Studia !

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Lord Turkey » pn 21.01.2008 22:34

W porządku. Jeden egzamin za mną, dwa kolokwia zaliczone. Została logika i psychologia po zimowej przerwie - niedaleko do finiszu!

Dziś miałem "okazję" spotkać się z egzaminem z logiki na ćwiczeniach. Nie było łatwo - sylogizmy do powtórki - ale generalnie się udało. A do właściwego "podejścia" ponad tydzień, jest więc czas żeby nadrobić braki i doszlifować rozwiązywanie zadań.

Ciekawy aspekt ma tzw. "strzelanie właściwych odpowiedzi" przy teście, który może mieć ich jedną, dwie, trzy, albo też wszystkie/żadną. Nawet nie podejmując decyzji o zakreśleniu którejś z odpowiedzi - "strzelamy" :wink:

Ale dla Was test wielokrotnego wyboru to pewnie nic nowego i tylko ja jako nowicjusz wśród studenckiej braci przejmuję się takimi oczywistościami :roll:
Co nie znaczy, że taki test jest czymś diabelnie trudnym - po prostu wywołuje ciekawe dylematy, gdy nie ma się pojęcia co wybrać.
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » pn 21.01.2008 22:52

Dziś miałem dwa egzaminy. Jeden - którego zresztą bardziej się obawiałem - okazał się banalnym testem jednokrotnego wyboru. Kombinacja wiedzy i strzelania powinna przynieść zadowalające rezulataty :)
Drugi zamiast zagadnień problemowych okazał się pamięciówką, co może mieć bardzo nieprzyjemne przełożenie na rezultat końcowy. Liczę na jakieś 3 :P

Natomiast jutro rano mam ustny, najtrudniejszy chybaw tej sesji. Wiedzę mam niestety słabą, liczę na dobre pytania i sympatię prowadzącej (byłem aktywny na wykładach, a ona to docenia). Inaczej popłynę, coś czuję.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: MadMill » wt 22.01.2008 0:24

Ja też ciągle mam nadzieję, że wyniki będą pozytywne. Zostały mi 3 wpisy, wyników nie znam. Prawdę mówiąc z każdej 3.0 powinienem się cieszyć. Dziś był piękny dzień za to, egzamin z Zarządzania finansami przedsiębiorstwa, a ja z 15 minut po rozpoczęciu (oczywiście teoretycznie tylko tak była wyznaczona godzina ;) ) wyszedłem z 4,5. Czemu tak wszystkie egzaminy nie wyglądają? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
MadMill
Lord
Lord
 
Posty: 1138
Rejestracja: śr 01.11.2006 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » wt 22.01.2008 14:26

Z wczorajszego podtknięcia dostałem 3,5 - jestem całkiem zadowolony. A z dzisiejszego ustnego 5 :)
Teraz 8-9 dni przewy do kolejnych dwóch kobył. Czyli spokojnie można poświęcić kilka dni na nadrabianie zaległości czytelniczych :D
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Lord Turkey » wt 22.01.2008 18:51

Ha! Loguję się na swoje konto na serwerze UW i co znajduję?
5 z egzaminu ze Wstępu do prawoznawstwa :P

A byłem dzisiaj szukać wyników na tablicy korkowej... nareszcie ktoś docenił wartość internetu.
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » wt 22.01.2008 19:11

USOS zły, USOS twój wróg!
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Lord Turkey » wt 22.01.2008 20:12

Wybacz, ale nie mogę się zgodzić :roll:

Wiem, że jestem jednym z niewielu (jedynym?), ale USOS nic złego mi nie zrobił. Naprawdę nic! Jasne, że mógłby być lepszy, jak wszystko na świecie - ale i tak ma mnóstwo fajnych funkcji, które ułatwiają codzienne uniwersyteckie życie. Po prostu w moim przypadku - ten system się sprawdza. I wciąż widać jego rozwój - np. ostatnia zmiana sposobu logowania, która zlikwidowała problem wywalania użytkownika w trakcie obleganych rejestracji na zajęcia i jest w dodatku dużo wygodniejsza i bardzo funkcjonalna. Mogliby pod nią podczepić jeszcze BUW - ale na to na razie nie wpadli :wink:

Inna kwestia, że jakość USOSa w bardzo duży stopniu zależy od wydziału i ludzi, którzy z jego ramienia owym systemem się zajmują. Na WPiA mamy wszystko aktualizowane, komentowane i w ogóle. Super :] Do tego bardzo prężne wydziałowe forum, stronę i USOSbloga - nie narzekam.

Czekam na gromy :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » wt 22.01.2008 20:27

Sama idea USOSu jest jak najbardziej właściwa, problem jest tylko z jej realizacją. Na SGHu wirtualny dziekanat mają zdaje się już dobre 10 lat, a i tak ciągle coś w nim szwankuje.
Ja obecnie mam na przykład taki problem, że w programie mam pewien przedmiot, a w USOSie go nie ma. Jako, że jest to zaliczenie, to powinienem mieć go wpisanego do końca tygodnia (kolejna głupota, nikt się tym nie przejmuje, a dziekanat się potem piekli), inaczej nie zostanę dopuszczony do sesji.
Poza oczywistymi błędami, jest wiele rzeczy których nie wprowadzono, bo nikt na to nie wpadł. Na przykład osoby zaliczające przedmioty, mimo, że są na dziekance, zwolnieniu tudzież zaliczają awansem. To w dużej mierze zabija chęć do zdawania rzeczy szybciej niż wymagane, dusi ambicję :)

Poza tym oczekiwałbym od USOSu - czy szerzej, współdziałania na linii student-wydział - by za pomocą internetu informowano o wymogach, terminach zaliczeń, odwołanych wykładach, sprawach organizacyjnych itp. Na 4-5 roku na wydziale bywa się 1-2 razy w tygodniu i nie zawsze obejdzie się wszystkie tablice z ogłoszeniami. W takich wypadkach zanim się coś ważnego zauważy, to termin już minie.
Niemiej coś takiego wymagałoby zmiany mentalności dziekanatu, a zapewne wymianę kadry i zastąpienie jej wykwalifikowanym i uczynnym personelem. A na to - jak wiemy - szanse są małe (choć na drugich studiach pan Jacek robi właśnie wszystko to co napisałem drogą mailową - ale to mała jednostka, w sumie z 40 studentów jest).
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Lord Turkey » wt 22.01.2008 20:43

Wszystko co piszesz to prawda i faktyczne problemy. Znam wiele tragicznych historii, które przydarzyły się moim znajomym w związku z dziekanatem - a to dopiero pierwszy rok...

Ale zauważ, że wszystkie Twoje zastrzeżenia dotyczą jedynie ludzi, czy to z dziekanatu czy też zajmujących się systemem - a nie samego USOSa. To ludzie nie wprowadzili przedmiotu z Twojego programu do systemu - on daje taką możliwość. Także informowanie o różnorakich eventach studenckiego tygodnia - zależy od tych, którzy powinni informacje o nich wklepywać do USOSbloga. U mnie wszystko jest i każdy wie co się dzieje na wydziale. Jak pisałem - bardzo wiele zależy od jednostki.

Wiem, że już w pierwszym zdaniu podkreśliłeś, iż problem nie dotyczy ideii systemu, lecz jej realizacji - za którą odpowiada czynnik ludzki. Jednak w takim razie nie rozumiem Twojego poprzedniego posta "USOS zły, USOS twój wróg!" :wink:

Chyba że stanowić miał jedynie "zabieg sloganowy" jakże często słyszany wśród studentów na różnych forach i na żywo... :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » wt 22.01.2008 20:54

Pewnie, że miał to być slogan, choć oparty na realnych problemach. Bez USOSu było prościej :P
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Lord Turkey » pt 01.02.2008 18:21

No i koniec pierwszej w życiu sesji :D

Właśnie wróciłem z egzaminu z logiki, który poszedł mi całkiem nieźle. Tym samym zaczyna się zimowa przerwa... khem, khem - wiosenna raczej (niestety) i będzie można trochę poszaleć, poczytać, pogiercować (trzeba do Wiedźmina wrócić) no i zgodnie z planem trochę się poduczyć zaniedbanych w semestrze zimowym przedmiotów.

Idę czytać Dukaja :P :P :P
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » sob 02.02.2008 14:26

Ja również zakończyłem wczoraj sesję. Został jeszcze jeden esej do napisania i można ruszać na narty :) No, co prawda jeszcze wpisy są do zebrania - tego chyba najbardziej nie lubię. Marnuje się czasem kilka godzin żeby dostać wpis - albo i nie dostać, różnie bywa. Skoro mamy ten cały USOS to niech się do czegoś przyda. Po co to samo zbierać w kilku różnych miejscach - indeks, karta egzaminacyjna, usos, jakieś papiery przekazywane do dziekanatu...

Wczoraj pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się przyjść na egzamin nie tam gdzie trzeba. Na wykłady za bardzo nie chodziłem, ale dowiedziałem się, że egzamin ma być w auli A i B o 10.00. Wykłady mieliśmy w auli A w AudiMaxie (kampus główny), więc tam radośnie się udałem, ale o 10.05 zacząłem się martwić razem z małą grupą innych osób (głównie z ogółów). Okazało się, że owszem egzamin jest w auli A i B, ale na wydziale nauk ekonomicznych... No to mieliśmy sprint (to jakieś 2 km jest) i spóźniliśmy się pół godziny. Nie zmienia to faktu, że wyszedłem przed sporą liczbą osób piszących od początku. I może nawet zdam :D
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Jander » sob 02.02.2008 15:13

Przede mną w tym tygodniu dwa egzaminy i jedno zaliczenie(greka, której nie udało mi się zaliczyć ostatnio). Po feriach jeszcze zaliczenie z łaciny, z której jestem kompletna noga.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Lord Turkey » sob 02.02.2008 16:21

Hmm, z wpisami masz rację - z tym że ja już wczoraj oddałem indeks do dziekanatu i odbiorę go z uzupełnionym wpisem z egzaminów i ćwiczeń (niektórych).

A w Audimaxie to my mieliśmy wczoraj od 13:30 egzaminy we wszystkich salach. A jaka jazda była, kiedy te 1200 osób wyszło z sal i pognało do szatni - gdzie obsługiwały nas 2 panie przy każdym okienku jedna :D :D :D

Ależ to była integracja! Siedziało się na kimś, ktoś siedział na tobie, w ciele czuło się obecność wielu obcych łokci, a na plecach napór osób stojących z tyłu... :P

Niezapomniana przygoda :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shizm » pn 04.02.2008 18:23

A ja Wam powiem tyle: fizyki nie skończyłem, a tera informę zaocznie ciągnę. Może skończę, jak narazie trzeci semest zaliczam z lekkim zaparciem :D

Zaoczne rulezzzzz, o ile ktoś nie liczy na wiedzę, tylko na kwitka :P
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: MadMill » śr 06.02.2008 11:05

Shizm pisze:Zaoczne rulezzzzz, o ile ktoś nie liczy na wiedzę, tylko na kwitka

Studiuje i dziennie i zaocznie, czasami dochodzę do wniosku, że więcej wyniosłem jak na razie z zaocznych studiów, bardziej praktyczne rzeczy na pewno. ;)

No i jak tam sesja? Za mną oby dwie, z jedna poprawką, ale zdaną na szczęście. Więc teraz sesja dopiero w czerwcu. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
MadMill
Lord
Lord
 
Posty: 1138
Rejestracja: śr 01.11.2006 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » śr 06.02.2008 15:19

Ja właśnie skończyłem pisać ostatnią pracę zaliczeniową, a poza tym dowiedziałem się, że zdałem mój ekspresowy egzamin na trzy :) Ważne, że do przodu, można się spokojnie udać na ferie, bo to już ostatnia rzecz na jaką czekałem była.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Otorek » śr 06.02.2008 17:23

Ja dla odmiany mam egzamin jutro ^^ może boleć :|
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Shadowmage » wt 19.02.2008 20:16

Studia są złe! Dziś w 5-godzinnym okienku ciężko pracowałem bicepsem (i beercepsem też) w pubie żeby jakoś zabić czas i jak już poszedłem na zajęcia, to okazało się, że są odwołane.
A poza ty nie mam jeszcze dwóch wpisów, w dodatku z jednewgo przedmiotu nie wiem co dostałem - choć zaliczyłem, bo wyjściowa była 3 :)
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Lord Turkey » czw 13.03.2008 14:01

No i kolos oraz egzamin za mną :P Z kolosem być może będę się musiał jeszcze zobaczyć (robiłem za mało kazusów, prawnicy wiedzą w czym problem), ale egzamin z psychologii poszedł naprawdę nieźle. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Teraz mnóstwo zajęć pozauczelnianych i około naukowych. Część to przyjemności - część nie :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: MadMill » czw 13.03.2008 14:48

Lord Turkey pisze:(robiłem za mało kazusów, prawnicy wiedzą w czym problem)

Nie tylko prawnicy, niestety. :(
Obrazek
Awatar użytkownika
MadMill
Lord
Lord
 
Posty: 1138
Rejestracja: śr 01.11.2006 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » czw 13.03.2008 15:19

Mnie dopadły też studia, ale trochę w innej formie: jeden profesor zaproponował mi do zrobienia projekt (nawet odpłatnie :)). W związku z tym ostatnie dni spędzam nad nim - należy podlizać się wykładowcy, nie? :D
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Lord Turkey » pt 21.03.2008 22:16

Z kolosem w porządku, żadnych ponownych kontaktów nie przewiduję :wink: Za to na horyzoncie pojawił się już następny. Ciekawe jest to, że z każdą kolejną stroną podręczników/skryptów/notatek moje zainteresowanie prawem jedynie wzrasta, a motywacja do wytężonej pracy nie ustępuję :P
Nie ma to jak zadowolenie i świadomość dokonania dobrego wyboru, bo według mnie studia powinny być dla pasjonatów. Na prawie tylko oni mają szansę - za to nie wiem jak wygląda to na innych kierunkach.

Właśnie poznaję pomniki średniowiecznego prawa, mniam :roll:
A ostatnio byłem na konferencji w TK poświęconej Karcie Praw Podstawowych. Jakże odmienny, od reprezentowanego w mediach, jest punkt widzenia prawników.
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lord Turkey » ndz 13.04.2008 9:32

Czy czujecie już zbliżającą się sesję? Ja tak - kolos za kolosem, a niedługo egzamin z łaciny w terminologii prawniczej :roll: I jeszcze mam napisać pracę na temat "fetyszyzmu prawnego"...

Za to psychologia zdana celująco :D
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » pt 18.04.2008 14:30

Zbliżające się co? Chłopie, dopiero minęła połowa semestru - wiem, bo właśnie zaliczałem przedmiot w wymiarze 15 godzin. Sesja będzie się zbliżać gdzieś w okolicach 20 maja ;p
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Lord Turkey » pt 18.04.2008 15:09

21 maja będę już po pierwszym egzaminie (o ile dostanę dopuszczenie do zerówki) :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lord Turkey » wt 03.06.2008 7:31

Dobra, ćwiczenia pozaliczane, różne prace zaliczeniowe napisane - można na poważnie brać się za egzaminy. Za trzy tygodnie wakacje :P
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: MadMill » wt 03.06.2008 7:56

Dziś o 16:00 egzamin, może wypadałoby się do niego pouczyć? o.O
Obrazek
Awatar użytkownika
MadMill
Lord
Lord
 
Posty: 1138
Rejestracja: śr 01.11.2006 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Żerań » wt 03.06.2008 10:08

A tam, Mad, po co się uczyć? :wink: U mnie ćwiczenia zaliczone, prace popisane, jeden egzamin zdany, ale to była rozgrzewka. Najgorzej będzie 11 czerwca... Tego samego dnia przez kilka godzin piszę CAE, a potem piszę egzamin z prawa rzeczowego. Łiiiiiiiiii! :D Byle dotrwać do 19 czerwca...Byle dotrwać...
Obrazek

Jeśli trudno ci działać zgodnie z regułami gry i zamierzasz zrezygnować, zamiast rezygnowania - zmień reguły.
Żerań
Książę
Książę
 
Posty: 2116
Rejestracja: wt 15.08.2006 17:00

Postautor: MadMill » wt 03.06.2008 10:14

CAE pewnie dopiero w listopadzie lub grudniu, zapomniałem kiedy są terminy. Ten egzamin dzisiejszy to lajcik taki raczej, ale do 11 czerwca mam 11 egzaminów łącznie z tym dzisiejszym. Nikt mnie nie przebije. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
MadMill
Lord
Lord
 
Posty: 1138
Rejestracja: śr 01.11.2006 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lord Turkey » wt 03.06.2008 10:54

Też szykuję się na CAE Mad :P Termin jest w grudniu.
Mi zostały trzy egzaminy, ale zakres mają naprawdę rozległy...

Nunc ad rem, tempus fugit! :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » wt 03.06.2008 11:41

CAE? Od kilku lat mam go zdawać, ale ciągle zapominam. A umiejętnosci jezykowe się uwsteczniają... Może w grudniu, zobaczymy.

Sesja co prawda dopiero od przyszłego tygodnia, ale juz z połowę przedmiotów pozaliczałem. Zostało mi jedno kolokwium, 4 egzaminy i 2 eseje do napisania. Finał 17 czerwca. A w międzyczasie Nidzica. Będzie się działo :)

Z przyjemniejszych rzeczy: jutro mam absolutorium (w tym świetle moja notka powoli staje się mało aktualna, ale nie będę jej zmieniał aż do obrony... kiedyś). Przemarsz w togach, uroczystości, bal wieczorem. Tylko czwartkowy egzamin jakoś przeszkadza ;p
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: RaF » wt 03.06.2008 11:51

Nie pisz o notkach na publicznym, bo to tajne przez poufne :P

A CAE jest przereklamowany :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Maeg » wt 03.06.2008 12:30

Ja w niedziele pisałem ostatni egzamin ;) Udało się zaliczyć, teraz tylko wynik z jednego i można uznać, że wszystko zdane. Zostanie do połowy lipca mieć ukończoną magisterkę i w październiku obrona. ;)

Shadow: absolutorium teraz trwa 3 miesiące wiesz? :P Jak się nie obronisz w ciągu tego czasu, to powtórka z rozrywki ;)
"Gdyby to koty miały definiować świat, ważne miejsce zajmowałyby w nim pożerane dla zabawy muchy"
— M. John Harrison

Bistro Californium 
Awatar użytkownika
Maeg
Lord
Lord
 
Posty: 1523
Rejestracja: wt 16.10.2007 13:02
Lokalizacja: Łomianki/Wawa

Postautor: Shadowmage » wt 03.06.2008 12:57

RaF-->na publicznym pisaliśmy o tym z pół roku temu, jeśli nie dawniej :p

Maeg-->jak ma sie dobre układy z dziekanem, to za friko przedłużają do grudnia - przynajmniej u mnie.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron