Dla chcących pisać, publikować i drukować :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Dla chcących pisać, publikować i drukować

Postautor: Beatrycze » ndz 21.01.2018 20:53

Tja, to na przykład brzmi szczególnie zachęcająco: "Wyślij tekst i NIE PYTAJ o jego losy. Przyjmij, że powędrował wprost do spamu."
Beatrycze
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 539
Rejestracja: pt 04.11.2016 10:22

Dla chcących pisać, publikować i drukować

Postautor: Kjarik » pn 22.01.2018 0:47

Gdybym miał jakiś tekst, który chciałbym opublikować, po przeczytaniu tej informacji Fenix byłby ostatnim miejscem, w którym chciałbym to zrobić. Toksyczny poziom gburowatości, życzę powodzenia z utrzymaniem się na rynku z takim podejściem.
Kjarik
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 992
Rejestracja: śr 12.02.2014 11:45

Re: Dla chcących pisać, publikować i drukować

Postautor: nosiwoda » pn 22.01.2018 10:40

Klasyczny Sokołowski. Jeden z nielicznych, którzy zasłużyli sobie u mnie na bana na fejsie.
Myślałem, że on tam jest współpracownikiem, a nie jednym z dwóch decydentów. Fuj.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4975
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Dla chcących pisać, publikować i drukować

Postautor: Aegnor » pn 22.01.2018 13:33

Mnie to szczególnie nie razi - Sokołowski najwidoczniej i tak spodziewa się, że cały nakład zgnije u niego w piwnicy, więc ma prawo decydować bardzo ściśle o zawartości stosiku, o który będzie się potykał w drodze po ziemniaki. :D
Aegnor
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 493
Rejestracja: sob 31.03.2012 9:04

Re: Dla chcących pisać, publikować i drukować

Postautor: Shicho » pn 22.01.2018 15:46

Takie podejście ma sens, bo dzięki temu już na początku wykluczą wszystkich przyszłych mistrzów piór, udek i skrzydełek, którzy cierpią na niedobór luzu w ośkach i wszystko traktują śmiertelnie poważnie. Do kolejnej tury przejdą natomiast umęczeni talentem desperaci i kilku spragnionych nowych doznań masochistów ;)
Shicho
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 146
Rejestracja: pn 27.04.2009 5:51

Dla chcących pisać, publikować i drukować

Postautor: Beatrycze » pn 22.01.2018 19:59

Cóż, ja uważam, że jeśli ktoś się chce dzielić z kimś owocami swojej pracy, to tę pracę należy uszanować.
Rozumiem zapis pt. "prosimy nie dopytywać się o los
opowiadania przez np. 3 miesiące od wysłania", ale nie, że wcale.

Patrząc na różne rozprosozne w necie informacje (niekoniecznie z lat najnowszych, przypomina mi się np. sprawa Ćwieka), człowiek dochodzi do wniosku, że najczęstszym podjeściem do młodych autorów jest "robimy wam łaskę, że w ogóle macie możliwość publikacji".
Beatrycze
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 539
Rejestracja: pt 04.11.2016 10:22

Re: Dla chcących pisać, publikować i drukować

Postautor: Fidel-F2 » wt 23.01.2018 7:42

Bo to w sumie prawda. Warto drukować może co setnego? Na dodatek miewają kompletnie bezkrytyczny stosunek do własnej twórczości. To może irytować. Pojęcie 'młody autor' to swoisty oksymoron.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości