Zapowiedź Ziemkiewicza :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Zapowiedź Ziemkiewicza

Postautor: Jander » pt 06.10.2006 13:25

Porównanie Michnika do Rydzyka ? Ziemkiewicz staje na bardzo ryzykownej szali. Jeśli zaprezentuje zwykłe "antymichnikowskie" argumenty to spadnie w moich oczach nisko. Ale cóż - każdy może się mylić, Ziemiewicz to też nie wyrocznia etyczna, polityczna i intelektualna.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Dove » pt 06.10.2006 15:26

Co to znaczy "zwykłe antymichnikowskie" argumenty? Sądzisz, że RAZ w przytomności wszystkich przypomni mu brata stalinowskiego sędziego i żydowskie korzenie? To chyba jednak nie znasz RAZ-a.
Dove
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 188
Rejestracja: sob 15.07.2006 19:39

Postautor: Jander » pt 06.10.2006 16:01

Bardziej działalność, aniżeli korzenie. Spójrz co wypominali Kuroniowi(choć Kuroń to osoba o nieporównywalnie wyższym autorytecie od Michnika). W komentarzach do jego tekstów publicystycznych na GW krytykuje się jego teksty nie dlatego, że się z nim nie zgadza, a jedynie dlatego, że to Michnik+kilkanaście tych samych powtarzanych w koło "argumentów". Spodziewam się od R.A. Ziemkiewicza konstruktywnej krytyki, a nie prześmiewczych pseudoargumentów. A i nie mogę powiedzieć, że Ziemkiewicza znam, za to nasłyszałem się o nim wiele, czytałem i słuchałem go trochę mniej i często się z nim nie zgadzam. Tak często jak z Michnikiem zresztą.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości

cron