Azirafala, Alganothorna i Wotana wyprawy po Warszawie...

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: RaF » śr 08.09.2004 19:39

a ty się nie ciesz tylko przysyłaj swoje :P
i Shadow też ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Xaos » śr 08.09.2004 20:17

RaF pisze:a ty się nie ciesz tylko przysyłaj swoje :P
i Shadow też ;)


W piatek albo w sobote powinienem skonczyc klisze, to wywolam... ale potem jeszcze zeskanowac trzeba, czerwone oczy obrobic - cala kupa roboty ^^.
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: Tullaris » śr 08.09.2004 20:44

Tullaris: siur, jak to się mawia Niech tylko jakieś spotkanie będzie. Swoją drogą to ty chyba sam się tym razem zagapiłeś, bo przecież zmawialiśmy się tu od dłuższego czasu
nie zagapiłem się tylko grałem z kumpali pierwszą sesje monastyra - coprawda w dzień ale było fajnie :P ; jednak patrząc na zdjęcia żałuje że z wami nie pojechałem , niezłe jest ta fotka z rękami wychodzącymi ze ściany :) ; jak tylko coś bedzie się szykowało to napiszcie na forum z możliwie dużym wyprzedzeniem :D
Stan : "Oh my God! They killed Kenny"
Kyle : "You bastards!"
Awatar użytkownika
Tullaris
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 70
Rejestracja: czw 10.04.2003 18:25
Lokalizacja: Cynazja

Postautor: RaF » śr 08.09.2004 22:00

Jak coś będzie się szykowało, i tak zmawiać będziemy się tutaj. Co zresztą można poznać po ostatnich postach na temat knajp.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » czw 09.09.2004 7:13

Zwykle ze sporym wyprzedzeniem planujemy nasze wyprawy na tym forum, zatem wszelkie "następnym razem informujcie wcześniej" jest kompletnie bezpodstawne. Zapraszamy serdelecznie na najbliższe spotkanie w... październiku! Zatem wypatrujcie dat i adresów.
Xaos, Shadow, czekamy na fotki...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » czw 09.09.2004 8:24

Azi> wyciąganie to nic, Wotan rozwalający ścianę to było coś...
...ale zawsze ejst kilka kluczowych sytuacji, których się nie fotografuje, żeby wzbudzić zazdrość tych, którzy nie byli - żeby nawet obejrzeć nie mogli
:twisted:
ale mam wrażenie, że lener się nie rozpadnie w najbliższym czasie, może kiedyś wybierzemy się większą grupą na podróż sentymentalną...(a tu jadłem kanapkę...a tu kopałem jakiś krążek...:D )
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shadowmage » czw 09.09.2004 10:13

RaF pisze:a ty się nie ciesz tylko przysyłaj swoje :P
i Shadow też ;)


Najwczesniej w sobotę, na razie trwa kampania wrzesniowa :( A poniewaz jestem obecnie chory i czuje się fatalnie, to ta kmapania moze się przeciagnąc na październik :(
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: RaF » sob 11.09.2004 14:47

No, Shadow wywiązał się z zadania ;)

Krajobraz #1
Obrazek

Krajobraz #2, widok na jeziorko z roślinkami. To czerwone, co wystaje z kadru, to Xaos ;)
Obrazek

RaF (to ja!) pnie się na szczyt.
Obrazek

Algiego wyraźnie zafascynowały roślinki (albo gleba)
Obrazek

Znane skądinąd zdjęcie Wotana w izolacji.
Obrazek

Pozostałości patriotyzmu.
Obrazek

To, co każdemu człowiekowi do szczęścia potrzebne ;)
Obrazek

Krajobraz #3
Obrazek

Krajobraz #4
Obrazek

Zabawy z oponą ;)
Obrazek

Krajobraz #5, zbliżenie na reaktory kosmitów.
Obrazek

Krajobraz #6 z uwzględnieniem oddalającej się ekipy (a raczej jej połowy, druga połowa nie wiadomo gdzie wsiąkła).
Obrazek

To zdjęcie drzwiom leżącym na podłodze Shadow zrobił tylko po to, żeby dowiedzieć się, co było na nich napisane (w korytarzu panowały ciemności choć oko wykol). Jak widać, zamykały one niepowołanym osobom dostęp do tajnego laboratorium.
Obrazek

To ja wyglądający przez okno na pozostałości hali obok (widok był dobry, bo brakowało w niej jednej ściany).
Obrazek

But w kałuży krwi, czyli to, co zostało po innej ekipie. Nie to, co my. Wiadomo, że Katedrowiczów obcy się nie imają ;)
Obrazek

Bliżej niesprecyzowany obiekt wypełniony piaskiem.
Obrazek

Ekipa nie mogła oprzeć się chęci sfotografowania się pod tym znakiem. Wprawdzie liczyła tylko 6 osób (a na zdjęciu - 5), ale co tam... ;)
Obrazek
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » sob 11.09.2004 23:19

Ech... Co patrzę na te zdjęcia to coraz bardziej żałuję, że być nie mogłem :( Dżizas, jak tam musiało być fajnie ;( ;( ;(

Idę się powiesić :(

Swoją drogą zajebiste te zdjątka ;)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 06.10.2004 10:56

może nieco spóźnione, ale lepiej późno niż wcale...
...jeszcze jedna fotka z Ursusa
Obrazek
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 08.11.2004 22:08

Ogłaszam zawiązanie koncepcji spotkania się w czwartek. Tym razem spotkanie miałoby formę przeglądu filmów "Wotan Film Project 2004". Wiadomo, o kogo chodzi. :-)
Serdecznie zapraszam. Proponuję start o godz. 18:00. Spotkanie- Kabaty, lokal mój. Zainteresowanie potwierdzili: Wotan (w końcu autor filmów, więc się przyda), Azi (on troszkę jakby niepewny swej obecności, ale chętny), RaF (chętny i pewny siebie, jak zawsze wykazuje optymizm!). Liczę na Alga, ale potwierdzenia nie uzyskałem.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RaF » pn 08.11.2004 23:00

Kabaty mogą być, ale "lokal twój" to już gorzej. Proponowałbym wyjść po mnie, rozłożyć czerwony dywan, spędzić ludzi, dać im proporczyki, ustawić fanfary... no wiesz, takie tam rzeczy. ;)

Dam znać jak się będę zbliżał w każdym razie, bo sam ngdy nie trafię :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Wotan » pn 08.11.2004 23:52

no ja oczywiściem będę raczej - chyba że dostanę pracę na wtedy ale na to się nie zanosi

JC - prześlij mi może adres swój na maila/gadulca

bo metro kabaty brzmi dośc ogólnikowo
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Azirafal » wt 09.11.2004 0:05

Ja będę na 95%. Chęć jest, czas jest, tylko drobne szczególiki mogą mi przeszkodzić...

I ja tam nie wiem, jak z pojemnością twego nowego lokum, ale ile jest on w stanie osób pomieścić? I czy ktoś jeszcze zaproszenie dostał - zgodę na przybycie otrzymał? 8)

No i ja również poprosiłbym o gg-owe przesłanie adresu (wiesz, "rzut beretem od Bandora" mówi mi niewiele :mrgreen: )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » wt 09.11.2004 9:03

wstępnie tak, co do konkretów wszystko wyjdzie w praniu w ciągu najbliższego czasu
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » wt 09.11.2004 18:04

A właśnie, może można by zacząć spotkanie o 17 albo coś? Byłoby więcej czasu, bo ja niestety przed 21 będę się musiał zbierać, bo potem mi autobusy przestaną kursować w te moje cywilizowane (szczególnie nocą) rejony (chyba że uda się ojca przekonać, żeby po mnie przy okazji wpadł ;)).
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » wt 09.11.2004 18:08

Ja się wstępnie pisze... hoć na razie nie mam planów dalszych niz do jutra, więc nie wiadomo jak to będzie :)

Poproszę adres na @ czy też jakies namiary na miejsce zbiórki :)
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Jakub Cieślak » wt 09.11.2004 18:37

Mapkę i adresy przekażę jutro. Poproszę niezdecydowanych o potwierdzenie swojej obecności do jutra wieczór względnie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: -WasyL- » wt 09.11.2004 21:11

Hmm tak sie zastanawiam ,istnieje szansa ze i ja moglbym sie pojawic na spotkaniu katedralnym ale z godzina to wolalbym podobnie jak RaF wrocic wczesniej do domu tyle ze z innego powodu(jutro szykuje mi sie ciezka noc :P )
Ile osob jak narazie bedzie na 100% ?
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Wotan » śr 10.11.2004 0:05

Wotan będzie na 100% chyba że dostanie pracę na wtedy, ale na to się nie zanosi...
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Azirafal » śr 10.11.2004 0:17

Azi będzie na 95%... ale ja już o tym pisałem. A spamić nie będę. I tyla.

+1 :mrgreen:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 10.11.2004 8:57

ja z kolei preferują porę późniejszą, ale z racji nie posiadania 100% pewności, że będę mój głos nie ma siły przebicia głosu RaFa, a co najwyżej Aziego
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » śr 10.11.2004 18:29

Zatem proszę się meldować u mnie o godzinie osiemnastej w czwartek. Adres: Stryjeńskich 6/16. Docieracie metrem na stację kabaty. Wymykacie się wyjściem w kierunku poruszania się wagoników, którymi dotarliście. Na rozstaju wyjść wybieracie wyjście prawe, prawe. Będąc już na górze maszerujecie ulicą wąwozową daleko, daleko hen (leniwcy mogą podjechać dwa przystanki dowolnym autobusem odjeżdżającym z przystanku obok wyjścia z metra). Docieracie do bazarku na zakręcie. To zbieg ulic Wąwozowej i Stryjeńskich. Mój blok to ten śliczny zielony znajdujący się za bazarkiem.
Już po wpuszczeniu przeze mnie na teren bloku należy przemknąć bramą obok pana ochroniarza. Znajdując się w podwórku wewnętrznym odwracamy się w lewo i wchodzimy w pierwszą klatkę po lewo.

Start 18:00, koniec- niewiadomo. Imprezę obsługuje Jakub Cieślak i spółka, czyli ja i moja luba. Zachować porządek i dobre maniery, przynieść sobie coś do picia, ew. chrupania. Ja gwarantuję lokal i drobną przekąskę. Gwarantuję też film Wotana "Little Boy" i swoją obecność. Reszta wyjdzie w praniu... :)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » śr 10.11.2004 20:16

To ja proponuję, żeby wesoła gromadka udająca się do JC spotkała się o 17:30 przy wyjściu z Metra Kabaty. Co wy na to? Bo myślę, że sympatyczniej i przyjemniej będzie nam spacerować w kilka osób, zabawiając się rozmową. Ja będę... I proszę resztę towarzystwa Warszawskiego, o zgłaszanie się takoż.

I proponuję, żeby finalnym tematem na to zagadnienie ustanowić ten drugi topik (Warszawskie Spotkania Katedralne) :)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » śr 10.11.2004 20:36

No to będziecie u mnie pięć po wpół do, bo idzie się do mnie pięć minut. Nie spieszcie się tak. Seans zaczniemy o 19:00, wcześniej se pogadamy spokojnie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » śr 10.11.2004 20:41

Po raz: myślę, że większość będzie chciała jeszcze wpaść do Tesco (przynajmniej ja :D ) i nabyć tam czegoś miłego dla ciała i ducha, więc zajmie nam do Cię droga trochę dłużej :)
Po dwa: kurwasz!!! Napisałem, żeby tamten topik był finalnym do tego zagadnienia !!!! ARAAAAAAGGRGRGRGRRGHHHGGHGHHGh :evil:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » śr 10.11.2004 22:39

No przeca tam się koordynujecie co do spotkania na metyrze. Mnie to nie dotyczy, ja się jedynie martwię o przyjęcie Was. :)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » czw 13.01.2005 17:01

Zatem proszę się meldować u mnie o godzinie siedemnastej w niedzielę 16.01.2005. Adres: Stryjeńskich 6/16. Docieracie metrem na stację kabaty. Wymykacie się wyjściem w kierunku poruszania się wagoników, którymi dotarliście. Na rozstaju wyjść wybieracie wyjście prawe, prawe. Będąc już na górze maszerujecie ulicą wąwozową daleko, daleko hen (leniwcy mogą podjechać dwa przystanki dowolnym autobusem odjeżdżającym z przystanku obok wyjścia z metra). Docieracie do bazarku na zakręcie. To zbieg ulic Wąwozowej i Stryjeńskich. Mój blok to ten śliczny zielony znajdujący się za bazarkiem.
Już po wpuszczeniu przeze mnie na teren bloku należy przemknąć bramą obok pana ochroniarza. Znajdując się w podwórku wewnętrznym odwracamy się w lewo i wchodzimy w pierwszą klatkę po lewo.

Start 17:00, koniec- niewiadomo. Imprezę obsługuje Jakub Cieślak. Zachować porządek i dobre maniery, przynieść sobie coś do picia, ew. chrupania. Ja gwarantuję lokal i może b. drobną przekąskę. Gwarantuję też swoją obecność. Reszta wyjdzie w praniu...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Wotan » czw 13.01.2005 22:55

no to ja będę!
mało tego... przyniosę filmy które obejrzymy !:-)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » czw 21.08.2008 8:10

Dawnom tą tradycję zarzucił, ale zupełnie nie wiem, dlaczego. Mistrzynie i Mistrzowie odwiedzający to forum i będący w zasięgu stolicy tego pięknego i wspaniale przez amerykanów osłanianego (w najbliższej przyszłości) kraju: chciałbym przystąpić do ustalenia szczegółów kolejnego spotkania wędrujących katedrowiczów. Pragnę zaprosić Was w nasze (moje i RaFa) piękne regiony. Termin do ustalenia- ja generalnie rzecz biorąc weekendy mam teraz dość swobodne- fajnie gdyby udało się umówić w ten weekend.

Lokacja dla niewtajemniczonych: Józefów (dzielnica Michalin). Mieszkam rzut lekkim płaskim beretem od stacji PKP Michalin, zatem każdy może dojechać do nas z centrum jadąc w stronę Otwocka. Są też wspaniałe i szybkie autobusy dojeżdżające z centrum, zatem to nie koniec świata. W swojej niezmierzonej wyobraźni mam już różne pomysły na wspólne spędzenie czasu. Jeżeli zdecydujemy się na rowerowe wycieczki- tras do zaoferowania mam mnóstwo i wszystkie super fajne. Jeżeli zdecydujemy się na piesze wyprawy- nie ma problemu: pięć minut spacerem ode mnie zaczyna się Mazowiecki Park Krajobrazowy, czyli porządny las z malowniczymi pagórkami i mnóstwem ciekawych miejsc do pooglądania.
Jeżeli nie dopisze pogoda, albo chęć do wycieczkowania- zaoferuję swoje domostwo do posiedzenia przy piwku/ grillu/ jedzonku.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RaF » czw 21.08.2008 10:54

Najbliższy weekend... Znaczy, sobota czy niedziela?
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » czw 21.08.2008 11:34

Najpierw pozbierajmy terminy- ja dysponuję czasem w weekend (zwyczajowo uważa się, że w skład weekendu wchodzi i sobota i niedziela). Dostosuję się do Jaśnie Państwa. Mogę co najwyżej nadmienić, że chyba będę preferować niedzielę.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » czw 21.08.2008 12:05

Ten weekend z mojej strony raczej odpada z racji tzw. zobowiązań rodzinnych, ale wierzę, że to światełko w tunelu to nie nadjeżdżający pociąg i uda się spotkać, może nawet w tym miesiącu
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » czw 21.08.2008 12:51

A jak przyszły weekend?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Lord Turkey » czw 21.08.2008 13:10

Chętnie bym wpadł, ale czas weekendowy wygospodaruję dopiero w pierwszy tydzień września. Wcześniej nie da rady.
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron