"Północna granica" w sprzedaży :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

"Północna granica" w sprzedaży

Postautor: Tigillo » pn 22.03.2021 11:26

Właśnie dostałem przesyłkę, no i powiem tak, właściciele Sadeńkowskiej wersji jak wezmą do ręki to wydanie to będą sobie bić brawo za decyzję :p
Tigillo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 505
Rejestracja: czw 24.12.2020 0:31

Re: "Północna granica" w sprzedaży

Postautor: Whoresbane » pn 22.03.2021 11:38

A Ci, którzy uwierzyli zdrajcom z Fabryki i nie kupili Sedeńkowskiej plują sobie w brodę :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1470
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

"Północna granica" w sprzedaży

Postautor: Tigillo » pn 22.03.2021 11:52

@Whoresbane: ja to jeszcze mam nadzieję że mi nie spodoba i problem się rozwiąże :p chodź wszyscy polecają więc mała szansa.
Tigillo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 505
Rejestracja: czw 24.12.2020 0:31

Re: "Północna granica" w sprzedaży

Postautor: ASX76 » wt 23.03.2021 23:43

Whoresbane pisze:A Ci, którzy uwierzyli zdrajcom z Fabryki i nie kupili Sedeńkowskiej plują sobie w brodę :cry:


Sedeńkowe wydanie ma tak paskudne obrazki na okładkach, że mózg staje, czacha dymi :x
Za to jakość wydania jest bardzo dobra, a i cenowo wypada OK.
Tyle że twórczość Kresa, a przynajmniej "Północna granica" i "Król bezmiarów", jakoś niespecjalnie mnie grzeją ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7356
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: "Północna granica" w sprzedaży

Postautor: Whoresbane » śr 24.03.2021 1:34

Obrazki paskudne ale jakość wykonania wspaniała. Zrobiłbym sobie obwoluty i nie biłoby po oczach. Mega żałuję, że nie kupiłem
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1470
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Re: "Północna granica" w sprzedaży

Postautor: Shedao Shai » śr 24.03.2021 8:04

Te obwoluty naprawdę nie są potrzebne. Grzbiety są okej, a to je widać na półce. Ile człowiek rzeczywiście będzie patrzył na te okładki? Chyba tylko podczas lektury. A potem wracają na półkę. W ogóle, ostatnio przestaję się tak przejmować (w którąkolwiek ze stron) okładkami. Najwięcej to ja na nie patrzę na Katedrze, w zapowiedziach, zanim jeszcze książkę kupię. Potem - praktycznie wcale. Grzbiety, to grzbiety są ważne!
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3703
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Północna granica" w sprzedaży

Postautor: asymon » śr 24.03.2021 8:51

Shedao Shai pisze:Te obwoluty naprawdę nie są potrzebne. Grzbiety są okej, a to je widać na półce. Ile człowiek rzeczywiście będzie patrzył na te okładki? Chyba tylko podczas lektury. A potem wracają na półkę. W ogóle, ostatnio przestaję się tak przejmować (w którąkolwiek ze stron) okładkami. Najwięcej to ja na nie patrzę na Katedrze, w zapowiedziach, zanim jeszcze książkę kupię. Potem - praktycznie wcale. Grzbiety, to grzbiety są ważne!


A mi brakuje łażenia po księgarniach, od roku praktycznie tego nie robię.Czytam prawie wyłącznie e-booki, chyba że jakieś wydawnictwo się wypnie, typu Zysk z Vonnegutem, ale lubię popatrzeć jak jest zrobiona książka i czasem którąś impulsywnie kupię tylko dlatego że jest, cóż, ładna.

Pozwala to też uniknąć akcji typu zamawiam nowe wydanie Kresa i przychodzi to co przychodzi. A wystarczyło za pieniądze wydane na meszek wydać na trochę twardszą tekturę w okładce.
The square root of three equals two for large values of three.
- found in a bathroom in the Cornell Physics department -
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1963
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Re: "Północna granica" w sprzedaży

Postautor: toto » pt 26.03.2021 20:53

Z kontem premium w nexto "Północna granica" jest za 20 zł. A jak ktoś kupił sobie wcześniej punkty z rabatem, to wychodzi jeszcze taniej. Choć ja pewnie się wstrzymam z zakupem do jakiejś promocji - papier od dawna mam, a wydanie elektroniczne dłuższy czas nie powinno zniknąć.
Well, I hava a cunning plan, sir.
toto
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3849
Rejestracja: wt 01.01.2008 17:02


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

cron