Jak i od kogo kupujecie mangi?

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Jak i skąd kupujesz mangi?

Ze sklepu internetowego wydawnictwa lub innego sklepu w sieci
3
27%
Z księgarni, żeby zaoszczędzić na przesyłce
5
45%
Ze sklepu w internecie, ale tylko kilka pozycji na raz by nie płacić tyle za przesyłkę
1
9%
Odkupuję na aukcjach w internecie, albo od znajomych. Używane, ale taniej
0
Brak głosów
Szukam w antykwariatach
0
Brak głosów
Wszystkie wcześniejsze opcje
1
9%
Nie kupuję wcale, pożyczam
0
Brak głosów
Inne
1
9%
 
Liczba głosów : 11

Jak i od kogo kupujecie mangi?

Postautor: FynnsFisch » sob 26.08.2006 16:11

Jestem ciekawa jak to wygląda. Jak i od kogo? Jakie znajdujecie sposoby by zaoszczędzić na wielo tomowych, wcale nie takich tanich seriach mang? A może wydacie na to każde pieniądze, byle tylko mieć ukochaną mangę na półce? 8)
Babcia siedzi na płocie a Jasiu też lubi budyń. Jaki z tego morał? Nie stawiaj roweru koło lodówki, bo ci zaleje piwnicę.
Awatar użytkownika
FynnsFisch
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: czw 24.08.2006 18:24

Postautor: Azirafal » ndz 27.08.2006 1:50

Ja prawdę mówiąc, kupuję w Komikslandii, jak już (bo blisko, bo taniej [zniżka], bo tak :P ). Więc zaznaczyłem opcję "księgarnia", uznając KL za takową :)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: LOX » ndz 27.08.2006 11:39

Ja takz e w komikslandi gdyz takze mam karte rabatowa :P . A pozatym ostatnimi czasy nie kupuje na bierzaca tylko po kilkanascie tomow naraz.
My best hat
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: KoZZ » pn 28.08.2006 22:48

Z reguły serie, które mnie interesują kupuję regularnie, ale czasami jak wydawnictwo zrobi jakąś promocję to kupuję hurtowo całą serię. Tak zrobiłem z BAA (wyszło coś 7 zł za tom), Cowboy Bebop oraz z Tu detektyw Jeż (5-6 zł za tom i promocja nadal trwa)
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: Grzyb » czw 21.06.2007 16:39

Ja jestem bardzo niecierpliwa, więc już w dzień premiery moich kochanych tytułów zjawiam się w księgarni / głównie IMAGO ,bo tam mają zwykle najszybciej / i zakupuje długo oczekiwany tomik... :D
mamy już 12 tomików InuYashy... go go go Egmont! :smilecolros:
Awatar użytkownika
Grzyb
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: sob 30.09.2006 10:37
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Postautor: Sumiru » pt 22.06.2007 7:04

Ja kupuję z reguły mangi w Matrasie u mnie w mieście, bo tam mam kartę rabatową. Jednak jeśli jestem na wycieczce np w jakimś większym mieście to kupuje w Empiku. Raz mi się tylko zdarzyło odkupić 2 mangi od znajomej. Dałam chyba wtedy po 5zł za sztukę.
No ale gdzie jest Kenshin? O.o
Sumiru
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: pn 12.02.2007 18:41

Postautor: ichigusia » pt 29.06.2007 23:01

Ja żałuję, że nie mieszkam np. własnie w wawie bo nie mam ani Komikslandii, ani IMAGO tylko empik <no ale zawsze coś...> na konwenty też mam daleko Oj ludzie, ludzie zazdroszczę wam... xD Ja kupuję na wszyskie sposoby, a czasem tak chce miec dany tom ze wydam każdą kase na niego... głównie to kupuję własnie w empiku albo idąc do niego bezpośrednio, albo kupując przez internet. Zaznaczyłam opce "inne" ponieważ nieraz inaczej zdoywam tomy..
ichigusia
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: sob 09.06.2007 20:57
Lokalizacja: z Rivii

Postautor: Grzyb » wt 03.07.2007 19:06

ichigusia pisze:Ja żałuję, że nie mieszkam np. własnie w wawie bo nie mam ani Komikslandii, ani IMAGO tylko empik


no, ale przez empik to możesz nawet z zagranicy mangi ściągać :) bardzo fajnie to zrobili bo nie trzeba za sprowadzanie bulić 8)
Po za tym empik też chyba ma dość szybko nowe mangi, nie?
mamy już 12 tomików InuYashy... go go go Egmont! :smilecolros:
Awatar użytkownika
Grzyb
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: sob 30.09.2006 10:37
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Postautor: FynnsFisch » czw 07.02.2008 11:46

Nie. 11 inu musiałam zamawiać u nich specjalnie, bo na półce nie mieli go wcale, ani w dzień premiery ani dzień później... :evil:
Babcia siedzi na płocie a Jasiu też lubi budyń. Jaki z tego morał? Nie stawiaj roweru koło lodówki, bo ci zaleje piwnicę.
Awatar użytkownika
FynnsFisch
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: czw 24.08.2006 18:24

KOMIKS SZOP

Postautor: komiksszop » pn 19.04.2010 14:33

KOMIKS SZOP
Nowy sklep komiksowy w Warszawie!

Komiks Szop to miejsce, w którym każdy komiksiarz znajdzie coś dla siebie!

Nasza oferta:

- Duży wybór komiksów polskich, amerykańskich, europejskich, a także mang - zarówno po polsku, jak i po angielsku!

- Bardzo duży wybór nowości z rynku amerykańskiego! Dostaniecie u nas komiksy wydawnictw takich, jak: DC, Marvel, Dark Horse, Vertigo, Heavy Metal, Archaia, Oni Press, BOOM! Studios, Shonen Jump, Tokyopop, Sexy Fruit i wielu innych;

- Najniższe w Polsce ceny komiksów sprowadzanych z USA - w sklepie stacjonarnym dostaniecie je bez żadnych marż i dopłat dodatkowych! Tylko oryginalna cena komiksu mrożona przez kurs dolara;

- Jeżeli jesteś zainteresowany komiksem anglojęzycznym, którego nie znajdziesz w sklepie stacjonarnym - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie! Oczywiście również po cenie okładkowej, bez jakichkolwiek dopłat;

- W komiks Szopie Czeka na Ciebie wiele ciekawych promocji:

- dziś i jutro (19 i 20 kwietnia 2010) dostaniecie 10% zniżki na wszystkie nowości;
- do końca kwietnia na wszystkie komiksy anglojęzyczne dostaniecie 10% zniżki;
- każdy klient dostanie w Komiks Szopie urodzinowy prezent - 10% zniżki na zakupy! Promocja dotyczy każdego komiksu w sklepie;
- najwierniejszym klientom Komiks Szopu proponujemy Kartę Stałego Klienta i atrakcyjny program lojalnościowy, w ramach którego możesz wybrać sobie komiks za zgromadzone punkty. Punkty zbierać możesz bez końca - nie zerujemy ich dopóki nie wybierzesz sobie nagrody;

Z czasem będziemy informowali o kolejnych planowanych akcjach i promocjach. Informacji na ten temat szukajcie na naszym profilu na Facebooku i nowopowstającej stronie internetowej.

- Dogodna lokalizacja: ul. Zgody 5 (między Złotą a Chmielną) - wejście przez bramę;

- Tylko u nas dostaniecie figurkę Buddy Christa prosto z "Dogmy" Kevina Smitha!

Zapraszamy


KOMIKSZOP ULICA ZGODA 5 (WEJŚCIE PRZEZ BRAME)
TELEFON 22 556 47 06
komiksszop
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pn 19.04.2010 12:23

Postautor: majka22 » wt 15.02.2011 17:39

Empik, lokalny kiosk (o dziwo sprowadza calkiem fajne pozycje - moze wlasciciel jest fanem mangi ;)) i internet!! :)
majka22
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: śr 26.01.2011 16:10

Postautor: Shizm » czw 07.07.2011 20:42

Kiedyś kupowałem z JPF-u, teraz dostaje w prezencie od żony :mrgreen:
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości