"Lód" Dukaja jednak w 2007 :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

"Lód" Dukaja jednak w 2007

Postautor: Shadowmage » śr 13.09.2006 16:15

Beznadziejnie... Nie dość, że przyjdzie czekać jeszcze jakiś czas, to w dodatku nici z pojedynku tytanów w rozdaniach nagród w przyszłym roku - Sapkowski zgarnie wszystko.

A objętość 1500 stron? Toż to na bank w dwóch częściach wyjdzie, jeśli nie więcej...
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20761
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: RaF » śr 13.09.2006 18:02

O, jednak jakieś słuchy chodzą o Dukaju :)

1500 stron?! Ja pier***... Pewnie ze 3-4 książki z tego wyjdą.
Żeby tylko jakość nie przeszła w ilość.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Żerań » śr 13.09.2006 20:12

NOŻ KUR*a! Dzisiaj wysłałem maila do Dukaja z prośbą o wywiad, który miał mieć miejsce tuż po premierze "Lodu"! Tak się, kur*a, NIE ROBI! :evil:

Przynajmniej lektura mam nadzieję będzie godna uwagi...A pojedynek tytanów w 2007 roku się jednak odbędzie, tylko zamiast Dukaj-Sapkowski, zobaczymy walkę Dukaj-Grzędowicz. IMO znacznie ciekawszą :twisted:
Żerań
Książę
Książę
 
Posty: 2116
Rejestracja: wt 15.08.2006 17:00

Postautor: Shadowmage » czw 14.09.2006 11:55

Jacek Dukaj napisał to wczoraj na syffie. Trochę rozjasnia sytuację :)

"Spokojnie, moi drodzy, wszystko idzie w zapowiedzianej kolejności - "Lód", potem "Król Bólu", potem nowelka do "Mitów" - tylko "Lód" mi się rozrósł, stąd obsuwa. Nowe opowiadania do "Króla" w połowie były już przed "Lodem" napisane, więc ta kniga szybciej pójdzie. Co się tyczy ewentualnego dzielenia "Lodu", to sam jestem przeciw: to jest jedna, zamknięta całość. Natomiast z przyczyn technicznych być może będzie koniecznym wydanie tego w paperbacku w dwóch tomach (ale oczywiście jako pakiet, bez dzielenia w czasie). Istnieje też możliwość równoległego wypuszczenia jednotomowego hardbacka (znowu: jeśli wykonalne technicznie), to by chyba zadowoliło wszystkich. Zobaczymy."
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20761
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: RaF » czw 14.09.2006 12:45

Hmm, Dukaj w twardej oprawie? I to gruby na 1500 stron? Takie coś mogłoby bardzo ciekawie wyglądać na półce :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Hifidelic » pt 15.09.2006 23:19

...
ough
...
mmm
........ już dobrze.... o jak dobrze.
Koniec postu
ps.
dodam tylko ze juz jestem na stałe w Polsce i znowu trzeba sobie od ust odjąć, żeby książkę kupić... Oczywiście Dukaj to nr1, to oczywiste, ale jak do jasnej %$#*&(&)*$$#&)* ponumerować Huberatha? 1'? Nr zero? Zresztą nie jestem wcale przekonany, czy Huberath jest lepszy niż Dukaj. To jest pytanie z cyklu co wolisz: pić wodę, czy jeść chleb.

ps. II.
<zy Nowy Dukaj i Huberath nie mogli wyjść dwa miesiące wcześniej, kiedy było mnie na książki stać? Kupiłem wszystko Kresa... (I nie żałuję, ale jednak Północna granica najlepsza... )...
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości