Grafika z Artefaktów? :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: Luc du Lac » sob 06.11.2021 16:07

Janusz S. pisze:
Luc du Lac pisze:jak może zauważyliście ogólnie fora idą do lamusa.
fb zdominowało komunikację społecznościową

Jak może zauważyłeś fb też już odchodzi do lamusa.



już ? a on o tym wie ?
w każdym razie - profil książki fantasy gdy go zacząłem obserwować jakieś pół roku temu miał kolo 10 tys. - obecnie 27 tys.
Luc du Lac
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 225
Rejestracja: czw 30.09.2021 23:18

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: jezzo » sob 06.11.2021 16:27

Janusz S. pisze:Wszystkie insynuacje przychodzą Ci z taką łatwością, czy szczególnie się starasz tym razem?

?? O czym Ty piszesz? Jakie insynuację, teraz i w przeszłości niby w moim wykonaniu? Specjalnie dałem uśmieszek na końcu, aby nikt nie odczytywał tego w negatywnym sensie, a żartobliwym. I musisz mieć jakiś problem z moją osobą wyskakując z tak agresywnym postem, szkoda. Ja Cię lubię, jak większość tutaj (tylko Asiks mi podpadł swoim spamem), ale widzę to jednostronna sympatia.
Awatar użytkownika
jezzo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 637
Rejestracja: pn 09.12.2019 13:01

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: Virgo C. » sob 06.11.2021 17:55

Luc du Lac pisze:w każdym razie - profil książki fantasy gdy go zacząłem obserwować jakieś pół roku temu miał kolo 10 tys. - obecnie 27 tys.

A jest na nim coś konstruktywnego czy może na przemian "Co polecicie dla..." i tematy do kręcenia gównoburzy? Bo np. Polska Fantastyka tak wyglądał jak ostatni raz odważyłem się tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Virgo C.
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 191
Rejestracja: pt 12.02.2010 1:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: Luc du Lac » sob 06.11.2021 18:26

oczywiście - nic
to fejsbuk.

nawet jak/jeśli się pojawia to szybko zanika
Luc du Lac
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 225
Rejestracja: czw 30.09.2021 23:18

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: historyk » sob 06.11.2021 19:49

Luc du Lac pisze:w każdym razie - profil książki fantasy gdy go zacząłem obserwować jakieś pół roku temu miał kolo 10 tys. - obecnie 27 tys.

Profil czy grupa? Bo w grupie też niby jestem. Podobnie jak w dziesiątkach innych grup, jak "obserwuję" masę stron, a do tego mam czterocyfrówkę znajomych. Już nie wchodzę na stronę główną facebooka, bo i tak nic sensownego nie jestem tam w stanie wyłuskać. Tym bardziej że facebook ostatnio tnie zasięgi profilom, więc zanim pokaże mi coś interesującego z jakiegoś fanpage, będę musiał przemielić dziesiątki, jeśli nie setki informacji typu: "Byłam ze Zdzisiem w Chorwacji". Gdyby facebook nie był mi potrzebny zawodowo, już dawno bym go zlikwidował.

To już pod kątem selekcji informacji lepszy jest Instagram - do obserwowanych dodałem niewiele osób/profili, a zamiast tego hasztagi, np. #fantastykapolska (ten akurat trochę zaśmiecony grafomanami i selfpublisherami, ale w stopniu akceptowalnym). I pokazuje mi to, co mnie interesuje. Inna rzecz, że jak raz polubiłem kilka grafik, to potem przez dobry miesiąc Insta mnie molestował polecając masę grafików do obserwacji.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2658
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: Janusz S. » sob 06.11.2021 20:00

Luc du Lac pisze:już ? a on o tym wie ?

Nie wiem, spytaj na tiktoku
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5946
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: Luc du Lac » sob 06.11.2021 21:49

Janusz S. pisze:
Luc du Lac pisze:już ? a on o tym wie ?

Nie wiem, spytaj na tiktoku




na tiktoku to ja mogę z Dudą pogada...
Luc du Lac
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 225
Rejestracja: czw 30.09.2021 23:18

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: El Lagarto » sob 06.11.2021 21:53

Co tam fora internetowe. Niektórzy uważają, że książki już odchodzą do lamusa. Na razie nie martwiłbym się o fora. Teatr i opera przetrwały rozwój kinematografii, zaś tradycyjne filmy zapewne przetrwają rozwój gier komputerowych i VR.
El Lagarto
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 934
Rejestracja: sob 20.03.2021 21:17

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: lordofthedreams » pn 08.11.2021 17:06

historyk pisze:Zupełnie nie rozumiem dlaczego AM, mając dwie strony internetowe, fanpage na Facebooku i konto tutaj - ogłasza decyzję na niszowym forum, tak antycznym, że nie da się go czytać na telefonie, a do tego z tak skomplikowaną rejestracją, że de facto zamkniętym na nowych userów... Odbieram to jako swego rodzaju lekceważenie, olewanie klientów.

historyk pisze:lordofthedreams
Uwielbiam ludzi dotkniętych ksobnością - jeśli coś jego nie dotyczy, to nie istnieje. Nie jestem daltonistą, mam - i +, i to wystarcza. Tak, na katedrze też muszę* powiększyć - ale po powiększeniu do wielkości ekranu, mogę przeczytać, a tam nie. I naprawdę uwierz że ty możesz przeczytać, nie oznacza, że ja mogę - nie jesteś wyznacznikiem i analogią do wszystkiego. I byłbym zobowiązany, jakbyś po prostu to przyjął do wiadomości bez dalszego, bezsensownego bicia piany.

:roll: Dobrze jest lubić siebie.
To w końcu forum jest tak antyczne, że nie da się go czytać na telefonie, czy jednak po prostu Ty masz problem? No bo, sam wiesz, "nie jesteś wyznacznikiem i analogią do wszystkiego". To nie ja biłem pianę, że się nie da korzystać, kiedy wyraźnie się da...
"Leave your mind hard open..."
lordofthedreams
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 484
Rejestracja: pn 18.03.2013 17:28
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Re: Grafika z Artefaktów?

Postautor: historyk » pn 08.11.2021 21:36

lordofthedreams pisze:To w końcu forum jest tak antyczne, że nie da się go czytać na telefonie, czy jednak po prostu Ty masz problem? No bo, sam wiesz, "nie jesteś wyznacznikiem i analogią do wszystkiego". To nie ja biłem pianę, że się nie da korzystać, kiedy wyraźnie się da...

Jezu, co za upierdliwy typ. Chłopcze, odwal się - bo w którymś wątku się do mnie przystawiasz.

Muszę tak, skoro nie pojmujesz, że nie jesteś analogią do wszystkiego. Aż kiwam głową z niedowierzaniem - typ smara trzeci post o problemie, który go nie dotyczy, byle się przepychać.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2658
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Poprzednia

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości