Limitowany Stephen King :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Limitowany Stephen King

Postautor: Cerber108 » czw 05.10.2023 10:17

A tutaj dają rady takie bydlaki wydrukować w rozsądnej cenie, nawet jeśli to tylko dodruk.
Awatar użytkownika
Cerber108
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt 17.01.2023 20:04

Re: Limitowany Stephen King

Postautor: asymon » czw 05.10.2023 12:01

Cerber108 pisze:A tutaj dają rady takie bydlaki wydrukować w rozsądnej cenie, nawet jeśli to tylko dodruk.


Papier potaniał już nieco.
The square root of three equals two for large values of three.
- found in a bathroom in the Cornell Physics department -
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1967
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Re: Limitowany Stephen King

Postautor: Shadowmage » czw 05.10.2023 17:31

Bo wiedzą, że sprzedadzą więcej niż 1500 sztuk, promować specjalnie nie trzeba, a koszty przekładu i praw dawno pokryte?

EDIT: Zresztą, z tego co się orientuję, Albatros prowadzi politykę raczej cięcia kosztów zbędnych niż podbijania ceny. Choć wiadomo, z tym bywa różnie.
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20765
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Limitowany Stephen King

Postautor: Coacoochee » sob 07.10.2023 9:01

Trochę mnie kusi, a nie wiem czy zdążę ponownie przeczytać.
Coacoochee
Lord
Lord
 
Posty: 1820
Rejestracja: czw 12.11.2015 13:15

Re: Limitowany Stephen King

Postautor: asymon » sob 28.10.2023 17:29

Widziałem te książki na żywo w empiku, stały na eksponowanej półce, każda z etykietką "Wydanie na 75 lecie empiku". Więc nie wiem, czy limitowane nie znaczy, że "tylko w empiku".

BTW. Na tej samej półce stał Hobbit, ładna, twarda oprawa, czarna z zielonym smokiem i pierścieniem. Wydawca Iskry, tłumaczenie Maria Skibniewska. Kupię sobie, jest o wiele ładniejsze niż to bure wydanie Iskier, które ma na okładce smoczą łuskę czy coś w ten deseń. Ale myślałem że taniej będzie na empik.com, nie znalazłem. Jak sobie kupię, to wrzucę fotkę.

Sporo książek ogólnie było, np. zbiorcze wydanie Kapuścińskiego: Szach/Imperium/Heban.
The square root of three equals two for large values of three.
- found in a bathroom in the Cornell Physics department -
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1967
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Re: Limitowany Stephen King

Postautor: Janusz S. » sob 28.10.2023 20:30

asymon pisze:... Ale myślałem że taniej będzie na empik.com, nie znalazłem.

Już raz się w tym roku nabrałem empik.com i po dziś dzień tego żałuję składając reklamację trzeci raz, bo odesłali mi takie samo uszkodzone gó...o jakie przysłali za pierwszym razem :evil:
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5947
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Limitowany Stephen King

Postautor: asymon » pn 30.10.2023 12:25

OK, mam tego Hobbita ;) Całkiem poręczny format, 20x13, twarda okładka, stonowane kolory, żadnych błyszczących, matowych liter. Super. "Tylko w empiku" już odklejone.

Obrazek

Tak wygląda półka. Trzy książki Kinga, pięć tomów Kingsbridge Folleta (na miękko), dwa omnibusy Jane Austen, "Na wschód od Edenu" (niestety miękka), dwa tomy Valerie Perrin w płóciennej oprawie, raczej kobieca literatura, "Portret Doriana Graya", reszta jak widać, polska klasyka i Ania z Zielonego Wzgórza. Tego Kapuścińskiego rozważam, jest w twardych, ale trochę to grube.

Co ciekawe, książki Jane Austen są dostępne na empik.com 1, 2. Chciałem coś napisać o okładkach, ale zorientowałem się, że to mg, a oni są klasą sami dla siebie, dla przypomnienia. Podobnie jest Kingsbridge, co do Kinga, klikając w banner dostępne są dwa z trzech "urodzinowych" tytułów, Worek kości też jest, ale trzeba poszukać.
Ostatnio zmieniony pn 30.10.2023 16:54 przez asymon, łącznie zmieniany 2 razy
The square root of three equals two for large values of three.
- found in a bathroom in the Cornell Physics department -
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1967
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Re: Limitowany Stephen King

Postautor: ASX76 » pn 30.10.2023 16:11

Janusz S. pisze:Już raz się w tym roku nabrałem empik.com i po dziś dzień tego żałuję składając reklamację trzeci raz, bo odesłali mi takie samo uszkodzone gó...o jakie przysłali za pierwszym razem :evil:


Pewnego razu w Świecie Książki dostałem to samo co wcześniej reklamowałem, tyle że przy odbiorze osobistym. :lol:
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7363
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Limitowany Stephen King

Postautor: Janusz S. » pn 30.10.2023 19:33

ASX76 pisze:
Janusz S. pisze:Już raz się w tym roku nabrałem empik.com i po dziś dzień tego żałuję składając reklamację trzeci raz, bo odesłali mi takie samo uszkodzone gó...o jakie przysłali za pierwszym razem :evil:


Pewnego razu w Świecie Książki dostałem to samo co wcześniej reklamowałem, tyle że przy odbiorze osobistym. :lol:

Jako pocieszyciel nie radzisz sobie najlepiej :P
Akurat ŚK załatwił moją jedyną reklamację w historii tak szybko, że kurier był u mnie zanim dostałem powiadomienie o wymianie książki.
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5947
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości