Feist w księgarniach :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Feist w księgarniach

Postautor: Lord Sidious » śr 16.08.2006 18:50

Nie chcę by było, że się czepiam, ale to od dziś jest ciut nieprawdziwą informacją. We Wrocławiu widziałem to już w sobotę (tyle, że wieczorem na wystawie sklepowej, niestety było zamknięte już), a kupiłem w poniedziałek, wczoraj przeczytałem ;). Bardzo fajna, najlepsza z cyklu Konklawe i z niecierpliwością czeka się na dalszy tom, a raczej kolejną sagę, bo to był do niej genialny wstęp ;). W każdym razie, we Wrocławskim Empiku nadal jeszcze nie ma :P.
Lord Sidious
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 55
Rejestracja: sob 06.03.2004 16:14
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Shadowmage » śr 16.08.2006 18:59

No wiesz, dzień dzisiejszy jest oficjalną datą premiery... ale nie od dziś wiadomo też, że książki nie zawsze pojawiają się wtedy, kiedy ich premiera jest. Z ostatnich przypadków to np Mieville z Zysku był w kilku księgarniach na 3 tygodnie przed oficjalną premierą (aczkolwiek książka była gotowa jeszcze wcześniej, bo mozna ją było kupić na MTK). Tak więc na dowje babka wróżyła, ale po oficjalnej dacie premiery książka powinna być dostępna wszędzie.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20764
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości