Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Fidel-F2 » wt 23.02.2021 11:24

no i?

poza tym w zasadzie każdy tom jest droższy niż w tanich księgarniach
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: nosiwoda » wt 23.02.2021 11:37

Kupuję w MAGu po zebraniu książek powyżej limitu na darmową wysyłkę oraz po to, by zbierać punkty na książki. Już kilkakrotnie uzyskałem z tego tytułu książki za darmo, więc trzymam się tej opcji. Chociaż czasem trzeba kombinować, bo nowości zebrane mają cenę o kilka złotych czy nawet groszy niższą niż limit. No i faktycznie konieczność płacenia przelewem jest czasem upierdliwa.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4975
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Fidel-F2 » wt 23.02.2021 11:42

Ja nie mam ochoty kupować wszystkich nowości Maga, nawet biorąc pod uwagę "górną półkę". Teraz pod promocję podłapała mi się jedna książka na sześć, więc to też żaden zysk. Ale umówmy się, te 5 czy 10 PLN, w te czy tamtą, nie mają w zasadzie znaczenia.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: jezzo » wt 23.02.2021 13:18

Fidel-F2 może i złotówke czy dwie taniej jest w tanich księgarniach, ale:
- wspierasz wydawnictwo
- masz w miarę pewność, że książki przyjdą w dobrym stanie
- zbierasz punkty lojalnościowe, które dają Ci potem darmowe książki. Jeśli to podliczysz w dłuższym okresie, wychodzi najtaniej.

Same plusy.

A co do ABŚ, to sam nie wiem czy skupować to dalej. Niby mam pierwsze 3 tomy i kiedyś może mnie najść ochota na jakiś długi cykl fantasy, ale jak poczytałem co nieco opinii spoza Sandersonowej sekty i z czym ta saga się je, to mam wrażenie, że nie doczytam 1 tomu. Choć sporo osób też jest zachwyconych. Chciałbym zrozumieć ten fenomen Sandersona i jego zapalonych zwolenników, a także ich ilość. Naprawdę z boku wygląda mi to ruch podobny do k-poperek.

Przy okazji perełki z LC o 1 tomie cyklu ABŚ:
Obrazek

Mnie przekonali.
Awatar użytkownika
jezzo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 637
Rejestracja: pn 09.12.2019 13:01

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Whoresbane » wt 23.02.2021 13:35

Dziwne, zawsze dostawałem newslettera a tu nadal nic. Widocznie nowy program mnie nie lubi :(

Mówicie, że drożej niż w innych księgarniach? Owszem ale po pewnym czasie bo premiera z kodem rabatowym jest najtańsza u MAGa właśnie.

@jezzo czytaj śmiało ale będziesz musiał przebrnąć przez pierwsze 100-150 stron wstępu. Sanderson bardzo powoli rozpędza akcję. Na pewno to dobre fantasy ale arcydziełem sięgającym Malazańskiej czy Pieśni Lodu i Ognia nie nazwałbym. Porywa, wciąga ale czegoś mu brakuje, może za mało mroku?
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1448
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Janusz S. » wt 23.02.2021 13:39

Paul Atryda pisze:Szkoda, że nie ma obiecanych na marzec Crowley'a i Vinge'a.

Na fb podali, że będą z następną promocją w kwietniu
nosiwoda pisze:Kupuję w MAGu po zebraniu książek powyżej limitu na darmową wysyłkę oraz po to, by zbierać punkty na książki. Już kilkakrotnie uzyskałem z tego tytułu książki za darmo, więc trzymam się tej opcji.

Nie liczyłem, ale darmowych książek uzbierałbym pewnie już ze 20. :)
Whoresbane pisze:Dziwne, zawsze dostawałem newslettera a tu nadal nic. Widocznie nowy program mnie nie lubi :(

Nie jesteś jedyny. Ja im nawet zarejestrowałem drugi adres e-mail jak się zaczęły problemy z otrzymywaniem newslettera, ale nie dostałem nic na żaden z nich.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5868
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: toto » wt 23.02.2021 13:43

Jeśli za wysyłkę robi jakiś program, to pewnie darmowa lub najtańsza wersja, a ta ma jakieś ograniczenia w stylu "x maili dziennie, żeby wysyłać nieograniczoną ilość maili kup pakiet premium". Też nie dostałem, ale akurat w tym miesiącu mnie to nie boli, bo nie ma tu nic dla mnie.
Well, I hava a cunning plan, sir.
toto
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3849
Rejestracja: wt 01.01.2008 17:02

Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: ASX76 » wt 23.02.2021 13:44

Choćbyśmy zrobili więcej adresów, nic to nie da - jesteśmy na "czarnej liście" ;P

Marzec i kwiecień, czyli: Crowley, Vinge i Barker ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Kszych » wt 23.02.2021 13:46

Jak już się "chwalimy", to też nie dostałem. Co prawda akurat niezbyt mi tym razem zależy, bo tylko jeden Abercrombie mnie interesuje.
Awatar użytkownika
Kszych
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 306
Rejestracja: sob 04.07.2020 16:25

Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: ASX76 » wt 23.02.2021 13:49

Jeśli sklep pozostanie przy tym "nowym programie", to problem będzie się powtarzać, dlatego gdy ktoś otrzyma newsletter marcowy, proszę o szybki wrzut info na Katedrę!
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Thuringwethil » wt 23.02.2021 17:05

ASX76 pisze:gdy ktoś otrzyma newsletter marcowy, proszę o szybki wrzut info na Katedrę!

Aye, captain :wink: (chyba że dobra passa się skończy)
Thuringwethil
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 234
Rejestracja: wt 25.07.2017 12:44

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Tigana » wt 23.02.2021 18:33

Thuringwethil pisze:
ASX76 pisze:gdy ktoś otrzyma newsletter marcowy, proszę o szybki wrzut info na Katedrę!

Aye, captain :wink: (chyba że dobra passa się skończy)

Wystarczy zerknąć na Facebooka https://www.facebook.com/fantastykamag
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois
Awatar użytkownika
Tigana
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 10354
Rejestracja: pn 19.06.2006 13:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: ASX76 » wt 23.02.2021 19:07

Szanowny Panie Redaktorze, info zamieszczane na stronie facebookowej ma kilkanaście godzin opóźnienia względem mailowego newslettera... Azaliż muszę tłumaczyć dlaczego szybkość ma tu niebagatelne znaczenie? :lol:
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Tigana » wt 23.02.2021 19:35

ASX76 pisze:Azaliż muszę tłumaczyć dlaczego szybkość ma tu niebagatelne znaczenie? :lol:

Tak, poproszę. Jak rozumiem tych książek już brakuje?
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois
Awatar użytkownika
Tigana
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 10354
Rejestracja: pn 19.06.2006 13:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: ASX76 » wt 23.02.2021 19:40

Ależ proszę bardzo, Szanowny Panie Redaktorze. Otóż im szybciej złoży się zamówienie, tym szybciej nastąpi wysyłka. A dostać paczkę np. w piątek lub kilka dni później, to robi dużą różnicę :P
Sklep MAG-a jest stosunkowo mały, więc zanadto towaru nie pomieści ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Coacoochee » wt 23.02.2021 19:50

Elegancko! Właśnie kończę Dawcę. Wie kto kiedy dostroimy się do drugiego tomu Rytmu Wojny?
Coacoochee
Lord
Lord
 
Posty: 1792
Rejestracja: czw 12.11.2015 13:15

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: toto » wt 23.02.2021 20:00

ASX76 pisze:Ależ proszę bardzo, Szanowny Panie Redaktorze. Otóż im szybciej złoży się zamówienie, tym szybciej nastąpi wysyłka. A dostać paczkę np. w piątek lub kilka dni później, to robi dużą różnicę :P
Sklep MAG-a jest stosunkowo mały, więc zanadto towaru nie pomieści ;)

Z konieczności przeczytania książki zaraz po premierze wyrosłem ładnych kilka lat temu. Śmiem twierdzić, że nie odczuję takiej potrzeby przy żadnym współczesnym autorze fantastyki. Być może jakby Eco jakąś nową powieść wydał, to bym chciał zacząć czytać ją już, teraz, zaraz. Tak naprawdę ten dzień, tydzień, miesiąc opóźnienia w dacie zakupu nie ma znaczenia. Jak coś mnie interesuje, to byle kupić przed wyczerpaniem nakładu, bo może sięgnę za miesiąc, może za 5 lat. U wydawcy kupuję mając nadzieję, że ma z tego choć trochę więcej, niż jak idzie to przez pośredników. Bo już padło tu stwierdzenie, że dostępna forma płatności jest odstręczająca w dobie szybkich przelewów, Blików czy PayPala. Nie chcę też robić z siebie bohatera - po prostu uznałem, że pewne niedogodności mogę przełknąć w zamian za dobre ceny.
Well, I hava a cunning plan, sir.
toto
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3849
Rejestracja: wt 01.01.2008 17:02

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Fidel-F2 » wt 23.02.2021 23:00

Tigana, ale co ten fejsbuku ma do mojej wypowiedzi?

Upośledzenie polega na ograniczeniu metod płatności (nie ma np. blika, którego sobie upodobałem) i sposobów dostarczenia. Nie dość, że wybór jest jedynie pomiędzy Poczta Polską a paczkomatami to z dwudziestu sandomierskich paczkomatów dozwolone są tylko trzy. Niby żadna tragedia, rzecz do ogarnięcia bez problemu, ale niesmak pozostaje.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: AM » śr 24.02.2021 0:56

Fidel-F2 pisze:Tigana, ale co ten fejsbuku ma do mojej wypowiedzi?

Upośledzenie polega na ograniczeniu metod płatności (nie ma np. blika, którego sobie upodobałem) i sposobów dostarczenia. Nie dość, że wybór jest jedynie pomiędzy Poczta Polską a paczkomatami to z dwudziestu sandomierskich paczkomatów dozwolone są tylko trzy. Niby żadna tragedia, rzecz do ogarnięcia bez problemu, ale niesmak pozostaje.


Wiele z tych problemów wynika z tego, że to małe przedsięwzięcie. Nikt nie daje nam takich warunków, jak zdecydowanie większym sprzedawcom. Wysyłki kosztują nas niewiele mniej niż kogoś z ulicy. Różne opcje płatności są za drogie itd. Trudno nam konkurować na większości płaszczyzn z dużymi księgarniami. Jako że sprzedajemy tylko swoje produkty i zwykle nie więcej niż 4-5 książek miesięcznie (często dla bardzo różnych grup odbiorców), nie ma szans na dynamiczny wzrost oferty. Znaleźliśmy jednak swoją niszę. To sytuacja, gdy ktoś kupuje tak dużo książek, że nie musi płacić za przesyłkę. I nie przeszkadzają mu formy płatności oraz rodzaj wysyłki. Odpowiednio sterując promocjami jesteśmy czasami w stanie sprzedawać miesięcznie połowę togo, co cała sieć Empiku (oczywiście chodzi tylko o nasze produkty :) ). Tak więc nie jest idealnie, ale nie może być w realiach rynkowych, w których funkcjonujemy.
AM
Lord
Lord
 
Posty: 1482
Rejestracja: wt 27.06.2006 12:26

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Fidel-F2 » śr 24.02.2021 6:42

Ok, ale co za różnica do którego paczkomatu?
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: jmpiszczek » śr 24.02.2021 8:56

Fidel, a nie można wejść głębiej w system, żeby wybrać inny paczkomat? Pamiętam, że zmieniałem domyślny paczkomat w Magu jak otworzyli mi nowy bliżej domu...
jmpiszczek
Lord
Lord
 
Posty: 1027
Rejestracja: wt 17.02.2009 16:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: toto » śr 24.02.2021 9:08

AM pisze:Odpowiednio sterując promocjami jesteśmy czasami w stanie sprzedawać miesięcznie połowę togo, co cała sieć Empiku (oczywiście chodzi tylko o nasze produkty )

Należy w takim razie pogratulować. Życzę wam, żebyście z tego kanału mieli też większy zysk na każdej książce niż przy dystrybcji przez pośredników.
Well, I hava a cunning plan, sir.
toto
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3849
Rejestracja: wt 01.01.2008 17:02

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Tigana » śr 24.02.2021 9:49

Fidel-F2 pisze:Tigana, ale co ten fejsbuku ma do mojej wypowiedzi?


Dałem zły cytat. Miało być do

Thuringwethil pisze:
ASX76 pisze:gdy ktoś otrzyma newsletter marcowy, proszę o szybki wrzut info na Katedrę!

Aye, captain :wink: (chyba że dobra passa się skończy)
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois
Awatar użytkownika
Tigana
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 10354
Rejestracja: pn 19.06.2006 13:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: jezzo » śr 24.02.2021 12:14

toto pisze:Z konieczności przeczytania książki zaraz po premierze wyrosłem ładnych kilka lat temu. Śmiem twierdzić, że nie odczuję takiej potrzeby przy żadnym współczesnym autorze fantastyki.


U mnie nowości zawsze działają nęcąco, także zawsze jest szansa, że jakaś nowość wbije wysoko na moją listę do przeczytania (w tym tygodniu np. Sally Rooney). Ale też nie mam tak, że muszę mieć książkę już teraz zaraz. Jedyną książką, która może spowodować u mnie taką radykalną postawę pewnie byłyby "Wichry Zimy" Martina - stałbym kurde rano przed księgarnią w kolejce i wziąłbym parę dni wolnego na czytanie.
Awatar użytkownika
jezzo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 637
Rejestracja: pn 09.12.2019 13:01

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Shedao Shai » śr 24.02.2021 12:32

jezzo pisze:
toto pisze:Z konieczności przeczytania książki zaraz po premierze wyrosłem ładnych kilka lat temu. Śmiem twierdzić, że nie odczuję takiej potrzeby przy żadnym współczesnym autorze fantastyki.


U mnie nowości zawsze działają nęcąco, także zawsze jest szansa, że jakaś nowość wbije wysoko na moją listę do przeczytania (w tym tygodniu np. Sally Rooney). Ale też nie mam tak, że muszę mieć książkę już teraz zaraz. Jedyną książką, która może spowodować u mnie taką radykalną postawę pewnie byłyby "Wichry Zimy" Martina - stałbym kurde rano przed księgarnią w kolejce i wziąłbym parę dni wolnego na czytanie.


Mam dokładnie tak samo, tylko zamiast "Wichrów" mam "The God is Not Willing" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3686
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Fidel-F2 » śr 24.02.2021 12:38

jmpiszczek pisze:Fidel, a nie można wejść głębiej w system, żeby wybrać inny paczkomat? Pamiętam, że zmieniałem domyślny paczkomat w Magu jak otworzyli mi nowy bliżej domu...
Nie można. O to przecież mam pretensje, że nie można.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Krzysiek » śr 24.02.2021 13:30

Można Fidelu, wczoraj zmieniałem.
Pojawiają się 3 paczkomaty "domyślne" a pod nimi "pokaż pozostałe paczkomaty", klikasz. Pojawia się pole opisane "(wybierz)", klikasz w to pole i czekasz.
Przeglądarka zachowuje się jakby się zawiesiła ale po chwili pokaże się lista, rozwijana, ze wszystkimi paczkomatami.
Krzysiek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: pt 23.08.2019 7:17

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Fidel-F2 » śr 24.02.2021 14:47

Ja prdlę.

Nie można. Bo na rozwiniętej liście są trzy paczkomaty z kilkunastu. I na pewno nie ma tego z którego korzystam w innych przypadkach. Owszem próbowałem zmienić i NIE MOŻNA. I serio, serio, wiem jak wybierać paczkomaty.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: toto » śr 24.02.2021 15:24

Ten komponent do wybierania paczkomatów jest lekko niedorobiony, ale potrafię znaleźć więcej niż 3 paczkomaty w Sandomierzu (a chyba to miasto cię interesuje). Część paczkomatów w tym mieście ma kod zaczynający się od SAN, inne od SND. A wyszukiwarka zdaje się szukać tylko po kodzie, nie po nazwie miasta. Spróbuj wpisać SND, powinno wyświetlić na liście pozostałe paczkomaty.
Well, I hava a cunning plan, sir.
toto
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3849
Rejestracja: wt 01.01.2008 17:02

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Shedao Shai » śr 24.02.2021 15:27

Mi się wyświetlają wszystkie okoliczne paczkomaty (właśnie zweryfikowałem, robiąc styczniowo-lutowe zamówienie :) ). Za to miałem taki sam problem jak Fidel, kupując w sklepie Vespera. Jak go rozwiązałem? Nie rozwiązałem. Zamówiłem do Żabki :mrgreen:
#cieszęsiężemogłempomóc
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3686
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Fidel-F2 » śr 24.02.2021 16:00

Toto, dzięki, to jest jakaś odpowiedź. Rzeczywiście tak to może działać. Niemniej pozostaje wąski wybór form, których mnogość jest dziś ogromna. Jeśli mogę, a zazwyczaj mogę, wybieram dostawę do kiosku koło domu. Nie dość, że najwygodniejsza logistycznie, to zazwyczaj najtańsza.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Bibi King » śr 24.02.2021 17:23

Właśnie składałem zamówienie, z ciekawości zajrzałem na te nieszczęsne sandomierskie paczkomaty. W polu "więcej" po kliknięciu (i odrobinie cierpliwości) rozwija się lista chyba z miliona paczkomatów, wszystkich w PL. W Sandomierzu tak na szybko naliczyłem osiem albo dziewięć, chociaż rzeczywiście mają różne kody. Powodzenia, Fidel. Na pewno dasz radę.
Bibi King
Lord
Lord
 
Posty: 1112
Rejestracja: czw 04.07.2019 22:09

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: Fidel-F2 » pt 26.02.2021 15:39

Przesyłka przyszła ekspresowo, książki w idealnym stanie, że nawet asiks nie miałby się do czego przyczepić.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: ASX76 » pt 26.02.2021 17:06

Między innymi dlatego kupuję w sklepie MAG-a, lecz tym razem nie udało się skonstruować opłacalnego pakietu :cry:
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Czwarte Archiwum burzowego światła - prezentacja

Postautor: jezzo » pt 26.02.2021 18:15

Dość często widzę ostatnio ten trik w sklepie MAGa. Akurat jest tyle premier, że jak weźmiesz większość to po wpisaniu kodu schodzisz poniżej kwoty z darmową przesyłką i wychodzi na to samo, co byś tego kodu nie wpisał. Na tym polega strategia sprzedażowa. Ten kod się opłaca tylko jeśli weźmiesz więcej niż tylko premiery, ma zachęcać do dobrania większej ilości książek.
Awatar użytkownika
jezzo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 637
Rejestracja: pn 09.12.2019 13:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości