Zwiastuny "Rodu Smoka" :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Zwiastuny "Rodu Smoka"

Postautor: Ash » czw 21.03.2024 17:49

Kurde, jeszcze pierwszego sezonu nie widziałem. Ten świat jest mi jakoś mocno obojętny po 8 sezonie Gry o Tron.
Ash
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 100
Rejestracja: śr 14.06.2023 11:35

Zwiastuny "Rodu Smoka"

Postautor: SechulLath » pt 22.03.2024 9:41

Dla wszystkich oszukanych zakończeniem serialu GoT, którzy niechętnie patrzą w kierunku Rodu Smoka, powiem tak: ja też zupełnie obojętnie podchodziłem do pierwszego sezonu, właściwie, jak dobrze pamiętam, to pierwszy odcinek obejrzałem długo po premierze i chyba tylko po to, żeby móc powiedzieć z czystym sumieniem "nie dla mnie" i dokładnie tak stwierdziłem.
Jeszcze później byłem chory i dosłownie za słaby na czytanie, tutaj były już wszystkie odcinki, to uznałem, że niech se leci w tle. No i zażarło. Cały sezon ciurkiem machnąłem, nie powiem, że jestem jakimś dzikim fanem, ale na drugi sezon czekam, a gorączki przecież już nie mam :D
Z wyłączeniem jednej, zupełnie zbędnej sceny stoopkarstwa, pierwszy sezon był na tyle spoko, że nie wstyd mi się przyznać do czekania na kolejne :D
SechulLath
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 197
Rejestracja: ndz 21.03.2021 17:15

Re: Zwiastuny "Rodu Smoka"

Postautor: Shadowmage » pt 22.03.2024 9:47

Ja utknąłem gdzieś w 2/3 pierwszego sezonu. I to chyba nawet nie przez sam serial, ale fakt, że w ogóle przestałem oglądać cokolwiek...
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20765
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Re: Zwiastuny "Rodu Smoka"

Postautor: Whoresbane » pt 22.03.2024 11:12

Ja obejrzałem cały sezon ale z niesmakiem. Odeszli od materiału źródłowego w głupi sposób. Gdyby nie chęć zobaczenia Bitwy nad Okiem Boga to pewnie bym nie oglądał wcale
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1481
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Zwiastuny "Rodu Smoka"

Postautor: Yans » pt 22.03.2024 15:00

Ja również uważam, że RS jest zaskakująco dobry. Na pewno dużo, dużo lepszy niż ostatnie sezony podstawowego GoTa. I też czekam na 2 sezon ;)
Yans
Lord
Lord
 
Posty: 1412
Rejestracja: czw 27.07.2006 13:58

Zwiastuny "Rodu Smoka"

Postautor: Coacoochee » sob 23.03.2024 10:40

Przy Kole Czasu Ród Smoka to dzieło wybitne!
Coacoochee
Lord
Lord
 
Posty: 1816
Rejestracja: czw 12.11.2015 13:15

Re: Zwiastuny "Rodu Smoka"

Postautor: historyk » sob 30.03.2024 10:14

Ja to coś obejrzałem do samotnej szarży Daemona na ludzi krabowatego. W tym momencie zacząłem się zastanawiać czy głupsza jest ta szarża, czy jednak walka Galadrieli z trollem z tego pseudoLOTR. A że w Rodzie Smoka wszyscy bohaterowie pozostawiali mnie obojętnym, to dałem sobie na luz. To już jednak wolę Koło czasu.

Najgłupsze sceny walki/batalistyczne Anno Domini 2022:
1. Walka Galadrieli z trollem (Władca pierścieni. Pierścienie władzy).
2. Samotna szarża Daemona na ludzi krabowatego (Gra o tron. Ród smoka).
3. Bitwa Araba, Murzynki i Wietnamki z Czeczenami w jakimś tam budynku (Wiedźmin. Rodowód krwi).
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2658
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 98 gości