banda starych zgredów, z tekstami w rodzaju: "A czytałeś "Klamboszony głębogłowe w Pundzi Bździągwionej" przesławnego Dickenlickenundsmackensa? NIE!?!?? Boże, przecież ty niczego nie czytałeś!!!"...
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » pt 20.12.2002 13:20

metal, hard rock
z zespolow(od najlepszego) :
korn
iron maiden
system of a down
linkin park
apocaliptyca
p.o.d.
i rozne utwory roznych zespolow metalu i hard rocka
Ostatnio zmieniony pn 23.12.2002 0:01 przez Jander, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Shizm » pt 20.12.2002 14:27

Widzicie obywatelu Sorden, ja znam te kapele, tylko jak mam czas to slucham przezemnie wymienionych. Ostra muzyke toleruje jedynie na imprezach typu jak u mnie w miescie jest w piatki w klubie Cherkulesy.

Porzadne pogo i takie ta, w domciu (jak to okresliliscie) slucham lajciku
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

hmm...

Postautor: Sorden » pt 20.12.2002 14:47

hmm... Spoko...
Ten temat robi juz sie dla mnie meczacy :)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Klarkash-ton » pt 20.12.2002 21:32

Moze ktos zalozyjakis nowy interesujacy temacik, ktory wywola lekkie zamieszanie i pozwoli sie posprzeczac? :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Sabazios » pt 20.12.2002 22:57

Metal, Rock, Ambient, Gotyk, muzyka klasyczna
Awatar użytkownika
Sabazios
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 75
Rejestracja: wt 19.11.2002 17:52

Postautor: Chaon » ndz 22.12.2002 16:19

Metal, gotyk (ostatnio coraz częściej ten drugi), trochę dark ambientu, folku i jeszcze inne. Aby nie uogólniać wymienię kilka zespołów:
Apoclayptica
Blind Guardian
Slipknot
Nile
Rotting Christ
Orphaned Land
Mork Grynig
Nocturnal Mortum
Midvinter
Cradle of Filth
Artrosis
Dead Can Dance
Dargaard
Virgin Black
Moonspell
Saviour Machine
Shellyz Raven
The 69 eyes
The Sins of Thy Beloved
Fields of The Nephilim
My Dying Bride
Theatre of Tragedy
Mortiis
Clannad
Otyg

To chyba wszystko co mogę sobie w tej chwili przypomnieć.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Ahaggar » czw 26.12.2002 3:39

Właśnie przeczytałem cały ten temat i chyba dzisiaj wypiszę tylko przykładowe, przeze mnie słuchane, kapele (być może nieco później ustosunkuję się do powyższych postów). Tak więc słucham:
- gothic metal (The Sins of Thy Beloved, Theatre of Tragedy, Tristania, Within Temptation, Nightwish)
- symfoniczny black (Cradle of Filth, Dimmu Borgir, Summoning, Therion, Profanum, Darzamat, Lux Occulta)
- poza tym: Mortiis, Dargaard, Vintersorg, Moonlight, Haggard i inne
Carry me o'mighty winter
To my desolate realm
Where i shall narrate my tale of woe
My creed my unseemliness
Ahaggar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: czw 26.12.2002 1:53
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Klarkash-ton » czw 26.12.2002 10:52

Jak do symfonicznego blacku mozna zaliczyc Therion? Przeciez to profanacja... Pozatym jak widze Summoning i Profanum wrzucone razem do jednego wora z takimi syfami jak Dimu czy Kredki to az mnie sciska :evil:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Sabazios » czw 26.12.2002 11:56

No fakt ja bym Theriona do symfonicznego blacku ruwnież nie zamieścił. Co do Profanum, Summoning, Cradle of filth i Dimmu borgir to powiedziałbym, że są to po prostu zupełnie inne rodzaje metalu. Do symfonicznego blacku napewno dorzuciłbym Forlorn.
Awatar użytkownika
Sabazios
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 75
Rejestracja: wt 19.11.2002 17:52

Postautor: Ahaggar » czw 26.12.2002 19:08

Gwoli sprostowania:
- nie chciałem robić zbyt długiej listy, bo i na co komu ona;
- przyznaje, że może włożenie summoninga, profanum i cradle of filth było nie do końca właściwe, to jednak właśnie symfoniczny black metal jest wspólną płaszczyzną dla wyżej wymienionych, czy to się kumu podoba, czy też nie;
- nie miałem zamiaru nikogo namawiać kapel, których ja słucham, jako, że nie to jest celem tego tematu, poza tym de gustibus... - w dyskusji na poziomie nie wypada chyba nazywać syfem, cos co innym sie podoba, nwet, gdyby to był naprawdę syf (w naszym mniemaniu);
- epitet - symfoniczny - według mnie jasno precyzuje z czym mamy do czynienia, a jeśli w therionie wykorzystuje się tak wiele z symfoniii, to szczerze mówiąc nie rozumiem zdziwienia, dlaczego zaliczyłem therion do symfonicznego metalu - gwoli ścisłości dodam, że chodzi mi o albumy od lepacca klifoth;
- poza tym nie rozumiem zdziwienia klasyfikacji cradle of filth, bo to jak najbardziej symfoniczny black, a także dimmu borgir ze wskazaniem na wcześciejsze albumy;
- forlorn oczywiście dorzucić do tego można, ale kapele, które podałem są tymi, które JA wybrałem - mógłbym co prawda rozciągnąć tę listę trochę, ale tego nie uczyniłem;
- i wreszcie ostatnie - że do tych kapel nijak nia pasuje profanum - tu się zgodzę - klasyfikacja profanum była raczej naciągana, ale dla mnie pewne podobieństwo istnieje, dlatego tak a nie inaczej postąpiłem;
to wszystko.
Carry me o'mighty winter
To my desolate realm
Where i shall narrate my tale of woe
My creed my unseemliness
Ahaggar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: czw 26.12.2002 1:53
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Klarkash-ton » czw 26.12.2002 19:16

- epitet - symfoniczny - według mnie jasno precyzuje z czym mamy do czynienia, a jeśli w therionie wykorzystuje się tak wiele z symfoniii, to szczerze mówiąc nie rozumiem zdziwienia, dlaczego zaliczyłem therion do symfonicznego metalu - gwoli ścisłości dodam, że chodzi mi o albumy od lepacca klifoth;


Ale nazwales to symfoniczny black, a nie symfoniczny metal. A therion nigdy nie byl, nie jest i nie bedzie zespolem blackowym, a moze nie mam racji?

- poza tym nie rozumiem zdziwienia klasyfikacji cradle of filth, bo to jak najbardziej symfoniczny black, a także dimmu borgir ze wskazaniem na wcześciejsze albumy;


Ja nie mowie, ze to nie jest symf. black, ale nie spodobalo mi sie wrzucenie wszystkiego do jednego worka. Ale to juz moje "widzimisie" :)
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Ahaggar » czw 26.12.2002 19:49

Przyznaję się - walnąłem gafę :) - zdarza się. Oczywiście napisałem tam symfoniczny black, co Theriona wyklucza - mój błąd - chciałem "wiele" zamknąć w "niewielkim". Cóż, głos Chrisa blackowym nigdy nie był i nie będzie :) Zasadniczo symfoniczny metal kojarzy mi się automatycznie ze sceną BM, a kiedy to pisałem byłem akurat zmęczony, ale i tak napisałem kompletną bzdurę, przyznaję.
Carry me o'mighty winter
To my desolate realm
Where i shall narrate my tale of woe
My creed my unseemliness
Ahaggar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 6
Rejestracja: czw 26.12.2002 1:53
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Shizm » ndz 29.12.2002 13:32

No to tu Klark musze sie zgodzic z twoja osoba ze Therion to nie black.

Ja ostatnio coraz czesciej zaczynam sluchac Soul Fly-a, zajebista kapelka jak dla mnie, co tam reszta membersow o tym mysli :?: :?: :?: :?:
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: rabbi » pt 03.01.2003 17:38

Linkin Park (Hybrid Theory, Reanimation rzadko)
P.O.D. (Sattelite)
KoRn (Untouchables)
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Shizm » pt 03.01.2003 18:38

:shocked!: ktos w koncu na temat pisze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: meri » pt 03.01.2003 19:05

/me tez by chciala sie pochwalic czego slucha, ale poniewaz Admin ochrzanil ja raz za nieczytanie 1 postu wiec od tamtej pory gorliwie czyta te 1 i tzryma sie ich kurczowo.. I dlatego nie napisze, bo "panem' nie jest a wogole co to za dyskryminacja na tym forum ze tylko faceci moga sie wypowiadac o!
Bo ja zla kobieta jestem ];>
meri
Lady
Lady
 
Posty: 107
Rejestracja: sob 28.12.2002 22:21
Lokalizacja: krakow

Postautor: Sorden » pt 03.01.2003 19:16

eeeeee... meri, o co chodzi ?
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czego tu sie slucha...

Postautor: Shizm » pt 03.01.2003 19:17

Sorden pisze:Panowie, czego wy sluchacie... ? Jakiego rodzaju muzy... bo nie wiem o czym tu pisac :)
Wiec chwalcie sie :!:


Kolega napisal to w takowy sposob, poniewaz nie bylo na forum zadnej kobiety, wiec od calej forumowej meskiej nacji : PRZEPRASZAMY!!!!!!

Juz poprawiam:
Panie i Panowie, czego wy sluchacie... ? Jakiego rodzaju muzy... bo nie wiem o czym tu pisac :)
Wiec chwalcie sie :!:
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Sorden » pt 03.01.2003 19:23

HEHE...
Meri... PRZEPRASZAM :!: :!: :!:

p.s. hehe... nawet nie zauwazylem ze to ja zwalilem... dziki Shizm :!: 8)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: meri » pt 03.01.2003 21:11

lol.. jestem pod wrazeniem :P Schizm naprawde, nie tzreba bylo az takiej czcionki wielkiej, mimo swego podeszlego wieku jeszcze co nieco widze ;)
a wracajac do tematu: ha! a ja akurat metalu niet :> no, moze z wyjatkiem kilku piosenek i tego co Paradise Lost robil osttanimi czasy.. TAK mam na mysli Host ;) i to jest wlasnie to czego slucham: jak to ladnie pisza 'alternative pop' 'post indystry' itp co w zupelnosci nie przeszkadza mi sie zachwycac np Linkin Park ;)
procz tego Enigma i tego typu projekty... choraly gregorianskie, co nieco celtyckiej (Clannad m.in. tak a propos innego watku ;) )
a w tej chwili soundtrack do Cowboya, macrossa i innych takich ;)
Bo ja zla kobieta jestem ];>
meri
Lady
Lady
 
Posty: 107
Rejestracja: sob 28.12.2002 22:21
Lokalizacja: krakow

Postautor: Lechu » pt 03.01.2003 21:19

meri pisze:a w tej chwili soundtrack do Cowboya, macrossa i innych takich


Hehe, Yoko Kanno na całego patrzę :) Jak miło widzieć że ktoś tego słucha... wzruszyłem się..... a ja właśnie przerabiam OST z "Chikyuu Shoujo Arjuna" też przez nią stworzony. Od razu widać jak różnorodną muzykę pani Kanno potrafi komponować.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » sob 04.01.2003 20:51

Ja też ostatnio zainteresowałem się muzą z anime a to za sprawą mojego ulubionej serii "The Slayers" (i mojego ulubionego rudzielca, Liny :D). Więc ja się pytam - ludzie skąd Wy macie soundtracki z anime? Skąd? Skąd? Skąąąąąd?
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lechu » sob 04.01.2003 21:13

Ja ściągam wszystko ze stron, na kazie kompletowanie całych albumów to masakra. Strony różne, większość z nich już nie istnieje ... ale jak ktoś chce tylko ot tak sobie posłuchać to kazaa wystarczy w zupełności.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: meri » sob 04.01.2003 21:14

hmm.. ja glownie z kazy ;P chcoiaz nie jest to najlepsze zrodlo.. ale lepsze to niz nic ;))
Bo ja zla kobieta jestem ];>
meri
Lady
Lady
 
Posty: 107
Rejestracja: sob 28.12.2002 22:21
Lokalizacja: krakow

Postautor: hops » ndz 05.01.2003 23:21

Nom ja tez slucham rooznego stuffu :) Przede wszystkim japonska muza [zwlaszcza OST z anime]. Ulubione OST: Cowboy Bebop [yoko yoko!, seatbelts!], Evangelion [a to juz nie pamietam], .hack//SIGN + .hack//LIMINALITY [nigdy nie moge zapamietac :P], FLCL [The Pillows <<-- najgenialniejszy OST wszechczasów ;)], Noir [zwlaszcza intro rozwala :)]. Poza tym, losowe openingi z anime. Z zespoloow nie-anime a japonskich to X-japan :)

Poza tym: System of a Down, Blink 182, Sum 41, Limp Bizkit, FatBoySlim [hiehie, sentyment ma, a co? :P], Offspring, U2 i Nightwish :) Wybuchowa mieszanka :)

2gie poza tym: mam sentyment do starych, kiedyś modnych piosenek [i tym cudem na mojej playliście można znaleźć takie rodzynki jak FunFactory ;D ;D ;D].

A z klasyki: Vivaldi, Beethoven, Czajkowski.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: '//iedzmin » pn 06.01.2003 11:38

Jesli chcecie zaciagnac troche muzy to polecam programik Direct Connect. Jet pewien hub ktory sie nazywa METALHAEVEN (szwedzki) - i tam mozna od ludzi zdzierac cale dyskografie... a ze w skandynawii maja lacza wypas tak wiec szybko idzie. Jedynym mankamentem pijawki jest odlaczenie sie ciala opijanego - ale kolesie przewaznie zostaja dlugo/nontop a jesli sie zdarzy wyjscie jakiegos pana to
-zawsze mozna poczekac na niego i wmiedzczyasie zaciagnac cos innego
-sciagnac od kogos innego reszte albumow

Ja ssam nalogowo

thx to BerserkAngr za info o HUBie
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Czarownica » czw 26.06.2003 12:37

NIe jestm wprawdzie panem...ale...słucham METALU I RROCKA (czasem punk rocka) A żeby wiemienić wszystkie kapele to by mi miejca nie starczyło ani nie chce mi się tyle pisać :P więc ograniczę sie do kilku :

Kat, Metallica, Iron Maiden, Sepultura, Sweet Noise, Włochaty, Anathema, Opeth, Therion, (czasami) Kreator, CoF, SOAD, Him, Apocalyptica, Vader, Samael, Pantera, Marduk, Dimmu Borgir, Death itd.

A to wszystko zależy od mojego nadtroju. I proszę nie mówić że mam nasrane w główeczce bo słucham a) tylu zespołów b) prezentujących tak odmienne style. Hehe...nie to żebym podejrzewała was o takie rzeczy ale spotkałam się niejednokrotnie z takimi opiniami.
Ostatnio zmieniony czw 26.06.2003 20:21 przez Czarownica, łącznie zmieniany 1 raz
"I'm so happy cause today I found my friends... they're in my head"
Awatar użytkownika
Czarownica
Lady
Lady
 
Posty: 65
Rejestracja: śr 25.06.2003 19:05
Lokalizacja: Będzin (siedziba diabła)

Postautor: Lil » czw 26.06.2003 16:39

nie jestem panwem, ale wam napisze :] (kopiowane z innego forum)

Klasyczna:
-maurice ravel
-carl orff
-bethoven
-koncert organowy bacha
-"carmen" bizeta

j-music i soundtracki do anime:
-niemal wszystko Yoko Kanno
-Ayumi Hamasaki
-End of eva
-Witch hunter robin
-hack sign
-noir
-SE Lain
-GITS

Rock i hard rock:
-Nine inch nails
-tool
-system of a down
-guano apes
-paradise lost
-kyuss
-U2
-manson
-iron maiden
-a perfect circle
-audioslave
-garbage
-anathema
-pojedyncze kawalki gunsów

inne, ktorych nie mam jak sklasyfikowac, bo to pojedyncze gatunki:
-Nelly Furtado
-Alicia Keys
-Pink
-Enigma (*_______*)
-Tatu :]
-Offspring
-Kult
-ewenement

wsio.
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Postautor: Xelos » pt 27.06.2003 22:41

Słucham rocku i metalu. Nie będe wymieniał wszystkich zespołów których słucham bo za dużo. Powiem tylko, że ostatnio jestem zafascynowany Manowarem. Posłuchajcie zajebisty zespół!!!!
Pozdrawiam pogromców karczm (czyt. moją drużynę :) )
Xelos
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz 09.03.2003 16:45
Lokalizacja: Sosnoweic

Postautor: Lil » ndz 29.06.2003 17:59

Xelos pisze:Słucham rocku i metalu. Nie będe wymieniał wszystkich zespołów których słucham bo za dużo. Powiem tylko, że ostatnio jestem zafascynowany Manowarem. Posłuchajcie zajebisty zespół!!!!

Kwestia gustu.....a o gustach wciąz dyskutuje sie :)
Poza tym metal to dosc ogolne pojecie...mozesz np sluchac 8) Vadera, toola, mansona, typoqwych garazówek, credek....:)
dlatego moją liustye zapisalam se na dysku i jak ktos pyta to ją wklejam 8)
Awatar użytkownika
Lil
Lady
Lady
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 23.06.2003 17:33
Lokalizacja: z Opola

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » pn 30.06.2003 10:35

manowar fajny zespol..podoba mi sie klimat tego zespolu...oprocz tego słucham jeszcze hard rocka, wszelakiego typu metalu...ale jakos nie przepadam za zygaczami :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Yoghurt » pn 30.06.2003 19:18

jeśli ktoś poczuje się urażony to trudno, ale czy to, ze facet wdziewa się w skórzane spodnie powodujące bezpłodność, w koszulkę która ma dekolt od szyi az po włosy łonowe i obwiesza się trzema tonami pieszczochów nie wygląda wam na ludzia o, ujmijmy to delikatnie, innej orientacji? (żeby nie powiedzieć- pedała) Bo dla mnie tak. I może wyjdę na homofoba, ale cóż, trudno, dla mnie to nie jest normalne :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 49
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » pn 30.06.2003 20:27

ja akurat nie ogladam jego i nie obchodzi mnie jak facet wyglada jakos nie zwracam na to uwagi i nie przykuwa to mojego wzroku...podobaja mi sie teksty i styl muzyki...to do mnie jakos przemawia i to sie dla mnie liczy...gust nie podlega ocenie
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości