Wolf's Rain

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Twoja ulubiona postać?

Kiba
1
9%
Hige
0
Brak głosów
Toboe
1
9%
Tsume
3
27%
Cheza
3
27%
Hubb Lebowski
0
Brak głosów
Cher Degre
1
9%
Quent Yaiden
1
9%
Darcia
0
Brak głosów
Blue
1
9%
 
Liczba głosów : 11

Wolf's Rain

Postautor: Lechu » śr 23.04.2003 17:59

Uhhh eeee nie umiem wstepów pisać.... :D
No dobra do rzeczy

Wolf's Rain. Szukam chętnych do wychwalania tego, jak to hejhops nazwał - arcydzieła. Mi tylko po 11 odcinkach nasunęła się jedna myśl: Jak można nie lubić anime, kiedy istnieją TAKIE serie?

No to wio, póki topik gorący :D

O, racja nawet ankietkę dorzucę :twisted:
Ostatnio zmieniony pt 25.04.2003 14:23 przez Lechu, łącznie zmieniany 1 raz
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: Wolf's Rain

Postautor: hops » śr 23.04.2003 18:13

Lechu pisze:Uhhh eeee nie umiem wstepów pisać.... :D

Lekka dygresja: ja zawsze mam najlepsze wstępy :) [to tak, żeby się dowartościować przed maturą ;)]

Lechu pisze:Wolf's Rain. Szukam chętnych do wychwalania tego, jak to hejhops nazwał - arcydzieła.

W dodatku genialnie przetłumaczone i skodowane przez ANBU-AKeep - jakość porównywalna z RIPami z DVD - i nie rzucam tych słów na wiatr.

Lechu pisze:Mi tylko po 11 odcinkach nasunęła się jedna myśl: Jak można nie lubić anime, kiedy istnieją TAKIE serie?

Można. Kiedy się o nich nie wie :)

Lechu pisze:O, racja nawet ankietkę dorzucę :twisted:

Cheza :) Ale dociekliwa panna Cher też jest niczego sobie :) I nie chodzi tu tylko o jej wygląd ;)

Lekka dygresja: podejrzewam, że tak jak w innych topikach [przynajmniej początkowo] tylko ja i Leszek oglądaliśmy wspomniane anime :( Mało coś oglądaczy anime będących jednocześnie miłośnikami fantasy i sci-fi [chociaż ankiety mówią co innego].
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Avathar » śr 23.04.2003 18:25

Obejrzałem pierwszy odcinek i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Świetna muzyka , która buduje fenomenalny klimat , wysoka jakość (przynajmniej u mnie) , świetny (jak narazie , ale mam nadzieję że już stale) pomysł.

Jak narazie nie mogę niczego zarzucić Wr...a moją ulubioną postacią jest Tsume...bo mi Bateau przypomina i się świetnie ubiera ;) ... jak narazie czekam na jakąś postać żeńską , ale Tsume rządzi bo ma styl i basta !

Wypowiem się jakoś bardziej elokwętnie gdy tylko skończe oglądać cała serię (której nie ma , więc aż obejrzę wszystko co jest).

Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Osobiście uwielbiam Wilki (nie jako zespól , lecz jako bohaterów książek i baśni), a w WR ich historia (wyginięcie [co moim zdaniem jest mało prawdopodobne :P ]) jest świetnie przedstawiona. Ich "transformacje"/przemiany z M2W i W2M są ciekawie przedstawione , nie ma tam żadnych błysków-potterów , tylko normalnie pokazane.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » śr 23.04.2003 19:44

Hmmm sam ankiete zrobiłem i teraz nie wiem na kogo głosować.... a tam, niech będzie ta z czerwonymi oczyma :P O ile jej nie zabiją w którymś momencie :wink: No i Toboe za to jak ukazane jest jego hmmm szczenięce zachowanie.

Fansub z ANBU-Akeep na pewno klasycznie lepszy jest od AJ, ale żeby był jakości DVD ripa to nie powiem... zresztą nie o to chodzi :) Bynajmniej nie skacze i nie zacina się.

Te anime jakoś dziwnie mi się ogląda. Niby jest tam akcja, ciagle coś się dzieje, ale mam wrażenie że własnie odwrotnie. Wszystko płynie spokojnie, nie ma żadnych szokujących zdażeń, zwrotów akcji, itp. Nie wiem, może dlatego że to anime jest tak doskonałe i perfekcyjne że ja aż nie jestem w stanie do końca przeżyć odpowiednio każdego odcinka i się wczuć. No ale na szczęście odcinek 11 w końcu daje należytego kopa :)
Co dalej.... poziom artystyczny. Strasznie podoba mi się design lokacji, maszyn, samochodów, statki latające są fajne, kolorystyka, jakieś takie jakby z lat 30, a jednocześnie trochę drażni że każde miasto to tylko suche, brunatne budynki. Czepiam się i pewnie jeszcze to się zmieni, ale co tam :P
Muzyka. Yoko Kanno, czyli klasycznie. Idealnie komponuje się z obrazem, ale do słuchania się nie nadaje. Soundtrack to jakieś brazylijskie rytmy, albo orkiestrowe kawałki (grane co ciekawe przez Orkiestrę Filharmonii Warszawskiej), no i oczywiście miazdzący Stray, który w połaczeniu z openingiem powala, no i Gravity, z IMHO najlepszą wokalistką żeńską ze śpiewających do anime czyli Maayą Sakamoto. Do tego co ciekawe na OST są piosenki które nawet po 11 odcinkach jeszcze nie wystąpiły w serii.
Postacie. Krótko. Ja wam mówię, na koniec wyjdzie że Toboe to hmmm wilczyca :) Tylko młoda i jeszcze nie da się płci odróznić :) Bredzę .....
No i Hubb ze swoim kosmicznym nazwiskiem :)
Zauważyliście że wszystkie napisy w świecie Wolf's Rain są po rosyjsku? Czyżby aluzja że świat do takiego stanu doprowadzili Rosjanie? Czy może po prostu wybryk twórców?

Bądź co bądź jestem ciężko zszokowany tą serią, i już w tej chwili jest na 3 miejscu moich ulubionych anime. Boże spraw tylko żeby zakończenia nie skopali.

Hmmm to nie są transformacje :) :P

Właśnie, mało nas kurcze... ale co poradzisz..
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Jander » śr 23.04.2003 19:51

Zapytuje:
Moglibyscie opisac fabule Wolf's Rain bez spojlerow? Wystarczy poczatek itp.
PS: At last 300 post, i tak strace po usunieciu postow z forum test ale juz "ciesze galy" :D ,
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Lechu » śr 23.04.2003 20:15

Oki
Akcja Wolf's Rain dzieje się w nieokreślonej przyszłości. Świat jest prawie całkowicie zniszczony, zwykli ludzie żyją w ruinach miast, a ci bogatsi, zwani Nobles, dysponują zaawansowaną technologią i zyją w luksusie.
Według powszechnych danych wilki już nie istnieją od 200 lat, bo wyginęły. Istnieje jednak legenda, która mówi że u schyłku świata wilki wskażą drogę do Raju. Bo wilki nie wymarły. Żyją wśród ludzi, w ludzkiej postaci. Nie wiadomo narazie w jaki sposób posiadły umiejętność oszukiwania ludzkich zmysłów, ale człowiek widzi ich jako zwykłych ludzi, choć tak naprawdę cały czas są to wilki. Jest to o tyle ciekawe że nie ma tu wygłupów z wilkołakami, transformacjami, i innymi fantazjami.
Akcja zaczyna się gdy do jednego z miast trafia Kiba, dumny i samotny wilk, który kierowany instynktem i zapachem wyruszył w poszukiwaniu Flower Maiden, czyli Chezy, która ma zaprowadzić wilki do Raju.

Przepiękne, wręcz cudowne, porażająco wspaniałe anime. Doskonała muzyka, klimatyczny świat, niesamowite postacie (bajer z wilkami wyglądającymi jak ludzie, pomieszaniem zachowań wilków i ludzi, charakterów), po prostu to trzeba zaobaczyć. A tym bardziej dlatego że część ekipy tworzącej Wolf's Rain to ludzie odpowiedzialni za Cowboya Bebopa, co samo w sobie już powinno byc doskonałym pretekstem do obejrzenia.
OGLĄDAĆ, OGLĄDAĆ i jeszcze raz OGLĄDAĆ!!!!!

PS Gratuluje 300 postów, w ostatnim rankingu Shizma jesteś GODLIKE, o ile się nie mylę bo te jego ostatnie zestawienie jest zakręcone jak świnski ogon i słabo je kapuję. A kurde razem je majstrowalismy :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » śr 23.04.2003 21:23

Lechu pisze:Jest to o tyle ciekawe że nie ma tu wygłupów z wilkołakami, transformacjami, i innymi fantazjami.

i ....
Avathar poprzednio pisze:Ich "transformacje"/przemiany z M2W i W2M są ciekawie przedstawione , nie ma tam żadnych błysków-potterów , tylko normalnie pokazane.


Ano ino masz rację ! Myliłem się ! Żadnych transforamcji! Zauważyłem to gdy Tsume chciał złapać tego młodzika bez jedynek , to zamiast ręką złapał to szczeną , na początku nie czaiłem o co chodzi , ale potem skumałem że to nie są transy tylko swego rodzaju iluzje.

Ciekawi mnie jaki powód ma staruszek żeby zabijać Wilki , jak już mówiłem to niewiele wiem , ale czekam z niecierpliwością. Jest dla mnie to dziwne bo jeżeli wg. legendy (w którą on nie wierzy) wilki pójdą do raju to raczej sensu w wybijaniu resztek nie ma.[/quote]
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » śr 23.04.2003 21:40

Nie ma transformacji. To są tylko iluzje, nadal fizycznie jest to wilk, chodzi na 4 łapach, ma ogon, i jak zauważyłeś może trzymać tylko zębami. Widać to fajnie kiedy np idzie człowiek, ale ma cień wilka, albo kiedy zostawia za sobą slady nie butów, ale łap :)
To jest właśnie ten niesamowity patent, który jest osią serii. I fajnie wygląda kiedy bohater wyglądający jak zwykły człowiek zachowuje się jak wilk. Poza tym w ich zachowaniu widać wiele wilczych cech: hierarchia stada, kierowanie się węchem, czy nawet wzajemne relacje. Widać że twórcy spędzili trochę czasu na studiowaniu życia wilków :)

Quent ma swój powód, dowiesz się w miarę oglądania, a wilki zabija bo i tak w legendę nie wierzy, jak i inni ludzie. Poza tym na początku nikt nawet nie wie że wilki istnieją (oprócz Quenta) a tymbardziej że mogą przybierać ludzką postać.
Dziwna to jest wogóle postać jak dla mnie, bo ma głos Jeta z CB, a że Jet był zasadniczo pozytywnym bohaterem, to teraz jakos ten głos do złego Quenta nie pasuje i wychodzi taki cudak :)
I wogóle fajna sprawa że w tym anime każda z postaci ma swoją rolę i nie jest zaniedbana.

A teraz z innej beczki.
Po 11 odcinkach nasunęło mi się dziwne skojarzenie.
Czy wam też kojarzy się te anime z Final Fantasy 7?
- zniszczony świat w WR i Midgar w FF7
- Nobles niczym Shinra, rzadzą światem
- Cheza = Aeris, obie miały zaprowadzić do Raju/Promised Land
- Darcia jako Sephirot :)
- i wogóle klimat, różne lokacje, motywy jakoś dziwnie mi FF7 przypominają :)
- a no i Cher przypomina Scarlet z FF7, tą z Shinry (oczywiście nie charakterem)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » śr 23.04.2003 21:44

Lechu pisze: A tym bardziej dlatego że część ekipy tworzącej Wolf's Rain to ludzie odpowiedzialni za Cowboya Bebopa, co samo w sobie już powinno byc doskonałym pretekstem do obejrzenia.


Design Hige nieodparcie kojarzy mi się ze Spike'iem Spiegelem z CB :)

Hige:
Obrazek

Spike:
Obrazek

Ale to pewnie tylko moja bujna wyobraźnia i bezgraniczna miłość do przecudownej serii Studia Sunrise ;)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Avathar » czw 24.04.2003 20:32

hmm....oglądając odcinek 2 miałem już powoli wątpliwości czy to dobrze że oddałem głos na Tsume (chociaż idiota ze mnie ,że oceniałem tylko po pierwszym wrażeniu),jednakże siedząc i myśląc (no i oglądając) doszedłem do jakże ważnego wniosku że Tsume jest fantastyczną postacią. Analiza psychiki tej postaci zajmnie mi napewno wiele odcinków.

Ciekawy wydaje się toże Toboe , taki mały gówniarzyk co chyba sobie nie zdaje sprawy z swojej siły. Wyznał MajnFejworyCzaraczer (od teraz MFC) że zabił "babcię" , a raczej staruszkę , którą sie opiekował...teraz tak sobie myślę czy on to zrobił w afekcie czy przypadkowo.

Nie mogę się opanować i muszę dodać że to Anime ma super klimat !! Dżizus Krajst !! Jak to się skończyło to ja myślałem ,że zabiję Kazię za to ,że ma transfer jak IQ bakterii!! Muzyka jest wspaniała , jednak Lechu (podczas naszej rozmowy na GG) miał rację że oprócz paru piosenek OST nie spcjalnie nadaje się do słuchania bez oglądania.

Powiem Ci , Lechu , że ja też czasem mam dziwne skojarzenia z FF...ale Ty już wymieniłeś wszystkie.
Ogólnie rzecz biorąc WR to fantastyczne Anime(Jesus! Co ja w topicu o GitS pisałem :D ).
Od teraz będę śledził topic i wypowiadał się tylko w czymś o czym wiem i o czym mam własne przekonanie.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » czw 24.04.2003 20:52

hops -> Spike ci nie wyszedł :P
Ale i tak myślę że każdy wie jak on wygląda :)

No a teraz nad Avatharem się popastwię :)
Ty uważaj, bo potem zaczyna się rozkręcać fabuła, dochodzi więcej postaci i już developing nieco siada, kosztem treści. Więc z tą analizą tak się nie rozpędzaj, to nie SIGN :twisted:

Toboe to typowy szczeniak, co wcale nie znaczy że jest przez to gorszy. Ja bym nawet obstawiał że ma najlepiej oddaną wilczą naturę. Jak każdy szczeniak cieszy sie z wszystkiego, jest tchórzliwy, szybko się przywiązuje, bla bla wiadomo o co chodzi. No i ma problem, bo nie umie jeszcze do końca zapanować nad swoją siłą, i zapomina że wilki raczej powera mają. Chyba dlatego też zabił swoją opiekunkę, bo mi się wydaje że za ostro się z nią bawił (wiem że to idiotycznie brzmi, ale wyobraźcie sobie staruszkę bawiącą się nie z psem, ale dużym i silnym wilkiem), no i babcia nie wytrzymała harców :) Brutalne ale prawdziwe. I w sumie ma najbardziej wyrazisty charakter, w przeciwieństwie do nieco nudnego Kiba, klasycznie oziębłego Tsume i luzackiego Hige. Ale to chyba mi się tylko tak wydaje, bo mam słabość do nietypowych, nowatorskich designów postaci.
Aha, czy mówiłem już że na koniec okaże się że Toboe to samica? MUAHAHAHA :lol:

A skoro już mowa o wilkach, to kolejna ciekawostka:
(tłumaczenie japońskich imion)
Kiba - Fang
Hige - Whisker
Tsume - Claw
Toboe - Howling
Czyli nawet imiona fajnie pasują do postaci :)

Obejrzyj całość, dla mnie to się wybitnie z FF7 kojarzy :)

stray
no regret cause I've got nothing to lose
ever stray
so I'm gonna live my life as I choose
until I fall
stary...

Dawno tak świetnego openingu nie słyszałem :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » czw 24.04.2003 21:11

Lechu pisze:hops -> Spike ci nie wyszedł :P
Ale i tak myślę że każdy wie jak on wygląda :)


Umm...not really...
Ehhh...Hi..............

Okay , ale teraz mówiąc na temat.
Szkoda ,że developing siada bo naprawdę z chęcią bym lepiej poznał (Hi prettu , Buahahahaha) Tsume'a i innych.
Co do oziębłego Tsume to bym się kłócił...może przeżył coś strasznego w przeszłości albo cosik...mnie jakoś postać Kiba i Hige kompletnie nie interesują....te ich teksty są jakieś...no powiem nudnawe...może tylko akcja "Codename:Cheza 69" zaczeła we mnie budić większe zainteresowanie.

Co do imion...z tego co mam w słowniku to:
howl [haul] v.1. wyć
czy z tego więc wynika że jest to Wyjec ?? No mam nadzieję ,że "takiego" obrotu akcja nie nabierze gdyż zrąbali by całą historię.
Co do FF VII to już nie będę nic dodawał.
Jakiś tam menelek z pod budki śpiewał pisze:stray
no regret cause I've got nothing to lose
ever stray
so I'm gonna live my life as I choose
until I fall
stary...
;) ;) ;) ;) ;) ;)

EEEeeeee tam...ja wolę Ending....100x lepszy...
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: hops » czw 24.04.2003 21:35

Lechu pisze:hops -> Spike ci nie wyszedł :P
Ale i tak myślę że każdy wie jak on wygląda :)

U mnie wszystko widać :) Najwyżej poszukam innego zdjęcia :)

Lechu pisze:Dawno tak świetnego openingu nie słyszałem :D

A mnie się za bardzo nie podoba. Uważam, że jest to najsłabszy punkt Wolf's Rain, mimo iż lubię i kompozytorkę i autora tekstu i wokalistę. Cóż, każdemu może się zdarzyć :(
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » czw 24.04.2003 21:39

Nie powiedziałem że siada, ale że jest nieco przyćmiony przez fabułę. Postacie cały czas są rozwijane, ale o ile pierwsze odcinki tylko skupiały się na pokazaniu ich charakterów, to kolejne wykorzystują te charaktery żeby napędzać akcję.

Tsume jak narazie zgrywa typowego wilka samotnika, nie wiem może i coś się wydażyło w jego przeszłości, a może po prostu nie odpowiadają mu warunki w jakich musi żyć i ludzie z którymi musi się zadawać. Trzyma się z daleka od reszty bandy bo jest inny, oni są ludźmi on jest wilkiem, dopiero potem kiedy w końcu przychodzi mu podróżować z innymi wilkami zmienia lekko zdanie. Zresztą jeszcze się mam nadzieję poznamy historię Tsume bliżej.

Hige jest w porządku, typowy luzak, do tego wnosi trochę humoru, a ponieważ mnie nie denerwuje, to i ja lubie go oglądać. tak samo jest z Kibą, chociarz tego cenię za to że jest typowym, dumnym, odważnym wilkiem, i dlatego że lubię takie zdeterminowane postacie.

Oczywiście i tak z wilków rządzi Toboe, ale to już inna historia.

A co "Wyjec" może mieć do akcji. przecież mówiłem, imiona oddają charakter postaci. Kiba to kieł, widac jak walczy i wogóle, Tsume kiedy walczy jako człowiek uzywa noża w kształcie pazura, Hige ma dobry węch, stąd "wąsy", a Toboe po prostu wyje więcej niż reszta. Widziałeś w 2 odcinku.
Poza tym Wyjec to taka małpa! A howling to po prostu "wycie", czyli dzwięk jaki wydają z siebie psy i wilki. Uh :P

Avathar pisze:Jakiś tam menelek z pod budki śpiewał napisał:

Menelek? MENELEK? Steve Conte to menelek?? Słyszałeś "Call me call me"?, słyszałeś "Rain"?, "Words that we couldn't say"??? Chłopie, bluźnisz! Nawet ja, pomimo że za męskim wokalem nie przepadam, jego głos uwielbiam. Jeszcze jeden taki wybryk a będę posty edytował :twisted: :wink: :wink:
Fani "Call me call me", do boju przeciw niewiernym!!!

Ending nie ma takiego kopa jak opening, a poza tym jest krótszy i jakby mniej dopracowany. Może jakby był dłuższy i lepiej zaaranżowany to by mi sie bardziej podobał. Co oczywiście nie znaczy że nie lubię wokalistki, bo Maaya Sakamoto ma przecudowny głos. Ale akurat nie w tej piosence :) Posłuchaj "Yakusoku wa Iranai", "Yubiwa", "Kiseki no Umi" i kupy innych piosenek Maai, Gravity to produkcja przeciętna i niestety Yoko Kanno się słabo postarała :D

A 12 odcinek dopiero jutro rano. BT się wlecze nieprzeciętnie :(
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » czw 24.04.2003 21:52

Lechu pisze:Fani "Call me call me", do boju przeciw niewiernym!!!

"Masz mój miecz!" ;)

Lechu pisze:A 12 odcinek dopiero jutro rano. BT się wlecze nieprzeciętnie :(

Ja jednak poczekam na ANBU-AKeep. Bo WR kolekcjonuję i wypada mieć wszystko w tej samej, świetnej jakości.

Z innej beczki: Aniverse.com padło i nie mam jak ściągnąć Naruto 28 [29] i GITS SAC 14. Życie jest pełne niesprawiedliwości :(
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » czw 24.04.2003 22:05

hejhops pisze:A mnie się za bardzo nie podoba. Uważam, że jest to najsłabszy punkt Wolf's Rain, mimo iż lubię i kompozytorkę i autora tekstu i wokalistę.


I ty, Brutusie, przeciwko mnie? Ehhhh ale miecz przyjmuję, chociarz tak bolesnie w serce me wbity :wink:

Mi w sumie bez różnicy, jak Live-evil okaże się badziewny(wczesniej nie nażekałem), to po raz pierwszy jedyne anime dostąpi tego zaszczytu i poświęcę czas żeby ściągnąć jeszcze raz. (o rym wyszedł :) )
A GitS SACa 14 z torrenta nie ściągasz, (jest z AonE)? Ja ściągłem do połowy i narazie przerwałem bo WR 12 wolę :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » czw 24.04.2003 22:25

Lechu pisze:I ty, Brutusie, przeciwko mnie?

Przecież nie napisałem, że piosenka jest do kitu :) Po prostu... to STRAY jakoś do mnie nie przemawia - i tyle. Ending faktycznie jest lepszy.

Lechu pisze:Mi w sumie bez różnicy, jak Live-evil okaże się badziewny(wczesniej nie nażekałem), to po raz pierwszy jedyne anime dostąpi tego zaszczytu i poświęcę czas żeby ściągnąć jeszcze raz. (o rym wyszedł :) )

L-E zawiodło mnie trochę pierwszym odcinkiem Last Exile - chociaż nie był źle zfansubowany. Poza tym, nazwa do mnie nie przemawia :) Wolę sprawdzone marki :)

Lechu pisze:A GitS SACa 14 z torrenta nie ściągasz, (jest z AonE)? Ja ściągłem do połowy i narazie przerwałem bo WR 12 wolę :)

Na razie Get Backers 19, póki jeszcze ktoś udostępnia [jak mówiłem, spóźniłem się i nie zauważyłem, że już wypuścili :(]. A GITS SAC jest w komplecie dostępny na Aniversie. Dlatego może poczekać chwilę.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Avathar » czw 24.04.2003 22:40

Wróg Al-ahakbaru pisze:Fani "Call me call me", do boju przeciw niewiernym!!!


Jak Ty Śmieć !! Call me ,call me , to najwyżej może być wejściówka , czy co tam chcesz!! Ale wiadomo że to zawsze Ending ustanawia klimat wszystkiego!!
Bracia do broni!! Charge !! Bij Lecha !!
Obrazek
Be Afraid !! Ja i moi ludzie zmieciemy Was niewiernych!! ALAHAKBAR!!

A co do Toboe , to faktycznie coś namieszałem...ale uważam , że jego postać może być ciekawa !
Jak narazie następny odcinek WR się ... wlecze ...

hejhops <--- Bracie !! Zdecyduj się !! Jesteś wiernym Brutusem ( ;) ) , czy może niewiernym pobratyńcem Lecha!!
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: hops » czw 24.04.2003 23:02

Avathar pisze:hejhops <--- Bracie !! Zdecyduj się !! Jesteś wiernym Brutusem ( ;) ) , czy może niewiernym pobratyńcem Lecha!!

Ja to jestem Stand Alone Complex :P Żadnych układów, żadnych kolaboracji :) A co do WR, to, jak pisałem, ending bije na głowę opening :)

Dobranoc, jutro mam zakończenie roku :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » pt 25.04.2003 14:22

Ehhh Avathar, Avathar, jak ty jeszcze wiele musisz się nauczyć :D :wink:

A, ending nietworzy klimatu, bo ending jest na koniec, kiedy już się cały odcinek widziało to się klimat zna. To opening zawsze świadczy o serii, bo on wprowadza w klimat. I tyle. "Stray" rządzi, a wy możecie mnie cmoknąć :P :D

hejhops pisze:Poza tym, nazwa do mnie nie przemawia

Ano faktycznie, za pierwszym razem jak zobaczyłem "Live-Evil" to pomyślałem że nazwa jest głupia i nie będę od nich ściągał. Niestety na kazie wyboru fansubów dużego nie ma, więc ściagam to co jest :)

hejhops pisze:Ja to jestem Stand Alone Complex

Stojący Samotnie Kompleks? :lol: :wink: No nic pomijam ten szczegół :) i przechodzę do rzeczy:

Właśnie obejrzałem 12 odcinek (no nie zupełnie właśnie, bo obejrzałem rano ale dopiero forum zaczęło działać). Cóż mogę rzec. Każdy odcinek ostatnio jest coraz lepszy. O ile w połowie raczej było przeciętnie, to odcinki powyżej 10 ostro pną się do góry. 12 po pierwsze jest pełen niespodzianek. Może nie tyle zwrotów akcji, co zaskakujących elementów, co mnie oczywiście bardzo cieszy, bo się tak nie zamulam. Jak zwykle każda z postaci ma swoje 5 minut, a co ciekawe dochodzą nowe :D Ale tego się w sumie spodziewałem, może nie w takim "wydaniu", ale i tak jest ekstra :D
Aha, trza ankietke zmienić 8)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » pt 25.04.2003 20:02

Ehhh Avathar, Avathar, jak ty jeszcze wiele musisz się nauczyć

No ja nie wiem kto tu się uczyś musi :D Ja tam potrafię dostrzec wyższość Endinga nad Openingiem.

A, ending nietworzy klimatu, bo ending jest na koniec, kiedy już się cały odcinek widziało to się klimat zna. To opening zawsze świadczy o serii, bo on wprowadza w klimat. I tyle. "Stray" rządzi, a wy możecie mnie cmoknąć

Dwie sprawy....Einz :Ending tworzy klimat , bo ja jest jakiś ważny moment na końcu i (jak zwykle) koniec , to jakby Ci takiego Stary'a puścili to byś wypadł z rytmu człowieczku!!
Cwaj: Nie cmokam obcych!!

Dalszej części nie będę komentował , jedynie się wypowiem :
1- WR RULEZZ!!
2- WR RULEZZ!
3- KaZiA SUCKS!!
4- Po co tą ankiete zmieniałeś ?? Przeno teraz jak ktośem lubim bardziem Bluem niż innem to jużem głosowem nie możem!!

Narazie zrobię sobię mini-break z tym WR (z Topiciem znaczy sie) i powiem coś jak Was dogonie (Lechu<--- Nie śpiewaj "Nas nie dogoniat" , bo my wtedy sie nie "do gawari")...No i niechcę aby ten topic przez jakiegoś tam "Streja" został popsuty!

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » pt 25.04.2003 20:25

Miszczu, ty już się motać zaczynasz. Ja nie powiedzialem że Stray sie na ending nadaje, tylko krótko i zwięźle: JEST LEPSZY OD ENDINGU. Wszystko. Gravity jest dobre, ale Stray lepsze bo mi się przyjemniej słucha. Poza tym jak może tworzyć klimat na końcu? To opening zaprasza, wciąga, nastraja odpowiednio. I wg mnie własnie Stray doskonale to robi. A ending ma za zadanie wzbudzić co najwyżej tęsknotę i chęć oglądania dalej, i to nie koniecznie, bo już to co się dzieje w odcinku, czyli przed endingiem, robi to samo. A opening jest ważniejszy, bo jest to pierwsze wrażenie, itp.
Ale dobra, skoro tobie się nie podoba, twoja sprawa. Skoro hejhops twierdzi ze to najslabszy punkt WR, też jego sprawa. Ja pozostanę przy swoim zdaniu i z uporem będę na winampie kacił ponad 5 minutową, piękną, skończoną, pełną wersję Stray. Bo pełna wersja Gravity jest do dupy.
I co masz na myśli pisząc "topik popsuty przez Streja"? O czymś trza gadać jak ty ledwo 3 odcinek widziałeś :)
Ah jak miło kłócić się bez powodu :)

A moja wina że nowi bohaterowie dochodzą? Blue już miałem dać na początku, ale pomyślałem że on jest niezbyt ciekawy i że raczej słaby z psa bohater.



SPOILERY ODCINKA 12 !!!!!!!


Oczywiście sęk w tym że nie on, tylko ona, i nie pies tylko półwilk. Ale to już było wiadomo odkąd spotkała Chezę, no może troche z tą płcią przegieli, bo nagle nawet sam Quent zaczął o niej mówić jako Ona.
Poza tym zastanawia mnie co się stało ze światem. W urywkach z przeszłości Quent pokazują łękę, błekitne niebo, drzewka, a przecierz nie było to znowu tak dawno temu. Czy zniszczenie świata ma coś wspólnego z Darcią i klątwą jego rodu? Czy też może wilki które zabiły rodzinę Quenta mają coś wspólnego z rodem Darcii? Bo Darcia ma wilcze oko, sam się przyznał. Myślę że jak tak odcinki są coraz lepse to mozemy się spodziewać ostrej jazdy na koniec :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » pt 25.04.2003 22:39

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii postanowiłem ściągnąć pierwszy odcinek i myślę że się nie zawiodę, skoro wszyscy tak zachwalacie WR :)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Avathar » pt 25.04.2003 22:43

Miszczu, ty już się motać zaczynasz. Ja nie powiedzialem że Stray sie na ending nadaje, tylko krótko i zwięźle: JEST LEPSZY OD ENDINGU. Wszystko. Gravity jest dobre, ale Stray lepsze bo mi się przyjemniej słucha. Poza tym jak może tworzyć klimat na końcu? To opening zaprasza, wciąga, nastraja odpowiednio. I wg mnie własnie Stray doskonale to robi. A ending ma za zadanie wzbudzić co najwyżej tęsknotę i chęć oglądania dalej, i to nie koniecznie, bo już to co się dzieje w odcinku, czyli przed endingiem, robi to samo. A opening jest ważniejszy, bo jest to pierwsze wrażenie, itp.

Do Stary'a ogólnie nic nie mam ale ratuje honor Gravity.Co do pierwszego wrażenia , to Stary najleszpego nie zrobił , ale z odcinka na odcinek coraz bardziej mi się podoba i już bardziej jestem skłonny do dania tych dwóch piosenek na 1 miejscu.
I co masz na myśli pisząc "topik popsuty przez Streja"?

Praktycznie powinno być przes Streja i Grafity. Bo nie mam co robić tylko się z kumplem o piosenke kłócić :? :? :?
a co do LEDWO to już obejrzałem :P i Tsume RULEZZ!! AGAIN!! Ale powoli zaczynam się przestawiać na Toboe. Jego postać jest ciekawa i wyrazista...może być ciekawie.
Na nogi powalił mnie jeszcze Hubb. Świętować rocznicę rozwodu :D Jak ja lubię tak pozytywne podejście od życia :)
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » pt 25.04.2003 23:10

Chaon pisze:Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii postanowiłem ściągnąć pierwszy odcinek i myślę że się nie zawiodę, skoro wszyscy tak zachwalacie WR

Ano ano, już to mówiłem, ale powiem jeszcze raz: OGLĄDAĆ, OGLĄDAĆ i jeszcze raz OGLĄDAĆ!!!!
Wybitne anime, piękne anime, porywające anime, doskonałe anime, przecudowne anime, ups poniosło mnie :P :lol:

Avathar ->, dobra enaf już z tymi piosenkami, ale
ale z odcinka na odcinek coraz bardziej mi się podoba i już bardziej jestem skłonny do dania tych dwóch piosenek na 1 miejscu

wiedziałem że tak będzie :) jeszcze trochę poczekam, znów wrócimy do tematu openingu i razem będziemy wychwalać :P A w międzyczsie byś posłuchał innych piosenek Steve'a Conte i Maay'i Sakamoto.

Avathar pisze:Ale powoli zaczynam się przestawiać na Toboe. Jego postać jest ciekawa i wyrazista...może być ciekawie

Ty się chłopie zdecyduj, albo zajmij czym innym, geeez zastanawiać się który facet lepszy..... bys się lepiej nad fabuła pozastanawiał.
A poza tym im dalej tym więcej postaci i będziesz miał jeszcze większe problemy, ot chociarzby Hubb jeszcze zaszaleje nieraz :)

Właśnie oglądałem od początku, ale doszedłem do 7 odcinka i mi taki jeden co Stray nie lubi przeszkodził. A lubię tak oglądać po kilka razy wcześniejsze odcinki, bo moża wiele szczegółów zauważyć, wcześniej niedostrzegalnych. Ot chociarzby ptaki spadające z nieba... tyle w fabule namotali do tej pory, ciekaw jestem jak to się wszystko rozwiąże.

PS Zauważyliście zę ostatnio coraz więcej ludzi do M&A zagląda? :) Forum się kręci jak trzeba 8)

PS2 No i 800 postów 8)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » pt 25.04.2003 23:29

Lechu pisze:Ano faktycznie, za pierwszym razem jak zobaczyłem "Live-Evil" to pomyślałem że nazwa jest głupia i nie będę od nich ściągał. Niestety na kazie wyboru fansubów dużego nie ma, więc ściagam to co jest :)

Trza się było zgłosić :) Pokierowałbym odpowiednio na IRCu.

hejhops pisze:Ja to jestem Stand Alone Complex

Lechu pisze:Stojący Samotnie Kompleks? :lol: :wink: No nic pomijam ten szczegół :)

Żaden szczegół. Ot - cały ja :) A Samotnik przede wszystkim :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Avathar » sob 26.04.2003 7:38

, znów wrócimy do tematu openingu i razem będziemy wychwalać

Ty nie bądź taki pewny !! Wrócim do ENDINGU i go będziemy wychwalać!!
Ty się chłopie zdecyduj, albo zajmij czym innym, geeez zastanawiać się który facet lepszy.....

Ty się Lesiu nie martw!! Ty jesteś moim numerem 1....a nie....nr.2...na 1 jest ANGELINA !! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ja już oglądam wszystkie odcinki dwa razy....WR ma niesamowity klimat...no poprostu nie można nie oglądać...i to straszne wssysa.Tylko szkoda że te odcinki takie krótkie :D :D :D
PS2 No i 800 postów

Maj Kongratulejszyns !!

Pozdrawiam.

P.S.hehehe...już 333 posty :D
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Chaon » sob 26.04.2003 11:17

NIEEEEEEEE!!!! :cry: :cry: :cry:

Zgrałem pierwszy odcinek i mi tak skacze, że się oglądać nie da :cry:
Niech przeklęty będzie mój wolny komputer! Przez niego nie mogę obejrzeć ani WR, ani tych 20 odcinków Love Hina, które zgrałem, ani kinowych Slayersów :(
Na nowy komp się nie zanosi, więc jestem w beznadziejnej sytuacji :(
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Avathar » sob 26.04.2003 12:25

Chaon pisze:NIEEEEEEEE!!!! :cry: :cry: :cry:

Zgrałem pierwszy odcinek i mi tak skacze, że się oglądać nie da :cry:
Niech przeklęty będzie mój wolny komputer! Przez niego nie mogę obejrzeć ani WR, ani tych 20 odcinków Love Hina, które zgrałem, ani kinowych Slayersów :(
Na nowy komp się nie zanosi, więc jestem w beznadziejnej sytuacji :(


Czy aby napewno ?? Spróbuj poczekać chwilkę. Ja miałem podobny problem i się załamałem , ale po krótkim czasie (po Intrze) zaczeło chodzić płynnie. Spróbuj ... może zadziała po jakimś czasie. A jeżeli nie to naprawdę wielka szkoda.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » sob 26.04.2003 13:25

Avathar pisze:Ty nie bądź taki pewny !! Wrócim do ENDINGU i go będziemy wychwalać!!

Jestem pewien jednego - ja w przeciwieństwie do niektórych tutaj szybko zdania nie zmieniam. A wychwalać mogę, ale Stray! :twisted:

Avathar pisze:Tylko szkoda że te odcinki takie krótkie

A mi właśnie się wydaje że są dluższe niż w innych anime, oczywiście nadal jest to standardowe 25 minut, ale treść każdego odcinka jest na tyle zamknięta, że odcinek wydaje się dłuższy, pełniejszy i skończony.
A przynajmniej ja to tak odbieram, chociarz trochę denerwują mnie przeskoki pomiedzy odcinkami, jeden konczy się tak a w nastepnym juz co innego sie dzieje :)

Avathar pisze:Maj Kongratulejszyns !!

Taaa juz po moich 800, Admini szanowni forum testowe opróznili :evil:

Chaon pisze:Zgrałem pierwszy odcinek i mi tak skacze, że się oglądać nie da

U mnie też tak było, wina fansuba dostepnego na kazie, dzwiek mi jedynie nie pasował do obrazu ale tylko do intra, bo potem juz jest dobrze. Baa, aż ZA dobrze :D


KOLEJNE SPOILERY MOŻE KIEDYS KTOS POCZYTA JAK W KONCU OBEJRZY WSZYSTKO:

Dzisiaj skonczylem ogladac po raz drugi, i dziwnie się oglądało wiedząc jak Blue wygląda normalnie :) Szczególnie jak się buntuje i rozwala tych żołnierzy. Ostra babka z niej i do tego całkiem seksi :twisted:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » ndz 27.04.2003 16:43

(...)ja w przeciwieństwie do niektórych tutaj szybko zdania nie zmieniam.

Jedną z zasad bycia asertywnym jest :
"Mam prawo zmieniać zdanie bez konieczności i usprawiedliwiania się;"
Lechu..skorzystaj :D :D :D ;) ;) ;) No ale koniec z tym...obie pioseneczki są THE BEST.
A mi właśnie się wydaje że są dluższe niż w innych anime, oczywiście nadal jest to standardowe 25 minut, ale treść każdego odcinka jest na tyle zamknięta, że odcinek wydaje się dłuższy, pełniejszy i skończony.

Powiem Ci ,że na początku miałem wrażenie że te odcinki LECIUTKO się wleczą...ale po 2 jak zobaczyłem jak wspaniała jest ta cała historia to uzałem to za GIGANTYCZNA zalętę...w odcinkach dzieje się jeszcze więcej...i autorzy mają czas to pokazać.

Właśnie skończyłem oglądać odcinek pt.Nr.6. Usłyszałem parę opinii ,że w nim zmuła bije (ciekawe od kogo prawda :) ). Jednakże tyle oni rozmawiają i tyle się dzieje ,że jest to jednak ciekawe...uświadomienie sobie przez Leadera innego gangu ,że postąpił źle. Dostał po pysku ale jak widać dużo się wtedy zmieniło...
Teraz z niecierpliwością czekam na odcinek p.t.7. !!!!!!!!!! Pobiegli ... i co ?? Dożyją :D Pewnie nie :D :D :D :D :D :D :D :D
Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » ndz 27.04.2003 16:54

Avathar pisze:No ale koniec z tym...obie pioseneczki są THE BEST

Nie, nie są THE BEST. Słyszałem znacznie lepsze 8)

Avathar pisze:Powiem Ci ,że na początku miałem wrażenie że te odcinki LECIUTKO się wleczą...ale po 2 jak zobaczyłem jak wspaniała jest ta cała historia to uzałem to za GIGANTYCZNA zalętę...w odcinkach dzieje się jeszcze więcej...i autorzy mają czas to pokazać.

Historia jest wspaniała, ale zanim ona się rozkręci, to trochę się akcja wlecze, ale to już klasyczna zagrywka. Poza tym nie napisałem że to wada że odcinki wydają dłuzsze, bo nawet te mniej zamulające też takie wrażenie sprawiają. Czyli jest OK.

Avathar pisze:Właśnie skończyłem oglądać odcinek pt.Nr.6. Usłyszałem parę opinii ,że w nim zmuła bije (ciekawe od kogo prawda :) ).

Zmuła w porównaniu do późniejszych odcinków, i nie tyle zmuła co po prostu mniej się dzieje. Ot taki zapychacz żeby seria nie skończyła się na 13 odcinkach, I chwała im za to. I tak tych nie związanych z fabułą odcinków jest znacznie mniej niż w Bebopie (i nie krzyczeć mi że narzekam, bo wcale nie powiedziałem że zapychacze w CB to jakaś wada).
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » ndz 27.04.2003 18:20

Nie, nie są THE BEST. Słyszałem znacznie lepsze 8)

Nie przeginaj :D
Ot taki zapychacz żeby seria nie skończyła się na 13 odcinkach, I chwała im za to.

Ja nie nazywam tego zapychaczem...lubię gdy seriale mają takie rozwinięcie ... bo dzięki temu poznajemy historie....ogólnie WR bez odcinka 4 mógł się obejść...ale dzięki niemu wiemy więcej a całym świecie otaczającym głównych bohaterów.
Tak teraz siedzę...i myślę...czy w WR pojawi się jakaś Wilczyca... eh ??Jest Cheza...jest Cher...ale ja chce jakąś panią Wolfie Lady... Cóż...poczekamy zobaczymy...tak sobie myślę...czemu Anime nie mogą mieć odcinków jak Moda Na Sukces ?? taki obrazek... "Anime Junkies Wolf's Rain ... Episode 1 000 030" ...hm...ciekawe co by wymyślili :D
Tak sobi myślę kto jest głównym bohaterem WR...jak narazie w moim przekonaniu Toboe i Tsume ( Lechu...cicho ;) ). W prawie każdym odcinku w większości scen oni coś mówią albo są...dla mnie osobowości Higi (tak ??) i Kiby ( dobrze ??) są nie jasne...a Tsume i Toboe to znam.... hmm... może z czasem to się zmieni....

Pozdrawiam

P.S.Cher !! Come Back !!
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » ndz 27.04.2003 18:56

Avathar pisze:Nie przeginaj :D

Nie przeginam, są znacznie lepsze utwory. Nie chcę tu z hackiem wyjerzdzać, czy znów wspominać o innych piosenkach Steve'a czy Maay'i. Dla mnie i tak zawsze i wszedzie THE BEST będą opening i ending z SaiKano. MUAHAHAHAHA.

Nadal nie mówię ze "takie rozwinięcie" to jest wada, a nazwałem to zapychaczem bo to jest zapychacz. Wiele serii dłuższych niz 13 odcinków ma takie zapychacze. I też uważam ze to bardzo dobrze, bo przez to anime jest ciekawsze i bardziej rozwinięte, ale kiedy człowiek koniecznie chce poznać całą fabułę, i czeka tydzien na nowy odcinek, to jak taki odcinek okarze się "zapychaczem" to można się ciut zdenerwowac. Dlatego powinni zapychacze dawać na koniec :wink:

Nic na temat wilczyc nie powiem, bo nie powiem, ale wcale nie twierdze że będą takowe, tylko nie chce spoilerowac. Także cz beda czy nie się ode mnie nie dowiesz. Po 7 odcinku bedziesz wiedział. Jak jestes bystry oczywiscie.
Poza tym Cheza wystarczy w zupełności, nie widzę powodu dla którego wiecej lasek powinno byc. No i jeszcze masz Cher, też całkiem fajną.
Nie moze miec tyle odcinków co "moda na sukces" bo primo zesrał bym się a nie ściągnął to wszystko, secundo skąd miejsce na dysku brać na to :D No i na litość boską nie Anime Junkies. Bleh.
Kiba i Hige mają osobowość, i to bardzo dobrze widać. Szczególnie nie wiem jak możesz tak o Hige mówić. Toboe po prostu jest wygadany bo to szczeniak, a Tsume no bo jest taki "cool". Eh Głownym bohaterem w sumie jest każdy, tak jak w CB, ale tym wybijającym sie (to chyba oczywiste) jest Kiba, on prowadzi stado, on wywąchał Chezę, no i Cheza woli jego najbardziej, więc to on jest tym głównym. I proszę bez komentarzy w stylu: ale on jest słabo pokazany, nudny i nieciekawy; bo to wszystko bullshit. MUAHAHAHAHA
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » pn 28.04.2003 7:22

Dżizus Krajst !! Ja mojego kompa nie rozumiem.... wieczorem przy WR 7 mam 2-4 KB/s....a teraz...rano ... na BT - 6-8 KB/s ... na KaziE - 14-18 KB/s .... i jak tu zrozumiec maszynę.Ale pewnie i tak jak wrócę ze szkoły to jeszcze nie będzie :(
Jak jestes bystry oczywiscie.

Czyżbyś coś sugerował ?? ;)
Poza tym Cheza wystarczy w zupełności, nie widzę powodu dla którego wiecej lasek powinno byc. No i jeszcze masz Cher, też całkiem fajną.

No ale mogliby zrobić ,że na jednego faceta przypada jedna babka.... tak jak w hacku :D ... NO SPPPPOILERS
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn 28.04.2003 19:53 przez Avathar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Następna

Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron