"Coś mocniejszego" w księgarniach :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

"Coś mocniejszego" w księgarniach

Postautor: Szenk » pn 19.06.2006 18:47

Hmmm, przydałoby się podanie spisu treści. Nie wiem, ile opowiadań zawartych w tym zbiorku, ukazało się już wcześniej, a ile jest nowych - o ile takie są.
Szenk
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 235
Rejestracja: śr 24.05.2006 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » pn 19.06.2006 19:18

Tak, z tym, że trudno mi ów spis treści znaleźć ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Szenk » pn 19.06.2006 19:45

A przydałby się, przydał :)

Gdzieś wyczytałem, że ten zbiorek zawiera nie tylko opowiadania o Aleksandrowiczu; jest podzielony na 3 czy 4 działy i zawiera różne utwory z wielu lat. Podejrzewam więc, że wiele z nich, jeśli nie wszystkie, były gdzieś już kiedyś publikowane. A wydanie 35 zł na coś, co już mam, nie uważam za świetny pomysł. Mógłbym je np. wydać na tę książkę MacLeoda, do której nie mam przekonania :D
Szenk
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 235
Rejestracja: śr 24.05.2006 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » pn 19.06.2006 19:54

Zapewniam, że trudno znaleźć kogoś bardziej obeznanego w temacie i do bólu obiektywnego niż Bleys :).

Co Ziemkiewicza: tia, być może, taka praktyka jest ostatnio popularna. Mnie wkurza to tyle, że właśnie wydawcy milczą na ten temat i publikują informację tylko o jednym rodzaju tekstów z książki. Fabryka Słów wiedzie prym, np. z ostatnio wydawnym Pacyńskim - wszystkie informacje mówiły o dzielnym Smokobójcy i tylko o nim, a w ostatecznym rozrachunku Smokobójca to tylko malutka część objętości całej książki
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości