Wydawnictwo Mag przedstawia :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Himura » śr 24.03.2021 15:27

ASX76 pisze:Witaj szlachetny Panie Himuro! :) Kopę lat... ;)
Bardzo ładnie prezentuje się Pańska kolekcja :)
Zazdroszczących unikalnego wydania MKP muszę pocieszyć, że było ono bardzo drogie jak na tamte czasy :P

Witam szanowny ASX76, fakt minęło trochę lat ;)
Dziękuję (poniższe zdjęcie to tylko malutki fragment jeno ;) )
Faktycznie jak na owe czasy to wydanie było drogie, tylko ja byłem wielkim "fanem" MKP (w sumie wciąż jestem) więc fundusze musiałem znaleźć :)
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Himura
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 61
Rejestracja: śr 08.09.2010 8:43
Lokalizacja: Porando-kyowakoku

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: ASX76 » śr 24.03.2021 15:45

Himura pisze:Witam szanowny ASX76, fakt minęło trochę lat ;)

Dziękuję (poniższe zdjęcie to tylko malutki fragment jeno ;) )

Faktycznie jak na owe czasy to wydanie było drogie, tylko ja byłem wielkim "fanem" MKP (w sumie wciąż jestem) więc fundusze musiałem znaleźć :)



1. Jak jeden dzień ;) To były piękne dni, po prostu piękne dni... ;)

2. Ależ nie ma za co dziękować, wszakoż cała przyjemność wizualna po naszej stronie :) Przy okazji pozwolę sobie zauważyć, iż brakuje Ci Niebieskiego Misia Moersa, ale MAG za jakiś czas to nadrobi w swoim wydaniu ;) Jeśli mię kreci wzrok nie myli, to poprzestałeś na pierwszym wydaniu cyklu "Kaznodzieja" ;)

3. Oj, pamiętam... :) Na pierwszym forum MAG-a fanaty... tfu, fanów Eriksona było całkiem sporo ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: historyk » czw 25.03.2021 0:36

Kszych pisze:Dzięki! (u mnie w skrzynce nie ma)

To irytujące, kiedy do darmowej dostawy brakuje 4 groszy, a mam wszystko, co chciałem.

W księgarni firmowej Maga nie opłaca się kupować. Mam dwa kupony rabatowe - ale mogę albo wykorzystać jeden, albo robić dwa zamówienia i dwa razy płacić za przesyłkę (bo dwóch zamówień do 120 zł nie dociągnę). Już miałem w koszyku:
TANCERKA KRAWĘDZI
ODPRYSK ŚWITU
RYTM WOJNY TOM I
UPADEK SMOKÓW
MAŁE, DUŻE
OGIEŃ NAD OTCHŁANIĄ

Wywaliłem, kupię taniej i szybciej gdzie indziej.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2637
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: toto » czw 25.03.2021 7:18

Kupisz gdzieś całościowo 2 zł taniej (niech i 5). Przyjdzie ci jedna książka z jakimś defektem (bo ja wiem, rysa na okładce czy przybrudzony grzbiet) i zaczniesz procedurę reklamacji*. I pewnie zaczną się schody. Przy odrobinie pecha będzie ping-pong ze sklepem, w końcu odzyskasz kasę po miesiącu, kupisz w pewniejszym źródle, ale ostatecznie wyjdzie drożej niż w sklepie Maga, który z początku odrzucasz, bo za drogi. Te dodatkowe rabaty z newslettera traktuję jako obniżenie kosztów wysyłki (bo najczęściej jestem gdzieś w okolicy progu darmowej wysyłki) i mi to wystarcza. Gdyby tak mi zależało na darmowej wysyłce, kupowałbym 2 razy rzadziej, kiedy uzbiera się min. 5-6 książek w koszyku.

Piszesz, że masz 2 bony rabatowe - zakładam, że to kody z newslettera i działają na różne książki, a nie jakieś indywidualne. A może najtaniej (całościowo) wyjdzie wrzucić wszystkie książki do jednego zamówienia i zastosować jeden kod rabatowy, bez zbędnych kombinacji?

Twierdzisz, że kupisz taniej, gdzie indziej. Wrzuciłem do koszyka w sklepie Maga te 6 książek i wychodzi za całość 160,54 zł (kod działający na książki Sandersona) lub 160,62 zł (kod działający na najnowsze Artefakty) lub 167,28 zł (bez kodu rabatowego).
To samo zamówienie mogę obecnie skompletować w księgarni swiatksiazki.pl (170,41 zł, mam blisko ich księgarnię, więc mógłbym odebrać osobiście bez dodatkowych kosztów) i allegro (188,64 zł, u 3 różnych sprzedawców, bo brałem za każdym razem najtańszą ofertę z dostępnych, nie jestem też pewien czy wszystkie 6 książek jest dostępnych u jednego sprzedawcy; dodatkowo musiałbym dodać koszty przesyłki, bo nie mam smarta). Nie wykluczam, że po 26 gdzieś pojawi się lepsza cena za całość, ale będzie to raczej symboliczny zysk względem tych 160 zł. Wydaje mi się, że na siłę szukasz problemów tam, gdzie ich nie ma. Nawet jak zyskasz te 2-5 zł na koszcie całej paczki, to pewnie poświęcisz na to kilkadziesiąt minut albo i więcej, a przez ten czas w pracy zarobisz wielokrotnie więcej, więc gdzie tu zysk? Pochwal się za ile ostatecznie kupiłeś i czy ewentualna oszczędność faktycznie była warta poświęconego czasu.



*ja bym olał, ale kojarzę, że ty czy ASX macie jakiś fetysz i często wymieniacie egzemplarze nieidealne; nie mówię, że to złe, ale mnie się po prostu nie chce
Well, I hava a cunning plan, sir.
toto
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3849
Rejestracja: wt 01.01.2008 17:02

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: ASX76 » czw 25.03.2021 8:52

historyk pisze:
Kszych pisze:Dzięki! (u mnie w skrzynce nie ma)

To irytujące, kiedy do darmowej dostawy brakuje 4 groszy, a mam wszystko, co chciałem.

W księgarni firmowej Maga nie opłaca się kupować. Mam dwa kupony rabatowe - ale mogę albo wykorzystać jeden, albo robić dwa zamówienia i dwa razy płacić za przesyłkę (bo dwóch zamówień do 120 zł nie dociągnę). Już miałem w koszyku:
TANCERKA KRAWĘDZI
ODPRYSK ŚWITU
RYTM WOJNY TOM I
UPADEK SMOKÓW
MAŁE, DUŻE
OGIEŃ NAD OTCHŁANIĄ
_______________________
http://seczytam.blogspot.com


Co za pech. Współczuję.
Natomiast co do opłacalności zakupów w księgarni firmowej - jeśli udaje się wykorzystać kod rabatowy i jednocześnie uniknąć kosztów wysyłki to się opłaca. W przeciwnym razie już nie za bardzo ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Aegnor » czw 25.03.2021 10:05

Ze dwa lata temu sprzedałem komplet Malazańskiej, teraz za połowę uzyskanej wtedy kwoty kupię sobie komplet w HC. Książzkowy spekulant.
Aegnor
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 493
Rejestracja: sob 31.03.2012 9:04

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: jezzo » czw 25.03.2021 10:49

Ale zajechało tutaj cebulą.

historyk pisze:
Kszych pisze:Dzięki! (u mnie w skrzynce nie ma)
To irytujące, kiedy do darmowej dostawy brakuje 4 groszy, a mam wszystko, co chciałem.

W księgarni firmowej Maga nie opłaca się kupować. Mam dwa kupony rabatowe - ale mogę albo wykorzystać jeden, albo robić dwa zamówienia i dwa razy płacić za przesyłkę (bo dwóch zamówień do 120 zł nie dociągnę). Już miałem w koszyku:
TANCERKA KRAWĘDZI
ODPRYSK ŚWITU
RYTM WOJNY TOM I
UPADEK SMOKÓW
MAŁE, DUŻE
OGIEŃ NAD OTCHŁANIĄ

Wywaliłem, kupię taniej i szybciej gdzie indziej.


Szybciej? Nie sądzę. Taniej? Nie tak łatwo będzie znaleźć tańszą ofertę, patrz niżej. Na końcu stracisz czas na szukanie gdzie kupić taniej i zaoszczędzisz może 5 zł i dostaniesz poniszczone książki. Brawo!

Kod rabatowy to strategia na sprzedaż. Najczęściej ludzie zamawiają 4 książki (bo zrzuty premier są z reguły takie, 4-6 premier) i 4x33 ->132 łapiesz się na darmową przesyłkę. Dodasz kod, -13, 120 już nie łapiesz się na przesyłkę, cena z przesyłką ta sama 132. Dla wydawnictwa wtedy wszystko jedno czy wpiszesz ten kod, czy nie. To po prostu zachęta dla kupujących, aby kupili coś jeszcze. Jeśli dodasz jeszcze jedna pozycję, na której ten kod będzie działał, uzyskasz najtańszą możliwą cenę na rynku na książki, które będziesz miał w koszyku.


ASX76 pisze:Co za pech. Współczuję.
Natomiast co do opłacalności zakupów w księgarni firmowej - jeśli udaje się wykorzystać kod rabatowy i jednocześnie uniknąć kosztów wysyłki to się opłaca. W przeciwnym razie już nie za bardzo ;)


Czemu się nie opłaca bez kodu i z kosztami? Ceny w sklepie MAGa są bardzo konkurencyjne. Sprawdzam "Kłopotliwy Pokój" i cena w sklepie MAGa jest najniższa na rynku bez żadnych kodów. Sprawdzam "Rytm Wojny" i tylko Gandalf ma 1 zł taniej. "Obcy w Obcym Kraju" tylko 4 księgarnie mają taniej o niecałą złotówkę. Z kodem to już w ogóle nie ma porównania, zawsze dostajesz najniższą cenę na rynku.

Nie ma żadnych racjonalnych argumentów, aby kupować książki MAGa na premierę gdziekolwiek poza jego księgarnią. Na dodatek wspiera się wydawcę, który robi tyle dobrego.
Awatar użytkownika
jezzo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 637
Rejestracja: pn 09.12.2019 13:01

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Shadowmage » czw 25.03.2021 11:04

Już to było wałkowane. Jest grupa osób, które po podliczeniu wszystkich możliwych rabatów, kosztów wysyłki etc. robią dramę, jak gdzieś wychodzi im drożej o 89 groszy...
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: ASX76 » czw 25.03.2021 16:11

jezzo pisze:
Czemu się nie opłaca bez kodu i z kosztami? Ceny w sklepie MAGa są bardzo konkurencyjne. Sprawdzam "Kłopotliwy Pokój" i cena w sklepie MAGa jest najniższa na rynku bez żadnych kodów. Sprawdzam "Rytm Wojny" i tylko Gandalf ma 1 zł taniej. "Obcy w Obcym Kraju" tylko 4 księgarnie mają taniej o niecałą złotówkę. Z kodem to już w ogóle nie ma porównania, zawsze dostajesz najniższą cenę na rynku.

Nie ma żadnych racjonalnych argumentów, aby kupować książki MAGa na premierę gdziekolwiek poza jego księgarnią.

Na dodatek wspiera się wydawcę, który robi tyle dobrego.


1. Niemal zawsze zakupy książek MAG-a w księgarni internetowej MAG-a to dla mnie priorytet, ale gdy w puli nie ma UW czy Artefaktów wówczas o wiele trudniej coś dobrać i nieraz trza odpuścić. Później nie ma już kodu... Co do najniższej ceny na rynku, nawet z kodem, to już można polemizować, o ile dana pozycja jest już ogólnie dostępna. Dla przykładu: w Taniej Książce przy 7% zniżki lojalnościowej + 10% rabatu, wypada taniej. Z drugiej strony w księgarni MAG-a punkty lojalnościowe można wymieniać na książki... :) Innymi słowy, opłacalność zależy tutaj od kilku czynników, np. kodów :P

2. Na premierę na pewno.

3. No ba! :)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Himura » czw 25.03.2021 19:21

ASX76 pisze:1. Jak jeden dzień ;) To były piękne dni, po prostu piękne dni... ;)
2. Ależ nie ma za co dziękować, wszakoż cała przyjemność wizualna po naszej stronie :) Przy okazji pozwolę sobie zauważyć, iż brakuje Ci Niebieskiego Misia Moersa, ale MAG za jakiś czas to nadrobi w swoim wydaniu ;) Jeśli mię kreci wzrok nie myli, to poprzestałeś na pierwszym wydaniu cyklu "Kaznodzieja" ;)
3. Oj, pamiętam... :) Na pierwszym forum MAG-a fanaty... tfu, fanów Eriksona było całkiem sporo ;)

1. Brzmimy jak jakaś para tetryków :P
2. Na tym zdjęciu nie ma Kaznodziei i akurat nie miałem nigdy pierwszego wydania (drugie dumnie stoi na półkach :D)
3. Pewne rzeczy się nie zmieniają widzę ;)
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Himura
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 61
Rejestracja: śr 08.09.2010 8:43
Lokalizacja: Porando-kyowakoku

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: ASX76 » czw 25.03.2021 19:37

Himura pisze:1. Brzmimy jak jakaś para tetryków :P

2. Na tym zdjęciu nie ma Kaznodziei i akurat nie miałem nigdy pierwszego wydania (drugie dumnie stoi na półkach :D)

3. Pewne rzeczy się nie zmieniają widzę ;)



1. Nic dodać, nic ująć ;) No, może tylko tyle, że mało zgryźliwi :P Z dawnego forum MAG-a niewielu nas ostało :cry:

2. Tak z daleka sprawiało wrażenie pierwszego wydania, ale sokoli wzrok już nie ten ;)

3. Na to wygląda ;)
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Himura » czw 25.03.2021 23:00

ASX76 pisze:
2. Tak z daleka sprawiało wrażenie pierwszego wydania, ale sokoli wzrok już nie ten ;)

Na tym zdjęciu w ogóle nie ma Kaznodziei więc cóż ;)
odnośnie kolekcji komiksowej chętnie porozmawiam, ale to raczej nie SPAMujmy w tym temacie.

ASX76 pisze: Z dawnego forum MAG-a niewielu nas ostało :cry:

Żałuję, bo to było zacne towarzystwo
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Himura
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 61
Rejestracja: śr 08.09.2010 8:43
Lokalizacja: Porando-kyowakoku

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: ASX76 » pt 26.03.2021 0:32

Himura pisze:
odnośnie kolekcji komiksowej chętnie porozmawiam, ale to raczej nie SPAMujmy w tym temacie.

ASX76 pisze: Z dawnego forum MAG-a niewielu nas ostało :cry:

Żałuję, bo to było zacne towarzystwo


1. Ależ temat to: "Wydawnictwo MAG przedstawia", a gawędzimy o kolekcji zawierającej pozycje naszej bezcennej fantastycznej oficyny, więc od bidy jakoś mieścimy się w wątku ;) Poza tym (zg)Redaktorzy nie atakują, po cóż zatem być świętszym od papieża? ;)

2. Przydałby się wehikuł czasu :)
A schodząc z obłoków na ziemię musi wystarczyć rebisowy... :wink:

Dawniej gdy tylko wspominałem o wydawaniu książek w twardej oprawie byłem oskarżany o skłonności do zbytków i luksusów i niewielu przeszkadzały wydania na "srajtaśmie" :BIG:
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Himura » pt 26.03.2021 11:07

ASX76 pisze:1. Ależ temat to: "Wydawnictwo MAG przedstawia", a gawędzimy o kolekcji zawierającej pozycje naszej bezcennej fantastycznej oficyny, więc od bidy jakoś mieścimy się w wątku ;) Poza tym (zg)Redaktorzy nie atakują, po cóż zatem być świętszym od papieża? ;)
2. Przydałby się wehikuł czasu :)
A schodząc z obłoków na ziemię musi wystarczyć rebisowy... :wink:
Dawniej gdy tylko wspominałem o wydawaniu książek w twardej oprawie byłem oskarżany o skłonności do zbytków i luksusów i niewielu przeszkadzały wydania na "srajtaśmie" :BIG:

1. Fakt, na kilkaset komiksów mam całe 2 sztuki z MAGa, ale niech będzie :P
2. Ten Rebisowy mi nie podchodzi osobiście (mam tylko Kwiaty dla Algernona): raz przez koszmarki na okładkach, dwa ze względu na dużą liczbę powtórek (dla mnie) - jakby nie było książki kupuje (zbieram?) już od bez mała 25 lat to się trochę tego nagromadziło ;)
Odnośnie twardych okładek to akurat w tym temacie zawsze byliśmy zgodni :)
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Himura
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 61
Rejestracja: śr 08.09.2010 8:43
Lokalizacja: Porando-kyowakoku

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Thuringwethil » pt 26.03.2021 14:11

Ja wiem że twarde okładki na pozycjach, które sie lubi i wraca to super sprawa...
Ale odnośnie premier ostatnich miesięcy - czy coś wiadomo o nowych "Abercrombiech" "na miękko" - by pasowały do pozostałych?
Próbowałam znaleźć jakieś konkretne info (w szkicach były razem z twardymi) ale w sumie po przejrzeniu iluś tam postów wiem, że nadal nic nie wiem :)
Thuringwethil
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 234
Rejestracja: wt 25.07.2017 12:44

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Shadowmage » pt 26.03.2021 14:19

Miały być, na razie nie ma.
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: nosiwoda » pt 26.03.2021 14:43

Thuringwethil pisze:Ja wiem że twarde okładki na pozycjach, które sie lubi i wraca to super sprawa...
Ale odnośnie premier ostatnich miesięcy - czy coś wiadomo o nowych "Abercrombiech" "na miękko" - by pasowały do pozostałych?
Próbowałam znaleźć jakieś konkretne info (w szkicach były razem z twardymi) ale w sumie po przejrzeniu iluś tam postów wiem, że nadal nic nie wiem :)

Nie liczyłbym na to. Czekałem wiele miesięcy na 1. tom w miękkiej - nie doczekałem się, więc kupiłem w twardej. Jeśli teraz faktycznie wyjdą, to już trudno - drugi kupię w twardej, mimo że mi na tym "zbytku" nie zależy.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4976
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: historyk » pt 26.03.2021 17:05

toto pisze:Kupisz gdzieś całościowo 2 zł taniej (niech i 5)

Chyba na książce, nie na całości zamówienia, bo ponad 2 zł różnicy było już przedwczoraj (czytam.pl via ceneo) - oczywiście na Camerona*, bo tylko ten był dostępny w czytam.pl, ale to kwestia paru dni i będzie wszystko. No i koszty przesyłki. No i jeszcze czas - Mag jak robiłem koszyk już sobie dawał na wysyłkę 23 dni!

Dodam, że w czytam.pl mam dodatkowy rabat, może niewielki, ale zawsze -3%.

* dziś jest mniejsza różnica, bo ok. 80 gr, ale znowu się bujnie.

toto pisze:Przyjdzie ci jedna książka z jakimś defektem (bo ja wiem, rysa na okładce czy przybrudzony grzbiet) i zaczniesz procedurę reklamacji*. I pewnie zaczną się schody.

Z Maga też może przyjść uszkodzone, bo kurier tak samo może rzucać paczką. A w czytam.pl nie będzie uszkodzone, bo odbiór osobisty :)

Piszesz, że masz 2 bony rabatowe - zakładam, że to kody z newslettera i działają na różne książki, a nie jakieś indywidualne. A może najtaniej (całościowo) wyjdzie wrzucić wszystkie książki do jednego zamówienia i zastosować jeden kod rabatowy, bez zbędnych kombinacji?

Jeden kod rabatowy działał na Sandersona, drugi na Artefakty - nie było jednego kodu na wszystkie nowości.

Dwóch kodów użyć nie można. Automatycznie zamówień połączyć nie można.

Wydaje mi się, że na siłę szukasz problemów tam, gdzie ich nie ma. Nawet jak zyskasz te 2-5 zł na koszcie całej paczki,

Sądzę, że na siłę bronisz przegranej sprawy.

jezzo pisze:Ale zajechało tutaj cebulą.

Próbowałeś się umyć?

Szybciej? Nie sądzę.

To już fanbojstwo powodujące odklejenie od rzeczywistości - 23 dni. Jeszcze raz: 23 dni. Do skutku: 23 dni daje sobie Mag na wysyłkę zamówienia.

Dla wydawnictwa wtedy wszystko jedno czy wpiszesz ten kod, czy nie.

A mnie wszystko jedno czy dam zarobić pośrednikowi, czy całą kasę dostanie Mag - to nie mój biznes.

Czemu się nie opłaca bez kodu i z kosztami? Ceny w sklepie MAGa są bardzo konkurencyjne.

Nie, nie są. I wyobraź sobie, że niektórzy nie ograniczają się do Maga, więc paczka z Maga to dodatkowy wydatek, bo w czytam.pl kupię też książki np. od Zyska.

Sprawdzam "Kłopotliwy Pokój" i cena w sklepie MAGa jest najniższa na rynku bez żadnych kodów.

Poczekaj jeszcze miesiąc.

jezzo pisze:Nie ma żadnych racjonalnych argumentów, aby kupować książki MAGa na premierę gdziekolwiek poza jego księgarnią.

Ale ja nie muszę mieć na premierę - i tak nie będę czytał od razu, a książka to nie sok marchwiowy, nie psuje się.
_______________________
http://seczytam.blogspot.com
historyk
Książę
Książę
 
Posty: 2637
Rejestracja: pn 29.10.2007 23:35

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Whoresbane » ndz 28.03.2021 8:08

W nocy przyszedł newsletter :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1448
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: ASX76 » ndz 28.03.2021 9:29

Himura pisze:1. Fakt, na kilkaset komiksów mam całe 2 sztuki z MAGa, ale niech będzie :P

2. Ten Rebisowy mi nie podchodzi osobiście (mam tylko Kwiaty dla Algernona): raz przez koszmarki na okładkach, dwa ze względu na dużą liczbę powtórek (dla mnie) - jakby nie było książki kupuje (zbieram?) już od bez mała 25 lat to się trochę tego nagromadziło ;) (ciach)


1. Zawsze to coś ;) Poza tym jak na wydawnictwo książkowe to i tak całkiem sporo ;)

2. Mimo wszystko pal licho okładki! Nowe wydanie "Ostatniego brzegu" Shute warto mieć! :) No, chyba że masz wcześniejsze w twardej oprawie (bo o ile dobrze pamiętam takowe wyszło wiele lat temu).
Do czerwca ukaże się m. in. "Więcej niż człowiek" Sturgeona - zakładam, że tego nie masz ;)
Co do powtórek - w przypadku wydawania pozycji starszych i znanych jest to nieuchronne i konieczne. Zwłaszcza takich które zostały wydane long years ago. Primo - są jednymi z koni pociągowych, czy jak kto woli - lokomotyw serii. Secundo - fajnie jest mieć odświeżone wydanie. Co prawda większość okładek trochę straszy wyglądem, niemniej plusy zdecydowanie przewyższają minusy (dodajmy tu jeszcze tę nieszczęsną oprawę zintegrowaną) :P
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: ASX76 » ndz 28.03.2021 9:33

Whoresbane pisze:W nocy przyszedł newsletter :lol:


A tu już nie ma co przeżywać, czas się przyzwyczaić ;)
Szybko się z tym pogodziłem, że do mnie przychodzi "dupiero" po kilku dniach, stąd jestem "po prośbie" do zacnych Forumowiczów strzelistej Katedry z kopułą aż do bram Olimpu :P
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: Whoresbane » ndz 28.03.2021 10:15

Też zamówiłem zaraz po wrzuceniu newslettera tu. Jednak cieszy mocno nadejście własnego :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Whoresbane
Lord
Lord
 
Posty: 1448
Rejestracja: wt 13.08.2019 17:08

Re: Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: ASX76 » ndz 28.03.2021 12:29

Whoresbane pisze:Też zamówiłem zaraz po wrzuceniu newslettera tu. Jednak cieszy mocno nadejście własnego :lol:


Skoro o tym mowa, to otrzymałem dzisiaj - hurra! :BIG:
ASX76
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 7351
Rejestracja: pn 17.05.2004 9:29
Lokalizacja: z Oriona

Wydawnictwo Mag przedstawia

Postautor: rafal2611 » śr 28.07.2021 19:17

A może ktoś ma na sprzedaż tom 10 Okaleczony bóg w wydaniu kolekcjonerskim?
rafal2611
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: śr 28.07.2021 19:11

Poprzednia

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron