Żmije z okładką :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Żmije z okładką

Postautor: michalkrawczyk » wt 03.09.2019 12:46

Mam nadzieję, że okładka wam się podoba :) Zapraszam do polubienia tej okładki jak i wielu innych, których jestem autorem na: https://www.facebook.com/michalkrawczykGA
michalkrawczyk
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: wt 03.09.2019 12:40

Re: Żmije z okładką

Postautor: Fidel-F2 » wt 03.09.2019 17:12

polubienie okładki? japierdolę
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Żmije z okładką

Postautor: lordofthedreams » wt 03.09.2019 18:28

"Żebraniem o lajki" raczej nie zdobędzie się tu uznania...
lordofthedreams
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 484
Rejestracja: pn 18.03.2013 17:28
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Żmije z okładką

Postautor: baczmus » wt 03.09.2019 18:48

A ja polubiłem. Tylko jak byś miał jakoś profil do swojego roboczego profilu a nie osobistego to było by spoko :P Chyba, że czegoś nie potrafię znaleźć.
baczmus
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 50
Rejestracja: ndz 24.04.2016 17:15

Żmije z okładką

Postautor: michalkrawczyk » wt 03.09.2019 19:39

Fiedel i lordo. Artykuł poświęcony okładce. Czy którykolwiek z was, zna autora ilustracji? Raczej nie. Żebranie o laiki? Mam napisać "Zoba to ten ziomuś"? Uznanie tego typu osób jest mi całkowicie nie potrzebne. Dla mnie to promocja. Nie podoba się nie wchodź, nie lajkuj.

Baczmus, ilustracje traktuje jako hobby i pasję, mogę podawać strony od deviantów, arstation aż po behance ale jest to nie potrzebne, najłatwiej spotkać mnie na fb.
michalkrawczyk
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: wt 03.09.2019 12:40

Re: Żmije z okładką

Postautor: Fidel-F2 » śr 04.09.2019 6:54

Mijamy się chłopie systemowo. Nawet nie chce mi się tłumaczyć.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: Żmije z okładką

Postautor: lordofthedreams » śr 04.09.2019 13:16

michalkrawczyk pisze:Fiedel i lordo. Artykuł poświęcony okładce. Czy którykolwiek z was, zna autora ilustracji? Raczej nie.

Michale, Ciebie nie znam. Ogólnie grafików znam co najmniej kilku - to nic nadzwyczajnego. Ale jakie w ogóle ma to znaczenie?

michalkrawczyk pisze:Mam napisać "Zoba to ten ziomuś"? Uznanie tego typu osób jest mi całkowicie nie potrzebne.

:?: :?: :?:

michalkrawczyk pisze:Dla mnie to promocja. Nie podoba się nie wchodź, nie lajkuj.

Zupełnie inaczej by wyglądało, jakbyś podając link do Facebooka napisał, że zapraszasz do obejrzenia innych Twoich prac. A tak to równie dobrze mógłbyś napisać do jakiejś komisji konkursowej "Proszę, oto moja praca konkursowa. Zapraszam do przyznania mi głównej nagrody". Tak właśnie odbieram zaproszenie do polubienia okładki.

Sama okładka zupełnie nieciekawa, ale brzydka nie jest. Inne Twoje ilustracje są zdecydowanie lepsze (choćby okładka do Sandersona).
"Leave your mind hard open..."
lordofthedreams
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 484
Rejestracja: pn 18.03.2013 17:28
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Re: Żmije z okładką

Postautor: historyk » śr 04.09.2019 15:33

Ja pierd... ale macie rozkminy. Facet się pochwalił, to sprawdźcie czy ma czym - się podoba to pochwalcie, nie podoba to skrytykujcie, nie macie zdania to milczcie :D A krytykować samo to, że rzucił linkiem...

A co do tej, konkretnej okładki, to nie mam zdania. Nie wiem co to za książka, nie wiem co to za autorka. Po okładce zidentyfikowałbym to jako młodzieżówkę. Jeśli trafiłem, to okładka OK.

Swoją drogą, Michale załóż sobie fanpaga i rzuć nam linkiem.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2636
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Re: Żmije z okładką

Postautor: Fidel-F2 » śr 04.09.2019 16:01

historyk pisze:Facet się pochwalił, to sprawdźcie czy ma czym - się podoba to pochwalcie, nie podoba to skrytykujcie, nie macie zdania to milczcie
Skąd koncepcja, że ktokolwiek jest zainteresowany podążaniem tą ścieżką? :shock:
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: Żmije z okładką

Postautor: historyk » śr 04.09.2019 19:48

Fidel-F2 pisze:Skąd koncepcja, że ktokolwiek jest zainteresowany podążaniem tą ścieżką?

Nie jesteś zainteresowany obejrzeniem prac, ale na hejt Ci czasu nie żal..

_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2636
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron