Powieść Williamsa z okładką :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Powieść Williamsa z okładką

Postautor: Shedao Shai » pt 07.06.2019 8:53

O panie, a w maju w USA już drugi tom. W sumie kupię, poczytam. Stara trylogia szału nie robiła, ale takie odmóżdżające fantasy czasami lubię poczytać.
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3686
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Powieść Williamsa z okładką

Postautor: Janusz S. » pt 07.06.2019 10:23

Dawno, dawno temu cykl "Pamięć, Smutek i Cierń" bardzo mi się podobał, chociaż Williams pisał w bardzo klasycznym stylu i nieco nadmiernie rozciągał akcję przynudzając. W tamtych czasach nie było jednak wielkiego wyboru w fantasy i cała trylogia, włącznie z rozbitą przez wydawnictwo na cztery tomy ostatnią częścią, robiła dobre wrażenie. Wstęp do tej nowej trylogii też nie był zły (chociaż schematyczny), być może dzięki zwięzłości. Z chęcią wrócę do Ostan Ard - nie jestem jednak w stanie przewidzieć z jakim skutkiem. Po tylu przeczytanych książkach to już pewnie nie będzie to samo do kiedyś.
Ostatnio zmieniony pt 07.06.2019 10:26 przez Janusz S., łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5870
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Powieść Williamsa z okładką

Postautor: Fidel-F2 » pt 07.06.2019 12:58

Kręciłem się jakieś czas wokół ale jakoś się nie złożyło. Teraz już chyba za późno.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Powieść Williamsa z okładką

Postautor: light pillar » sob 08.06.2019 16:59

Oryginalną trylogię wspominam z sentymentem. Być może nawet bym kupił jakieś wydanie kolekcjonerskie, gdyby ktoś wydał. W nowy cykl nie wchodzę. Obawiam się ze to literatura dla 13-latkow, nic młodzieży nie ujmując. Pamięć,Smutek, Cierń jest dobry początek, jeśli chodzibo zainteresowanie fantasy i ogólnie rozumianą fantastyką
light pillar
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 408
Rejestracja: ndz 24.04.2016 15:27


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości