"Król Bezmiarów" z datą :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

"Król Bezmiarów" z datą

Postautor: J62 » czw 25.03.2021 17:26

Raczej "Król bardzo małych wymiarów" Cieniutkie to wydanie.
J62
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 52
Rejestracja: czw 28.01.2021 6:25

"Król Bezmiarów" z datą

Postautor: ASX76 » czw 25.03.2021 18:09

"Kingsajz dla każdego!" nie pod tym adresem, niestety.
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: "Król Bezmiarów" z datą

Postautor: El Lagarto » czw 25.03.2021 19:48

No przecież na okładce jest ostrzeżenie:
"Świat, który nie zna pojęcia litości, bo też i nigdy jej nie doświadczył."
El Lagarto
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 923
Rejestracja: sob 20.03.2021 21:17

Re: "Król Bezmiarów" z datą

Postautor: Whoresbane » czw 25.03.2021 20:32

"Fabryka, która nie zna pojęcia jakości, bo też i nigdy jej nie doświadczyła"
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1448
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

"Król Bezmiarów" z datą

Postautor: ASX76 » czw 25.03.2021 20:36

"Klient, który nie zna pojęcia satysfakcji, bo też i nigdy jej nie doświadczył".
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: "Król Bezmiarów" z datą

Postautor: Whoresbane » czw 25.03.2021 21:21

Doświadczył wielokrotnie od MAGa, Vespera, Albatrosa, Powergrapha, Zysku i S-ki. Od fabryki same pasmo niepowodzeń za wyjątkiem kilku części Inkwizytora przed laty
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1448
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

"Król Bezmiarów" z datą

Postautor: Himura » czw 25.03.2021 21:29

Drogi ASX-ie, na Fabryczny temat to już w czasach MAGicznego forum wymieniliśmy masę zdań, i nic się widzę nie zmienia ;)
De gustibus non est disputandum / Fabryka, mimo iż już nie radzi sobie aż tak dobrze jak kilka lat temu, to wciąż ma swoją "niszę rynkową" i oddanych Klientów. A czy się to komuś podoba czy nie to dzięki nim w dużej mierze rynek polskiej fantastyki się rozwinął (pomijam kwestie ówczesnych umów z autorami itp. / mówię o rynku książki i popularyzacji polskiej fantastyki oraz umożliwienia debiutów).
Sam z uporem maniaka kupuje (bo już nie czytam ostatnich dwóch się nie dało) produkty cyklu inkwizytorskiego Piekary - i teraz uwaga tą edycję księgi całości też mam zamiar kupić (choć głównie dlatego, że nie zdecydowałem się na edycję Sadeńki zanim było już za późno przyznam szczerze przez te potworne okładki).
Himura
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 61
Rejestracja: śr 08.09.2010 8:43
Lokalizacja: Porando-kyowakoku

Re: "Król Bezmiarów" z datą

Postautor: Whoresbane » czw 25.03.2021 21:50

Himura pisze:Sam z uporem maniaka kupuje (bo już nie czytam ostatnich dwóch się nie dało) produkty cyklu inkwizytorskiego Piekary


Jeśli odrzuciły Cię "Przeklęte Krainy" to potem Kobiety i Przeznaczenie były dużo lepsze. Ostatnia wyszła nawet całkiem całkiem i ciekawie rozbudowała świat.
Niestety Piekara znów poleciał w kulki i przesunął premierę Płomienia i Krzyża IV na gwiazdkę 2021. Na jesień zaplanował nową powieść o Mordimerze o której nic nie wiadomo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1448
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Re: "Król Bezmiarów" z datą

Postautor: Himura » czw 25.03.2021 22:54

Whoresbane pisze:
Himura pisze:Jeśli odrzuciły Cię "Przeklęte Krainy" to potem Kobiety i Przeznaczenie były dużo lepsze. Ostatnia wyszła nawet całkiem całkiem i ciekawie rozbudowała świat.
Niestety Piekara znów poleciał w kulki i przesunął premierę Płomienia i Krzyża IV na gwiazdkę 2021. Na jesień zaplanował nową powieść o Mordimerze o której nic nie wiadomo.

Odrzuciły mnie właśnie te nieszczęsne "Przeklęte Krainy" dramatycznie słaba książka. A po II i III części "Płomienia i krzyża", które dobrze mi się czytało, było to naprawdę spore rozczarowanie (mimo, że nie miałem zbyt wygórowanych wymagań)
Przy Mordimerze cały czas trzyma mnie sentyment, pierwsze opowiadania jeszcze pamiętam z "Clicka", więc pewnie jeszcze spróbuje skoro piszesz, że jest lepiej.
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Himura
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 61
Rejestracja: śr 08.09.2010 8:43
Lokalizacja: Porando-kyowakoku

Re: "Król Bezmiarów" z datą

Postautor: Whoresbane » czw 25.03.2021 22:59

Jest lepiej, też miałem myśli "rzucę to w cholerę i nie zaczekam na Czarną Śmierć" po Przeklętych Krainach. Na szczęście okazało się to skasztanionym wstępem do ruskiej trylogii. Potem na szczęście lepiej
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1448
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości