Co znajdziemy w najnowszych "Krytykach o fantastyce" :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Co znajdziemy w najnowszych "Krytykach o fantastyce"

Postautor: Tigana » wt 19.05.2020 16:09

Jakbym nie liczył to mi wychodzi, ze to 15 książka w serii, ale ja jestem tylko humanistą.
Awatar użytkownika
Tigana
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 10354
Rejestracja: pn 19.06.2006 13:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Co znajdziemy w najnowszych "Krytykach o fantastyce"

Postautor: xan4 » wt 19.05.2020 19:53

Mam 14 na półce, więc masz rację humanisto. Może Wojtek nie dodał swojej książki?

Tak patrzę i myślę, że może to być jedna z lepszych pozycji w serii (tak, czytałem co wcześniej pisaliście o tej książce), Jęczmyk wydawniczo literacki, przecież Jemu możemy przypisać zasługę wydania wielu świetnych książek w czasach socjalizmu. Kulisy tego wszystkiego będą bardzo ciekawe. Mam nadzieję i czekam.
xan4
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 311
Rejestracja: wt 03.03.2009 15:27
Lokalizacja: Silesia

Re: Co znajdziemy w najnowszych "Krytykach o fantastyce"

Postautor: asymon » wt 19.05.2020 20:38

xan4 pisze:Tak patrzę i myślę, że może to być jedna z lepszych pozycji w serii (tak, czytałem co wcześniej pisaliście o tej książce)


Też się zacząłem zastanawiać, np. zupełnie wyleciało mi, że tłumaczył też Ballarda. Jeśli będzie o literaturze, to może być dobra książka.


I nie pisaliśmy (przynajmniej ja) o "tej książce", bo nikt jej jeszcze w ręku nie miał.
The square root of three equals two for large values of three.
- found in a bathroom in the Cornell Physics department -
Awatar użytkownika
asymon
Lord
Lord
 
Posty: 1963
Rejestracja: ndz 10.05.2015 8:38

Co znajdziemy w najnowszych "Krytykach o fantastyce"

Postautor: Obłęd » wt 19.05.2020 21:39

Zaryzykuję i kupię, będzie do kolekcji, to jest naprawdę porządną seria, jeśli ktoś lubi czytać o literaturze, albo ma zapędy do pisania o niej.
Obłęd
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 676
Rejestracja: czw 09.02.2012 22:57


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron