Warszawskie Spotkanie Katedralne

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: RaF » czw 12.04.2007 20:29

Sądzę, że kufelek czy dwa będę mógł wychylić ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » czw 12.04.2007 20:40

No! I już masz rozwiązanie! :P Ja miałem we wtorek imieniny, to napić się za moje zdrowie jest mus :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » czw 12.04.2007 20:42

O, to koniecznie :)
Oczywiście jako solenizant - ty stawiasz :D
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: KoZZ » czw 12.04.2007 21:30

Azirafal pisze:Kurde, co to nagle wszyscy abstynenci? :P RaF - Ty mnie nie zawiedziesz, prawda? :D
Na mnie się nie zawiedziesz :D Jutro zajęcia kończę przed 16, więc poczekajcie może 10 minut, żebym mógł dojechać. (a daleko nie mam, bo z pól mokotowskich)

Azi, żebyś się nie spóźnił, bo tylko ciebie znam :)
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: RaF » czw 12.04.2007 21:52

O! Następny śmiałek :)
Dobrze, dobrze, coraz lepiej. Ludzie będą pierzchać z chodnika, kiedy naszą ekipę zobaczą :D
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » czw 12.04.2007 22:05

Sam bym uciekał.... :twisted:
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Azirafal » czw 12.04.2007 22:15

Shadow - przeca Ty mnie nie widziałeś, to skąd wiesz czy byś uciekał? :) Przed Algim, to rozumiem - olbrzymie z niego bydle. Ale ja?
KoZZ - spoko loko rokoko ;) Jakby co, koma do mnie masz - dzwoń. 8)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » czw 12.04.2007 22:24

Ja tam nie pamiętam czy Cię widziałem czy nie. Czyli pewnie nie :P Ale to tak pro forma napisałem, "ludzie zajmujący fantastyką nie są normalni a internet to jakaś sekta" (by moja babcia).
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Alganothorn » czw 12.04.2007 22:51

Azirafal pisze:Shadow - przeca Ty mnie nie widziałeś, to skąd wiesz czy byś uciekał? :) Przed Algim, to rozumiem - olbrzymie z niego bydle.

I gdyby nie wielka jego dobroć a spokój niezwykły, wnet gniew by go ogarnął i hasła antyazirafalowe po głowie chodzić jęły...
...bydlę, też coś!
postaram się na chwil kilka dołączyć, może nie do wieczora, ale na jakiś czas chętnie
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pt 13.04.2007 15:18

UWAGA: SOBOTA mi się rypie w robocie, więc jutro będę pewnie w niej siedział= sobotnie spotkanie umiera. Spróbuję jednak zmolestować współpracowników by się dziś wyrwać wcześniej i dołączyć do dzisiejszych katedrowiczów. Szkoda, że nie wziąłem płyty dla Aziego...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RaF » pt 13.04.2007 21:35

Dzięki, chłopaki, za wielce sympatyczny wieczór, kupę śmiechu i te wszystkie rozmowy :)

A z sobotą to nie wiem w takim razie, co robimy...
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » pt 13.04.2007 21:42

No to ja już po. Szkoda, że minąłem się z Azim i z Alganem. Miło było zobaczyć nowe twarze. Nawet Aleja Komiksu miała swojego reprezentanta! Człowiek po prostu odżywa na takich spotkaniach i ma większą ochotę do uczestniczenia w życiu serwisu. Trzeba częściej się spotykać.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Shadowmage » pt 13.04.2007 21:58

Tak, spotkanie bardzo udane! Ekipa Katedralno-Alejowa doskonale się dogadywała, trzeba częściej powtarzać takie inicjatywy :)
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Achmed » pt 13.04.2007 22:44

Mnie również było bardzo miło, dziękuję.
A jeśli o inicjatywach mowa, to szczególnie ta Aziego-solenizanta przypadła mi do gustu ;-)
Ostatnio zmieniony pt 13.04.2007 22:44 przez Achmed, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Achmed
Lord
Lord
 
Posty: 1659
Rejestracja: wt 21.01.2003 16:09
Lokalizacja: Niederzahden/Warschau

Postautor: Shadowmage » pt 13.04.2007 22:44

Ty pijaku :P
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Achmed » pt 13.04.2007 22:49

Taak, cogito ergo bibo, bibo ergo sum.

Post + 1 :-P
Obrazek
Achmed
Lord
Lord
 
Posty: 1659
Rejestracja: wt 21.01.2003 16:09
Lokalizacja: Niederzahden/Warschau

Postautor: Shadowmage » pt 13.04.2007 22:54

Ha, patrzcie, po pijaku to ludzie nawet po łacinie zasuwają. I to nawet z sensem :D
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Jakub Cieślak » sob 14.04.2007 8:44

Widzę, że niektórzy kontynuowali spotkanie w sieci... Heh. A kto pamięta, kto myślał, że ja mam 40 lat? :)
Nawet nie wiedziałem, że tak fajnie ożywa pod wieczór to zaplecze Nowego Świata. Klimat iście studencki, kurde i tak jakoś mi się fajniej zrobiło, jak stamtąd wracałem, jakiś taki bardziej... żywy. :)
Następnym razem trzeba będzie zabrać aparat i uwieczniać te chwile radosne.
A miłośnikom przyrody zaproponowałbym spotkanie w przyszły weekend, ale jeszcze nie wiem, czy nie będę poza miastem. Czy w ogóle macie czas w tygodniu? Powiedzmy, we wtorek?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Shadowmage » sob 14.04.2007 8:58

Co do przyszłego weekendu to nie wiem, natomiast we wtorek po 18 mam czas.
A za starucha to Cię chyba Sorden uważał. To przez tego stetryczałego avatara na pewno :P
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: RaF » sob 14.04.2007 9:38

A tak, i moje rzekome długie włosy. Sordi, shame on you :P
We wtorek mówisz... Hmm... Powinienem móc.

To rozumiem, że dziś w takim razie spotkania nie ma i że się byczę w domu. No nic. Może w innym terminie nastąpi zdobywanie jakiejś Puszczy :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » sob 14.04.2007 9:49

Dzisiaj spotkanie nieaktualne- chyba, że jakaś Wasza obywatelska inicjatywa zadziała.
Sorden miał mnie za dziada, no tak. To pewnie ta mądrość przesączająca się przez moje posty, czuć od nich wiekowym doświadczeniem i dojrzałym intelektem. ;)
A nasi uroczy redaktorzy działu literackiego to nawet się nie chwalili, ale też im się zdarza spotkać. I ja o niczym nie wiedziałem! Skandal!
Czy ktoś jeszcze wtorkiem po 18:00 jest zainteresowany?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RaF » sob 14.04.2007 9:58

JC pisze:A nasi uroczy redaktorzy działu literackiego to nawet się nie chwalili, ale też im się zdarza spotkać. I ja o niczym nie wiedziałem! Skandal!


JC: Po prostu widać, że nieuważnie czytujesz forum literatów ;)

A > tutaj < małe, wredne nagranko z naszego spotkania (fragment jego raczej). Nic inteligentnego, za to mocno... upojonego :D
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: KoZZ » sob 14.04.2007 10:40

RaF pisze:A > tutaj < małe, wredne nagranko z naszego spotkania (fragment jego raczej). Nic inteligentnego, za to mocno... upojonego :D
Tylko, żebyś nie miał pomysłu wysyłać tego do tvn'u :)

Spotkanko również bardzo miło wspominam. Ekipa katedry tak jak myślałem zakręcona jak faworki :D
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: Jakub Cieślak » sob 14.04.2007 11:12

Zakręceni jak makaronowe śmigiełki... :) KoZZ, liczę, że na tym pojedynczym mitingu się nie skończy. Zawsze miło powitać reprezentantów Alei, niby Azi też alejowy jest, ale on to żaden reprezentant. Tylko by piwsko żłopał do utraty tchu... :)
A RaF- staram się tam wczytywać w te ich gadaniny, ale czasem ciężko jest wyłapać, że w danym topicu ma się spore zaległości.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » sob 14.04.2007 19:06

Shadowmage pisze:A za starucha to Cię chyba Sorden uważał. To przez tego stetryczałego avatara na pewno :P

Co tu kryć, ja też się dowiedziałem, że jestem młodszy, niż moje pisanie na to wskazuje...
...tak, dowiedziałem się tego od Sordena
;-)
dziękuję za przemiłe spotkanie, fajnie zobaczyć nowe twarze, zwłąszcza miło było spotkać Sordena (nie ujmując nic pozostałym dwóm nowospotkanym katedrowiczom)
JC> jeszcze nadrobimy
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sorden » sob 14.04.2007 20:38

hehehe ;)
Milo bylo... Ja musze pamietac aby po ciezkim dniu tyle nie pic... Jeszcze jak wrocilem to mnie wojek dobil ;p

RaF -> mi tam sie pomylil twoj wyglad z Wotanem ;D ale chyba i on nie ma juz dluich wlosow... hmm... wiec sam juz nie wiem :P
Azi -> faktycznie wydawal sie wyzszy :P
Algi, JC -> to chyba przez ta funkcje tacy starzy sie wydawliscie xD

Milo bylo poznac was osobisie ! Mam nadzieje ze kiedys jeszcze sie uda skoczyc na jakies piwko ;)
W wawie bede pewnie za kolejny rok, ale moze ktos z was bedzie wczesniej na Śląsku :D Jesli tak to zapraszam ! :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Azirafal » sob 14.04.2007 22:25

Pshaw! Cichaj, Ślunzak ;) Jestem wysoki sercem i duchem :D

Bardzo miłę i sympatetyczne spotkank, trzeba przyznać. Fajnie było poznać parę nowych osób - mniejszy klon RaFa (Shadow :P ), Achmedinedżad :) , no i el Sordeno, co do nas zawitał na dzień jeden. Fajnie, że takie grono się spotkało, a mp3-ka przypomniała parę rozmów (no i dlaczego nagrała się akurat ta dyskusja o "stukaniu"? :D ). Szkoda że musiałem siętak wcześnie zwijać, ale tak wyszło.

Cieszę się, że miejscówka się Wam spodobała i że moje towarzystwo nie było zbyt niemile widziane ;) Ja we wtorek powinienem mieć czas po 18. I z miłą chęcią gdzieś wyskoczyłbym.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Żerań » pn 16.04.2007 10:19

To ja rzucę taką myśl: może zamiast żłopać piwsko, katedralna ekipa na film fantastyczny by poszla, hmm? Takie "300". Albo "W stronę słońca". :D Ja w każdym razie byłbym bardzo chętny na wyjście. Zwłaszcza na "300".
Żerań
Książę
Książę
 
Posty: 2116
Rejestracja: wt 15.08.2006 17:00

Postautor: Achmed » pn 16.04.2007 11:33

Azirafal pisze:Achmedinedżad :)

To już wolałbym być Achmatanim ;-)

A wtorek mnie pasuje.
Obrazek
Achmed
Lord
Lord
 
Posty: 1659
Rejestracja: wt 21.01.2003 16:09
Lokalizacja: Niederzahden/Warschau

Postautor: Jakub Cieślak » pn 16.04.2007 12:05

No to kto jeszcze, kto jeszcze we wtorek o 18:00 mógłby?
Acha, wygląda na to, że najbliższy weekend spędzam w Wawie, a zatem można też pomyśleć o spokojnym spotkanku za dnia- celem jakiejś dłuższej wyprawy w dzicz. W sobotę proszę państwa? Są chętni? Bo to lepiej by było ogólnie spotkać się za dnia w weekend, nie?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Shadowmage » pn 16.04.2007 12:22

Mnie wychodzi, że jednak jutro za bardzo nie mogę... ale to się jeszcze może zmienić. Co do soboty... też nie za bardzo, prędzej niedziela.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: RaF » pn 16.04.2007 12:25

Wtorek 18 mi pasuje (teraz już na bank). I czy będzie to piwo, czy kino - jak dla mnie rybcia, choć nie chciałbym, żeby zniechęcił się ktoś, kto te wszystkie ciekawe filmy już widział :)

Sobota - wstępnie ok, ale jeszcze dam znać później.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » pn 16.04.2007 19:09

A ja znowu muszę nawalić. Okazuje się, że jutro o 19:30 mamy nauki przedmałżeńskie, ostatnie zajęcia- które musimy zaliczyć... :(
Sorry, chłopy, ale znowu dam ciała.
Ale sobota jak najbardziej. Rower już przysposobiłem, kask mam, więc nadjadę rowerowo.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RaF » pn 16.04.2007 19:37

No to na kogo mogę jutro liczyć w takim razie? Przyznawać się :twisted:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Achmed » pn 16.04.2007 19:50

Ja mogę być.
Obrazek
Achmed
Lord
Lord
 
Posty: 1659
Rejestracja: wt 21.01.2003 16:09
Lokalizacja: Niederzahden/Warschau

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości