Expanse 6 - prezentacja :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Expanse 6 - prezentacja

Postautor: asymon » wt 13.08.2019 21:02

Czytam sobie wakacyjnie, kończę trzeci tom i jest super, choć ten Holden to strasznie Mary Sue jest, nauka i spójność logiczna miejscami idą na piwo, ale... Ale seria ma coś w sobie i nie mogę się doczekać, aż zobaczę te wszystkie stacje kosmiczne i Nauvoo w serialu. A tym czasem przeczytam czwarty, kupię piąty i czekam na szósty. Dawno nie łykałem książek w takim tempie, 3 tygodniowo. Choć świadczy to też o skomplikowaniu fabuły ;-)

Biere i poważnie zastanawiam się nad kupnem papieru, będę sobie patrzył na okładki, Abaddon, śliczności.
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1963
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Expanse 6 - prezentacja

Postautor: Silvaren » śr 14.08.2019 13:57

Kupiłem Przebudzenie Lewiatana, gdy tylko pojawiło się na polskim rynku wydane przez Fabrykę Słów. Później kupiłem ponownie, jak serię zaczął wydawać MAG. Serial jest bardzo dobry - im dalej, tym bardziej odbiega od książek, ale to konieczne uproszczenia. Ogólnie jak na efekt sesji RPG, to zacna franczyza.
Silvaren
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: ndz 23.09.2018 10:00

Re: Expanse 6 - prezentacja

Postautor: romulus » śr 14.08.2019 17:53

Ale w gruncie rzeczy serial aż tak bardzo od ksiązek nie odbiega. W zasadzie MAG zapewnił już czytelnikom wyprzedzenie w stosunku do serialu. Ciekawym również, czy dalej ta zgodność - co do głównego kierunku fabuły - będzie kontynuowana.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2058
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości