Drake, David & Flint, Eric - "Podstęp" :: Sprawdź komentowany artykuł.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Drake, David & Flint, Eric - "Podstęp"

Postautor: Bleys » wt 27.06.2006 12:58

Malawy? Malawi? No bez przesady...

A Belizariusz to zdaje się postać historyczna, więc taka książczyna trąci lekką profanacją.
Bleys
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 132
Rejestracja: pt 26.05.2006 15:23
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Szenk » wt 27.06.2006 13:01

Mam nadzieję, że podczas lektury plusy przeważą minusy, i nie będę żałował wydanych pieniędzy.

Poza tym - dobrze wiedzieć jeszcze przed lekturą, że nie należy się w tej książce spodziewać rzetelnych informacji historycznych :D
Szenk
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 235
Rejestracja: śr 24.05.2006 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » wt 27.06.2006 13:01

NIe znam się na Indiach, więc nie wiem czy tam kiedyś jakieś takie państewko istniało.
Owszem, Belizariusz to postać historyczna. Podobnie jak wiele innych występujących w ksiązce - z Justynianem i Teodorą na czele. Ale czy to profanacja? Nie, raczej nie. Po prostu wprowadzono zmianę w naszej historii.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Shadowmage » wt 27.06.2006 18:24

Szenk-->Coż, nie powiem by odbiegało to poziomem od innych militarystycznych powieści z Isy. Tyle tylko, że redakcja jest gorsza, realia historyczne do mnie akurat nie przemawiają (tutaj), a pomysł był już wcześniej wykorzystywany :P Niemniej, jeśli podobają ci się książki w tym stylu, to raczej nie będziesz rozczarowany.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości