Mistrzowie

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Mistrzowie

Postautor: Einar » śr 16.04.2003 9:01

Mam pytanko? Czy erpegowcy interesują się sportem?

Widzicie, ostatnio przeżyłem straszny zawód psychofizyczny, gdy moja ulubiona drużyna MU (Manchester United dla niezaznajomionych) przegrała 3:1 z drużyną, której nie cierpię szczerze i wręcz ninawidzę i niech spadnie na nich zgnilizna Nurgla i gniew Wielkiej Dziwy Mroku - Real Madryt.

A tak sobie patrzę, że nic o sporcie szeroko pojętmy tutaj nie ma. A jest o wielu innych nieerpegowych tematach.

A po za tym to nasza dzielna reprezentacja hokejowo-lodowa wygrała wczoraj 8:2 z Litwą. Cieszmy się, aczkolwiek był to pierwszy raz kiedy usłyszałem o hokejowej reprezentacji Litwy :wink:
Einar
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 83
Rejestracja: pn 07.04.2003 9:49
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 16.04.2003 10:30

interesować się...nie wiem, nie jestem typowym rpg'owcem, jeśli można w ogóle mówić o 'typowym rpg'owcu'...;-)
interesuję się trochę, wolę uprawiać i tyle;
a co do mu - po rozjechaniu newcastle i powrocie verona real może tylko sobie pomażyć o awansie, z old trafford wyniosą go na noszach ;-)
biorąc pod uwagę, że w lillehamer załoga bobslejowa polski przegrała z jamajką cieszę się z każdego zwycięstwa... ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Einar » śr 16.04.2003 10:51

Dzięki za słowa otuchy. MU jest wielkie.

A Real przegrał z Sociedad 2:4 :D
Einar
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 83
Rejestracja: pn 07.04.2003 9:49
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 16.04.2003 10:55

o sile zespołu nie świadczy sama gra pucharowa, gdzie ważny jest jeden mecz, ale i w lidze (vide barcelona...doczekam czasów, gdy znów zatriumfuje nad królewskimi); poza tym liczy sie morale - po przegranej w pucharze wygrać w lidze i to w takim stylu świadczy dobrze o ManU, a postawa realu mówi sama za siebie...
...takie tam pisanie kibica...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » śr 16.04.2003 18:21

Sportem interesuje sie w miare lekko, tylko pilka nozna i pare mniejszych sportow (Curling).
W LM kibicuje jak zawsze Juventusowi Turyn. W lidze ostatnio zremisowal alw wierze w 1 miesjce w tabeli. No i mam nadzieje na final Juve : AC Milan gdyz sa oni juz dawnymi rywalami w lidze (moj brat kibicuje Milanowi).
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: RaF » śr 16.04.2003 21:23

Interesuje sie o tyle o ile. Jak jest jakies sportowe widowisko akurat w TV, to sobie lubie obejrzec. Ale zebym potem spedzal cale dnie na zywiolowym dyskutowaniu o kazdych zawodach, to juz nie dla mnie :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Klarkash-ton » czw 17.04.2003 7:30

Ja ze sportem konwencjonalnym nie mam praktycznie nic wspolnego. Kiedys mialem duzo, teraz nic.
Od dluzszego czasu za to interesuja mnie inne "sporty". :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Sorden » czw 17.04.2003 7:41

hmm... ja tu sie nie powinienem wypowiadac, poniewaz zemnie taki erpegowiec jak z dupy trabka :P

Ale sport jak najbardziej...
Interesuje sie plywaniem...
Sam plywam...
Jezdze na zawody plywackie...
Interesuje sie tez strzelectwem sportowym...
Tez strzelam :P
Lubie ogladac i grac w siatke :P
Ale pilki Nożnej nie zniese :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Alganothorn » czw 17.04.2003 9:41

o zainteresowaniach można przeczytać na innym topicu w ramach innego sub-forum, nie będę więc pisał o swoich tutaj po raz kolejny...
ale jeśli jesteśmy przy piłce kopanej, to dla jasności: nie lubię w nią grać, bo to...zbyt brutalny sport w wydaniu często hamowatym, a kibicuję ManU, Barcelonie, Milanowi, Ajaxowi, Calticowi i Borussi D. - w zależności od ligi...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 17.04.2003 19:29

W ronych ligach kibicuje:
Juve, Barca, Bayer Lev, Liverpool, w Holenderskiej raczej Ajaxowi (ale byl rywalem Juve w starszych LM). Osobiscie czasem pokopie ale slabiutko gram. Plywam ale tazke slabo (wolno, ale dobrze sie potrafie trzymac na wodzie, czyli po czesci dobrze plywam).
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Zuhar » pt 18.04.2003 11:09

Dla rozluźnienia będzie dowcip:

W mieście moim rodzinnym na rurociągu ktoś napisał:

"Bóg stworzył <i tu nazwa klubu footbolowego>."

Zwsze korciło mnie dopisać: " A diabli go wzięli." :twisted:
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » śr 23.04.2003 21:40

właśnie ManU odpadł z LM...
Barca odpadła wczoraj...
świat się skończył :-(
ale cóż, może Real wypadnie w następnej rundzie i nie wygra mistrozstwa ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: hops » śr 23.04.2003 22:27

Heh, nawet nie wiesz, jaką radość sprawiło mi odpadnięcie MU ;)

Nie żebym lubił Real, o nie. Barcelony też nie lubię. Jedyną słuszną hiszpańską drużyną jest Valencia i to jej najbardziej mi szkoda.

Poza tym, jestem oddanym fanem Feyenoordu Rotterdam, chyba najlepszego klubu w historii świata! :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Alganothorn » śr 23.04.2003 22:32

ja po prostu cenię kluby budowane z rozmysłem, od lat w sposób, który sprawia, że rozpoznajesz zespół i jego styl - za to lubię ManU
lubię Valencię, po prostu nie lubię Realu...chyba tylko w konfrontacji z Bayernem kibicowałbym Realowi ;-)
a co do radości - masz rację, nie mam zielonego pojęcia jaka radość Ci to sprawiło...;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: hops » śr 23.04.2003 22:39

Alganothorn pisze:a co do radości - masz rację, nie mam zielonego pojęcia jaka radość Ci to sprawiło...;-)

W moim poście powinno stać: "...jak ogromną radość mi to sprawiło..." ;)

Dodam, że przeogromną :) Teraz już masz zielone pojęcie :P
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Alganothorn » śr 23.04.2003 22:41

teraz mam nie tylko zielone - moje pojęcie mieni sie wszystkimi barwami tęczy...;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » czw 24.04.2003 9:08

No wolalbym oczywiscie zeby MU wygral no ale Real kupil sobie pelno swietnych pilkarzy ktorzy grali w innych klubach (Zizu w Juve, Ronaldo w Interze) i teraz swieca. Jak juz mowilem z Hiszpanii kibicuje Barcelonie (od zawsze) no ale zdecydowanie bardziej chcialem wygrana Juve.
No i teraz bedzie ciekawie: Milan prawdopodobnie wygra w derbach z Interem (przynajmiej tak wierzy moj brat :wink: ). A Barca zremisowala w lidze z Realem a Juve wygralo z Barca-tak wiec oczywiscie bedzie 3:2 dla Juve :wink: .
Juventus: Real:
34-Del Piero 5-Ronaldo
68-Thuram 67-Ronaldo
83-Nedved (niedzwiedz)
I wszystko jasne :D
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » czw 24.04.2003 9:54

obawiam się, że juve może nie dać rady...ale za to stawiam na milan, jeśli chodzi o puchar; ajax przegrał w najładniejszy sposób jaki mógł, pokazali klasę - bałem się wyniku, bo lubię obie drużyny ;-)
pozdrawiam
btw, nie uwzględniłeś raula jander, a nie jestem pewien kiedy on wraca na boisko - jeśli wróci, pewnikiem wlepi bramkę juve...niestety
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » śr 28.05.2003 20:15

reanimuję na chwilę chociaż temat :-)
trwa włoski finał LM, mój ukochany milan kontra juve, które też lubię...mam jednakowoż nadzieję, że mecz będzie tak ładny jak do tej pory, bramek kilka padnie, a na koniec...juve padnie przed milanem
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » śr 28.05.2003 22:28

wybaczcie, ale...
...MILAN MISTRZEM
nie będę ukrywał, cieszę się i to bardzo :-)
jak pisałem, juve na kolanach przed milanem
tyle emocji, żadnych bramek, a walka zacięta i sytuacji od metra...gra praktycznie w 10 na 11 przez dogrywkę i zwycięstwo...piękna sprawa, piękna sprawa...
gratulacje wielkie dla zwycięzców
wielki szacunek dla pokonanych za klasę, bo miarą zwycięstwa jest siła pokonanych
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » czw 29.05.2003 11:04

Po cichu liczyłem na zwycięstwo Juventusu. Wynik jednak jest taki jakiego się spodziewałem - wygrał Milan. Ale przegrać w karnych, to tak jakby przegrać w loterii.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Azirafal » czw 29.05.2003 12:35

Tylko ze względu na szacunek dla forumowiczów nie zaklnę teraz gromkim głosem, albowiem zdażyło się to, co zdarzyć się nie powinno - Milan wygrał Ligę Mistrzów. Mój ukochany włoski klub - Juventus - doznał porażki, ale była to porażka w dobrym stylu. Cieszcie się innowiercy, albowiem chwila waszego szczęścia trwać będzie krótko (najwyżej rok ;) )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lokrez » czw 29.05.2003 14:36

Swoją drogą meczyk był bardzo słaby, ale czego się spodziewać, jeżeli w finale grają dwie włoskie ekipy. Tak to już we współczesnym sporcie jest... O wiele lepszy był finał UEFA.
Uczniowski Klub Sportowy REMUS Kościerzyna
Awatar użytkownika
Lokrez
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: czw 01.05.2003 12:56
Lokalizacja: Kościerzyna

Postautor: Alganothorn » czw 29.05.2003 19:56

pozwole sobie nie zgodzić się - meczyk słaby nie był...
owszem, oglądaliśmy już 'finał' LM, który miał miejsce też w Teatrze Marzeń jakiś czas temu...ten był finałem nominalnym i zaprezentowałto, co Włosi potrafią robić najlepiej: jak gra prawdziwa obrona i prawdziwi bramkarze;
spodziewałem się większej ilości bramek - no, może 5 to nie jest mało, ale żeby wpadły w podstawowym czasie...albo ta jedna w dogrywce...no nic, oglądało się miło, emocji nie brakowało, a o to chyba chodzi :-)
puchar UEFA był ok, ale do meczów takich jak Real - MU jeszcze mu daleko, oj daleko...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » sob 07.06.2003 23:07

a tak z zupełnie innej beczki: ktoś interesuje się koszykówką?
śledzi finały PLK i NBA (wiem, że wymienianie tych dwóch nazw w jednym zdaniu to okrutny cynizm skierowany przeciw rodzimej lidze...;-) )?
stawia na Netsów, albo Anwil?
mój ukochany Zepter odpadłw kiepskim styli, moi ukochani celtowie odpadli jak zwykle...teraz grają już 'cudze' drużyny, emocje nie te same...:-(
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » ndz 08.06.2003 10:05

Mecz byl bardzo wyrownany. Gdyby gral Nedved (przezemnie nazywany Niedźwiedź :) ) Milan mialby krucho. Karne to duza wygrana nie jest, Juve ciagle jest dla mnie najlepsze (chociazby wygrany z wrednym Realem).
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Jakub Cieślak » pn 09.06.2003 10:00

Dziwny ze mnie facet. Nie można ze mną pogadać o piłce nożnej (umiałbym wymienić ze trzy drużyny i tyle samo piłkarzy z imienia i nazwiska), ani o samochodach (choć pracuję w sektorze autkowym, to nie kręci mnie gadanie o silniku, jego mocy i wyposażeniu auta. Nie umiem powiedzieć ile mój samochód ma koni mechanicznych i ile spala, ba, nawet nie wiedziałem, że mam trzeci stopień prędkości wycieraczek we własnym aucie!). A sport uprawiam, a owszem, wolę go uprawiać niż oglądać. Zatem gram w piłkę nożną, jeżdżę rowrem gdzie tylko się da, nurkuję, wędkuję i czasem pogrywam w tenisa.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » ndz 22.06.2003 2:20

kolejne pytanie z działki sportowej:
ktoś lubi boks? tak, patrzeć jak dwóch facetów (bo na damski boks nie lubie patrzeć wcale to a wcale) okłada sie pięściami za grube pieniądze (no chyba, że jest olimpiada i patrzy się na amatorów ;-) )...
pytam, bo za niedługo Lewis wtoczy się na ring i będzie bronił tytułu w federacji WBC bodajże i czekam, coby popatrzeć jak mu pójdzie
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Gorbag » ndz 22.06.2003 9:53

Moim zdaniem to troche bezsensu ;P dwoch niewyzytch ludzi wali sie po twarzach piesciami...ale to jest (prawdopodobnie) ichj srodek utrzymania wiec nic do tego nie mam
Gorbag
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: śr 18.06.2003 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » ndz 22.06.2003 16:04

Brutalny, bezsensowny sport - dwóch kolesi naparza się po pyskach, aż jeden padnie i nie wstanie. Eskalacja przemocy i chęć tłumu do wąchania krwi i oglądania tego - ślady degradacji społecznej człowieka (silniejszy przetrwa - kochamy silniejszego!) :evil:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » ndz 22.06.2003 19:28

boks nie jest sportem z grupy moich ulubionych, ale lubię czasami popatrzeć na ciekawszy pojedynek dobrych technicznie zawodników, u których mniej będzie machania cepem, a więcej gard i szybkich prostych...
piszesz o eskalacji przemocy Azi - ta przemoc na arenach sportowych towarzyszy nam od stuleci, nigdy nie znikła i zapewne nigdy też tego nie zrobi...nie widzę w tym sporcie powodu, czy przyczyny eskalacji jakiejkolwiek przemocy (tak, wiem, że po pojedynkach dochodzi czasami do bójek, ale jeśli tak na to spojrzeć, to powinniśmy zakazać gry w piłkę nożną ;-) )
pozdrawiam
ps. zdecydował rozcięty łuk brwiowy...szkoda, czekam na rewanż
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » wt 24.06.2003 18:07

i oto nadszedłstraszliwy dzień...znaczy: nadszedł kilka dni temu, ale piszę dziś ;-)
David B., głupawy koleś o niesamowitym talencie opuszcza przewspaniału ManU i rusza do obrzydliwego Realu...
w takich chwilach rozumiem dlaczego Figa jest tak 'mile' witany na Camp Nou...
;-)
szkoda...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » wt 24.06.2003 18:41

"wspaniały" Dawidek jest dobrym piłkarzem i utalentowaną reklamówką :P Odchodzi z nędznego MU i zupełnie niepotrzebnie dołącza do i tak już wspaniałego Realiku, któremu przydałby się ktoś do zastąpienia staruch Hierro zamiast kolejnego ofensywnego pomocnika (McMannaman zejdzie do jeszcze głębszej rezerwy! buuuuuu).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » sob 14.02.2004 12:51

Odkopuję stary temat, bo kontynuacja LM się zbliża(10 dni).
Krótko o każdej z grup:
Grupa A
1.Olympique Lyon
2.Bayern Monachium
3.Celtic
4.Anderlecht
Bayernowi najlepiej nie szło, miał remis z Anderlechtem.

Grupa B
1.Arsenal
2.Lokomotiw
3.Inter
4.Dynamo Kijów
Najpierw Arsenal przegrał 3:0 z Interem, później Lokomotiw wygrał 3:0 z Interem. W rewanżu Aresnal wygrał 5:1 z Mediolanem. Tak więc Inter nie dostał się dalej, chociaż wydawało się, że to pewne.

Grupa C
1.AS Monaco
2.Deportivo
3.PSV
4.AEK Ateny
Wygrana z Monaco z Deportivo na 8:3 dała dużą przewagę bramek na wypadek remisu punktowego. Ateny nie miały żadnych szans wyjścia z grupy.

Grupa D
1.Juventus
2.Real Sociedad
3.Galatasaray
4.Olympiakos
Juve miało tylko jeden remis, na koniec wygrało 7:0 z Olympiakosem.

Grupa E
1.Man U
2.VfB Stuttgart
3.Panathinaikos
4.Glasgow Rangers
Man U pokazało na co ich stać zdobywając 15 pkt.

Grupa F
1.Real Madryt
2.FC Porto
3.Ol. Marsylia
4.Partizan Belgrad
Madryt jak zwykle wygrywa, zobaczym co będzie w 1/8 finałów.

Grupa G
1.Chelsea
2.Sparta Praga
3.Besiktas
4.Lazio
Świetne wyniki nowego Chelsea, Sparta na koniec ostatniego meczu strzeliła Lazio bramę dzięki czemu przeszła do 1/8 finału.

Grupa H
1.AC Milan
2.Celta Vigo
3.FC Brugge
4.Ajax
Milan z dwoma przegranymi, Ajax 4 przegrane i dwie wygrane. Mediolańczycy 3 mecze wygrali 1:0.

24.02
Sparta Praga-AC Milan -wygra Milan
Celta Vigo-Arsenal Londyn -wygra Arsenal
Lokomotiw Moskwa-AS Monaco -wygra Monaco
Bayern Monachium-Real Madryt - z tego co pamiętam Bayernowi ostatnio słabo idzie, dlatego myślę, że wygra Real
25.02
Deportivo-Juventus Turyn -Forza Juve!
FC Porto-Manchester Utd -stawiam na Man U
VfV Stuttgart-Chelsea Londyn -nowa Chelsea Abramowicza wygra
Real Sociedad-Ol. Lyon -stawiam na Sociedad
Rewanże 9/10 marca.

We włoskiej lidze ostatnio duża przegrana Juve z Romą 0:4. Milan na pierwszym, potem Roma, Juve trzecie, reszta w tyle.
A w Coppa Italia Juve w karnych wygrało z Interem, Milan przegrał 4:0(grał rezerwowym składem)z pogrocami Wisły. Tak więc w finale spotka się Juve z Lazio.

Mam nadzieję, że ktoś przeczyta mój dosyć długi post :wink:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: bejzkik » sob 14.02.2004 14:13

ja jestem typowym hmm polakiem?

lubie jak gra reprezentacja
lubie jak skacze malysz

:)


tak naprawde to lubie patrzec na siatkowke, lubie skoki, lubie pillke nozna (jak gra reprezentacja) i kilka innych dyscyplin

lubie ogladac extremetv (nie przepadam za skejtami i rolkarzami)
lubie patrzec jak kolo podciaga sie na fakerze ;)

no i bitewniaki traktuje jak sport
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Następna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron